رفتن به مطلب
Indis

اگر روزی سیلماریلیون ساخته شود، دوست دارید کدام بازیگر جای کاراکتر مورد علاقه ی شما بازی کند؟

Recommended Posts

Capitan

اولا با تشکر از تاپیک

خوب سیلماریلیون و لوتر و هابیت شخصیت های مشترکی دارن که واضحه من دوست دارم بازیگرانی این شخصیت ها تو لوتر و هابیت نقششون رو بازی کنن. مورگوت به نظر من میتونست به (مثلا)لیام نیلسون برسه صدای اژدها هم که من تا حالا صدای کسی مثل همین بندیکت رو واسش نشنیدم! نقش اون والا رقاصه(هر کاری میکنم اسمش یادم نمیاد!)به نظرم میتونه به نائومی واتس برسه. ایندیس رو هم که خودت باید بازی کنی! :دی

ویرایش شده در توسط Capitan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
BISKIVIT

اگه به بنده باشه نقش جان اف کندی رو میدم به اکبر عبدی

ولی اگه پیتر جکسون سیلماریلیون (فکر کنم این اسم بهش وحی شده !) رو بسازه یحتمل از بازیگرانی استفاده می کنه که یا خیلی مطرح نیستن و خوب بازی می کنن

و یا از بازیگران مطرحی استفاده می کنه که خیلی قدمت تاریخی دارن مثه ایان مکلن و کریستوفر لی نباس مثلا انتظار داشت کلویی مرتز (مرتض مرتظ ) یا نیکولاس کیج یا جانی دپ ایفای نقش کنن

بنده خیلی دوست دارم از کاراکتر هیوگرانت تو فیلم استفاده بشه مهم نیست چه نقشی بهش بدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

برای سیلماریلیون تنها بازیگر کافی نیست.ساخت صحنه های غیر عادی و تخیلی نیاز به بهترین گرافیست ها داره.اونایی که کتاب رو خوندن میدونن واقعا تخیل استاد،صحنه هایی رو ترسیم کرده که نه دوربین فیلم برداری و نه هیچ بازیگری قادر به ایفای اون نیست.در کل اگه بخوان سیل رو بسازن،نصف کاراکتر های فیلم مصنوعی و فتوشاپ از آب در میاد.اما به هر حال بهتره از بازیگر های گمنام و جدید استفاده بشه که برامون تازگی داره.

پ.ن:با توجه به تحریفاتی که در سه گانه های پیتر جکسون بخصوص هابیت دیدم،ترجیج میدم سیماریلیون که اوج الهام و تخیل استاد رو نشون میده به شکل فیلم ساخته نشه:|

مسلماً همه ی ما ارزش کتاب استاد رو بیش از فیلم میدونیم:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

من هم شدیدا موافقم که باید از بازیگرای ناشناخته و حداقل کمتر شناخته شده برای ایفای نقش های فوق العاده سیل استفاده بشه یه جوری که اون اسم بهشون بچسبه و تا اخر عمر چهره اون بازیگر خاص به شکل تورین تورامبار یا فیانور به چشممون بیاد! بازیگر های شناخته شده هم ترجیحا کسانی باشند که خیلی تئاتری تر بازی می کنند و تجربه تئاتر دارن ( مثل همین استفن فرای و ...)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

تام هیدلستون

به نظرم پتانسیل بالایی واسه نقشهای سیلماریلیون داره

البته بندیکت کامبربچ و مایکل فسبندر هم جالبن.

bill nighy واسه نقشهای اینچنینی واقعا جاش توی این جور فیلمها خالیه البته اگه بشناسینش

http://www.imdb.com/.../?ref_=tt_cl_t5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

سلام :|

اول اینکه منم با نظر دوستان موافقم که بهتره اگه قراره فیلمی اینچنینی ساخته بشه در اون از بازیگران نه چندان مشهور یا بازیگرانی که به واسطه بازی در نقش خاصی در ذهن مردم موندگار نشدن استفاده بشه.

دوم هم همونطور که گفتم به نظرم بهتره فیلم ها جدا جدا و هرکدوم راجبه یکی از داستان های سیلماریلیون باشه

سوم هم بازیگراییه که به نظرم اومده در رابطه با برخی شخصیت های کتاب:

۱.واسه شخصیت برن اولین کسی که به نظرم اومد سالیوان استلیپتون بود.هرچند شاید یه مقدار با اومدن اسمش یاد فیلم ۳۰۰ بیفتیم ولی به نظرم واسه این نقش جز بهترین گزینه هاس

۲.واسه نقش لوثین هم به نظرم گال گادوث مناسبه چون هم چهره جذابی داره هم تو کارای رزمی وارده و شاید معروف فیلمش سری سریع و خشن باشه اونم در نقش فرعی.

۳.واسه نقش تور به نظرم بهترین شخص رایان گاسلینگه و بازی انچنان با. ماندگاری تو یه فیلم خاص نداشته و با بازی خوب تو این نقش میتونه موندگار بشه

۴.راجبه تورین تورامبار هم راستش خودم چون بعد از اکران هابیت کتاب سیل رو خوندم وقتی قسمت های مربوط به تورین رو میخوندم چهره ای که از تورین تو ذهنم میومد خیلی شبیه به ثورین سپربلوط تو سینمایی هابیت بود.به هرحال اثر فانتزیه و هرکس تصویر سازیه خودشو داره و واسه این نقش به نظرمKellan Lutz مناسبه چون چهره جنگجویی داره و با یه سری گریم میشه به اون تورامبار مدنظر شبیهش کرد

۵.بعید میدونم اون قسمت های اولیه کتاب به فیلم تبدیل بشه ولی واسه نقش خودم بهتره از فناوری cgi (درست نوشتم؟ :) ) استفاده بشه و فرد بازیگر یک شخص صرفا تنومند باشه ولی اگه بخوان به گریم اکتفا کنن کلا دو نفرو بیشتر واسه این نقش نمیشناسم : دواین جانسون و کریس همسورث که جفتشونم فاقد صلاحیت اون مورد دومن

کلا هم همینا رو یادم اومد و ایشالا اگه بازیگرای مناسب دیگه ای به نظرم اومد میگم :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
fspmgalgbaaa

به نظر من باید همون بازیگر های لوتر و هابیت رو در فیلم سیلماریلیون البته نمیشه اسمش رو گذاشت فیلم چون اگر فیلمی از این کتاب درست بشه باید ده ها برابر بیشتر از فیلم لوتر و هابیت باشه زیرا این کتاب خیلی خیلی پیچیه و به نظر من اگر یک سریال با این داستان درست کنند بهتر و بیشتر مخاطب خواهد داشت و علاوه بر این جزئیاتی از خود داستان نیز بهتر مشخص خواهد شد به هرحال به نظر من ویگو موتنسن(آراگورن) باید در نقش تورین تورامبار و اورلاندو بلوم در نقش بلگ و برنارد هیل(تئودن) در نقش هورین و لیو تیلر(بانو آرون) در نقش لوتین و هوگو ویوینگ (لرد الروند) در نقش تینگول و شان بن(بورومیر) در نقش الندیل.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
maxpereider

تحریفات هابیت و لوتر کم بود حالا نوبت سیلیماریلیون شده. دوستان این سه گانه ها آردا را به دون خدایی واحد نشان میدهد حالا ببینید برای تامین منافع هالیوود چه تحریفاتی در آن یگانه فریینده ایجاد می کنند . به حق ارو که هیچگاه این اتفاق نیفتد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لینک دانلود

من خودم دوست دارم ساخته بشه

ولی خدا میدونه چند فصل میشه ها

در مورد بازیگرا..........

اساطیر رو که ول کنیم

فیانور کار خود لوک ایوانزه

مورگوت که قطعا بندیکت کامبربج

تورین تورامبار هم به نظرم جیسون استاتهام

برن هم که جز نیملاس کیج احدی نباید باشه

ائارندیل هم به نظرم دواین جانسون

بقیشون هم یه کاری میکنند دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohadeseh

من دوس دارم ریچارد آرمیتاژ ( تورین) و لی پیس( شاه تراندویل) دوباره توی سیلماریون بازی کنن....فرقی نداره تو چه نقشی باشن ..مثبت یا منفی.....ولی اینو میدوم همون قدر که توی نبرد پنچ سپاه و نابودی اسماگ نقش بسیار زیبایی رو به اجرا در اوردن همون قدر هم میتونن توی سیلماریون تاثیر گذار باشن...در مورد چهرشون هم فک نکنم مشکلی داشته باشن .....چون همیشه هر موقع زیر دست گریم میرن چهرهاشون متفاوت میشه......بازی تو سکوتشون هم عالییی بود و واقعا ماهرانه و ظریف و زیبا بازی کردن.......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

من دوس دارم ریچارد آرمیتاژ ( تورین) و لی پیس( شاه تراندویل) دوباره توی سیلماریون بازی کنن....فرقی نداره تو چه نقشی باشن ..مثبت یا منفی.....ولی اینو میدوم همون قدر که توی نبرد پنچ سپاه و نابودی اسماگ نقش بسیار زیبایی رو به اجرا در اوردن همون قدر هم میتونن توی سیلماریون تاثیر گذار باشن...در مورد چهرشون هم فک نکنم مشکلی داشته باشن .....چون همیشه هر موقع زیر دست گریم میرن چهرهاشون متفاوت میشه......بازی تو سکوتشون هم عالییی بود و واقعا ماهرانه و ظریف و زیبا بازی کردن.......

موافقم ، من هروقت به تینگول فکر میکنم قیافه تراندویل (با موهای نقره ای)میاد تو ذهنم :)

لی پیس خیلی خوب نقش یک پادشاه الف رو بازی کرد و برای نقش تینگول مناسبه ، ریچارد آرمیتاژ هم میتونه نقش همون ارباب دورفی که به دوریات حمله کرد رو بازی کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

اکبر عبدی در نقش گلورفیندل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohadeseh

موافقم ، من هروقت به تینگول فکر میکنم قیافه تراندویل (با موهای نقره ای)میاد تو ذهنم :)

لی پیس خیلی خوب نقش یک پادشاه الف رو بازی کرد و برای نقش تینگول مناسبه ، ریچارد آرمیتاژ هم میتونه نقش همون ارباب دورفی که به دوریات حمله کرد رو بازی کنه

من همه ی فیلما و سریالای لی پیس رو دیدم.....و واقعا عالی بازی میکنه و توی هر نقش متفاوتی میتونه بازی کنه و حس و معنای یه بازیگر واقعی رو میشه درونش دید......اگه سیلماریون ساخته شه و لی و ریچارد هم توی سیلماریون بازی کنن حتما فیلم جذابیت خودش رو داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Indis

خب واقعیتن من خودم رو در نقش ایندیس تصور مینمایم!! @};- :-h :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

هممممممممممممممممممممممممممممممممم....

شکل و شمایل جیمز فرانکو برای بازی در شخصیت های تاریخی خیلی میخوره و از اونجایی که فضای سیلماریلیون یکجورایی شبیه قرون وسطایی هستش :دی میتونه در نقش شخصیت های مثبت و همینطور قهرمان خوب ظاهر بشه...

از اینور هم کاترینا کایف هندی تبار. خیلی دوست دارم که ایشون در نقش یک الف زیبا و عاشق در سیل ببینم!

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

به نظر من از بازیگرای تکراری استفاده نشه واسه نقشهای جدید بهتره اما نقشهای قدیمی همونا باشن(شش گانه جکسون). اما واسه سیلماریلیون من یه نمایه با این مضمون نوشتم که متاسفانه ازش استقبال نشد. واسه هر کاراکتر سیلماریلیون من یه نفر رو نظر دادم که مطمئنن ببینین خوشتون میاد مثلا واسه ماندوس bill nighy و واسه تولکاس jason momoa و واسه همه شون نظر دارم البته. ولی ایکاش اگه سیلماریلیون ساخته میشد سریال میبود نه سری چندتایی فیلم.

namarie

ویرایش شده در توسط Armando

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

اگر روزی فیلمش ساخته بشه مطمئنم که بازیگرای تکراری هابیت و ارباب حلقه هارو جاشون نمیزارن

و اینکه تصوراتی که من از داستان سیلماریلیون دارم...یجورایی خیلی شبیه هابیت و ارباب حلقه هاست...اما کاراکتراش رو...

واقعیتش تصورم به بازیگرایی مثل بندیکت و ریچارد نمیخوره...یه شخصیتای خیلی عظیم تر میخواد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

من هم هم نظرم، اینکه بازیگرای مطرح رو نیارن، منظورم رو که میدونید. کسایی هم باید انتخاب بشن که دیوونه استاد باشن، چون باید با جون و دل نقش ایفا کنن. آهنگ هم که باید هاوارد شور باشه، باید استعداد خودش رو توی این فیلم تموم کنه.

ویرایش شده در توسط Peredhil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arveldir

همین چند وقت پیش دوباره همچین مطلبی به ذهنم زد

به خاطر همین رفتم تو اینترنت یه سرچی کردم ببینم نظرات دیگران چه طوره

تو صفحه IMDB یکی یه لیست پیشنهادی گذاشته که خیلی برام جالب بود و تقریبا برای بیشتر کارکترها، بازیگرهای خوبی رو پیشنهاد داده بود

لینک رو براتون میزارم یه سر بزنید خالی از لطف نیست ;)

http://www.imdb.com/list/ls066669306/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...