رفتن به مطلب
  • 3
Nienor Niniel

سرنوشت جسم الف ها پس از بازگشت

سوال

Nienor Niniel

تو کتاب های استاد گفته میشه الفها  پس از مرگ مدتی در تالارهای ماندوس میمونن و بعد به آردا برمیگردن.....

تکلیف جسمشون چی میشه؟

مثلا فینرود فلاگوند یکی از الفهایی هست که میگن مدت زیادی در ماندوس نمیمونه(اگه درست باشه شنیده های من) اونوقت جسمش از قبرش بیرون کشیده میشه؟چطور؟یا جسم جدیدی براش آماده میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 3
Nienor Niniel

من خودم زیاد در این مورد اطلاعات ندارم ولی فک کنم که با جسم جدید بر میگردن ولی خب دیگه نمیان اعلام کنن که من فلان الف از دوران فلانم دیگه که.خیلی محسوس فعالیت میکنن:h14008: و احتمالا با یک اسم جدید. شاید خیلی از الف های مهم در دوران سوم (برای مثال) همون الف های دوران اول باشن.

اما بنظر من جسمشون به همون صورته ظاهرش....

مثلا یه مورد مشکوک گلورفیندله! درسته که استاد تالکین قطعا نگفته گلورفیندل دوران سوم همون گلورفیندل دوران اوله اما بنظر میاد همون باشه...همون اسم و ظاهر!

یا مثلا همون فینرود فلاگوند که گفتم...شنیدم که بعد از مرگش دوباره تو والینور به جسمش برمیگرده و با آماریه...محبوبش...ازدواج میکنه.البته اونقدر اطلاعات هم ندارم که نظر شما رو هم به طور قطع رد یا تایید کنم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
Nienor Niniel

@Lord Thranduil جواب انتخاب شده ی تاپیکو ببین.  @Thranduil elven king دو حالت داره.اونا که میمیرن همه به ماندوس میرن اما بعضیا برمیگردن و بعضیا اون جا میمونن(به خواست خودشون یا به اجبار) اما هرکسم که برگرده به والینور برمیگرده.نه سرزمین میانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Samwise Gamgee the Brave

من خودم زیاد در این مورد اطلاعات ندارم ولی فک کنم که با جسم جدید بر میگردن ولی خب دیگه نمیان اعلام کنن که من فلان الف از دوران فلانم دیگه که.خیلی محسوس فعالیت میکنن:h14008: و احتمالا با یک اسم جدید. شاید خیلی از الف های مهم در دوران سوم (برای مثال) همون الف های دوران اول باشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Lord Thranduil

یه سوالی هست که خیلی وقته ذهن منو درگیر کرده...

قبلا گفته شده که الف ها پس از مرگشون میتونن دوباره به زندگی برگردن...

حالا من سوالم اینه که وقتی بر میگردن حافظشون رو دارن؟؟؟ یعنی میدونن قبلا کی بودن؟؟ یعنی یه نوزاد از گذشته خودش خبر داره؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -1
Thranduil elven king

ولی اگه این جوری بود که شاهزاده ها هیچ‌وقت نمی تونستید شاه شند مثلا اگه این جوری بود الان تین‌گول و اوروفر زنده بودند که یعنی تراندویل پادشاه نیست و پادشاه تین‌گول??

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو ویرایشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -2
لوتین.

تو یه سریال به اسم خاطرات یک خون اشام بعد از مرگ وقتی برمیگشتن به این دنیا دیگه نمیرفتن به بدن قبلیشون نابود شده اون بدن دیگه همونطور که روح برمیگشت به صورت جسم در میومد اینام حتما اینجورین دیگه اگر برگردن نمیرن تو یه جسم قدیمی روحشون که میاد خودش جسم میشه دوباره :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...