رفتن به مطلب
فنگورن

نظرسنجی 55: به نظر شما شوربخت ترین شخص در سرزمین میانه کیست؟

208 رای

1. 1. نظر سنجی 55: به نظر شما شوربخت ترین شخص در سرزمین میانه کیست؟

• هورین تالیون
    • دنه تور کارگزار گوندور
    • گولوم
    • فین دویلاس
      0
    • برومیر
    • نیه نور
    • سایروس
    • گورباگ
      0
    • ایسیلدور
    • به لگ
    • گریما
    • میم دورف
    • فئانور
    • تورین تورامبار
    • سایر

Recommended Posts

filagond

به نظر من به لگ چون بقیه موارد (حتی تورین) یا شوربختیشون در نتیجه انتخاب بد خودشون بود یا مستحق شوربختی بودن اما در مورد به لگ اینطور نبود.

ویرایش شده در توسط filagond

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

گولوم.جون به جبر اینجوری شد.بزرگ ترین شخصیت ها هم در مقابل حلقه امکان وسوسه شدن داشتن و بعضیها وسوسه هم شدند چه برسه به اسمیگل بیچاره.به نظر من اون راهی برای مقاله با حلقه نداشت و از روی جبر بدبخت شد تا اختیار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

گلوم

چون بنده ی خدا با این که ذاتش کثیف بود ولی خیلی بد شانسی داشت

از پیدا کردن حلقه گرفته تا نابودی حلقه

از نظر من بدترین قسمت بخت اون نمردن بود

گاهی مرگ میتواند موحبتی بزرگتر از زندگی باشد

(لطفاً اگر قصد کشتن کسی را داشتید و خواهید داشت جمله ی بالا را در نظر نگیرید)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amit123456789123456789

خب می توانست زندگی خوبی داشته باشه اما به مردمش و پادشاهش خیانت کرد چون یکی رو دوست داست ولی اون شخص دوستش نداشت بعد اخراج شد از کشورش و به سارومان پناه برد بعد خودش سارومان رو کشت بد بختی از این بیشتر؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

من به سایر رای دادم به خاطر گلمیر.

گلمیر پسر گویلین از نجیب زادگان نارگوتروند که در براگولاخ به اسارت گرفته شده بود.

فک نکنم کسی بدتد از این مرده باشه..جلوی چشم برادرش مرد.چشماشو در آورده بودن بعد دستاشو و بعدشم پاهاشو قطع کردن بعدشم سرشو!!???

وجدانا تا این هست مگه میشه رو گذینه دیگه ای فکر کرد؟؟؟?

پ.ن: تاکینم چه چیزایی به ذهنش رسیده هاا...رسما به فنا داد کاراکتر بدبختو??

ویرایش شده در توسط Lord Thranduil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor

بنظر من گالم... اولا بخاطر وابستگیش به حلقه ی یگانه... دوما به خاطر سرنوشتی که حلقه براش بوجود آورد:( سوما بخاطر آهنگ تیتراژ پایانی لوتر دو:((( که حتی با آون آهنگ اشک ریختم!خیلی عجیبه!برای همچین کارکتر خبیث و کثیفی اشک ریختن....

البته تورین :((((((( بدتر! ولی بخاطر علاقه ای که به لوتر دارم اول اسم آون به ذهنم میاد بعد اسم تورین:-( اه افسوس!!! افسوس!!!از این تقدیر شوم!!! 

ویرایش شده در توسط soldier of gondor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

البته حالا که دارم فکر می کنم فیانور هم به بد سرنوشتی دچار شد و میشه اونو یکی از بدترین تراژدی های داستان بدونیم ... البته من سرنوشت تورین رو بد تلقی نمی کنم(چون رای هاش زیاد بود) 

جدا از این که زندگیش به نحوی هیچان انگیز و رویایی بود بلکه کسی که اون نقش بزرگ رو قراره در داگور داگوراث ایفا کنه پس نباید نگون بخت معرفی بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ILMARE

گالوم از همه بدبخت تر بود . 

تورین اونقدر ها هم بدبخت نبود . در داستان زندگی تورین با وجود نفرین مورگوت باز هم اتفاقات خوبی براش رخ میداد که تورین زیاد به اونا اهمیت نمیداد .

بعدشم تورین سال های زیادی رو در کنار الف ها زندگی کرد . به عنوان پسر خانده شاه تینگول برگزیده شد کلی مقام و منزلت داشت ، پیروزی های بسیاری به دست اورد و در جنگ های زیادی خوش درخشید اونقدر که خیلی ها بهش حسادت میکردند . از جمله مشاور شاه تینگول سایروس . 

دوست های خوبی مثل بلگ داشت . که بهش مشاوره میدادن و کلی هواشو داشتن کلی چسز هااز جمله فنون شمیر زنی و ..... اموخت .

بالا تر از همه اینا تورین کسانی رو داشت که خیلی دوستش داشتن مثل فیندویلاس . 

اما گالوم بدبخت چی ؟

از خانواده رانده و طرد شد طوری که دیگه هم نژادی هاش هم ازش بد یاد میکردن . ولی تورین چی اونقدر بالا قرار داشت که پس از مرگش همه با خوبی ازش یاد میکردن .

گالوم کسیو نداشت که دوسش داشته باشه نسبت به همه زمین و زمان بد بین شده بود . همه این ها از سره حلقه بود دیگه حتی اراده خودشو هم نداشت تمام فکر و ذکرش شده بود حلقه . 

اینکه ادم از همه جا طرد بشه حتی از خویشاوندان خودش خیلی درده .

اینکه چند صد سال در تنهایی و تاریکی بمونه خیلی درده .

تورین کجا و گالوم بیچاره کجا ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

گالوم به نظرم بدبخت ترينه. اينقدر بدبخته كه اونقدر بدبختى كشيده هنوز پيش چشم بعضى بدخت ترين نيست، ببينيد چقدر اين موجود بدبخته!

بيچاره با بهترين دوستش ساكت و آروم داشتن يه روز خوب رو روى يه رودخونه درخشان زير تاج درختا ميگذروندنو ماهى ميگرفتن كه حلقه نحس و نفرين شده رو پيدا ميكنن و بهترين دوستشو ميكشه و قاتل بهترين دوستش ميشه، درحالى كه ٥ دقيقه قبل توى شرايط متفاوتى بود. تمام دوستانش طردش كردن و براى ٥٠٠ سال در انزوا و تاريكي توى كوه ها و جنگلا تنها داراييش چيزي بود كه هم ديوانه وار بهش عشق ميورزيد هم ازش متنفر بود. تمام زندگيش در چنين چيزى خلاصه ميشه، با اون مرگ فجيع و داخل شى كه داشت.

هم خير هم شر ازش متنفر بودن، پيداش ميكردن شكنجش ميكردن، به نظرم تنها ترين شخص هم بايد شناخته بشه! دركل، انتخابم گالوم بدبخت بود!

Gollum The Poor

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel
تصحیح املای کلمات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

@T.L.A در مقابل کسایی مثل گالوم یا تورین تورامبار ؛ ثورین دورف اصلا چیزی به حساب نمیاد !! حتی تو نظر سنجی هم نیستش ? خیلیا اصلا جاشون تو نظر سنجی نیست مثلا به لگ :| تنها شوربختی بلگ رفیق شدن با تورین بود .

کی ایسیلدورو اینجا را داده :D 

ثورین دورف دقیقا چه شوربختی داشته ؟؟ این اتفاق بارها افتاده تو آردا حتی بدترش و این دیگه از الزامات جنگه که بیرون سرزمینت زندگی کنی ! 

گالوم هم اراده ضعیفی داشته خیلی هم شوربختی نیست و به نظرم تورین مفلوک ترین آدم آرداست اگه عشق و حال الانش پیش ارو رو حساب نکنیم ??

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sali

گولوم به نظر من داغون ترین بود. دیدیم که عشق به حلقه به چه روزی انداختش. هیچ فکری جز حلقه قدرت توی ذهنش نبود. شوربخت ترین به نظر گولوم بود. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...