رفتن به مطلب
  • 0
elfin

همسر تراندویل چه کسی بود؟

سوال

elfin

سلام، یک سوال برام پیش اومده بود: 

اسم همسر شاه تراندویل چی بود؟ چرا حرفی ازش زده نمیشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

15 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1
rolameny

والا تا جایی که من میدونم تو کتاب ها اسمی ازش برده نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
الندیل پادشاه انسان ها

منظور بانو لرد تراندویل کتاب هابیت هست که تنها با نام پادشاه الف ها ازش یاد میشه.ولی در کتاب ارباب حلقه ها در فصل سفر به طرف جنوب اسم تراندویل برده میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
Lord Thranduil

البته بعضی ها میگن که اسمش الارین بوده...اما خیلی مشخص نیست و البته اضافه کنم که من هم مطمئن نیستم اما دیدم چندجا میگفتن که الارین بوده...

ما هم  تو گپ هامون از این اسم استفاده میکنیم...

ولی خب دقیقا  معلوم نیست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
Lord Thranduil
در 4 ساعت قبل، AmirReza79 گفته است :

این از دسته سوال هایی هستش که برای من هم پیش اومده و دنبالش گشتم ولی جوابی پیدا نکردم تا جایی که میدونم تنها  فیلم هابیت اشاره هایی شده که در جنگ کشته شده و مقبره ای هم نداره 

در جنگ کشته شده؟؟گفته شد که در گونداباد مرده حالا معلوم نیست به چه دلیلی..کشتنش یا شاید به دلیل دیگه ای مرده باشه ...

خود تراندویل در چند تا جنگ مهم بوده که فکر نکنم به همسرش مربوط بشه..آخرین اتحاد...گلادن...5ارتش...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Samwise Gamgee the Brave
در در 10/19/2015, 8:43:22، Lord Thranduil گفته است :

فقط در فیلم اشاره شده که در گونداباد مرده اما جایی برای یادبود نداره.در کتاب به اسم خود تراندویل هم هیچ اشاره ای نشده و فقط به نام پادشاه الف ها ازش یاد میشه که در ارباب حلقه ها متوجه میشیم هالدیر لگولاس رو پسر تراندویل خطاب میکنه چه برسه به همسرش.

تو کتاب ارباب حلقه چن جا اشاره شده بود به اسم تراندوییل تو فیلم فقط یه دفه هالدیر اینطوری صداش زد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
AmirReza79

این از دسته سوال هایی هستش که برای من هم پیش اومده و دنبالش گشتم ولی جوابی پیدا نکردم تا جایی که میدونم تنها تو فیلم هابیت اشاره هایی شده که در جنگ کشته شده و مقبره ای هم نداره 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
AmirReza79

من از دوبله فیلم هابیت گقتم که لگولاس گفت کشته شده ولی تو زبان اصلی گفت فقط مرده شما درست میگید دقیق معلوم نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Lord Thranduil
در 13 ساعت قبل، AmirReza79 گفته است :

من از دوبله فیلم هابیت گقتم که لگولاس گفت کشته شده ولی تو زبان اصلی گفت فقط مرده شما درست میگید دقیق معلوم نیست

دوبله هابیت 3؟؟ کی دوبله کرده؟استودیو کووالیما یا اونی که تاینی موویز دوبله کرده؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
AmirReza79
در 2 ساعت قبل، Lord Thranduil گفته است :

دوبله هابیت 3؟؟ کی دوبله کرده؟استودیو کووالیما یا اونی که تاینی موویز دوبله کرده؟؟

تاینی موویز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Nienor Niniel
در در 11/1/2017 at 7:49 PM، تراندویل ۶۶۶ گفته است :

من کتابشو خوندم آره ولی تراندویل لگولاس پسرش نبود فقط زیر بال و پرشو‌گرفته بود و در ضمن ترندویل همسری هم نداره

کجای کتاب گفته شده لگولاس پسر تراندویل نیست؟!!:|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Lord Thranduil
در در Wednesday, November 01, 2017 at 7:49 PM، تراندویل ۶۶۶ گفته است :

من کتابشو خوندم آره ولی تراندویل لگولاس پسرش نبود فقط زیر بال و پرشو‌گرفته بود و در ضمن ترندویل همسری هم نداره

واااات!؟؟ کجا نوشته!؟ اصلا مگه هالدیر لگولاسو توی لورین پسر تراندویل خطاب نکرد!؟

اون تائوریله که کمکش کرد آوردش توی قصرش لگولاس پسرشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
mz4

کدام کتاب؟

در در Wednesday, November 01, 2017 at 7:49 PM، تراندویل ۶۶۶ گفته است :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -5
تراندویل ۶۶۶
در در 10/19/2015 at 8:43 PM، Lord Thranduil گفته است :

فقط در فیلم اشاره شده که در گونداباد مرده اما جایی برای یادبود نداره.در کتاب به اسم خود تراندویل هم هیچ اشاره ای نشده و فقط به نام پادشاه الف ها ازش یاد میشه که در ارباب حلقه ها متوجه میشیم هالدیر لگولاس رو پسر تراندویل خطاب میکنه چه برسه به همسرش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...