رفتن به مطلب
MORGOMIR

مود (Mod) های سری بازی های The Battle for Middle-Earth

Recommended Posts

mahdi_mb76
در 4 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

گفتین که بازی تو D نصبه پس باید اضافه کنین  D:\The Horse Lords

آها پس حتما مشکل همینه.....ممنون بابت راهنمایییت;)

در 4 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

در ضمن الان تو فایل The Horse Lords چه فایل هایی هست؟(آگه فایل های سیستمی خود مود هست درسته)

حجم فایلی که دانلود کردم 244mb و 21 عدد فایل تو صفحه ی اولش هست.....

راستی اگه بخوام این مود رو نصب کنم باید حتما پچ 2.02 رو از قبل نصب کرده باشم؟؟؟

و آیا حتما نیازی به پاک کردن ادین مود هست ؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط mahdi_mb76
افزودن چند سوال

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 20 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

راستی اگه بخوام این مود رو نصب کنم باید حتما پچ 2.02 رو از قبل نصب کرده باشم؟؟؟

و آیا حتما نیازی به پاک کردن ادین مود هست ؟؟؟؟

سلام

بله 2.02 نیازه-نیازی نیست(فکر کنم مطمئن نیستم) ولی وقتی 2.02 رو نصب کردین اداین رو غیر فعال و 2.02 رو فعال کنین بعد مود رو اجرا کنین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

برای نصب یک ماد دیگه همزمان با اداین و اجرای بدون مشکلش توصیه میکنم یک کپی از پوشه rotwk بگیرید و هرجای دیگه جز پوشه Electronic Arts پیست کنید و اگر هم فایل اداینی توش هست پاک کنید حالا پچ 2.02 یا مادهای دیگه مثل horse lords و botta ک همزمان با اداین کار نمیکنن رو بر اساس این پوشه جدید نصب کنید مشکلی پیش نمیاد

هرچند پچ 2.02 در هر صورت همزمان کار نمیکنه با اداین ولی میتونید فعالش کنید تا باهاش horse lords و در اینده نزدیک Edain رو بازی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در در ۱۳۹۶/۴/۲۲ at 8:57 PM، The Nazgul گفته است :

برای نصب یک ماد دیگه همزمان با اداین و اجرای بدون مشکلش توصیه میکنم یک کپی از پوشه rotwk بگیرید و هرجای دیگه جز پوشه Electronic Arts پیست کنید و اگر هم فایل اداینی توش هست پاک کنید حالا پچ 2.02 یا مادهای دیگه مثل horse lords و botta ک همزمان با اداین کار نمیکنن رو بر اساس این پوشه جدید نصب کنید مشکلی پیش نمیاد

هرچند پچ 2.02 در هر صورت همزمان کار نمیکنه با اداین ولی میتونید فعالش کنید تا باهاش horse lords و در اینده نزدیک Edain رو بازی کنید.

سلام

نازگول عزیز خبر ندارین این دو تا مود کی میان ؟ اداین و آوتر رو میگم

خیلی منتظر موندیم دیگه خبریم نیست .

گفتم تا شاید شما زمان تقریبی بدونین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 21 ساعت قبل، به لگ گفته است :

سلام

نازگول عزیز خبر ندارین این دو تا مود کی میان ؟ اداین و آوتر رو میگم

خیلی منتظر موندیم دیگه خبریم نیست .

گفتم تا شاید شما زمان تقریبی بدونین

اٌووااا(سلام نزگولی:دی)

جفتشون قطعا تابستون میان اما از الان تا دو ماه دیگه دقیقا کی بیان رو فقط خدا میدونه 
البته به طور قطع لازم نیست بیشتر از دو ماه و فکرم نمیکنم جفتشون بذارن اخرین روز تابستون:دی
البته ایج اف د رینگ گفتن قطعا تابستون اما اداین یه بار فقط گفتا احتمالا تا پایان سامر 2017 :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ᴋʀᴀᴛᴏs

به نام خدا

بچه ها اگه کسی مودی برای ارباب حلقه ها 2 میشناسه که ارزش دانلود کردن داشته باشه بهم معرفی کنه اگه لیست تغیرات هر مود رو هم بنویسید خیلی بهتره

در ضمن به پچ بازی هم نیاز دارم یه دونه بچ سویچر دانلود کردم ارور میده هر جا گشتم گیرم نیومد پچ بازی رو هم اگه کسی داره برام بذاره ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در 7/16/2017 at 0:33 PM، ᴋʀᴀᴛᴏs گفته است :

به نام خدا

بچه ها اگه کسی مودی برای ارباب حلقه ها 2 میشناسه که ارزش دانلود کردن داشته باشه بهم معرفی کنه اگه لیست تغیرات هر مود رو هم بنویسید خیلی بهتره

در ضمن به پچ بازی هم نیاز دارم یه دونه بچ سویچر دانلود کردم ارور میده هر جا گشتم گیرم نیومد پچ بازی رو هم اگه کسی داره برام بذاره ممنون میشم

پچ سوییچر برای bfme 2 نداریم البته ورژن 1.9 و 1.8 خودشون سوییچر دارن

مود قوی هم برای این بازی نیست هرچی مود هست برای rise of the witch king هست که بهترینش هم در تاپیک زیر میتونید پیگیری کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...