رفتن به مطلب
Fladrif Skinbark

اگر شما کارگردان بودید هابیت رو چه جوری می ساختید؟

Recommended Posts

Nienor Niniel

مرگ تورینو تو اوج غم و احساسات نشون میدادم. بئورنم یکم خوشگلتر نشون میدادم :D

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو ویرایشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

اگر من کارگردان فیلم هابیت بودم اونو تو سه قسمت درست میکردم.. و با دوربین های ARRI فیلمبرداری میکردم )همونایی که لوتر رو باهاش فیلمبرداری کردن( رنگارو شاد نمیکردم.. هابیتون رو در نسخه اکستندد خیلی نشون میدادم. سفرشون رو از باتلاق ها و جاهای منفی فیلم میگرفتم و یکم هم از جاهای سرسبز. بیورن رو یکم تپل تر میکردم. اسماگ رو تو روز هم نشون میدادم..نمیدونم چطور ولی نشون میدادم.یه داستانی جور میکردم. مثلث عشقی درست نمیکردم. لگولاس رو عاشق نشون میدادم. از رنگ قرمز کمتر استفاده میکردم. خونه ی بیورن رو تاریکتر و بیشتر نشون میدادم . چندتا تنه ی درخت تنگه خونه ی بیورن مینداختم مثلا خودش دخلشونو آورده. خیلی به کتاب وفادار میبودم. هیچکس جز گالم رو کامپیوتری نمیکردم. همه رو واقعی گریم میکردم. مکان ها رو بیشترشونو واقعی فیلم میگرفتم و ماکت میساختم براشون. جدی تر با چاشنی طنز درست میکردم. بیشتر مناظر زیبای نیوزلند رو تو فیلم نشون میدادم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
undomiel

اگر من کارگردان فیلم هابیت بودم اونو تو سه قسمت درست میکردم.. و با دوربین های ARRI فیلمبرداری میکردم )همونایی که لوتر رو باهاش فیلمبرداری کردن( رنگارو شاد نمیکردم.. هابیتون رو در نسخه اکستندد خیلی نشون میدادم. سفرشون رو از باتلاق ها و جاهای منفی فیلم میگرفتم و یکم هم از جاهای سرسبز. بیورن رو یکم تپل تر میکردم. اسماگ رو تو روز هم نشون میدادم..نمیدونم چطور ولی نشون میدادم.یه داستانی جور میکردم. مثلث عشقی درست نمیکردم. لگولاس رو عاشق نشون میدادم. از رنگ قرمز کمتر استفاده میکردم. خونه ی بیورن رو تاریکتر و بیشتر نشون میدادم . چندتا تنه ی درخت تنگه خونه ی بیورن مینداختم مثلا خودش دخلشونو آورده. خیلی به کتاب وفادار میبودم. هیچکس جز گالم رو کامپیوتری نمیکردم. همه رو واقعی گریم میکردم. مکان ها رو بیشترشونو واقعی فیلم میگرفتم و ماکت میساختم براشون. جدی تر با چاشنی طنز درست میکردم. بیشتر مناظر زیبای نیوزلند رو تو فیلم نشون میدادم

درباره دوربین های فیلم برداری من هم با هات موافقم

اگه من کارگردان بودم اینقدر فیلمو کش نمی دادم فضای معنوی فیلمو با مثلث عشقی خراب نمی کردم آلفرد از فیلم حذف می کردم تراندویل هم اینقدر منفور نمی کردم و نبرد بین لیدی گلادریل و سایرون رو به تصویر نمی کشیدم چون اصلا عقلانی نبود

ولی اگه خواستم به کتاب وفادار نباشم ارتش گاندور رو به طرف گونداباد می فرستادم و اول فیلم هم اسماگ رو نمی گذاشتم بارد بکشه ترجیح میدادم تائوریل به بالای برج شهر آبی بره و کمانو روی شون های کیلی می گذاشت و تیر وبه سمت اسماگ پرتاپ ولی به اسماگ برخورد نکه واسماگ اونارو آتیش بزنه عجب مرگ عاشقانه ای می شد و اسماگ همرا ارتش اورک ها به دیل حمله کنه وفیلم پر از نا امیدی بشه اونوقت با پرتاپ تیر اسماگ رو بکوشه

البته که همش تخیله آب به جوی رفته باز نمی گردد هابیت که تموم شد حالا نمی دوم بعد 15 کی بیاد از آثار تالکین یه شاهکار تاز خلق کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
black lord melkir

توی هابیت 3 اماگ خیلی ضعیف و خفیف بود.من اگه بودم سکانس حمله ی اسماگ به شهر رو خیلی برجسته تد و هیجانی تر نشون میدادم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

مثل همينى كه استاد جكسون ساخته :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
legolas 17

من هیچ وقت همچین مثلث عشقی مزخرفی نمیساختم من با تاریل و کیلی کاری ندارم ولی وارد کردن لگولاس به این مثلث عشقی خیلی مزخرف بود چون اصلا در شان اون نیست و اصلا این چیزا به لگولاس نمیاد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

من اگه این فیلمو میساختم کلا هر چی تو داستان بوده رو میذاشتم تو فیلم. خیلی از اینکه داستان رو تغییر بدم خوشم نمیاد ولی اینکه آزوگ زنده بود رو خب واسه چی گذاشتن آخه ؟ تو کل داستان گابلین ها داشتن نقشه انتقام میکشیدن! بعدش تو فیلم جریان حلقه هم اومد وسط ! بعدش این عقاب ها انگار تو فیلم لال بودن! یه حرفی چیزی آخه! من یکی که بیکار نیستم بشینم فیلمنامه بنویسم همون کتابو میدادم دستشون میگفتم این فیلمنامه منه! آهان اون اسبچه ها و خونه بیورن رو هم بیشتر نشون میدادم همین طور کارراک رو.

ویرایش شده در توسط Elendil the light

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

تو یه جمله 

کپی کتاب میساختم !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...