رفتن به مطلب

Recommended Posts

Capitan

من کتاباش رو نخوندم اما فیلم seventh son محصول سال 2014(با بازی جف بریجز , جولیانه موره,بن بارنز)که از روی این کتاب ساخته شده رو دیدم و باید بگم فیلم بدی نبود به اونایی که ندیدن پیشنهاد میکنم ببینم ارزش دیدن رو داره 

راستی یه سوال این فیلم چقدر به کتاب وفاداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هرمیون آتلانتیس

من این کتاب رو خوندم کتاب خوبی بود توی اون تام واستادش سعی داشتن که بر تاریکی پیروز بشن ودر جلد اول با دختری به اسم آلیس دوست میشه اما اون دختر یه جادوگره و عمش بنی لیزی قصد داره یه جادوگر پلید یعنی مادر ملکین رو آزاد کنه و مادر ملکین قصد کشتن تام رو می کنه ولی در آخر آلیس تام رو نجات میده و محافظ بنی لیزی رو اسیر میکنه و تام وآلیس پیش پدر مادر تام میرن و مادر ملکین دنبالشون میره و اتفاق بدی که در خانه می افته

باعث می شه رابطه تام با برادرش بد بشه و در آخر اونا بر مادر ملکین پیروز می شن و اون رو نابود می کنن

در جلد دو یک رب النوع به اسم بین وجود داره که در سردابه های کلیسا زندگی می کنه و محافظ نتونسته اون رو نابود کنه و تام و محافظ برای نابود کردنش میرن در این بین تام آلیس رو می بینه که می خوان بخاطر جادوگر بودنش بکشنش و اون رو نجات میده محافظ به مرگ محکوم میشه و (بخاطر محافظ بودن کشیش های کلیسا محافظ ها رو شیطانی می دونن) آلیس خونش رو به بین میده و در ازای اون می تونه سه آرزو کنه و این کار بین رو قوی میکنه ولی در آخر اونا بین رو به وسیله آلیس شکست میدن

در جلد سه پدر توماس میمیره و یک محافظ قلابی روحش رو اسیر می کنه و مادرش برمی گرده به زا دگاهش یونان و سه صندوق میده به تام و می گه وقتی واقعا بهشون نیاز داره بازشون کنه و تام دنبال ازاد کردن روح پدرشه که...

در جلد چهارجادوگر ها خدایی به اسم فیند رو آزاد میکنند که رب النوع تاریکی و بعد از سه روز کنترل این خدا از دستشون در میره و اتفا قات می افته که باید داستان رو بخونید تا بفهمیدو می تونم بگم جادوگرا دنبال صندوقهای مادر تام اند

در جلد پنجم هم درست یادم نمی آد ولی باید بگم توماس پیش یه محافظ دیگه میزه تا چیزای بیشتری یاد بگیره و یکی از دخترای فیند به اسم چشم خونی می خواد اونو بکشه جلد شش به بعدم یادم نمی آد دوستان آرادی عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
yeganeh

من کتاباش رو نخوندم اما فیلم seventh son محصول سال 2014(با بازی جف بریجز , جولیانه موره,بن بارنز)که از روی این کتاب ساخته شده رو دیدم و باید بگم فیلم بدی نبود به اونایی که ندیدن پیشنهاد میکنم ببینم ارزش دیدن رو داره 

اصلا اصلا

کتابش عالیه ولی فیلمش وحشتناکه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

میشه گفت اصلا وفادار نیست در واقع حتی نمیشد گفت که این فیلم یه اقتباس غیر وفادارانه از کتاب بود بیشتر میشه به برداشت های معمولی و سلیقه ای از افسانه های ملل جهان که دهن به دهن میچرخند و به شکل دیگه در میان تشبیهش کرد.مثلا مثل این میمونه که شما داستان دختر کبریت فروش رو بشنوی و خیلی از موضوعات به اصطلاح فرعی کتاب رو فراموش کنی و تنها به   چیزهایی که یادت میمونه شاخ وبرگ بدی و موضوعات مهم دیگه که یادت نموند رو به اون شکلی که دوست داری تغییر بدی .و حتی ذات واقعی افراد توی این فیلم ادم رو یاد کتاب نمیندازه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

من فیلمشو دیدم.

اصلا ارزش دیدن رو نداشت...

کتابش نه هنوز.

ببخشید میدونم مربوط به این کتاب نیست، ولی کتاب انتقام جادوگر چطور کتابیه کسی میدونه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

انتقام جادوگر اولین کتاب این مجموعه ست.

من این کتاب رو خوندم کتاب خوبی بود توی اون تام واستادش سعی داشتن که بر تاریکی پیروز بشن ودر جلد اول با دختری به اسم آلیس دوست میشه اما اون دختر یه جادوگره و عمش بنی لیزی قصد داره یه جادوگر پلید یعنی مادر ملکین رو آزاد کنه و مادر ملکین قصد کشتن تام رو می کنه ولی در آخر آلیس تام رو نجات میده و محافظ بنی لیزی رو اسیر میکنه و تام وآلیس پیش پدر مادر تام میرن و مادر ملکین دنبالشون میره و اتفاق بدی که در خانه می افته

باعث می شه رابطه تام با برادرش بد بشه و در آخر اونا بر مادر ملکین پیروز می شن و اون رو نابود می کنن

این یه توضیح مختصر درباره کتاب هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسلان

سلام کی کتابو تا آخر خونده؟ میخوام بدونم آلیس به تام خیانت کرد و رفت با لوکراستا و تامم محافظ منطقه شد و داستان تمام؟ یا اینکه نه هنوز ادامه داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
علی 847

در جلد شش یک قاتل بورگارت رو با استفاده از محلولی گیج میکنه و برای کشتن تام وارد خونه ی گرگوری میشه و تام میفهمه و انرا میکشه.بعد میفهمه این قاتل ها از یونان میان و رئیسشون جادوگری به اسم اردینه که دوست داره انسان ها رو بکشه و خون بخوره.تام باید با مادرش و الیس و گرگوری و یک محافظ دیگه با چند تا جادوگر به یونان برن و اردین رو بکشن که با مشکلات زیادی روبرو میشن.                                      درجلد هفت تام و محافظ و الیس از یونان میان میبینن که سرباز های دشمن که از چند سال پیش به منطقه حمله کرده بودن خونه ی محافظ رو خراب کرده بودن و ناگهان چند سرباز به اینا حمله میکنن و اینا مجبورن به جزیره مونا فرار کنن و اونجا توسط سربازان مونا به اتهام جادوگری دستگیر میشن و با زنی به نام ادریانا اشنا میشن.اونا از زندان فرار میکنن اما ادریانا نتونست فرار کنه و خواستن اونو جلوی یکی از موجودات پلید و خبیث به نام بوگن بندازند و محافظ و تام و الیس باید برای نجات ادریانا بجنگند با بوگن و بعد با مشکلات زیادی مبارزه کنن.        در جلد هشت بعد کشتن بوگن باید به ایرلند برن اونجا تصمیم میگیرن با جادوگرانی به نام میج بجنگند و همزمان موریگان،اله ی جادوگران سلتیک که قصد کشتن تام را دارد بجنگند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ts13

برای کسانی این مجموعه رو تا اخر نخوندن

متاسفانه انتشارات افق این مجموعه رو فقط در 10 کتاب تمام کرد اما در واقعیت این مجموعه 13 کتاب هست که حتی بعد این 13 کتاب هم سه کتاب دیگم مربوط به محافظ بودن تام منتشر میشه و در واقع مجموعه با 16 کتاب تموم میشه

تو این 3 کتاب اتفاقات خیلی زیادی می افته و اینم بگم که در آخر تام و آلیس دوباره به هم برمیگردن و زندگی میکنن

آخرین کتاب این مجموعه اوایل 2017 منتشر شد اگه بخواین میتونین pdf اینگیلیسی این 3 کتاب و بقیشون که افق زحمت کشید منتشر نکردو بخونید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...