رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 61: ایفای نقش کدام بازیگر نقش مکمل را در سه گانه هابیت برجسته تر می دانید ؟

194 رای

1. 1. نظر سنجی 61: ایفای نقش کدام بازیگر نقش مکمل را در سه گانه هابیت برجسته تر می دانید ؟

• کن استات - بالین
    • اورلاندو بلوم - لگولاس
    • استفان فرای-ارباب شهر دریاچه
    • ایدن ترنر- کیلی
    • ایان مکلن- گندالف
    • کریستوفر لی- سارومان
    • ریچارد آرمیتاژ- تورین
    • اوانجلین لیلی- تائوریل
    • لوک ایوانز- بارد
    • اندی سرکیس- گالوم
    • سیلوستر مک کوی- راداگاست
    • لی پیس-تراندویل
    • جیمز نسبیت-بوفور
    • سایر

Recommended Posts

فردو بگینز

سلام من تازه عضو شدم خیلی خوشحالم میبینم همه مثل خودم هستن مرسی ازتون

در خصوص نظرسنجی آخه چرا با عواطف آدم بازی میکنید؟؟من همشونو دوست دارم همه رو واقعا اما نظر همه محترمه برام :-h :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

واقعا انتخاب سختی بود چون هر کدوم از بازیگر ها نقش خود رو به صورت عالی بای میکردند از جمله اولاندر بلوم ریچارد امیتاژ اندی سرکیس و اونجلین لیلی ولی در نهایت از نظر من بهترین بازی رو لی پیس در نقش تراندویل داشت به خواطر این که به بهترین نحو غرور عظمت شکوه و ابهت رو به وجود میاره و از نظر من لی پیس انتخواب خیلی عالیی هست (^_-)

ویرایش شده در توسط *legolas *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

به طور قطع میتونم بگم که تراندویل فوق العاده بود.(که هست).

ابهتی رو که اون داشت تورین یا الروند یا هیچ پادشاه دیگه ای نداشت.غرور زیاد و به جایی که داشت کاملا از ویژگی های یه پادشاه الفه...سختگیری هم که روی لگولاس و تائوریل داشت برای حفظ غرور پسرش به عنوان یه پرنس خیلی عالی بود.اگه شما پشت صحنه هابیت رو ببینید متوجه میشید که خیلی جدی بازی می کنه و کمتر سوتی میده کاملا نقطه مقابل لگولاس که خیلی سوتی داده (پارت سر بریدن ارگ.حدود 5 بار لگولاس فیل برداری رو قطع میکنه).واقا حق لی پیس هست که به اون رای بدیم...

البته به نظر من نقش 6 فیلم خیلی کم بود با اسم لی پیس رو جای تائوریل به عنوان نقش4 میگذاشتن یا حد اقل 5 .نباید بارد و تائوریل رو جلوی اون قرار میدادند.به اون رای بدین....

ویرایش شده در توسط Lord Thranduil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amit123456789123456789

1 (هابیت یک جلد کتاب بود ولی 3تا فیلم از روی اون ساخته شد پس طبیتا باکمبود نوشتارومتن و شخصیت ها مواجه بودند. پس یه سری فضا (وبعضی مواقع شاهد حذف بعضی صحنه ها بودیم) داخل فیلم وجود داشتند که اصلا داخل کتاب نیست و باعرض پوزش فیلم برعکس ارباب حلقه ها از کتاب خیلی قوی تره ) خب ما با توجه به خود کتاب هاببیت و هم ارباب حلقه ها میشه فهمید که محل زندگی لگولاس سیاه بیشه هست  و مسیر دروف ها هم از سیاه بیشه میگذره پس دقیقا به موقع و درست وارد داستان میشه .

2 با توجه حضور لگولاس در فیلم ارباب حلقه ها (قبل از فیلم هابیت) حضور یک شخصیت قدیمی که مردم با ان اشنا هستند و خیلی طرفدار داره  به مراتب بهترهست تا شخصیتی جدید که بیننده (نه کسی که کتاب ها رو مطالعه کرده) برای اولین بارمیبینه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
داین پا آهنین

به نظر من کن استات در نقش بالین خیلی خوب بود به خصوص دلسوزیهاش نسبت به تورین و حمایتش از بیلبو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Meneldor

سلام چرا در نظرسنجیتون اسم بندیکت کامبربچ در نقش اسماگ و نکرومانسر نیست (البته گر نقش مکمل به حسابش بیاریم)

بازی اون واقعا بی نظیر بود مخصوصا در قسمت های  گفتگوش با بیلبو .

کارش عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایه

IAM FIRE IM DEATH 

images.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gisoo-♥thranduil

تراندویل عالی بود:x

با بازی عجقم لی

خیلی خوب بازی کرده بود

با اینکه شخصیت تراندویل حتی یک  صدم درصد به شخصیت لی شباهت نداره

با اینکه نقشش کم بود، اما خیلی تاثیر گذار بود رو فیلم:):x

به نظرم شخصیت تائوریل خوب بود اما یجورایی اومد بود که تراندویل بدجنس نشون بده

ویرایش شده در توسط gisoo-♥thranduil