رفتن به مطلب
  • 1
mostefaa

جانشین تورین سپر بلوط که بود؟

سوال

mostefaa

وقتی که تورین سپر بلوط کشته میشه لرد داین جای اونو میگیره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 3
Hamed Sooffee

وقتی که تورین سپر بلوط کشته میشه لرد داین جای اونو میگیره؟

آره چون داین نزدیکترین خویشاوند تورینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 3
Hamed Sooffee

ولی من  فکر می کنم اون پسر عموش که همراهش بود و بعد به تورین گفت که باید به داین کمک کنی....فکر کنم اون جانشینش شد...چون گیملی هم توی فیلم ارباب حلقه ها میگه پسر عمویم از ما پذیرایی میکنه و فکر کنم اسم اونو گفت.(الان اسمش یادم نیست)

اون بالین ه از اقوام تورین بود نه پسر عموش که پسر عموی گلوین(پدر گیملی) میشه - پدر داین با پدر تورین پسرعمو بودن در نتیجه نسبت داین با تورین نزدیکتر میشه.

به شجرنامه مربوطه مراجعه کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Thorin the Oak shield
در در November 7, 2015 at 3:01 PM، Lord Thranduil گفته است :

ولی من  فکر می کنم اون پسر عموش که همراهش بود و بعد به تورین گفت که باید به داین کمک کنی....فکر کنم اون جانشینش شد...چون گیملی هم توی فیلم ارباب حلقه ها میگه پسر عمویم از ما پذیرایی میکنه و فکر کنم اسم اونو گفت.(الان اسمش یادم نیست)

اونى كه گيملى گفت معدن موريا بود ربطى به اربور نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -1
mvp2361372

اولش قرار بود کیلی بشه که توی جنگ مثل ثورین کشته میشه تاج و تخت میر به پسر عموش داین اهنین پا (اینکه پا اهنی نگفتم دلیل دستور زبان فارسی رو داره) میرسه 

به لرد ثراندوئیل

اون پسر عموش بالین هست همون ریش سفیده توی فیلم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -1
لیدی گالادریل

تو کتاب گفته ناین پسر داین 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -3
lord of the moon

بهت منبع هم میدم : بازی میدل ارث 2 درش کینگ دین پادشاه معرفی شده

راستش دین بیشتر لیاقت پادشاهی رو داشت. تورین رو توی فیلم خیلی بچه مثبت نشون دادند ولی تکلیفش با خودش معلوم نبود اگه شاه میشد و چند تا اشتباه می کرد کلا دوارف ها به فنا می رفتند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -5
Lord Thranduil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...