رفتن به مطلب
اله سار

مراسم شبی با تالکین و جشن ده‌سالگی وب‌سایت آردا با حضور رضاعلیزاده و مرادفرهادپور در شهر کتاب پارس

Recommended Posts

Alinazari

تشکر بابت فیلمها

اما واقعا یک نفر نبود این سوال من رو از اقای فرهاد پور در مورد هابیت بپرسه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

دوستان گل کاشتین. و حسابی حسرت روی دل ما دورستانی‌ها:دی

من بیشتر از همه حسرت اون کتابای امضا شده رو می‌خورم! ایول بهتون که با یه عالمه کتاب اومده بودین:دی

خیلی ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

دوستان گل کاشتین. و حسابی حسرت روی دل ما دورستانی‌ها:دی

من بیشتر از همه حسرت اون کتابای امضا شده رو می‌خورم! ایول بهتون که با یه عالمه کتاب اومده بودین:دی

خیلی ممنون

بله گزارشات خیلی خوب بودن ممنون بابت عکسها وویدوها ومطالب :)

مکان همایش بسیار عال بود اون فضای پر از کتاب خیلی زیباست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alinazari

اون انرژی 10 سال پیش اقای فرهادپور رو در این سخنرانیشون ندیدم . اگه من بودم حتما چند تا سوال اماده می کردم ، نه اینکه بعد از 10 سال همچین مراسمی برگزار بشه ، همه موهاشون سفید شده ، ولی اقای فرهاد پور دارن به جمعیت نگاه می کنه ویکی هم سوال نمی کنه !!! ، اخرش هم که بعد از سخنرانیشون جلسه رو ترک می کنند وتمام .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

خیلی دلم می خواست تو این مراسم حضور داشتم، ولی خوب نشد

دست همگی هم درد نکنه و خسته نباشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

اون انرژی 10 سال پیش اقای فرهادپور رو در این سخنرانیشون ندیدم . اگه من بودم حتما چند تا سوال اماده می کردم ، نه اینکه بعد از 10 سال همچین مراسمی برگزار بشه ، همه موهاشون سفید شده ، ولی اقای فرهاد پور دارن به جمعیت نگاه می کنه ویکی هم سوال نمی کنه !!! ، اخرش هم که بعد از سخنرانیشون جلسه رو ترک می کنند وتمام .

جناب علی نظری.

تا اونجایی که بنده به یاد دارم ، یکی دو مورد سوال از ایشون شد ، در ضمن قرار نیست که فرد مورد نظر رو به توپ سوال بست ، ضمن اینکه جناب فرهاد پور کار داشتند و چاره ای جز ترک مجلس هم نبود ، بین صحبت ها هم باز نمیشد پرید و ایشون رو سوال بارون کرد.

با این حال تورندور ، تعدادی سوال رو آماده کرده بود که از ایشون بپرسه ولی باید شرایط و یک سری مسائل محیا باشه که این کار انجام بشه ، ممطئن باشید که عمدی در کار نبوده و کسی قصد بی اعتنایی نداشته اما شرایط ایجاب می کرد که فقط به سخنرانی گوش بدیم و بعدش هم فرصتی برای کار دیگه ای نبود.

امیدوارم پاسخ بنده براتون قابل قبول باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alinazari

جناب علی نظری.

تا اونجایی که بنده به یاد دارم ، یکی دو مورد سوال از ایشون شد ، در ضمن قرار نیست که فرد مورد نظر رو به توپ سوال بست ، ضمن اینکه جناب فرهاد پور کار داشتند و چاره ای جز ترک مجلس هم نبود ، بین صحبت ها هم باز نمیشد پرید و ایشون رو سوال بارون کرد.

با این حال تورندور ، تعدادی سوال رو آماده کرده بود که از ایشون بپرسه ولی باید شرایط و یک سری مسائل محیا باشه که این کار انجام بشه ، ممطئن باشید که عمدی در کار نبوده و کسی قصد بی اعتنایی نداشته اما شرایط ایجاب می کرد که فقط به سخنرانی گوش بدیم و بعدش هم فرصتی برای کار دیگه ای نبود.

امیدوارم پاسخ بنده براتون قابل قبول باشه.

بنده با توجه به ویدیویی که دیدم گفتم اگر دقت کنید کسی که میاد و مجری هست میگه کسی سوال نداره ، و کسی سوال نمی پرسه تا اینکه خود اقای فرهاد پور با دستشون اشاره می کنه ، و بعد هم که جوابش تموم میشه در دقیقه 25:49 صدای مجری خیلی ضعیف هست که میگه " دوست دیگری " یعنی کسی دیگه نمی خواد سوال بپرسه ، بعد اقای فرهادپور چند ثانیه نگاه می کنند و وقتی کسی هیچ واکنشی نشون نمیده یک توضیح میدهند و در اخر هم خودشون میگن اگر سوالی نیست .

در هرحال شما انجا بودید و اطلاع داشتید که ایشون عجله داشتند و اینکه در وسط سخنرانی نمی شود سوال بپرسید و همچنین توجه ودقت شما به این مسئله گویای اینحرف شماست که کسی قصد بی اعتنایی نداشته ، و از پاسخ شما متشکرم .

ویرایش شده در توسط Alinazari

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

توجه ودقت شما به این مسئله گویای این هست که کسی قصد کوتاهی نداشته ، و از پاسخ شما متشکرم .

کوتاهی؟

کوتاهی زمانی هست که کسی وظیفه داشته باشه کاری رو انجام بده. اینجا کسی وظیفه نداشته سوال شما رو بپرسه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مایدروس

اونایی که مشتاقن چهره من رو ببینن ... بیان. :!! :D :(( =)) =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

دوستانی که در مراسم امضای کتاب حضور داشتن و کتاباشون امضا شد:

من این عکسو دیدم:

post-1571-0-18057700-1410694687_thumb.jp

می‌خواستم بگم که کتاب سیلمی که من دارم، متاسفانه جنس کاغذش به قدری نازک و به درد نخوره که مجبورم با حسرت به این عکس نگاه کنم. نمی‌دونم چرا اخیرا روزنه کتاباشو با چنین کیفیت پائینی چاپ و منتشر کرده. خواستم بگم اگه از دوستان کسی می‌تونه حتما این گلایۀ منو به روزنه اطلاع بده.

یه سوال:

اینا چی هستن؟:

post-1571-0-60077700-1410695329_thumb.jp

ممنون

پ.ن:

بخش سوم افسانه های ناتمام خیلی حجیمه، اما بخش چهارمش چنین نیست. هر دو تا بخش با هم قراره ترجمه و و در یه جلد منتشر بشن، یا جدا از هم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

در مورد سوالتون خب اینها هم برگه هایی هستن که بین برخی کتاب ها در گذشته گذاشته شده بود و بعضی ها به این صورت با سایت آشنا شدن یا توی همایش اول آردا هم از اینها اسم برده شده. مثلا این پست تور رو ببینید: https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1132&view=findpost&p=57546

(کاش منم وقتی کتابا رو میگرفتم همچین چیزی بود بینش!)

در مورد پی نوشت هم خب با توجه به حجم بسیار کمش اگه قرار باشه منتشر بشه، حتما به همراه بخش سوم منتشر میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

البته کاربری اصلی این نشانک ها برای مشخص کردن جایی از کتاب هست که دارید میخونید. هر وقت میخواید خوندن رو ول کنید اینو میذارید لای کتاب تا دفعه بعدی خیلی راحت بتونید خوندن رو از سر بگیرید. در واقع Bookmark هستن.

برای جذابیت بیشتر از تصاویر مرتبط با کتاب استفاده شده و آدرس سایت هم زیرش خورده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

چقد جالبن. برامون اسکن کنین و بذارین بی زحمت.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

دوستانی که در مراسم امضای کتاب حضور داشتن و کتاباشون امضا شد:

من این عکسو دیدم:

post-1571-0-18057700-1410694687_thumb.jp

می‌خواستم بگم که کتاب سیلمی که من دارم، متاسفانه جنس کاغذش به قدری نازک و به درد نخوره که مجبورم با حسرت به این عکس نگاه کنم. نمی‌دونم چرا اخیرا روزنه کتاباشو با چنین کیفیت پائینی چاپ و منتشر کرده. خواستم بگم اگه از دوستان کسی می‌تونه حتما این گلایۀ منو به روزنه اطلاع بده.

یه سوال:

اینا چی هستن؟:

post-1571-0-60077700-1410695329_thumb.jp

ممنون

پ.ن:

بخش سوم افسانه های ناتمام خیلی حجیمه، اما بخش چهارمش چنین نیست. هر دو تا بخش با هم قراره ترجمه و و در یه جلد منتشر بشن، یا جدا از هم؟

در مورد کتاب افسانه های ناتمام ، جناب علیزاده گفتند که برنامه ایشون ترجمه دوران سوم یا همون بخش سوم هست و با این تفاسیر فکر کنم برنامه ای فعلا برای بخش چهارم که کمتر هست ، ندارند.

البته تو همایش ، ما به ایشون گفتیم که این چند صفحه رو هم انجام بدید ، ما کتاب با ترجمه شما رو دوست داریم و ... ، مشخص نیست ، فعلا شکر خدا دوران سوم حتمی شده ، انشاالله کتاب به صورت کامل دستمون برسه ، چون اون آخرش هم مطالب خیلی خوبی داره.

ویرایش شده در توسط Gandalf the Grey

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

چقد جالبن. برامون اسکن کنین و بذارین بی زحمت.

ممنون

توی این لینک چندتایی پیدا کردم 9 صفحه داره ولی من صفحه پنج رو گذاشتم چون عکس گیلدور توش هست :D

http://www.councilofelrond.com/downloadcats/elves-character-bookmarks/page/5/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alinazari

عکس های دسته جمعی توسط چه کسی گرفته شده ؟ و با چه دوربینی بوده که کیفیت بالایی دارند ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

عکس های دسته جمعی توسط چه کسی گرفته شده ؟ و با چه دوربینی بوده که کیفیت بالایی دارند ؟

زیر تصاویر درون گزارش مراسم اسم عکاس ذکر شده + اگه عکس ها رو ذخیره کنید درونشون مدل دوربین و اطلاعات دیگه رو میتونید مشاهده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...