رفتن به مطلب
storm

دعوت به همکاری برای اجرای قطعات ارباب حلقه ها و هابیت

Recommended Posts

R-FAARAZON

فکر کنم یکی از دوستانی که میتونه به جمع هنرمندتون کمک کنه ،دوست هنرمندمون آریان یا همون capitan که ترانه سرای خوبی هست و در کنار اون صدای خوبی هم داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

منم میتونم همکاری تبلیغاتی داشته باشم. البته اگه موزیک ویدیو باشه . میتونم تو کانالم تو اپارات ویدیو هاتون رو به اشتراک بزارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
storm

سلام و درود بر شما...ممنون از توجه شما.  ما در حال تهیه موزیک ویدئو هستیم. پس از کامل شدن فرایند تهیه موزیک ویدئو، حتما اون رو در اختیار شما خواهم گذاشت تا به اشتراک گذاشته بشه. باز هم تشکر و روی همکاری شما حساب میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
storm

capitan عزیز؛لطفا در اولین فرصت با من تملس بگیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thranduil elven king

من هم پیانو خوب می زنم و صدایی خوبی هم دارم خوش حال می شم بتونم کمک کنم:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

تاپیک خوبیه. ممنون از ایجاد کننده ش.

منم اگر قابل بدونید از دور میتونم نور آتشی رو ببینم :دی

با ایده ی ساخت موسیقی در قالب راک موافقم. راستش خودم هم دارم یه جورایی روی این بعد از آردا کار میکنم. چند تا اتود هم زدم قبلا که برای دوستان به اشتراک گذاشتم تو نمایه. خوشحال میشم گوش بدید و نظرتون رو بگید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
storm

اله ماکیل عزیز. هر چه گشتم نیافتم!!!

اگه ممکنه دوباره برام بفرست و ساز تخصصی خودت رو اعلام کن??

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

سلامی دوباره.

لینکی که توی نمایه گذاشته بودم ظاهراً فعال نیست دیگه. سعی میکنم از طریق پیغام خصوصی برای شخص خودت بفرستمش دوباره.

ساز تخصصی من سنتور هست. منتها چون گرایش زیادی به نوازندگی ندارم، اتود هایی که روشون کار میکنم روی گیتار پیاده میشه. واسه همین تا حدودی با ساز گیتار هم آشنایی دارم. اگر مقبول می افته که بهم خبر بدید. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord mehdi   faramir

سلام دوستان هر کمکی که ازدستم بربیاد می کنم ویولن نواز هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...