رفتن به مطلب
اله سار

مراسم شبی با تالکین و جشن ده‌سالگی وب‌سایت آردا با حضور رضاعلیزاده و مرادفرهادپور در شهر کتاب پارس

Recommended Posts

Alinazari

تورندور شاید همون شهر کتاب پارس خودش اینترنت پرسرعت داشته باشه ؟

در ضمن از آقای مراد فرهاد پور بپرسید که آیا به سایت اردا هم سر می زنند ؟ و آیا عضو این سایت هم هستند ؟ و اینکه اسم کاربریشون چیه ؟

و اگر هم نبودند ، پیشنهاد عضویت رو بهشون بدین .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

فقط میتونم بگم جای من خالی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

یک پیشنهاد!

حالا که پخش زنده منتفی شده.یکی از دوستان هر کسی که مایل باشه با دوربین دستی یه چند دقیقه ای از همایش رو فیلمبرداری کنه و صحنه هایی رو هم که قابل نمایش نیست رو حذف کنه.اینجوری ما هم می تونیم از همایش استفاده کنیم.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

من هم خیلی جا خوردم که پخش آنلاین اول اوکی بود بعد مشکل پیدا کرد دوباره اوکی شد و دوباره مشکل پیدا کرد!!!!!!!!!!

ولی کاربران عزیز که در شهرستان ها هستند و یا نمی توانند بیایند باید بدانند که در این اتفاق نه مدیران سهلنگاری کردند و نه دیگران پس ما نباید دلخور باشیم چون دوستان تمام تلاششان را کردند و در پایان هم به خاطر ایجاد مشکل عذر خواهی.

امیدواریم حالا که نمی توانیم زنده چیزی را پخش کنیم عکس ها و فیلم ها بیش تر و بهتر از همایش قبلی باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

با عرض اجازت

من هم خیلی جا خوردم که پخش آنلاین اول اوکی بود بعد مشکل پیدا کرد دوباره اوکی شد و دوباره مشکل پیدا کرد!!!!!!!!!!

ولی کاربران عزیز که در شهرستان ها هستند و یا نمی توانند بیایند باید بدانند که در این اتفاق نه مدیران سهلنگاری کردند و نه دیگران پس ما نباید دلخور باشیم چون دوستان تمام تلاششان را کردند و در پایان هم به خاطر ایجاد مشکل عذر خواهی.

امیدواریم حالا که نمی توانیم زنده چیزی را پخش کنیم عکس ها و فیلم ها بیش تر و بهتر از همایش قبلی باشد.

دلمون خوش شده بود که آنلاین می بینیم و........

ولی اشکالی نداره بلخره هر کی تلاش خودش رو کرده......اگه به نتیجه هم نرسیده اشکالی نداره...بازم خوبه که تلاش خودشونو کردن...

من بازم راضیم......ولی امیدوارم فیلمبرداری دیگه کامل باشه.....

اینو که میتونین دیگه نه؟؟؟؟؟؟؟

مشکلی هم نداره؟؟؟؟

با کیفیت بالا؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...