رفتن به مطلب
اله سار

مراسم شبی با تالکین و جشن ده‌سالگی وب‌سایت آردا با حضور رضاعلیزاده و مرادفرهادپور در شهر کتاب پارس

Recommended Posts

Alinazari

چقدر طول میکشه تا ویدیوها رو بذارید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

احساس میکنم این دفعه که من نبودم صد برابر بهتر بوده و بیشتر خوش گذشته :) جای من خالی :دی

منم امیدوارم دوباره ازین جلسات و همایش ها بذارین که دور هم جمع شیم . :)

منم دقیقا همین احساسو دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

چقدر طول میکشه تا ویدیوها رو بذارید ؟

با عرض اجازت

دوست عزیز طول می کشد تا فیلم ها و عکس های برگزیده انتخاب بشوند و بعد تازه فیلم ها باید ادیت شوند تا قابل پخش باشند.

آخرین همایش هم فیلم ها و عکس ها 6 روز بعد بر روی صفحه سایت آمد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

موهیتو میکس رام و نعناع و لیمو ترش وسودا و شکره.و در نتیجه دیدن نعناع توش چیز عجیبی نیست!

در مورد شمارش هم البته من اواسط مراسم که سرنگشتی حساب کردم نزدیک 60 نفری بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

راس میگه تولکاس هم بره جمعیت هم بره موهیتو. هرکاری کنی موهیتو بیرون موهیتو نیست چون اصل قضیه توش نیست خوب :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

موهیتو میکس رام و نعناع و لیمو ترش وسودا و شکره.و در نتیجه دیدن نعناع توش چیز عجیبی نیست!

در مورد شمارش هم البته من اواسط مراسم که سرنگشتی حساب کردم نزدیک 60 نفری بود.

پس نعنا بودش اون لامصب

نه من جاهایی که قبلا خوردم این ترکیبی نبوده خدا رو شکر،حتی اگه اشتباه بوده اون ترکیبی که قبلا من خوردم به این ترجیحش میدم.

والا 4 ردیف صندلی 8تایی بود که تقریبا پر بود و یه عده از بچه ها هم دور نشسته بودن یا روی صندلیای دور میز،ولی خب شما لابد مسلط تر بودی ازونجایی که شمارش کردی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Finrod Felagund

خیلی خوش گذشت اوم فقط آقای فرهاد پور خیلی زود در رفتن نشد ازشون امضا بگیرم کلا تجربه ی جالبی بود بعد سال ها تونستم باز آقای علیزاده رو ببینم در ضمن اون کلیپ دو قسمتی رو هم که بانو آرون زحمتش رو کشیده بود رو هم حتما برای دانلود تو سایت قرار بدید

مرسی از دوستانی که زحمت این گردهمایی رو کشیدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آراگورن12

منم به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ آردایی ده ساله شدن این سایت رو به همه تبریک میگم . برای من سایت آردا مثل خانواده دوممه و واقعا توش احساس آرامش میکنم . امیدوارم همیشه آردا پا برجا بمونه و شاهد پیشرفت های چشمگیرش باشیم . خیلی دوست داشتم تو این همایش و گردهمایی حضور داشته باشم و بچه ها رو از نزدیک ببینم . اما قسمت نشد دیگه، امیدوارم از این دست همایش ها و دور هم بودن ها هر سال بیشتر و بیشتر بشه. واقعا خیلی زیباست که تالکین و داستانش این همه آدم رو با سنین مختلف از سراسر ایران و جهان دور هم جمع کرده و دوستی های عمیقی رو بین ما ایجاد کرده . ما خیلی خیلی ازت ممنونیم تالکین بزرگ . یادت گرامی :)

آخ حرف دل منو زدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

خیلی خوش گذشت اوم فقط آقای فرهاد پور خیلی زود در رفتن نشد ازشون امضا بگیرم کلا تجربه ی جالبی بود بعد سال ها تونستم باز آقای علیزاده رو ببینم در ضمن اون کلیپ دو قسمتی رو هم که بانو آرون زحمتش رو کشیده بود رو هم حتما برای دانلود تو سایت قرار بدید

مرسی از دوستانی که زحمت این گردهمایی رو کشیدن

کجا بودی شما ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

میگم اون کلیپی که از پشت صحنه ارباب حلقه ها درباره تالکین گذاشته شده بود،از ترجمه من که تو فروم گذاشته بودم استفاده شده بود یا دوستان دوباره ترجمش کردن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مگه شما هم ترجمه کرده بودی؟ نه، الوه و اله سار دوباره ترجمه کردن و منم زیرنویس رو هماهنگ کردم. مال شما متن بود با زیرنویس؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

مگه شما هم ترجمه کرده بودی؟ نه، الوه و اله سار دوباره ترجمه کردن و منم زیرنویس رو هماهنگ کردم. مال شما متن بود با زیرنویس؟

شما هم کمک کنی عالی میشه :)

https://arda.ir/forum...indpost&p=40603

ویرایش شده در توسط پیجک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Finrod Felagund

کجا بودی شما ؟؟؟

روی یکی از اون سه تا میز گرد مشکی نشسته بودم :)

چطور مگه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

شما هم کمک کنی عالی میشه :)

https://arda.ir/forum...indpost&p=40603

:)

سه ساعت سر زمانبندی زیرنویس وقت گذاشتم!

من خیلی هنر کنم این مداخل فرهنگنامه که سرم ریخته ویرایش کنم!

روی یکی از اون سه تا میز گرد مشکی نشسته بودم :|

چطور مگه ؟

چرا خودتو لو ندادی؟ لباس مشکی تنت بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

لایک به مهدی . واقعا چرا ؟؟؟ مگه مارو ندیدی. تابلو بود آردایی هستیم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

آره من چند ماه پیش از روی زیرنویس انگلیسی ترجمه کرده بودم یه قسمتی از اون کلیپا رو که دوستمون لینک تاپیکشو گذاشتن.

حالا اگه قسمت باشه میخوام باقیش رو هم ترجمه کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

آره من چند ماه پیش از روی زیرنویس انگلیسی ترجمه کرده بودم یه قسمتی از اون کلیپا رو که دوستمون لینک تاپیکشو گذاشتن.

حالا اگه قسمت باشه میخوام باقیش رو هم ترجمه کنم

گلورجان شما بودی جنگ رو پیچوندی اومدی همایش؟

+کسی می دونه ویدیو ها رو کی می زارن؟

++دختر آقای علیزاده فعالیت نمی کنن اینجا؟ و کسی می دونه آقای علیزاده خودشون کی می آن برا فعالیت؟

*ویرایش ناظر:

اینجا یه سایت فرهنگی-ادبی هست و از کاربران کتاب خوانش انتظار میره که قواعد املایی و نگارشی رو به شکل صحیح و کامل رعایت کنن. بنابراین از شما و سایر دوستان میخوایم که از شکلهای نا صحیح کلمات ("عاغا" و "عایا" و ... به جای "آقا" و "آیا" و ...) استفاده نکنید. همچین کلمات رو به صورت SMSـی ننویسید ("ب" و "ک" و ... به جای "به" و "که" و ...). ممنون.

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح شکل نوشتار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

گلورجان شما بودی جنگ رو پیچوندی اومدی همایش؟

+کسی می دونه ویدیو ها رو کی می زارن؟

یه 74 روز لب مرزای ریوندل خدمت و گشت زنی کردیم که 4شنبه هفته پیش برای ادامه تحصیل،لرد الروند با ترخیصم موافقت کرد :)

+

اینو فقط خود مدیرای سایت میدونن ولی فک نکنم از 2هفته دیگه بیشتر طول بکشه

ویرایش شده در توسط گلورفیندل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

زودتر بذارین دلم کباب شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...