رفتن به مطلب
Elentári

فرهنگ نام های آردا

Recommended Posts

Elentári

راستی القاب اشخاص چطور؟ برای اونا هم مدخل ایجاد کنیم؟ البته تعدادشون هم کم نیست.

راستش اين سواليه كه ميخوام از آقا مهدي بپرسم. اگه معني داشته باشن كه بايد جمع شن (مثل آدانه دل) ولي با القابي مثل خداوندگار آبها كه معني اي جز لقبي براي اولمو نداره نميدونم بايد چكار كرد.

پ.ن:تاپیک نام جاها تایید نشد. به خاطر همون دلایلی که در پی پیشنهاد من در صفحات قبلی ارائه شد. فعلا جا برای کار زیاد داریم. همین پروژه رو پیش ببریم راه برای این دست کارها فراهم می شه.

حدس ميزدم :D انشالله تاپيك هاي جديد شما هم قراره حسابي مشغولمون كنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

خب برا القاب منتظر جواب مهدی می مونیم. البته حرف L با القابش شامل 106 مدخل شد. بدون القاب احتمالا 50 تا هم نشن:دی و بعضی از اسامی (عمدتا هابیتی) معنی در دسترسی ندارن. برا اونا هم باید یه فکری برداریم.

ممنون. فعلا جا برای کار زیاد هست. همین تاپیکا رو جلو ببریم راه برای ایده های دیگه هم هموار می شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

در مورد القاب خودتون ميدونيد. كار رو شما قراره انجام بديد.

نظر من رو صرفا به عنوان يه پيشنهاد ببينيد. القابي كه به زبانهاي الفي هستند بياريد اما اونهايي كه انگليسي(و در نتيجه فارسي) هستن نه. مثلا تورين نزديك هزارتا لقب به زبان الفي داره كه هر كدوم ميتونن به عنوان اسم بكار برن. اما خداوندگار آبها كه گفتي نه. چون نميشه به عنوان اسم استفاده كرد اما اگه يه اسم الفي بود كه لقبش ميشد خداوندگار آبها مشكلي نبود. مثلا تورامبار معنيش ميشه ارباب تقدير. همين ارباب تقدير به عنوان لقب تورين استفاده شده اما بهتره فقط تورامبار رو بياريد و ارباب تقدير رو نياريد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

منم با نظر مهدی موافقم و کارو استارت می زنم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

در مورد القاب خودتون ميدونيد. كار رو شما قراره انجام بديد.

نظر من رو صرفا به عنوان يه پيشنهاد ببينيد. القابي كه به زبانهاي الفي هستند بياريد اما اونهايي كه انگليسي(و در نتيجه فارسي) هستن نه. مثلا تورين نزديك هزارتا لقب به زبان الفي داره كه هر كدوم ميتونن به عنوان اسم بكار برن. اما خداوندگار آبها كه گفتي نه. چون نميشه به عنوان اسم استفاده كرد اما اگه يه اسم الفي بود كه لقبش ميشد خداوندگار آبها مشكلي نبود. مثلا تورامبار معنيش ميشه ارباب تقدير. همين ارباب تقدير به عنوان لقب تورين استفاده شده اما بهتره فقط تورامبار رو بياريد و ارباب تقدير رو نياريد.

پس همينطوري پيش ميريم ...

حرف ف و ل هم تكميل شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

دوستان کار این تاپیک تا کجا پیش رفت؟

الن جان یه گزارش بده در روند کار باشیم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor

سلام

اول تحسین النتاری خیلی ایده ی جالب و قشنگی بود خودم هم یک ایده تو همین مایه ها دارم اما متفاوت

و سوال اینکه این کار چند درصد پیش رفته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári
در در 7/8/2017 at 0:54 PM، soldier of gondor گفته است :

سلام

اول تحسین النتاری خیلی ایده ی جالب و قشنگی بود خودم هم یک ایده تو همین مایه ها دارم اما متفاوت

و سوال اینکه این کار چند درصد پیش رفته؟

سلام و سپاس :53:

بذار اینجور بگم که قسمت کمی از کار انجام شده، یه چیزی حدود 12 درصد! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...