رفتن به مطلب
bard

یک ماجرا جویی غیر منتظره در دنیای تالکین - ورود و هماهنگی

Recommended Posts

bard

همه بچه ها پست هاشون رو نوشتن.

افراد حاضر در قلعه: ریابو، گاستون، ویلمار، راد، لگولفیندل، سالنبور، الکاندو، اینار، آرتانیس، فریژا.

از افرادی که باید پست بذارن برای خط قبلی فقط سالنبور مونده. که اونم باید باهاش صحبت کنی که ببینی حاضره ادامه ش رو خودش بنویسه یا میخواد انصراف بده.

جز مورد سالنبور، همگی آماده ایم برای خط بعدی.

خب یه سری میگن انصراف دادن

وضعیت سالنبور که هم قرار بود خودت بنویسی ، حالا اگه نویسنده قبلیش میخواد برگرده ادامه بده مشکلی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Anna

افراد حاضر در قلعه: ریابو، گاستون، ویلمار، راد، لگولفیندل، سالنبور، الکاندو، اینار، آرتانیس، فریژا.

از افرادی که باید پست بذارن برای خط قبلی فقط سالنبور مونده. که اونم باید باهاش صحبت کنی که ببینی حاضره ادامه ش رو خودش بنویسه یا میخواد انصراف بده.

نولوفینوه  هم داستانشو ننوشته. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahan

ای بابا آمار گرفتن و وقت دادن دیگه بسه بارد....

خیلی وقت شده که داستان متوقف شده...

بهتره شروع کنیم بارد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

من که دیگه اصن یادم نیس داستان چی بود،چقد شور و شوق داشتیم برا نوشتن.یادش به خیر...

به نظرم صبر کنیم بعد از مهر ماه ادامه بدیم.

ویرایش شده در توسط Samwise Gamgee the Brave

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

داستان قلعه خاکستری ما هم مثل سریال های نیمه کاره،ناتمام ماند.درست در مهمترین بخش داستان و اوج هیجان رها شد.امیدوارم بازم انگیزه به دوستان برگرده تا ادامش رو بنویسیم........ 

:h14052:

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

نیاز به وضعیت نقش افراد دارم و همچنین وضعیت نویسنده نقش

مثلا

فلانی = غایب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

از افرادی که باید پست بذارن برای خط قبلی نولوفینوه و  سالنبور موندند. که اونم باید باهاش صحبت کنی که ببینی حاضره ادامه ش رو خودش بنویسه یا میخواد انصراف بده.

بارد:

+نولوفینوه هم پستش رو نگذاشته.

همه کسانی که اینجا پست گذاشتند حاضرند.من میگم خط داستان بعدی رو اعلام کن.اونایی که هستند مینویسند ولی اونایی که ننوشتند رو از خط بعدی محروم کن.

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahan

من که هستم بارد البته پنجشنبه ها

ولی بهتره که شروع کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

هنوز تموم نشده؟ :D فک می کردم بعد از شیش ماه اینا تموم شده باشه :D خلاصه اینکه اگه خواستین، من بیکارم و اینا، نویسنده یا نقش جدید خواستین هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave
در در 11/2/2015 at 0:13 AM، ادموند پونسی گفته است :

هنوز تموم نشده؟ :D فک می کردم بعد از شیش ماه اینا تموم شده باشه :D خلاصه اینکه اگه خواستین، من بیکارم و اینا، نویسنده یا نقش جدید خواستین هستم.

شما که مرده بودی:Dولی حالا هم که داستان متوقف شده. منم چشمم اب نمی خوره یه روزی ادامه داده بشه. یه نفر یه جوری تمومش کنه. فکرم نمی کنم که کسی تو فروم میخوند داستانو. خلاصه دیگه هیچ کس نمیاد ادامشو بنویسیم (البته من خودم هستم) پس به نظرم بارد خودش یه پایان خوب و خوشمزه بنویسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوتین.

کاش میشد یه داستان جدید هم مینوشتیم ولی کوتاه تر :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahan
در در ۱۳۹۴/۹/۱۸ ه‍.ش. at 6:02 PM، لوتین. گفته است :

کاش میشد یه داستان جدید هم مینوشتیم ولی کوتاه تر :D

ای بابا اجازه بدین این تموم شه چشم فعلا که بارد عزیز داستان رو بی پایان یا ادامه گذاشته منم هی میام میبینم ادامه ندادین نا امید میشم و می پوکم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوتین.
در 2 ساعت قبل، mahan گفته است :

ای بابا اجازه بدین این تموم شه چشم فعلا که بارد عزیز داستان رو بی پایان یا ادامه گذاشته منم هی میام میبینم ادامه ندادین نا امید میشم و می پوکم

باشه خب عصبانی نشید فقط پیشنهاد بود :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahan
در در ۱۳۹۴/۱۰/۲ ه‍.ش. at 9:32 PM، لوتین. گفته است :

باشه خب عصبانی نشید فقط پیشنهاد بود :D

نه بابا عصبانی نشدم کلماتم ته کشید........;)

اتفاقا با پیشنهادتون موافقم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bellatrix

فقطیه روز از داستان مونده و انقدر طول کشیده!!:/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

دوستان میگم نظرتون چیه که چند نفر خودشون داشتان رو ادامه بدن؟ (البته با اجازه بارد) 

یا مدیریت سایت چن نفرو انتخاب کنه. (بازم با اجازه بارد:دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

سلام دوستان عزیز

به علت عدم تمرکز بحث و پراکندگی و رها شدن این ماجرا، این تاپیک از روال خودش خارج شده و تبدیل شده به محلی برای پست های کوتاه بدون بازخورد. با توجه به مسائل پیش اومده، تصمیم بر این شد که برای ادامه پیدا نکردن چنین رویه ای این تاپیک قفل بشه.

چنانچه تصمیم به فعالیت نقش آفرینی دارید، برای هماهنگی میتونید از طریق نمایه یا پیغام خصوصی با هم صحبت کنید و در صورتی که به یک نتیجه مناسب بین خودتون رسیدید، نتیجه رو به ما اعلام کرده و این داستان رو ادامه بدید یا ماجرای دیگه ای رو شروع کنید.تیم مدیریت آردا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...