رفتن به مطلب

Recommended Posts

Elendil322

احسنت

برا قالب وبلاگ کدش هم هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

خوبه . عالیه @};- قالب های تالکینی رو من خیلی خیلی کم دیدم. اونایی هم که دیدم بدرد نمیخوردن

ویرایش شده در توسط Elendil322

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

خوبه . عالیه @};- قالب های تالکینی رو من خیلی خیلی کم دیدم اونایی هم که دیدم بدرد نمیخوردن

منم زیاد قالبام خوب نیستن :D

ولی اگر کسی برای وبش خواست میتونه بگه براش بسازم:-h

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

سلام‌خیلی عضو فعالیدهستی شما،ولی به نظرم یه تاپیک بود اسمش اثار شما،اونجا میزاشتی بهترک نبیود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

سلام‌خیلی عضو فعالیدهستی شما،ولی به نظرم یه تاپیک بود اسمش اثار شما،اونجا میزاشتی بهترک نبیود؟

بعله ...خب دیگه ببخشید شرمنده :-h

تاپیک هایی که ارسال میشه به صورت خودکار نمایش پیدا نمیکنن و ابتدا توسط تیم مدیریت تایید میشن. به هرحال هرکاربری که علاقه داشته باشه میتونه به سه شکل متعارف آثارش رو در معرض نمایش قرار بده:

1- استفاده از تاپیک «آثار شما ...»

2- فرستادن آثار برای 3DMahdi یا اله سار برای قرار گیری در سایت اصلی و گالری اعضا: https://arda.ir/members-works (این بخش امتیاز خاص خودش رو برای جایزه گوهر آرکن داره) که تنها شرطش ارائه مناسب هست! که یعنی مثلا نقاشی ها و طراحی ها اسکن شده و در اندازه های مناسب باشن و مجسه ها و موارد اینچنینی با زاویه و نور مناسب تصویربرداری شده باشن.

3- ارسال یک تاپیک جدا در تالار «مربوط به طرفداران» که حالا اگه کسی تا به حال اثری ارسال کرد و میخواد جدا بشه کارش از تاپیک آثار شما میتونه درخواست بده از طریق پیغام خصوصی به من تا سر فرصت انجام بشه این کار

که بسته به علاقه میشه هرکدوم رو انتخاب کرد، من شخصا دو گزینه ی اول رو ترجیح میدم

بعله گزینه دوم رو که اصلا فکرشو نکنین من اینقدر حرفه ای نیستم که نقاشیم بره تو سایت آردا@};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

نقاشی خیلی خوبن،ولی این اسماگ که عالی بود،تورین فقط یکمی شبیه این انیمه های ژاپنی شده:دی

در هر صورت امید وارم شما باز با عزم راسخ ادامه بدید!

چه قد جالب به سوراخی فلس اسماگ زیر بال چپ(سینه)هم توجه شده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

ممنون @};-آره تورین یه زره شبیه انیمه شده...

ممنونم :-h

هه هه راستیتش فکر میکردم زیاد این موضوع مهم نیست اما کشیدم ...خوشحالم که شما توجه کردین!

نقاشی خیلی خوبن،ولی این اسماگ که عالی بود،تورین فقط یکمی شبیه این انیمه های ژاپنی شده:دی

در هر صورت امید وارم شما باز با عزم راسخ ادامه بدید!

چه قد جالب به سوراخی فلس اسماگ زیر بال چپ(سینه)هم توجه شده!

ممنون :Dآره تورین یه زره شبیه انیمه شده...

ممنونم :D

هه هه راستیتش فکر میکردم زیاد این موضوع مهم نیست اما کشیدم ...خوشحالم که شما توجه کردین!

ویرایش شده در توسط Lady Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

یه قالب میهن بلاگ برای تورین اوکن شیلد

post-4039-0-35061000-1427051184_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

نقاشی اسماگ

post-4039-0-96730100-1429212439_thumb.pn

نقاشی های مختلف من از تورین و بیلبو و گالم