رفتن به مطلب
آرون

ماموریت: فرستادن بانو آرون به سرزمین میانه!

Recommended Posts

نولوفینوه

باع!

عجب چیز هایی... !!!

اولین کَسی که فیلمو یبینه؟؟؟

بتزدید نیوزلند و کل....

اآاا !!!

تورامبار حرف قشنگی زبد شما موسس یه سایت تالکینی (خیلی تالکینی :دی) با این همه هزار کاربر و این همه فعالیتین!! این خودش خیلی چیز بزرگیه! وی

فقط من نفهمیدم این ویدیو چی خواهد بود دقیقا !؟!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

ماموریت انجام شد... دی

ولی بانو آرون ، خواهشا وقتی که (_حالا اگه شد) به جکسون و اینا بگو که یه شخص هست به اسم ایوب شیخ که خیلی خفن طرفدار شماست ! :دی

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

چه بد شانسی! من توییتر ندارم از اونور هم کشور ما رفته تو تحریم توییتر اینه که تازگی ها نمیشه ثبت نام کرد [-(

پ.ن: میتونی سایت رو با آپشن هایی که داره معرفی کنی. مثلا دانشنامه رو وقتی بهش میرسی مرجع انگلیسی ـش هم معرفی کنی.

ویرایش شده در توسط baggins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

بعضیا کلا پستو نخوندههم منفی میدن .. کلا ینی یه وضعیه!!

متاسفانه توییتر نداریم [-(

چرا تویتر؟؟ فیسبوک بود همینجور خروار خروار شیر میکردیم با بچه ها :)

جدا نمیشه با فیسبوک هم کاری کرد؟ تویتر تو ایران اصلا جمعیت نداره!

پادکست و مجلات و اینا که به دنیای تالکین و شناسوندنش کمک میکنن خیلی فککنم چیز باحالی بشه تو مسابقه درسته فارسیه اما بلخره هرکی ببیندتش میفهمه تالکینی خالصه :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

مشکل اصلی این است که ما توییتر نداریم وگرنه حتما توییت می کردیم. حالا چرا باید این کار را بکینم؟(در جواب مخالفان) : چون اگر ایشان بتوانند جواز حضور در نیوزلند را کسب کنند می توانند عکس ها و فیلم هایی برای ما بفرستند. در ضمن این کوچکترین کاری است ما می توانیم در حق موسس این سایت بکنیم.

پ. ن.:دستم رفت پست اول را منفی رد کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

مام ریتویت کردیم! ایشالا موفق میشید توی مسابقه برنده بشید تا ما هم یه نماینده از ایران و آردا توی مراسم هابیت داشته باشیم... :) [-(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

من هم ريتوييت كردم [-(

دستتون درد نکنه واسه پیشنهاد راستش یکی از کارهایی که میخوام توی ویدئو بهش اشاره کنم همین آردا هستش ولی خب همش دو دقیقه وقت دارم و زیاد نمی رسم به جزئیاتش بپردازم. فقط چون سایت فارسیه راه زیادی برای اثبات خفن بودنش ندارم چون جز عکساش چیزی نمی فهمن :دی

اين چطوره بانو؟‌ به كارتون مياد؟

https://arda.ir/forum...attach_id=13418

ویرایش شده در توسط Elentári

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

مرسی مرسی !

لغات زبان الفی ؟ چطور ؟ برای چی ؟

اما خوب کاری کردی یادم انداختی تو ویدئو اشاره کنم به اینکه الفی یه چیزایی بلدم !

ميتونيد معادل الفي اسم خودتونو توش پيدا كنيد و توي فيلم به زبان الفي خودتونو معرفي كنيد (چه شود!‌:دي)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

خدا خیرتون بده بانو آرون بعد از هزار سال رفتم این توئیتر و پسورد و باز نشانی کردم ... ماموریت انجام شد :)

اگر میشد برای سایت یه مترجم طراحی کرد ، یا مثلا یه افزونه ای بود که مثل سایر مترجم ها ی آنلاین ( مثل لینگوس یا ...) میتونست متن های فارسی ( همین چیزایی که ما در فروم مینویسم ) رو به انگلیسی یا دو سه زبان دیگه ترجمه کنه خوب میشد ، یه امتیاز خیلی بزرگ برای کل سایت محسوب میشد

ولی امکانش هست در کلیپ دو دقیقیه ای که قرار هست درست کنید لینک آثار اعضامون ( مثل کلیپی که به تازگی تور ساخته ، و یا سایر نقاشی ها ی ت.ت و یا کل فعالت های آثار شما ) رو در اون کلیپ به طور مختصر یا به طور جدا گانه قرار بدین ( این هم برای اینکه شما یکی از اولین موئسس های این وبگاه بودین ) یه جایی یه پستی ازتون دیدم که داشتین روی سناریو کردن سیلماریلیون کار میکردین نمیدونم کارتون به کجا رسید ولی اگر تا حدودی اماده هست( هر چند هم ناقص باشه )در ارائه ی اون هیچ گونه کوتاهی نکنید.

بازم اگر پیشنهادی به ذهن رسید حتما میگیم [-(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

خوبه

فقط میتونیم بگیم التماس دعا :دی

ما هم ریتوییت کردیم (AliDark_322)

ویرایش شده در توسط Elendil322

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Yavanna Kementári

اینم از سهم من..ریتوییت شدین ^^

فکر کنم یه ده قرنی بود به توییتر سر نزده بودم..پر تار عنکبوت بود..و شلوب [-(

امیدوارم که مسافر سرزمین میانه بشی بانو آرون :)

ویرایش شده در توسط تور
سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حمیدرضا

هفدهمین ریتوییت: hrgh2010

امیدوارم که اونجا خوش بگذره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

ولی بانو آرون باید به ما قول بدهند که اگر آن جا رفتند برای ما عکس و فیلم بفرستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

منم رفتم

ریتوییت

کردم.اینم مدرکش: [-(

Untitled.png

ویرایش شده در توسط King Aragorn Elessar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

مدرک (حالا که مدرکش رو رو کردم خواهشا به خواسته های ما عمل کن :دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Joker

خب اولش بگم عضو توییتر نیستم نمیتونم کمک کنم اما در مورد ویدیو فکر میکنم باید یه جواب قاطع برای این سوال داشته باشی"چرا خودتو بهترین طرفدار هابیت میدونی" فرق نمیکنه سایت به چه زبونیه یا خودتو چطوری معرفی میکنی فقط باید به سوال جواب بدی سوال سختیه شاید بهترین جواب این باشه که من از فیلم هابیت لذت بردم.

آخر سر باید بگم حتی اگه نتونستی بری نیوزیلند نباید ناراحت بشی چون سرزمین میانه توی نیوزیلند نیست آردا یه ناکجاآباد گوشه ذهنمونه خیلی باشکوه تر از فیلم هابیت31.gif

ویرایش شده در توسط Joker

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

سلام بانو [-(

اولش میخواستم خودم هم شرکت کنم ولی چون یکم کار دارم اینجا بخاطر همین تصمیم گرفتم شرکت نکنم و شما از طرف ما برید :دی

بزودی ری-توییت خواهید شد :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

به بگینز: متاسفانه توی ٢ دقیقه وقت زیادی ندارم که اونهمه چیز رو معرفی کنم و در ثانی از موضوع ویدئو خیلی دور میوفتم که هستش "بهترین خاطره شما از سرزمین میانه". البته هنوزم دارم روش فکر میکنم که چیکار کنم ویدئو جالب و خاص بشه... یا اصلا راجبه چی باشه!

به نوبل لرد : متاسفانه فیسبوک داره اما لایک های اونجا حساب نمیشه. اگه میشد که من با اون کلی فرندی که دارم میتونستم لایک جم کنم :دی

حالا مهم نیست زیاد اینا... مهم همون تست و ویدئو هستش بیشتر. یعنی ممکنه که حتا از ریتویت ها امتیازات بره بالا اما ویدئو ات خوب نباشه و قانع نکنتشون.

به 'msa_dino' مرسی کلی ! سوغاتی میارم اگه رفتما :دی

به فیانور : بله اطلاع دارم که تویتر زیاد رایج نیست ولی با این حال از اونجایی که کسان زیادی رو میشناختم که تویتر دارن گفتم درخواست بکنم ...

کسانی که ندارن هم همینکه تو آردا هستن و پست میدن کلی لطف میکنن و همین کافیه! ممنون! [-(

مرسی مرسی !

لغات زبان الفی ؟ چطور ؟ برای چی ؟

اما خوب کاری کردی یادم انداختی تو ویدئو اشاره کنم به اینکه الفی یه چیزایی بلدم !

ویدیو رو آپ کردی ؟اگه آپ کردی لینکشو بذار.ببینیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bellatrix

تویتر که ندارم..ولی اگه شد سفارشتونو به دوستان توییتر دار میکنم[-(

شاید بهتر باشه یه دقه خلاصه از سایت و اینکه چقدر از تالکین دوستارو دور هم جمع کرده حرف بزنین و یه دقیقه دیگه هم در این مورد که چقدر عاشق تالکین و دنیای میانه هستید حرف بزنید...اگه من جای شما بودم اینجوری میگفتم:

من لایق ترین طرفدارم چون تا قبل از اینکه تالکینو بشناسم دایم توی ذهنم داستان میساختم...من هم در کودکی و چه بسا الان تو ذهنم آردایی رو درس کردم که خودم و موجودات خیالی خودم اونجا راه داشتن...جایی که میتونستم نفس بکشم..و بدون اینکه از تمسخر دیگران بترسم داستان هامو بگم... فک میکردم تو این دنیای بزرگ تنهام ولی وقتی کتابای تالکین و خوندم دیدم کسه دیگه ای هم هست که مثل من دیوونه باشه...و وقتی فیلماشو دیدم تجسم رویاهمو دیدم...

شاید برای همین من لایق ترین باشم...چون از وقتی خیال بافی میکردم در عطش دیدن رویاهام بودم...

حالا اگه دوستان دیگه هم متنی دارن پیشنهاد بدن...

ویرایش شده در توسط bellatrix

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...