رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 54: اگر مسافری تنها باشید،از گذشتن از کدام ناحیه تا جایی که ممکن است بیشتر پرهیز می کنید ؟

175 رای

1. 1. اگر مسافری تنها باشید،از گذشتن از کدام ناحیه تا جایی که ممکن است بیشتر پرهیز می کنید ؟

• دره های تاریک جنگل قدیمی
    • موریا
    • سیاه بیشه
    • امین مویل
    • باتلاق های مردگان
    • کیریت اونگول
    • گذرگاه مردگان
    • بلندی های گورپشته
    • دورتونیون (جنگل ظلمانی)
    • ارد-گورگورت
    • آنفائگلیت
    • هلکاراکسه
    • سایر

Recommended Posts

فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

هر چند امکان ندارد گذر مسافری تنها به خیلی از این اماکن برسد. اما امکان ندارد از ارد گورگوت رد بشوم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Radagast the brown

کیریت اونگول رو اصلا دوست ندارم.نه واسم جذابه، و نه کنجکاوی درموردش دارم.چیز خاصی هم نداره...محل زندگی یه عنکبوت بد ترکیب که دنبال طعمه میگرده...

حتی وقتی لوتر رو میبینم،صحنه های مربوط به غار شلوب رو میزنم جلو!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

واقعا گذشتن از موریا غیرممکنه اورک ها از همه طرف میان سراغت و یک بالروگ هم در اخر انتظارتو می کشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوالین

من با همتون درمورده سیاه بیشه مخالفم.تو سیاه بیشه بالاخره الف ها پیدات میکنن ولی تو موریا با اون همه گابلین و البته بالروگ..................نه عمرا اگه از موریا رد شم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
acd

من به موریا رای دادم :D

به نظرم دیدن تالار هاش به روبه رو شدن با ارگ ها و بالروگ می ارزه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Indis

من با همتون درمورده سیاه بیشه مخالفم.تو سیاه بیشه بالاخره الف ها پیدات میکنن ولی تو موریا با اون همه گابلین و البته بالروگ..................نه عمرا اگه از موریا رد شم

شاید اونجا الف ها باشن ولی عنکبوت ها چی ؟؟

تو هابیت هم اگه بیلبو دورف ها رو نجات نمیداد الان زنده نبودن!!

اگه دورف هم باشی که بدتر :D

گیر عنکبوت نیوفتی گیر الف میوفتی که اونم آخرش مرگه! :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کریستوفر

من به باتلاق مردگان رای دادم... چون از اونجا که خیلی آدم کنجکاوی هستم امکان داره به مرده ها زل بزنم و ... :)

کلا امکان گم شدن هم اونجاها خیلی خیلی زیاده من رفتم میدونم... دی

ولی بعد باتلاق مردگان، از گذرگاه مردگان خیلی می ترسم... خدا قسمت نکنه اون همه جن و روح خبیث... این ارواح موقعه ای هم که زنده بودن ناقص العقل و خائن بودن حالا چه برسه به روحشون [-(

اگه شمشیر ایزیلدور رو هم بدن دستم عمرا پامو بذارم اونجاها . دی

ویرایش شده در توسط کریستوفر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
legolas2013

معلومه دیگه موریا چون علاوه بر اورک و یه بالروگ وحشتناکم داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohadeseh

من از هیچ کدوم نمیترسم جز ...باتلاق مردگان.....°_°

ولی دوس دارم از اونجا رد بشم....@};-

بقیه گزینه ها اصلا برام ترسناک نیستن اتفاقا خیلی مشتاق روبه رو شدن با بالروگ و نزگول و کلا هرچی خبیثه...:-h

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

من دشت اودون رو انتخاب میکنم،همونی که پشت مورانون هس(تلفظش اودون ،اودان،آدان؟چیه خب)چون خیلی گرمه و هواشم که مضخرف هیچ ساختمونی هم توش نیس به جز یه مشت خرابه و جونور های ترسناکش که دیگه نگو،کلا از موردور بدم میاد.نا گفته نماند که موردور جاهای زیبایی هم دارد،مثل قسمت های جنوبی اش که دریای نرن اونجا هس .کلا بخش های شمالیش بد اب و هوا وگرنه قسمت های جنوبیش از شایر کمی نداره(فقط یه مشکل که پر اورک و اوروک هس)

خب پس گزینه اخر یعنی سایر رو انتخاب میکنم که منظورم دشت اودونه.

من دشت اودون رو انتخاب میکنم،همونی که پشت مورانون هس(تلفظش اودون ،اودان،آدان؟چیه خب)چون خیلی گرمه و هواشم که مضخرف هیچ ساختمونی هم توش نیس به جز یه مشت خرابه و جونور های ترسناکش که دیگه نگو،کلا از موردور بدم میاد.نا گفته نماند که موردور جاهای زیبایی هم دارد،مثل قسمت های جنوبی اش که دریای نرن اونجا هس .کلا بخش های شمالیش بد اب و هوا وگرنه قسمت های جنوبیش از شایر کمی نداره(فقط یه مشکل که پر اورک و اوروک هس)

خب پس گزینه اخر یعنی سایر رو انتخاب میکنم که منظورم دشت اودونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه نفر

سیاه بیشه

به نظرم هم اسمش ترسناکه هم اول ارباب حلقه ها که میگه

از حضور سایه ای در شرق و اینا خیلی ترسناکه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

سیاه بیشه واقعا ترسناکه، آدم تو تنهایی از سیاهی و جنگل خیلی میترسه، مخصوصا جنگل ناشناخته، حالا فرض کنید که جنگل عنکبوت های غول پیکر هم داشته باشه. عنکبوت های از تیره آونگولیانت واقعا ترسناکن. آبهایی که اگه ازشون بنوشی افسون میشی و..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

سعی می کردم از سیاه بیشه و یا کریتیس آنگول نرم چون از حشرات بدم میاد :|:))

نظرسنجی هم زدم سیاه بیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dark lady

من زدم کریت اونگول

از شیلاب که تنفر دارم -___-

اسم عنکبوتم ک میاد من تا دو روز تشنج میگیرم...

به هیچ وجه هم سمت موریا و سیاه بیشه نمیرم -____- :|

ویرایش شده در توسط Dark lady

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...