رفتن به مطلب
تور

سوالات فیلم هابیت

Recommended Posts

♥boromir♥

itc3anbwpryi.png

اینا دقیقا از کجا پیداشون شد؟ کجا رفتن؟ تو نبرد حلقه کجا بودن؟ چرا حمله نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

itc3anbwpryi.png

اینا دقیقا از کجا پیداشون شد؟ کجا رفتن؟ تو نبرد حلقه کجا بودن؟ چرا حمله نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ~x(

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1432&view=findpost&p=63868 :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
♥boromir♥

مرسیا... L-) و همچنین به Bain

ولی خب حالا چرا حمله نکردن؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

ولی خب حالا چرا حمله نکردن؟؟؟

سوال خیلی خوبیه که باید از پیتر چکسون پرسید! اینکه چرا تو همین جنگ استفاده‌ی بهتری ازشون نشد، و یا اینکه چرا در جنگ حلقه به کار گرفته نشدن. فک نمیکنم جواب کاملا قانع‌کننده‌ای براش وجود داشته باشه(نظیر همین سوال خیلی اوقات در مورد استفاده از عقابها مطرح میشه، با این تفاوت که اون مورد با منطق داستان توجیه میشه). با اینکه این تحریف جذابیت شروع جنگ رو خیلی بالا برده ولی تبعات منفی زیادی هم داره :(

پ.ن.انیمیشن

رو هم اگه دیده باشین خیلی خوب به این موضوع اشاره شده که جنگ میتونست فقط چند ثانیه طول بکشه :D

قبل از جنگ:

post-3582-0-27173100-1437316868_thumb.jp

بعد از جنگ:

post-3582-0-94168300-1437316868_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

منم یه سوال داشتم درباره هابیت.تراندویل چجوری صورتش سوخته بود؟ تغصیر کی بود؟آخدش جواهراشو پس گرفت یا نه؟اون دختره تائوریل کی بود؟بعد از رفتن لگولاس چی کار کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

منم یه سوال داشتم درباره هابیت.تراندویل چجوری صورتش سوخته بود؟ تغصیر کی بود؟آخدش جواهراشو پس گرفت یا نه؟اون دختره تائوریل کی بود؟بعد از رفتن لگولاس چی کار کرد؟

این مواردی که پرسیدید تا اونجا که من یادمه از ابداعات جکسون واسه ی فیلم بود و تو کتب تالکین جایی ندارن.

در مورد سوختگی صورت تراندویل اونچه که از اون سکانس برمیاد اینه که ایشون قبلا با ازدهایان شمال مقابله ای رو داشتن و میخواد به ثورین بگه که از عواقب رویارویی با اونها آگاهه.در مورد جواهرات هم که همونطور که گفتم در کتاب چیزی راجع بهش گفته نشده ولی فکر میکنم تو فیلم در نهایت بهشون رسیده باشه.تائوریل هم که یکی دیگر از ابداعات پر سر وصدای جکسون هست و هیچ چیزی از سرنوشتش معلوم نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

من یه سوالی برام پیش اومده بود اونم این که چند وقت پیش داشتم دنبال کلیپ هایی از پشت صحنه فیلم رو نگاه می کردم که متوجه شدم تراندویل چند دست لباس سفید جنگ و یه تاج مخصوص جنگ رو پوشیده یا یه جایی یه شنل تنشه که بعد اون رو میندازه روی زمین و شروع به صحبت کردن میکنه که اصلا توی فیلم نیست و داشت یه دیالوگ هایی رو میگفت که من اصلا توی فیلم ندیدم.مگه چند تا هابیت هست؟ من فایل اصلی فیلم رو دانلود کردم اما هیچ خبری از اون پارت ها نیست.میشه بگید باید از کجا فیلم کامل رو دانلود کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

احتمالا شما قسمت های اکستندد را دیده اید که نیم ساعت اضافه تر از فیلم است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

من یه سوالی برام پیش اومده بود اونم این که چند وقت پیش داشتم دنبال کلیپ هایی از پشت صحنه فیلم رو نگاه می کردم که متوجه شدم تراندویل چند دست لباس سفید جنگ و یه تاج مخصوص جنگ رو پوشیده یا یه جایی یه شنل تنشه که بعد اون رو میندازه روی زمین و شروع به صحبت کردن میکنه که اصلا توی فیلم نیست و داشت یه دیالوگ هایی رو میگفت که من اصلا توی فیلم ندیدم.مگه چند تا هابیت هست؟ من فایل اصلی فیلم رو دانلود کردم اما هیچ خبری از اون پارت ها نیست.میشه بگید باید از کجا فیلم کامل رو دانلود کنم؟

الان دقیق حضور ذهن ندارم که همچین چیزی رو در فیلم دیدم یا نه، ولی اگه در فیلم نباشه پشت صحنه ی نیم ساعت اضافه ی نسخه ی اکستندده.

16نوامبر 2015 (یا 25مهر 94 خودمون) نسخه ی اکستندد در بریتانیا منتشر میشه. البته پخش اون در اینترنت و تهیه ی زیرنویس برای قسمت های اضافه شده یکم طول میکشه که زمان دقیقش رو نمیشه فعلا اعلام کرد، یا حداقل من بی اطلاعم :دی

به نسخه ی اکستندد نبرد پنج سپاه سر بزنید :)

ویرایش شده در توسط Elentári

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...