رفتن به مطلب
  • 1
بارد

سواره نظام دورف ها در نبرد پنج سپاه در هنگام هجوم اورک ها کجا رفتند؟

سوال

بارد

سلام، تو نسخه اکستندد زمانی که ارکها سر میرسن دورفهایی که با الف ها در حال جنگیدن بودند به سمت ارکها میرن...ولی همشون پیاده هستن، پس سوارنظامشون_دورفهای قوچ سوار_کجان؟ تا آخر فیلم هم هیچ اثری ازشون نیست...نمیشه هم گفت همشون تو جنگ با الف ها کشته شدن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 2
Celebrimbor

توضیح منطقی ای که میشه داد ضعف در ساخت و یکی از مشکلات متعدد فیلم بود. نسخه اکستندد (نظر شخصی) فیلم رو بد تر کرد (یک سری صحنه های اکشن نه چندان طبیعی CGI) و اون بخشی که الف ها و دوارف ها با هم میجنگند بیشتر از همه آزارم داد!

در نسخه اصلی قرار نبود اون سواره نظام حضور داشته باشه و کلا اون قسمت رو حذف کردن، برای همین انیمیشن هاش هم در باقی بخش های ساخته شده نبود. اما در نسخه اکستندد، اون رو اضافه کردن و در باقی فیلم خیلی کم دیده میشه (مثلا اونجایی که تورین سوارش میشه تا به تپه زاغ بره)

متاسفانه صحنه های اکشن «نبرد پنج ارتش» بسیاری از واقعیت های دنیای اقتباسی پیتر جکسون رو که در سه گانه ارباب حلقه ها دیدیم زیر سوال میبره. از نحوه پرداختن choreography گرفته تا جلوه های ویژه و این عنصرهای توضیح داده نشده و ناکامل (از جمله همین سواره نظام). البته توجیه هستش. اگر پستش رو دیده باشید که پیتر جکسون میگه سر هابیت نمیدونستم چیکار میکردم و هیچ چیز آماده نبود! من یک ویدئو کامل تر دیدم که میگفت وضع به قدری خراب بوده فیلمبرداری نبرد رو 6 هفته عقب میندازن (پیتر جکسون میگفت بعضی وقتا از تیم میخواستم برن یه ناهار طولانی تا بتونم بشینم فکر کنم به بقیه ساخت و پرداخت فیلم) واقعا حیف که اینطوری شد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
THORIN OKENSHIELD

نه متاسفانه اینطور به نظر میاد وقتی دارن به سمت صفوف منظم الف ها حمله میکنن با ارایش خاص خودشون قوچ هارو زود از پا در میارن به طوری که چند تا باقی مونده بود که ثورین بر یکی از اونا سوار میشه . بله تیرهای بالیست هم به اندازه ای اورده شده بودن که فقط برای نبرد الف ها جوابگو بود نه دیگه حمله سریع اورک ها اونم با این تعداد بی شمار که ناگهانی حمله کردن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Erebor

یکی این قوچ سوارها یکی هم من بگم درباره بالیستاهای دورف که با یه بار شلیک  ده ها الف رو پرت کرد ولی توی نبرد با اورک ها استفاده ای ازشون نشد . شایدم تیرها تموم شده بودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
1212moin

توچندتاصحنه بودن یکیش اون صحنه که ترول کوره باگرز زد توسرقوچ سواره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...