رفتن به مطلب
ایوانا

فرمانده ی جنگ در سرزمین میانه شوید!

Recommended Posts

Armando

Aiya Eruhini

درود بر فرزندان ایلوواتار

به عنوان یک الف وانیار والینوری که مستقیما دستور آزادی برای سفر در آردا رو از مانوه گرفتم. افتخار حضور در ایملادریس و دوستی با الروند و قبل از اون دورانهای دو درخت و اول و دوم و سوم رو داشتم و الف های بزرگی رو دیدم و نومه نور هم رفته بودم و به دوستام سر میزدم پادشاهانی از الف و آدمیان را دیدم و باهاشون دوست بودم. در والینور بودم هنگامی که فینوه بدست ملکور کشته شد فین گولفین-فینارفین- فین گون و پسرانشان را دیدم . پادشاهان نومه نوری تار-مینیاتور برادر الروند. تار-آماندیر و تار ملندور تا آخرینشون در نومه نور آر-فارازون که آنجارو به نابودی کشید دیدم. جنگهای دورا اول و دوم و سوم رو دیدم پس تجربه خوبی دارم. من تنها الفی که خارج از مرزهای آردا از سرزمین ارونور و سرزمین خدا به آردا آمدم تا درکنار هم نوعانم در آبادانی آن بکوشم.

در این جنگ من سرزمین آلکوئالونده رو میخواستم اما چون گفتید سرزمین میانه پس من هم گوندولین شهر پنهان و مستحکم را برمیدارم و به همراه دوستانم تورگون قهرمان دست راستم -آئولیس دانا- ایدیریم دلاور -ایثریادیس جنگجو و تیز پا - لاموریل شجاع و بی پروا -ماگلاس جنگاور -میرتال تنومند - نیثالور سوارکار - ته ثیر فرمانده ناوگان دریایی گوندولین - و توروث مامور از جان گذشته ی دربار و تمام فرماندهان و دانایان گوندولین همراهتان خواهیم بود.البته مایگیلین پسر آر-فینیل خواهر تورگون هم هست.

پس از رایزنی های فراوان با فرماندهان و دوستم تورگون تصمیماتی برای تجهیز و آموزشهای ارتش گوندولین گرفتیم و من هم نامه نگاری هایی رو با سرزمینهای اطراف انجام دادم و نیروهای جدیدی رو جذب کردیم . جنگلهای دوریات هم الفهای سرگشته و بیکار زیادی داشت و فعلا پنج هزار نفر از آنها برای آموزش به گوندولین آورده شدند.آمار نیرو های خودی گوندولین بماند تا بعد. البته مشکل پنهان سازی گوندولین با حفر تونل در کوهستان به سمت شرق حل شد و هر وقت بخواهیم تدبیری برای مسدود کردنش داریم. از طرفین هم غیر قابل نفوذه فقط از راه دریای بزرگ میشه از والینور و آمان و آلکوئالونده میشه به اینجا اومد که اون رو هم با اوسه و اولمو درمیان گذاشتم و حمایت های آنان را داریم. پیامی رو هم به مانوه فرستادم که توروندور حامل آن بود و چون نولدوری نیستم اجابت کرد و پاسخ داد که حمایت های مانوه و اورومه و تولکاس با شماست. والار و مایار را باخود داری ارونوری جوان" . منم از قدرتهای جادویی آردا سررشته دارم و نور ایلوواتار بیشتر از هر الفی درون من تابیده. و جنگ آوری را هم از آینور آموختم. پس خیالتون راحت باشه.

توضیحات و کم و کیف گوندولین را متعاقبا اعلام خواهم کرد.که معادن و اسمها و آدرسها و سیستم هماهنگیشون و آهنگ تولیدشون. به لطف مایگیلین علم دورف ها هم سبب تسریع آهنگ تولید معادن شده...

زمان و مکانش هم گفتین هرچی هست سرزمین میانه باشه. واسه همین این انتخاب رو برگزیدم.

ویرایش شده در توسط Armando

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

سلام...خب من تو سرزمین میانه اربور رو انتخاب میکنم هرکسی هم مایل به انتخاب اربوره میتونه همگروه بشه

دلیل حمله هم بخاطر وجود غنائم و ثروت هنگفتی که توی تنها کوه وجود داره...و انسان ها (غیر از شهر دریاچه)و اورکها با گابلین ها...به طرف تنها کوه حجوم آوردن

دشمن فرضی چون اورک ها دلیل اصلی حمله به کوه هستن یکی از اورکها رو انتخاب میکنم که از دستورات فرمانرواش اطلاعت میکنه

اورک های حمله کرده از موریا...خود تنها کوه و اورکهای گونداباد هستن

ما از الفها کمک میگیریم اما از دورفهای پاآهنی و غار های گلیترینگ و کوه های قرمز و نوگورد هم کمک میگیریم

برای دفاع و حمله دورفهای بلند قامت و قوی رو اول قرار میدیم که وارد شدن به سپاه نظامی برای اورکها و انسان ها سخت تر شه

از یک طرف هم از انسان های شهر دریاچه کمک میگیریم و از چند طرف محاصرشون میکنیم...

آذوقه رو هم چندین دورف و انسان رو استخدام میکنیم که تو آذوقه و موارد اورژانسی کمکمون کنن...

صلاح های جنگی رو اول شمشیر و تیرکمون قرار میدیم...بعد از تبر و خنجر و نیزه و گرز استفاده میکنیم

سپر های محکمی هم قرار میدیم برای جنگ که هر دورفی دوتا سپر سبک و قوی هم پشتش داشته باشه...

وقتی اورک ها و انسان ها و گابلینا تازه حمله کردن میتونیم از دیل کمک بگیریم و صدا های عجیبی پخش کنیم که اونا بیان و ببینن چیه

ووقتی وارد شهر میشن دورفا میریزن سرشون و اونایی که اومدن رو سه به نیست میکنن

بعد که تو هرچاله های کوه میتونیم حفر کنیم و ممکنه اورک ها یا بقیشون بیفتن توش

پادشاه یعنی تورین و دین...که علاوه برا محافظت از کوه به جنگ هم میان

تو هر سوراخ سنبه ای که اربور داره میتونیم از عقابها کمک بگیریم و از اون سوراخ سنبه ها مراقبت بکنن

که موجودی جز دورفها نتونن واردش بشن و عقابها جلوشون رو بگیرن

از جادو هم استفاده میکنیم برای مهر موم کردن درها که نتونن واردش شن و از درون کوه هرطوری شده دیوار ها و زمین هارو با پیوند سنگ های محکم قوی کنن

و یه سری دورف ها میفرستیم نزدیکای مرز کوهستان های خاکستری که اون ها هم بهمون حمله نکنن

اما قبل از جنگ چندتا دورف به سرزمین های الف های سیاه بیشه و ریوندل و لوتلورین میفرستیم تا اگر مایل بودن کمکمون بکنن تا جلوی دشمنامون رو بگیریم

و چندتا دورف ها رو هم پیش انت ها میفرستیم تا اگر تکونی به خودشون دادن و بهمون بپیوندن

دیگه من هرچی میدونستم گفتم...فقط چندنفر باید بپیوندن و با من تو این جنگ باشن

من فرمانده ی اصلیم و دوتا فرمانده ی راست و چپ نیاز دارم...

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح شکل نوشتار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

خب همین الان مختصری از پیشرفت برنامه های گوندولین به دستم رسید و در شورای فرماندهان مطرح شد و حکم انتصاب و لیست مسئولین اماکن مختلف به امضای من و تورگون رسید که بدین شرح گزارش گوندولین رو اعلام میکنم.:

زورهون سرپرست معادن جواهرات و طلا

تیمیلاس مسئول معادن فلزات

سیریان مسئول معادن و کارگاه های تهیه چوب

والیون مسئول کشاورزی و غلات

زائور مسئول دروازه ها و نگهبانان و تونل شرقی گانیل

سودریل مسئول کارگاه های کشتی سازی و جنگ افزارهای سنگین

زولفار مامور تسلیحات و جنگ افزار سبک

فاران مامور آموزشهای نظامی

اونیر مسئول زیبا سازی و پاکسازی شهر

تورکانسیل مامور تامین مایحتاج مردم

رالفار مسئول روابط خارجی گوندولین

نیلیون مسئول خزانه داری

کاراکسیل مسئول تهیه ی منابع انسانی و نفرات

در آخر مایگیلین مسئول روابط بین گوندولین و دورف های سرزمین میانه

میزان تولیدات معادن طی یک روز آماده و گزارش داده خواهد شد و مسئولین ملزم به تحویل گزارش اولیه از این مکانها به شورای فرماندهی گوندولین هستند.

علی الحساب کاراکسیل گزارش جمع آوری پنج هزار الف رو از زمینهای خارج از گوندولین داده که هم اکنون درحال آموزش هستند.

گزارش سودریل مبنی بر احداث بیش از ده کارگاه کشتی سازی و پنج کارگاه جنگ افزار سنگین بدست شورا رسیده.

زولفار احداث پنج کارگاه تسلیحات سبک شمشیر سازی و سه کارگاه نیزه و تبر و شش کارگاه زره سازی رو هم اکنون خبر داده.

گزارشات آینده ظرف یک روز آینده اعلام خواهد شد.

امضا

رئیس شورای فرماندهی گوندولین آرماندو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

Aiya

درود

حکم انتصاب اعضای شورای فرماندهی گوندولین امروز به امضای من و تورگون رسید و این اعضا (که قبلا اسم آنها اغلام شده بود)فعالیت هاشون رو آغاز کردند.

آئولیس مسئول سیاست گذاری ها و اجرای دستورات

ایدیریم مسئول نیروهای جاسوسی سراسر سرزمسن میانه

ایثریادیس مسئول تامین تجهیزات اسکان درحین لشکرکشیهای گوندولین

لاموریل فرمانده سپاه هنگ اول نیروهای پیاده نظام

ماگلاس فرمانده سپاه هنگ دوم پیاده نظام

میرتال فرمانده هنگ سوم پیاده نظام

ته ثیر فرمانده ناوگان دریایی گوندولین

توروث ماموراجرائیات دربار

گزارشات رسیده امروز از کارهای گوندولین به دست سرپرستان شورا رسید و تایید شد. که به شرح زیر است:

تیملاس و زورهون روسای معادن فلزات و جواهرات سطح مقدماتی معادن را گزارش دادند.

سیریان گزارش داده که فعالیت هایی برای تهیه چوب مورد نیاز برای کشتی سازیها انجام شده

والیون درحال برسی و مبارزه با آفات جدیدی است که گریبانگیر زمینهای کشاورزی شده و گزارشهای بعدی رو اعلام خواهد کرد.

زائور درحال اجرای برنامه جدید برای نگهبانان و پستهای نگهبانی است.به محض مشخص شدن چزئیات بیشتر گزارش میشود.

سودریل دستور ساخت 500کشتی جنگی را داده و آغاز به کار کرده اند.

زولفار دستور شروع ساخت تسلیحات سبک برای حداقل 5000 نفر را داده است و این کار کم کم آغاز شده.

فاران گزارشی مبنی بر آموزش 5000نفر پیداشده در دوریات را داده که آموزششان شروع شده اما به محض تحویل سلاح ها از طرف زولفار مسلح کردنشان آغاز میشود.

اونیر از احداث10آب افشان و فواره در سطح گوندولین خبرداده و مکانهایی برای دفع زباله درنظر گرفته است.و بازسازی نقاطی را از تونل گانیل که به سبب رگه های زیر زمینی آب تخریب شده بود آغاز کرده است.

تورکانسیل از دستور ساخت 3 سیلوی جدید برای انبار کردن غلات خبرداده که نامه دستور آن به امضای تورگون رسیده.

رالفار درحال مذاکره با الدار است هنوز گزارش تفصیلی تهیه نشده چون به سفر رفته.

نیلیون گزارشی کامل و مفصل درباره برنامه های افزایش امنیت خزانه های گوندولین را به تورگون و ماموراجرایی آئولیس داده و تایید شده.

کارکاسیل درحال مذاکره با الدار به سفر رفته و گزارشی هنوز نداده. به محض برگشتن تحویل خواهد داد.

مایگیلین هم با سفیران دورف صحبتهایی داشته که در صورت تایید آن توسط من و تورگون قرار شده درازای تحویل محموله هایی از غلات مواد سیاه که برای مقاوم سازی فلزات و سلاح ها استفاده میشود دریافت کنیم. و قرار داد تحویل میتریل از خازاددوم گرفته به امضا رسیده است.

گزارش آئولیس دانا جمع بندی شده ی گزارشات فرماندهان هنگ های اول و دوم و سوم و ناوگان دریای مبنی بر تعداد نفرات کنونی گوندولین به شرح زیر است:

5000نفر از خارج از گوندولین جذب شده اندو 14776نفر از خود گوندولین که به نیروهای زیر منقسم شده اند:

10536 نفر پیاده نظا شامل شمشیرداران و نیزه داران

4128نفر کماندار

2112تبردار گوندولینی تیزپا

3000ملوان دریادیده که قرار است در 500کشتی درصورت اتمام ساخت جایگیری کنن که هرکشتی جنگی شامل 60 نفر و 5 دسته 12 تایی از ملوانان جنگجو و دلاور است.

باتوجه به 5000نفرخارجی و نیروهای خودی درمجموع 19776نفر نیرو هم اکنون در گوندولین هستند. البته تسلیحات سبک برای 5000نفر موجود است فعلا که قرار است 5000 دیگر آماده شود.

درصورت اتمام برنامه ها گزارشات جدید داده خواهد شد.

ایدیریم گروهی متشکل از 120 نفر از جاسوسان را راهی گورگوروت و آنگباند کرده تا اطلاعاتی از ارتش مورگوت جمع آوری کنن.25نفر از آنان طی لباس مبدل وارد آنگباند شده اند.

امضا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

سلام بنده به لیدی اوکن‌شیلد (نمیدونم اسمش تو داستان چیه)پیوستم .

----------

بنده یکی از فرماندهان دیل هستم،نامم فولکا است،فرزند تولکا . هنگامی که درخواست شما را شنیدم ،افرادم را آماده کردم،همچنین به سوی شهر دریاچه فرستادم تا به ما بپیوندند.افراد بیشتری هم از انجا امد.ما پس از مدت ها عقاب ها رو هم راضی کردیم، اونا وقتی دیدن که کمک به ما چه مزایایی داره قبول کردن،اگر تعداد زیادی از اورک و گابلین های کوه های مهآلود نابود شن برای خودشونم بهتره،منطقه شون امنتر میشه و گابلین ها در طولانی مدت تضعیف میشن، و اینکه اگه ما شکست بخوریم براشون خیلی مشکلاتی ایجاد میشه ، شمال تحت سلطه گابلین ها در میاد،ارتباط باهاشون کار سختی بود،که البته بیشتر لطف راداگاست قهوه ای بود.من ۶۰ کماندار در شمال کوه مستقر کردم.به همراه۹۰ شمشیر زن.همچنین بنده پیشنهاد میدم در طول راه ها کمپ های مخفی تاسیس کنیم تا زودتر از ارتش شان مطلع شویم.همچنین امکان دارد که ما را دور بزنند و از طرفی که انتظار نداریم حمله شود،افراد بیشتری از تپه های آهن در راه هستند.همچنین پیشنهاد میدم به سوی کوهستان آبی برای کمک نیرو بفرسیتد. افرادی هم به سوی الف های سیاه بیشه فرستادم،الف های ریوندل و لوتلورین هم روز بعد پیغام فرستادم.امیدی به انت‌ها نیست،اما با این حال نیرو فرستادم.

باتشکر وعرض ارادت،

فولکا پسر تولکا از دیل.

تا گزارش بعدی منتظر بمانید.

ویرایش شده در توسط Samwise Gamgee the Brave

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

گزارش درمورد فعالیت ها

دورف های کوهستان های قرمز و نوگورد شروع به فعالیت کردن و به گفته ی فولکا وقتی درمسیر اومدن به تنها کوه هستن کمپ های رو تاسیس میکنن که زیر زمین یا داخل غار ها هست

دورف های کوهستان آبی با لشکری 100 هزار نفره با سواره و غیر سواره به سوی اربور میان و سلاح های زیادی با خودشون همراه دارن

تعداد کمی از الف های سیاه بیشه بهمون پیوستن اما درمورد الف های ریوندل و لوتلورین هنوز پیامی بهمون نرسیده

دورف های پاآهنی و غار های گلیترینگ تو مرز های اربور میمونن و حلقه ی محاصره رو محکم نگه میدارن

تعداد زیادی عقاب بالای کوه در اطراف شرق و کمی در قسمت غرب ...و تعداد کمی بالای ابرها که موقع جنگ وارد میشن

منو Arryn "آررین" صدا بزنید...نسلی از قوم دورین...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

گزارشات امروز گوندولین به شرح زیر به اطلاع تاپیک میرسد:

زائور طرح برنامه پستهای نگهبانی را به طور کامل تحویل شورای فرماندهی داد و به تصویب شورا رسید. که به عنوان مثال هر پست به صورت 12 نفره و هر نفر 2 ساعت در 24 ساعت نگهبانی میدهند.

به استثنای تونل گانیل که 6 پست در قسمتهای مختلف راه دارد و دوره های تعویض سریعتری دارند.

کلیه عملیات گزارش قبلی هنوز درحال رسیدگی هستند.

هنگ سواره نظام گوندولین طی چند روز آینده شروع به آموزش میکنند و حدودا 3000نفر برای این سپاه داوطلب شده اند که از امروز میرتال مسئولیتش از فرماند هنگ سوم پیاده نظام تغییر کرد و به فرمانده سواره نظام گوندولین منتصب شد. حکم انتصابش امروز صبح به تصویب تورگون رسید.

جاسوسان ژنرال زائور خبر دادند که سپاه آنگباند به طور تقریبی با مشاهدات اولیه جاسوسان ما حدودا 130000 نفر تخمین زده شده که به نسبت کل سرزمین میانه فعلی برتریت تعداد دارند.15بالروگ و 3 اژدها هم جزو آنها هستند.دوستان مخالف مورگوث آماده شوند و مواظب باشند.

سپاهی متشکل از 2000 اورک به فرماندهی گارناش دیوانه به شمال غربی دوریات حمله بردند به همین دلیل فرمانده لاموریل گماشته شد که همین امروز همراه 3500 نفر از هنگ پیاده نظام گوندولین به مبارزه با گارناش بره. ایثریادیس مسئول تامین تجهیزات و اسکان سپاه هم برای 3500 نفر و حداکثر یک هفته پشتیبانی کاروانی رابه همراه سپاه گوندولین روانه کرد.

گزارشات نبرد متعاقبا اعلام خواهد شد.

امضا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

گزارش فوری

همین حالا ایدریم خبر داد که از 120 نفری که به آنگباند اعزام شده بودند 60 نفر باز گشتند و گزارشات جاسوسی آنگباند رو به شورای فرماندهی رساند و تایید شد. که به شرح زیر است.

گارناش سپاهش به دوریات رسیده و مستقر شده و در حال اردو زدن هستن و میخواد سپاهش رو به دو گروه 1000 اورکی تقسیم کرده و تاربورز نادان رو به فرماندهی گروه شرقیش قرار داده و خودش با 1000 اورک بعدی میخواد به جناح غربی بره.

لاموریل در راه دوریات داره به سمتشون میره احتمالا تا فردا به اونجا برسه. قرار شده آنگباند دسته جدیدی متشکل از 1200 اورک به فرماندهی خارکوش اورک کوهستان شمالی رو بفرسته به کمک گارناش به همید دلیل 3000 نفر از نیروهای گوندولین رو قراره همین امروز تجهیز و روانه دوریات کنیم که دستورش به تایید من و تورگون رسیده. تا لحظاتی دیگر هم به راه میفتن. با فرماندهی ماگلاس.

پیروزی از آنِ گوندولین است. ارو به همراهتان.

امضا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

گزارش های جدید

کمپ های پنهان تاسیس و داخل هرکمپ 1 انسان...12 الف و 24 دورف قرار دارد.

دورف های کوهستان خاکستری با چک و چونه با پاآهنی ها رازی شدن که به نبرد اضافه بشن

از الف های ریوندل خبر اومده که بهمون میپیوندن اما تعداد زیادی از الف های لوتلورین برای کمک به ما خودشون رو آماده کردن...

تعداد انگشت شماری از انت های فنگورن راه افتادن به طرف تنها کوه و بزودی به جمع ما میپیوندن...

داخل هر سوراخ سنبه ی تنها کوه چندین کمپ پرتاب توپ جنگی وجود داره که از دید دشمن پنهانن...

زمان حمله ی اورک ها و گابلین ها مشخص نیست اما انسان ها 4 روز دیگه ساعت 5 و 43 دقیقه بامداد به طرف تنها کوه راه میوفتن...باید تا قبل از حجوم اونا همه آماده به کار باشیم

تهیه کننده ی گزارشات:آررین فرمانده ی سپاه دورف های دیل و اربور

ویرایش شده در توسط Lady Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glaurung

چی جالب از این بالا می بینم که انسان ها دارند مـثل آب روی آتیش بالا و پایین میپرن خودشون رو برای جنگ آماده می کنن.... بوی اورک ها هم شدید شده انگار همین نزدیکی اند ... دارند می آیند همه تا دندان مصلح اند بدون یک لحظه استراحت....

چه جنگی در پیش داریم ...

ویرایش شده در توسط Glaurung

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

درود

دوستان شرکت کننده عملکردتون عالیه و توصیفات خوبی به کار بردین و دقیق کار کردین اما از دشمناتون اطلاعات کمی دادین این بررسی نتیجه ی جنگ رو سخت میکنه پس در مورد عملکرد متقابل کسانی که بهتون حمله کردن هم بنویسید و بگین اونها علیه شما چه اقدامی کردن

پ.س: دشمنان شما الزاما نباید ارک و گابلین باشن میتونین از هر نژادی دشمن انتخاب کنید شاید مورد هجوم انسان ها و یا کوتوله هاو... قرار گرفته باشید

باسپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

درود آرداییها

گزارشات امروز گوندولین

خبر های رسیده از جاسوسان رو امروز به شورای گوندولین تحویل دادند و به تصویب رسید. که بدین شرح است.

نیروهای کمکی آنگباند به فرمانهی خارکوش به نیروهای گارناش رسیدند و نیرو های گارناش 2200 اورک کثیفن حالا اما نیروهای گوندولین کاملا آماده به رهبری لاموریل آماده شده اند برای نبرد که شورای گوندولین به لاموریل خبرداد که منتظر بمانند تا نیروهای ماگلاس به آنها نیز بپیوندند که در اینصورت ارتش مستقر در دوریات 6500 الف گوندولین حواهد شد و اورک های کثیف مزه تیغ گوندولینی ها را خواهند چشید.ارتش دوم گوندولین به فرماندهی ماگلاس با لاموریل کمتر از یک روز فاصله دارند. اخبار توسط نیروهای تورندور جابجا میشوند که در بازه زمانی کم امکان پذیر شده. هنوز خبری از اورک های جناح شرقی به فرماندهی تاربورز نرسیده. به محض دریافت اطلاعات جدید گزارش خواهد شد.

منتظر ااخبار جدید از جنگ آنگباند و گوندولین در جنگلهای دوریات باشید

ایلوواتار همراه گندولین است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

Aiya Arda

جزئیات جنگ امروز توسط ایدریم به شورا ی فرماندهی تحویل داده شد. نیروهای خارکوش که 1200 اورک بودند از جناح شرق از گورگوروث عبورکرد و پس از عبور از رودخانه میندب به دیمبار و سپس به جنگل آمون اوبل در شمال غربی دوریات و شرق نلدورث رسیدند و در آنجا به نیروهای گارناش پیوست و طبق گزارش ایدریم دلاور مجموع سپاه اورک 2200 نفر بودند که در اوایل روز آماده نبرد بودند در همان حین نیروهای ماگلاس پس از عبور از رودخانه خشک شده گذشتند و در شمال رودخانه سیریون به لاموریل پیوستند. و در اواسط امروز جنگ رو آغاز کردند و اورک ها را غافل گیر کردند 6500 الف شجاع و منظم به فرماندهی دو نفر از دلاوران گوندولین ماگلاس از غرب و لاموریل از شرق به سپاه اورک به فرماندهی خارکوش و گارناش تاختند و پس از ساعت ها درگیری در نهایت همه اورک ها را کشتند و به جز چند اورک ترسو که فراری شدند همه را کشتند. فرماندهان گوندولینی سر کارناش و خارکوش را به نشانه درس عبرت توسط چند نفر نیرو به سمت شمال و به آنگباند فرستادند تا دیگر جرات حمله به دوریات و خصوصا گوندولین را نداشته باشند. آنها با لباس مبدل اقدام به این کار کردند. ایدریم خبر داد که از نیروهای گوندولین 86 الف به تالارهای ماندوس عزیمت کردند و 198 الف زخمی جزیی برداشتند که امیدواریم سریعتر سلامتی را باز یابند. نیروهای زخمی گوندولین تا فردا به شهرشان باز خواهند گشت. شورایی موقت متشکل از مسئولین : آئولیس- ایدریم - توروث -نیثالور و میرتال درحال بررسی این نکته هستند که چرا اورکها از شرق وارد دوریات شدند و اخبار نیروهای دوم آنگباند به فرماندهی تاربورز چگونه است و سرنوشت جنگ چه خواهد شد هرچند شش هزار الف در برابر 1000اورک تاربورز نبرد سختی نخواهد بود اما آنگباند به احتمال زیاد برای نبردهای آینده نیروهای بیشتری روانه دوریات میکند. به گفته نیروهای جاسوسی ایدریم ، تاربورز به سمت دوردینن و هیملاد رفته است. و نیرو های گوندولین در تعقیب آنها به سمت شرق دوریات رفتند. پس از رای و تایید نهایی شورای موقت تحقیق ، نتیجه اطلاع داده خواهد شد.

ایدریم اطلاع داده که هنوز 25 نفر جاسوس با لباس مبدل در آنگباند حضور دارند که قرار شده برای جلوگیری از فشار زیاد کاری با نیروهای تازه نفس جایگزین شوند. که البته خبر های جدید حاکی از آن است که آنگباند قرار است سپاهی را به سمت شرق نان ایموث(نان الموت) به جنگ با انسانها بفرستد. در مورد دوریات هم نقشه هایی در سر دارد که قرار است سپاهی جدید را در آینده نزدیک به دوریات و برای انتقام به سمت گوندولین بفرستد.

ایثیریادیس خبر داده که امکانات جدید برای استقرار نیروهای دریایی گوندولین در شمال وینیامار و جنوب درنگیست آماده شده که به صورت قرارگاهی دائمی درحال اعزام است و از چند روز پیش کار ساخت دژ مستحکم و بندرگاه نظامی را با همکاری دورف ها در دژ و الف های وینیاماری در بندرگاه شروع به فعالیت کرده اند.

سودریل مسئول کارگاههای کشتی سازی از کارگاههای ساخت کشتی در شمال وینیامار هم از اتمام ساخت 50 کشتی با ظرفیت 3000ملوان خبرداد.

زولفار خبر داد که برای 5000نفر دستور ساخت تسلیحات داده بود که فعلا برای 1500 نفر آماده شده.

منتظر گزارشات بعدی از گوندولین و دوریات باشید.

رئیس شورای فرماندهی گوندولین

آرماندو

Namrie :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

درود

ایدریم مسئول جاسوسی گوندولین از نبرد امروز نیروهای گوندولین با نیروهای آنگباند گزارشاتی را به شورای فرماندهی گوندولین تحویل داد:

اوایل امروز نیروهای گوندولین به فرماندهی لاموریل و ماگلاس از ارد گورگوروث عبور کردند و پس از کشتن چند عنکبوت غول پیکر از نوادگان اونگولیانت از گورگوروث عبور کردند و پس از گذشتن از رودخانه اسگالدوین به دوردینه ن. رسیدند و به محض رسیدن آنها به آنجا به آنها خبر رسید که نیروهای تاربورز از هیملاد گذشته اند و به سمت نان الموت رفته اند. نیروهای گوندولین به فرمان لاموریل به تعقیب آنان پرداختند و موفق شدند که قبل از رسیدن آنها به رودخانه celon آنها را محاصره کنند و قبل از رسیدن آنها به بیشه نان الموت با آنها درگیر شدند. پس از ساعاتی نبرد به آسانی از عهده ی این جنگ برآمدند و لاموریل و ماگلاس پیروزمندانه نیروی اورک های آنگباند را کشتند و تاربورز نادان را پس از فرارش تعقیب کردند و نهایتا به هلاکت رساندند. شمار نیروهای کشته شده گوندولین در این جنگ 28 نفر بود که امیدواریم روحشان در تالارهای ماندوس آرامش بگیرد. نیروهای زخمی هم 56 نفر بودند که درحال مداوای اولیه هستند و پس از مداوا تا فردا آماده میشوند و به سمت گوندولین به راه خواهند افتاد.

ایدریم اضافه کرد که 25 نیروی جاسوسی گوندولین در آنگباند تعویض شدند و نیروهای جدید در جای آنها به کار ادامه میدهند.

خبرهای جدید را فردا به اطلاع خواهیم رساند.

Namarie :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

سلام گزارش جدید: بنده جاسوسی رو دستگیر کردم که انسانی است از روهان.البته از حکومت اصلی نیست،بلکه از مردمان فقیری اند که برای غارت حمله می کنند .به گابلین های کوه های مه آلود حدود 300 نفر خواهند فرستاد تا در عوض کمی از غارت را بهشان بدهند.همچنین یکی از کمپ های ما که تاسیس کردیم به گروهی حدودا 20 نفره از انسان ها شبیخون زد و آنها نیز از روهانند.اما آ«ها از سوی قبیله ای هستند که گویی با دورف ها از قدیم مشکل دارند به خاطر کینه شان حمله می کنند. بزرگ قبیله فردی پیر به نام آگار است که می گویند قسم خورده نسل دورین را از روی زمین پاک میکنند.بنده نیز چاره ای اندیشیدم:

پیشنهاد میکنم چاه های آب شان را مسموم کنید،البته این کار آنها را خشمگین خواهد کرد،اما تضعیف شان نیز می کند.در نظر داشته باشید که کودکان بی گناه هم نیز کشته خواهند شد.به هر حال فرمان دست شماست.افرادم را هر وقت خواستید می توانید بفرستید.برای این کار 5 جاسوس حرفه ای در اختیارتان قرار خواهم داد.

فولکا پسر تولکا،

فرمانده آدمیان دیل و دریاچه.

پ.ن:اینglaurung هم با خودمونه؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

Aiya

امروز نیروهای اعزامی گوندولین به جنگ با آنگباند به گوندولین برگشتند.البته تونل شرقی در دست تعمیر بود به همین خاطر از تونل غربی اورفالخ اخور مجبور به ورود توملادن و سپس گوندولین شدند.اکنون ماگلاس و لاموریل در شورا حضور دارند.

نیروهای جاسوسی آنگباند به گوندولین برگشتند و مورد استقبال قرار گرفتند.

سودریل از آماده شدن پایگاه ما در شمال وینیامار خبر داد.و کشتی های آماده شده رو به آب انداختند. هم اکنون کشتی های شروع به کار کرده ظرفیت 3000 نفر را دارا هستند. با این وجود نیروی دریایی گوندولین شروع به کار کرد. زورهون و تیمیلاس خبر دادند که معادن جدیدی در اخوریات پیدا کردند که از آنها فولاد و نقره هم برداشت میکنیم. البته در صورت تکمیل امکانات خفر و استخراج در چند هفته ی آینده. زورهون گزارش داده که منابع ما از سطح مقدماتی به سطح متوسط رسیدند. میزان تولید و استخراج 20 درصد افزایش داشته. زائور مامورین نگهبانی و دیدبانی پایگاه نظامی دریایی غرب رو آماده اعزام کرده. لازم به ذکر است که هنوز نامی برای این پایگاه در وینیامار نامی انتخاب نشده. فاران تعلیم 5000 نفر نیروی واردی از دوریات را تمام کرده و زولفار آنها را مسلح کرده.

گزارشات بعدی اعلام خواهد شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

درود

امروز آئولیس دانا به تورگون پیشنهادی با موضوع بهتر ساختن فضای دشت توملادن در مقابل حملات احتمالی آنگباند داد که همراه با نظرات اونیر مسئول زیبا سازی شهر و استحکامات بود . تورگون این گزارش را در شورای فرماندهی مطرح کرد. و در شورا به این موضوع پرداخته شد. از زورهون و تیمیلاس پرسیدیم که منابع به اندازه کافی وجود دارد که شروع به ساختن استحکامات کنیم؟ خوشبختانه جواب آنها مثبت بود و منابع کافی را داریم. والیون مسئول کشاورزی نظری در مورد تخریب احتمالی مزارع توملادن در خارج از گوندولین تحت اثرات این استحکامات ارائه کرد که برای رفع این مشکل به ناچار این استحکامات را به دو قسمت از نظر اهمیت در انجام کار تقسیم کردیم. پس قرار براین شد که در مرحله اول در نقاطی که ارتقاع دیواره های اخوریات در سمت جنوبی ضعیف تر هستند زودتر آغاز شوند و اقدام به ساخت دیوار های سنگی بلند کنیم. زائور هم اعلام کرد که نیروهای جدیدی را برای نگهبانی در این استحکامات آماده کند. البته لازم به ذکر است که در ارتفاعات ریویل هم اقدام به ساخت برج های نگهبانی خواهیم کرد که یکی دو تا از این برج ها که نامی هنوز برای آنها اختیار نکردیم به نحوی بلند هستند که تا بلندی های آنگباند در شمال گوندولین را زیر نظر میگیرند. اونیر در روزهای آینده شروع به ساخت راه دسترسی ساده به این استحکامات میکند که شامل راههای سواره رو و پیاده رو و پله ها و پل ها ی دسترسی به سطوح است. سپس شروع به ساخت استحکامات نظامی خواهد کرد. شورا از امروز و تا اتمام ساخت ، توروث را مسئول موقت نظارت بر این برنامه نظامی خواهد شد و موظف است گزارشات را روزانه به آئولیس تحویل دهد. هماهنگی با مسئولین منابع و تامین مصالح و کارگران به عهده ی توروث است. مایگیلین که مذاکره با دورف ها را به اتمام رساند خبر داد که 2500 دورف از خازاددوم راهی گوندولین شده اند تا در کار ساخت استحکامات نظامی یاری گوندولین باشند.

در عوض 66000 سکه نقره و 15000 سکه طلا و 1000 قطعه جواهر را به آنها تحویل میدهیم که تا فردا به گوندولین میرسند و ایثریادیس اعلام کرد که از امروز تهیه ی امکانات اسکان را برای دورف ها در دشت توملادن آغاز میکند. زیرا تورگون شدیدا با ورود دورف ها به شهر گوندولین مخالف است پس تصمیم بر این گرفتیم که خارج از شهر اسکان بیابند.

ایدریم هم خبر داد که 25 نیروی جاسوسی در آنگباند گفته اند که تا چند روز آینده مورگوث سپاهی متشکل از 7000 اورک را به دوریات می فرستد که قرار است رالفار نتیجه ی مذاکره با الدار و اداین را به شورا اعلام کند تا هماهنگی لازم با آنها در جهت مقابله با آنگباند انجام گیرد. خبرهای بعدی اعلام خواهد شد.

آرماندو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

درود

مایگیلین خبر داد که دورف هایی که برای کمک به ساخت استحکامات از خازددووم به راه افتاده بودند به دشت توملادون رسیدند که ایثریادیس هم امکانات اسکان آنها را آماده کرده اونیر هم کار ساخت و ساز راههای دسترسی را آغاز کرده . همچنین خبر هایی از آنگباند رسیده که امروز ایدریم خبرداد که سپاه 6000 نفری اورکها برای نابودی نه دوریات بلکه برای تصرف هیم لاد درحال تجهیز هستند. و احتمالا تا فردا یا روز پس از آن به راه خواهند افتاد به همین منظور کاراکسیل مسئول رایزنی های بین اداین و الدار گوندولین به دوریات برای رایزنی با تین گول و پس از آن سریعا به هیت لوم و به نزد شاه فین گولفین خواهد رفت. رالفار هم برای اطلاع رسانی و رایزنی با اداین در هیم لاد فرستاده شد. تا هماهنگی کلی با آنها خبری نخواهیم داد.

نیروهای آماده به کا ر گوندولین تقریبا 6000 نفر نبرد آمون رود و 13770 نفر نیروی تعلیم داده شده و تجهیز شده جدید از طرف مسئولین تعلیم و تجهیز فاران و زولفار هستند. از دادن آمار دقیق تر معذوریم تا موقعی که برای نبرد آماده خواهیم شد.

گویا طبق خبر های رسیده از منه گروت حاکی از این است که شاه تین گول حد اقل 4000 نفر نیروی آماده رزم دارد. اطلاع دقیق تری نیست فعلا.

سودریل هم گزارش داد که ساخت همه ی 500 کشتی جنگی گوندولین در پایگاه ساحلی نوراست در شمال ونیامار خبرداد. که خبر خوشحال کننده ای است. حال گوندولین در نوراست 3000 ملوان جنگجو در 500 کشتی شامل 5 دسته 12 نفری دارد.

آئولیس و توروث هم گذارشات جزئیات جمع آوری و حمل منابه لازم مانند سنگ و آهن و ابزار آلات و چوب و غیره را به شورا دادند که شرح آن خارج از این گزارش فعلی است.

ایثریادیث - لاموریل - ماگلاس - میرتال - نیثالور - و ته ثیر اعلام آمادگی کردند که توانایی مقابله با هر حمله ی احتمالی را دارند.که خبر خوشحال کننده ای است.

اونیر خبر داد که تونل ها هم به طور کسترده باز سازی شده اند.

آرماندو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mvp2361372

خب اینجور که بوش میاد یکی از مهمترین شهر ها رها شده اونم نگین قلمرو با شکوه گاندور میناس تریث

یک نکته روهان به مشکلات داخلی عجیب برخورد وبه گاندور پناه اوردن افهای لورین هم در خدمتشون هستیم همه اینجان

خب شهر هفت طبقه است که به مانند هفت قلعه درون وهم هست همه ویژ گیهای این شهر به طور کامل میدونن

خب فرمانروی این شهر خودم هستم (اراگورن بی لیاقت بود انقلاب کردم شد فرمانده سپاه

بانو گلادریل وزیر اعظم

فارامیر فرمانده چریک ها بیرون شهر و فرمانده جاسوسین

گاندولف فرماندهمحافظین طبقه هفتم و مشاور امور خارجه

پره گرین توک و مریادوک برندی باک فرمانده محافظین دیوار ششم

ائوون (برادر ائومر وهمسر فارامیر)فرمانده طبقه پنجم

لرد سلبورن فرماندهع طبقه چهارم (کلا این طبقه دست الفهاست)

ائومر فرمانده طبقه پنجم (این طبقه در اختیار مهاجرین ر وهان هست)

فرمانده طبقه دوم هالدیر

فرمانده طبقه اول یکی از اهالی روهان به نام ریچارد

فرمانده مدافعین اوزگلیاث لرد دنه تور

وضعیت اوزگلیاث شهر تا قبل از رود خانه در اختیار موردور قصد حمله داشتم که متوجه شدیم 10000 اورک از میناس مورگول به طرف اوزگلیاث بف رماندهی یکی از نزگل ها در حال حر کتند فعلا بااستفاده از باریکی سه پلی دو طرف شهر رو به هم وصل میکنه در حال دفاع هستم نمی دونم تا کی میشه مقاومت کرد ولی خیال دشت پله نور رو از سرشون باید بیرون کنند 5هزار روهیرم اونجا منتظر هستند تا اگر شهر سقوط از دشت پله نور دفاع کنن نیاز به حمایت داریم چون گروهی از اورک ها دولگولدور هم 10000نفر هم به این طرف میان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

درود

امروز از جاسوسان ما در آنگباند خبر رسید که 7000 اورک به فرماندهی (Madh Shakab) عقاب بزرگ لقب اورک کثیف آنگباندی که خیلی جثه بزرگی دارد به سمت هیم لاد به راه افتادند. به همین منظور گوندولین سپاهی متشکل از 6000 نفر الف با تجربه از جنگ آمون رود را به رهبری فرمانده با تجربه ماگلاس آماده کرده که در اواخر امروز به راه می افتند. کاراکسیل هم خبر داد که امروز با شاه منه گورت یعنی تینگول مشورت کرده و الف های سیندار شاه الوه هم که 4000 الف خاکستری به کمک هیم لاد می آیند. سپس کاراکسیل به کمک افراد تورندور سریعا خور را به هیت لوم رساند و نتیجه مشورت او با فین گولفین این شد که بدلیل دور بودن هیت لوم از هیم لاد تصمیم بر این شد که شاه فین گولفین تنها کمک های پشتیبانی اعم از تجهیزات اسکان و غذا را به هیم لاد و مناطق جنگ زده و برای جنگجویان در هیم لاد بفرستد که بعد از زمان نبرد احتمالا به آنجا برسد.

هیم لاد هم توسط یاران تورندور آگاه شدند و اداین آنجا آماده باش هستند و دیدبانهای خود را در آن مناطق بیشتر کرده اند. امیدواریم قبل از اینکه ماذشاکاب بتواند ویرانی ای به بار آورد بار دیگر بتوانیم که آرزو های مورگوت را نقش برآب کنیم.

از گوندولین هم آئولیس و توروث خبر دادند که ساخت یرجهای دیدبانی شرقی و غربی را بر فراز اخوریات شمالی آغاز کرده اند و ساخت دیوار حفاظتی در توملادن و حفر کانال آب هم برای حفاظت از دیوار های گوندولین دور شهر را نیز امروز آغز کردند.

آرماندو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando
ارسال شده در (ویرایش شده)

Aiya Arda

امروز در گوندولین غوغا بود. محل اسکان دورف ها به خوبی آماده شد و همه ی امکاناتشان فراهم بود. ضمنا از دو روز پیش کار ساخت استحکامات را آغاز کرده بودند. هم اکنون 2500 دورف استاد ساخت و سازهای بزرگ در توملادن اسکان یافته اند سودریل هم به همراه توروث درحال ساخت دستگاههای جابه جای سنگها ی بزرگ و تجهیزات هستند.البته دورتی دورف ریش دراز پیر هم به آنها در این زمینه مشاوره میدهد. دورتی سازنده ی خیلی از ستونها و پلهای خازاددووم است. توروث به آئولیس خبر داده که 6000 الف برای کار در استحکامات روانه اخوریات شدند. ایثریادیس امکانات بهداشتی و غذایی دورف ها را آماده کرد. همه خوب میدانیم که کاریست بس گران.

زائور در حال آموزش نگهبانانی جدید و حرفه ای برای برج های نگهبانی است. تجهیزات رسیده از شاه فین گولفین و هیت لوم بر خلاف انتظار همه به هیم لاد رسیدند که برای 6000 نفر تجهیزات فرستاده. و نیروهای کماندار شاه تین گول هم به هیم لاد رسیدند و در استحکامات هیم لاد مستقر شدند. خود هیم لاد هم اعلام کرد که انسانها بالغ بر 3000 نفر هستند. 6000 نفر سرباز حرفه ای الف در جنگ آمون رود هم از طرف گوندولین با فرماندهی لاموریل و ماگلاس شجاع مردان گوندولین به هیم لاد رسیدند.

جاسوسان ما خبر دادند که مورگوث نقشه ای جدید را اجرا کرده زیرا 3000 اورک دیگر را به فرماندهی Ragur Dyr حیوان ترسو به هیملاد فرستاده و قبل از رسیدن ماذشاکاب به لوثلان به او رسیدند. و جمعا 10000 اورک شده اند. گویا از لوثلان عبور کردند و به سمت غرب چرخیده اند و ازرودخانه ی گلیون کوچکتر عبور کردند و به نزدیکی دشت هیم لاد رسیده اند و اسکان یافته اند. احتمالا فردا جنگ آغاز شود.

سودریل امروز دستگاهی جدید را که اختراع کرده است و در حال امتحان کردن آن است . این دستگاه به شکل یک کمان بزرگ خوابیده است که قابلیت پرتاب تیر های سنگین و بزرگی به اندازه ی ده پا را دارد. تیر های سیاه هم مخصوص کشتن اژدها را به قدرتی باور نکردنی با قابلیت شکافتن سنگ ها را دارد. تعداد200 تیر را برای جادو کردن هم به تالار من آوردند تا جادویی ویژه را بر روی این تیر های جدید اعمال کنم تا بتوان با بالروگ ها مقابله کنیم. جادوی Ama poldora که طلسم مربوط به افزایش قدرت اجسام است و این طلسم ها اگر توسط ناپاکان و دشمنان ما خوانده شود تاثیری مخرب بر روی آنها میگذارد پس نگران لو رفتن آن نباشید. دوستان از این طلسم برای افزایش کارایی اجسام استفاده کنین. طلسم Ram en’ tessa هم طلسمی قوی برای فلج کردن است. این طلسم فلج کننده را میتوان به کمانداران آموزش داد تا با اعمال آن بر تیرهایشان همه دشمنان را سریعا فلج کنند. حتی ممکن است بالروگ ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد. اما کاملا مطمئن هستم با اعمال این طلسم ها و طلسم ها مختلف دیگر بر تیر های 10پایی بالروگ ها شانسی نخواهند داشت.(قبلا هم در پست اول عرض کرده بودم از جادو ها هم سررشته دارم)

گزارشات بعدی را به زودی اعلام خواهیم کرد.

آرماندو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

Aiya Arda

امروز در گوندولین غوغا بود. محل اسکان دورف ها به خوبی آماده شد و همه ی امکاناتشان فراهم بود. ضمنا از دو روز پیش کار ساخت استحکامات را آغاز کرده بودند. هم اکنون 2500 دورف استاد ساخت و سازهای بزرگ در توملادن اسکان یافته اند سودریل هم به همراه توروث درحال ساخت دستگاههای جابه جای سنگها ی بزرگ و تجهیزات هستند.البته دورتی دورف ریش دراز پیر هم به آنها در این زمینه مشاوره میدهد. دورتی سازنده ی خیلی از ستونها و پلهای خازاددووم است. توروث به آئولیس خبر داده که 6000 الف برای کار در استحکامات روانه اخوریات شدند. ایثریادیس امکانات بهداشتی و غذایی دورف ها را آماده کرد. همه خوب میدانیم که کاریست بس گران.

زائور در حال آموزش نگهبانانی جدید و حرفه ای برای برج های نگهبانی است. تجهیزات رسیده از شاه فین گولفین و هیت لوم بر خلاف انتظار همه به هیم لاد رسیدند که برای 6000 نفر تجهیزات فرستاده. و نیروهای کماندار شاه تین گول هم به هیم لاد رسیدند و در استحکامات هیم لاد مستقر شدند. خود هیم لاد هم اعلام کرد که انسانها بالغ بر 3000 نفر هستند. 6000 نفر سرباز حرفه ای الف در جنگ آمون رود هم از طرف گوندولین با فرماندهی لاموریل و ماگلاس شجاع مردان گوندولین به هیم لاد رسیدند.

جاسوسان ما خبر دادند که مورگوث نقشه ای جدید را اجرا کرده زیرا 3000 اورک دیگر را به فرماندهی Ragur Dyr حیوان ترسو به هیملاد فرستاده و قبل از رسیدن ماذشاکاب به لوثلان به او رسیدند. و جمعا 10000 اورک شده اند. گویا از لوثلان عبور کردند و به سمت غرب چرخیده اند و ازرودخانه ی گلیون کوچکتر عبور کردند و به نزدیکی دشت هیم لاد رسیده اند و اسکان یافته اند. احتمالا فردا جنگ آغاز شود.

سودریل امروز دستگاهی جدید را که اختراع کرده است و در حال امتحان کردن آن است . این دستگاه به شکل یک کمان بزرگ خوابیده است که قابلیت پرتاب تیر های سنگین و بزرگی به اندازه ی ده پا را دارد. تیر های سیاه هم مخصوص کشتن اژدها را به قدرتی باور نکردنی با قابلیت شکافتن سنگ ها را دارد. تعداد200 تیر را برای جادو کردن هم به تالار من آوردند تا جادویی ویژه را بر روی این تیر های جدید اعمال کنم تا بتوان با بالروگ ها مقابله کنیم. جادوی Ama poldora که طلسم مربوط به افزایش قدرت اجسام است و این طلسم ها اگر توسط ناپاکان و دشمنان ما خوانده شود تاثیری مخرب بر روی آنها میگذارد پس نگران لو رفتن آن نباشید. دوستان از این طلسم برای افزایش کارایی اجسام استفاده کنین. طلسم Ram en’ tessa هم طلسمی قوی برای فلج کردن است. این طلسم فلج کننده را میتوان به کمانداران آموزش داد تا با اعمال آن بر تیرهایشان همه دشمنان را سریعا فلج کنند. حتی ممکن است بالروگ ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد. اما کاملا مطمئن هستم با اعمال این طلسم ها و طلسم ها مختلف دیگر بر تیر های 10پایی بالروگ ها شانسی نخواهند داشت.(قبلا هم در پست اول عرض کرده بودم از جادو ها هم سررشته دارم)

گزارشات بعدی را به زودی اعلام خواهیم کرد.

آرماندو

پرسش هایی برای من پیش امد وان اینکه اگر ارتش دشمنانتان جادوگری را اسیرکند ومجبورنماید برای طلسم های شما ضدطلسم به کارببرد چه واکنشی خواهید داشت ؟

همچنین بااینکه مشغول ساختن سد و موانع ابی وشهری هستید ایا تدبیری برای احتمال مسموم شدن اب ورودی به شهر توسط دشمن اندیشیده اید؟

و اگر دشمن از منجنیق استفاده کند ایا قلعه ی شما استحکام لازم رادارد؟ دربرابر احتمال اتش سوزی برج های اصلی و مقرهای تیراندازی چه عملی انجام شده ؟

درحال حاضر چند نفر در جنگ علیه دشمن صف ارایی خواهندکرد؟ چه تکنیک چیدمانی برای طلایه ی سپاه درنظر گرفته اید ؟

باتشکر

mvp2361372 و لیدی اوکانشیلد و سم وایز گمجی : منتظر گذارشات بعدی هستیم

ایا قلمروهای شما سقوط کرده که دیگر گزارشی نمی فرستید؟

لطفا مارا از شرایط جنگ با خبر بکنید و درصورت نیاز به کمک پیکی را به شورای حفاظتی سرزمین میانه به ریاست ایونا(خودم) بفرستید تا رسیدگی کنیم .

باسپاس

ایوانا مسئول جنگ های ازاد در سرزمین میانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando
ارسال شده در (ویرایش شده)

Aiya Arda

پرسش هایی برای من پیش امد وان اینکه اگر ارتش دشمنانتان جادوگری را اسیرکند ومجبورنماید برای طلسم های شما ضدطلسم به کارببرد چه واکنشی خواهید داشت ؟

در جواب شما عرض کنم تنها کسی که جادو میداند من هستم . منم اگر اسیر بشم حاضرم به تالارهای ماندوس برم و به کسی خیانت نکنم.

همچنین بااینکه مشغول ساختن سد و موانع ابی وشهری هستید ایا تدبیری برای احتمال مسموم شدن اب ورودی به شهر توسط دشمن اندیشیده اید؟

درجواب باید بگم از طلسم lietha guldur که برطرف کردن جادوی خوانده شده قبلی است استفاده میکنم و برای رفع مسمومیت سریع از طلسم قوی Kshonna, wanya برای برطرف کردن جادوی سیاه و خطرناک و به عنوان مثال سم قوی به کار میرود.

و اگر دشمن از منجنیق استفاده کند ایا قلعه ی شما استحکام لازم رادارد؟

استحکام دارد اما اگر نقشه گوندولین را ببینید متوجه میشوید که امکان ورود به گوندولین برای تجهیزات سنگین و گروههای اورک و غیره برای بیشتر از چندصد نفر همزمان غیر ممکن است. زیرا کوههای اخوریات همانطور که طراح اطلس سرزمین میانه نشان داده مانند حلقه به دور گوندولین کشیده شده.

دربرابر احتمال اتش سوزی برج های اصلی و مقرهای تیراندازی چه عملی انجام شده ؟برای آتش سوزی از منابه آب نئه نار که در اطراف دامنه ی داخلی اخوریات استفاده میشود. توروث مسئول آنهاست. اما تمهیداتی جدید برای سرعت بخشی به کار انجام میگیرد.

درحال حاضر چند نفر در جنگ علیه دشمن صف ارایی خواهندکرد؟ جواب این سوال را دادم قبلا. 4000 کماندار از منه گورت و 6000 نفر از گوندولین و 3000 نفر از هیم لاد.

چه تکنیک چیدمانی برای طلایه ی سپاه درنظر گرفته اید ؟

تکنیک جنگ امروز را در پست بعدی اعلام میکنم. نقشه مقدماتی گوندولین برای اطلاع پیوست شده.

post-3945-0-55392000-1430583625_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

Aiya Eruhin

درود بر فرزندان آردا

امروز صبح جنگ هیم لاد آغاز شد. نقشه جنگ هم در پیوست گزارش موجود است. نیروهای گوندولین به دو دسته ی 3000 نفری چپ و راست(شرقی و غربی) تقسیم شدند (دو مستطیل سیاه) و رهبری جناح شرق با ماگلاس بود که 3000 الف شمشیر زن و مجهز با شمشیرهای دسته بلند و نیزه دارو تبردار بودند. و جناح غرب هم به فرماندهی لاموریل با 3000 الف مشابه بودند. مردمان اداین هیم لاد(انسانها) که مالک منطقه ی هیم لاد بودند بنا به پیشنهاد خودشون از روبه رو و جناح مرکزی حمله کردند (مثلث زرد) نیروهای منه گروت و شاه الوه هم به دو دسته 2000 نفری کماندار تقسیم شدند و در جناح شرق و غرب پشتیبان نیروهای گوندولین بودند و سپاه آنگباند را تیر باران کردند(مستطیل های سبز). نیروهای آنگباند بدون نظم خاصی و بدون توجه به استراتژی جنگی و شناخت از منطقه ی هیم لاد به صورت متمرکز و بدون نظم نظامی در حال استراحت و اسکان بودند(ستاره سیاه) که در اوایل امروز مورد حمله ی ناگهانی نیروهای اتحاد هیم لاد(گوندولین- منه گروت - هیم لاد) قرار گرفتند و شکست سنگینی به سپاه آنگباند وارد شد. ماذشاکاب فرمانده ی اصلی اورک ها در میان جنگ به دست ماگلاس کشته شد اما راگور دیر فرمانده دوم اورک ها توسط لاموریل دستگیر شد و به اسارت گرفته شد. هم اکنون در تالار های هیم لاد توسط اداین در حال شکنجه شدن و اعتراف گرفتن است. امیدواریم خبرهای خوبی را در مورد آنگباد به ما بدهد. اورکها متفرق و کشته شدند و به جز چندصد اورک که به آنگباند فرار کردند چیزی در هیم لاد باقی نماند. تعداد117 الف از منه گروت و 210 الف از گوندولین و 368 نفر انسان از هیم لاد کشته شدند. امیدواریم که ایلوواتاربه ایشان آرامش بدهد.تعداد زخمی ها 189 الف از منه گروت و 620 نفر از گوندولین و 325 نفر از انسانهای هیم لاد بودند که در حال مداوا هستند. از پشتیبانی های فین گولفین و هیت لوم هم به خوبی استفاده میشود.

گزارشات اتفاقات گوندولین هم در ادامه اعلام خواهد شد.

آرماندو

درودی دوباره

امروز آئولیس به شورا خبرداد که برج شرقی در ارتفاعات شمالی و قسمت شرقی اخوریات که دشتهای شمال تا آنگباند را زیر نظر دارد ساخته شد و تکمیل گردید. این برج را به نام ارو و به نام آزادی آردا Rhun Andrath به معنی مکان مرتفع شرق نامگذاری شد و زائور سربازان نگهبانی را به آنجا فرستاد و این برج شروع به کار کرد. هم اکنون برج غربی هم شروع به ساخت شده و احتمالا در روزهای آینده به بهره برداری برسد. آزمایشات سودریل موفقیت آمیز بودند و دستگاههای پرتاب تیرهای بزرگ هم امتحان های نهایی را پشت سر گذاشت. و سودریل به دستور تورگون و شورا شروع به تولید انبوه این دستگاه کرد. من هم نام Noroth Pilin به معنی تیر بزرگ را برایشان انتخاب کردم. قرار است 500 عدد از نوروث فیلین ها برای کشتی های گوندولینی در وینیامار فرستاده شوند. ضمنا تیر های جادو شده هم را آماده کردیم و برای جنگ های بعدی در آینده علیه آنگباند و دیو های آنگباند استفاده خواهد شد.

راههای دسترسی به استحکامات هم تکمیل شده و حفر کانال دور گوندولین هم همچنان ادامه دارد.

قرار شده که اونیر در مورد استحکام هفت دروازه ی گوندولین خصوصا دروازه ی برنزی و ظلایی و نقره ای تونل بررسی هایی انجام بدهد. گزارشات متعاقبا اعلام خواهند شد.

امروز روز والانیا

گوندولین

آرماندو

post-3945-0-03974600-1430673435_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...