رفتن به مطلب

Recommended Posts

ranger of north
در در ‎4‎/‎15‎/‎2017 at 10:13 PM، به لگ گفته است :

منظورتونو از حالت خوب و بد نفهمیدم . مگه شما رندوم بازی نمیکنین D:

نه منظورم اتفاقا این بود که دیگه رندوم نباشه ولی فقط پیشنهاد بود و هر جوری که همه موافقن بازی کنیم که احتمالا همه با رندوم موافقن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

امسال مسابقه برگذار نمیکنین؟فکر کنم وقتش رسیده که کم کم شروع کنیم دوستان اعلام امادگی کنن(در صورت تمایل به اولین پست تاپیک رجوع شود) ...

ویرایش شده در توسط شاه تراندویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

خب من مسافرت بودم این مدت همش و وقت نکردم بیام . دیروز اومدیم خودم میخواستم بگم که شاه تراندویل عزیز پیش دستی کردن . 

دوستان برای شرکت تو بازی the battle for middle earth 2 ورژن 1.00 بیان همینجا پست بذارن یا تو شخصی بگن . اگه تعداد به هشت نفر رسید مسابقات رو شروع میکنیم و قوانینو اعلام .

فقط حواستون باشه بهترین ورژن یک هست و اگه واسه بازی خیزش ویچ کینگ میخواین بیاین پیش من نیاین چون نمیتونم اونو برگذار گنم (فعلا) . اگه کسی خواست واسه خیزش ویچ کینگ بیاد همینجا بگه تا کلا ببینیم چند نفریم یا خودش به عنوان رهبر برگذار کنه . بعد هم بعد از مشخص شدن تعداد the battle for middle earth ² رهبر رو که برگذار میکنه مشخص میکنیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

https://arda.ir/forum/index.php?/topic/2085-لینک-دانلود-بازی-های-ارباب-حلقه-ها/

در 3 ساعت قبل، به لگ گفته است :

خب من مسافرت بودم این مدت همش و وقت نکردم بیام . دیروز اومدیم خودم میخواستم بگم که شاه تراندویل عزیز پیش دستی کردن . 

دوستان برای شرکت تو بازی the battle for middle earth 2 ورژن 1.00 بیان همینجا پست بذارن یا تو شخصی بگن . اگه تعداد به هشت نفر رسید مسابقات رو شروع میکنیم و قوانینو اعلام .

فقط حواستون باشه بهترین ورژن یک هست و اگه واسه بازی خیزش ویچ کینگ میخواین بیاین پیش من نیاین چون نمیتونم اونو برگذار گنم (فعلا) . اگه کسی خواست واسه خیزش ویچ کینگ بیاد همینجا بگه تا کلا ببینیم چند نفریم یا خودش به عنوان رهبر برگذار کنه . بعد هم بعد از مشخص شدن تعداد the battle for middle earth ² رهبر رو که برگذار میکنه مشخص میکنیم .

بازی که باید  tbfme2 برگزار بشه حالا تا اخر 30 تیر ماه صبر میکنیم که تعداد به حداقل 8 نفر میرسه یا نه.در صورت دانلود بازی به پست زیر رجوع شود...

https://arda.ir/forum/index.php?/topic/2085-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%A8-%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87-%D9%87%D8%A7/

ویرایش شده در توسط شاه تراندویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

با شاه تراندویل خان هماهنگ کردم که هر کس تمایل به شرکت داره همینجا یا تو شخصی یکی از ما بگه . فعلا دو نفریم . تا آخر تیر ماه اگه کسی نیومد فک نکنم بعدش هم بیاد . از کاربرایی مثل تئودن یا الوه عزیز که قبلا شرکت داشتن هم خواهش مندیم که بیایند تا دیر نشدهههه است ( کتابی عرض مینمایم :/ ) . کلا اگه با من بازی کنین تو یه روز تمومش میکنیم بره چون عجله ایه .:))) گفتم شاید به خاطر اینکه بعضیا وقتشو نداشته باشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

با سلام

مسابقات با بچ 1.06 یا 1.09 برگذار نمیشه؟

مپ fords of isen 2 هم تو 1.00 نیست!

ویرایش شده در توسط Einar Dunadan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در در ۱۳۹۶/۴/۱۷ at 9:42 PM، به لگ گفته است :

با شاه تراندویل خان هماهنگ کردم که هر کس تمایل به شرکت داره همینجا یا تو شخصی یکی از ما بگه . فعلا دو نفریم . تا آخر تیر ماه اگه کسی نیومد فک نکنم بعدش هم بیاد . از کاربرایی مثل تئودن یا الوه عزیز که قبلا شرکت داشتن هم خواهش مندیم که بیایند تا دیر نشدهههه است ( کتابی عرض مینمایم :/ ) . کلا اگه با من بازی کنین تو یه روز تمومش میکنیم بره چون عجله ایه .:))) گفتم شاید به خاطر اینکه بعضیا وقتشو نداشته باشن

در در ۱۳۹۶/۴/۱۷ at 7:07 PM، شاه تراندویل گفته است :

https://arda.ir/forum/index.php?/topic/2085-لینک-دانلود-بازی-های-ارباب-حلقه-ها/

بازی که باید  tbfme2 برگزار بشه حالا تا اخر 30 تیر ماه صبر میکنیم که تعداد به حداقل 8 نفر میرسه یا نه.در صورت دانلود بازی به پست زیر رجوع شود...

https://arda.ir/forum/index.php?/topic/2085-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%A8-%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87-%D9%87%D8%A7/

اقا بزارین ما اول پچ هارو دانلود کنیم بیینم کدوم مناسب برای بازیه!یک پچ سوییچر باید دانلود کنین هرکدومتون...

از این طرف پچ ۱.۰۰ رو همه دارن 

۱.۰۹ که کلا میگن دکرفش باگ داره

حالا یکم دیگه صبرکنین...من که هستم.

اول پچ مناسب رو اعلام کنین همه دان کنیم...

و اینکه ?به لگ جان بزار ما گرم کنیم! همینجوری یهو نمیشه گیم زد باید تمرین کرد ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 3 ساعت قبل، soldier of gondor گفته است :

اقا بزارین ما اول پچ هارو دانلود کنیم بیینم کدوم مناسب برای بازیه!یک پچ سوییچر باید دانلود کنین هرکدومتون...

از این طرف پچ ۱.۰۰ رو همه دارن 

۱.۰۹ که کلا میگن دکرفش باگ داره

حالا یکم دیگه صبرکنین...من که هستم.

اول پچ مناسب رو اعلام کنین همه دان کنیم...

و اینکه ?به لگ جان بزار ما گرم کنیم! همینجوری یهو نمیشه گیم زد باید تمرین کرد ;)

شما اختیار دارید :D من هول میکنم چون ممکنه وقت نکنم دیگه بیام .

من الان نه ولی بعدا دلایل پچ یک رو میگم . فعلا با پچ یک برگذار میکنیم بعد یکو هشت و نه و اینارم با سوییچر می امتحانیم . کلا بقیه پچا بازی حال نمیده و پاور و فرمانده ها ضعیفن و ساختمونا خیلی قوین . البته قبول دارم 1.00 هم برا یک به یک سخته بازی باش ولی من میخوام مسابقاتو دوبه دو برگذار کنم !! بیشتر حال میده !!

در 3 ساعت قبل، Einar Dunadan گفته است :

با سلام

مسابقات با بچ 1.06 یا 1.09 برگذار نمیشه؟

مپ fords of isen 2 هم تو 1.00 نیست!

شما چیکار مپ دارین !! مپ های روهان و باکلند و .. برا یک به یک و دو به دو مناسبه !! در مورد پچ هم اگه تعداد به هشت رسید صحبت میکنیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098

با سلام، 

من میخواستم اعلام امادگی برای همه پَچ ها و بازی ها بکنم. اینجا پیگیرم، هر وقت تونستید مسابقات رو شروع کنیم.

نام کابری در گیم رنجر:

Ace]Undefeatable]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

سلام 

بچه ها پنج نفر شدیم . سه نفر دیگه میخوایم . بعدش تا مسابقات شروع شه خودش یکم زمان میبره .

اسامی کسایی که فعلا اعلام آمادکی کردن :

خودم - شاه تراندویل - Einar Dunadan - soldier of gondor - Undefeatable

خب دو سه نفر دیگه هم هستن که هنوز اعلام حضور نکردن . بیایید که دیر میشه .

راستی @Undefeatable این کلنی که توشی رو من تالا ندیدم :-\ مال بازی دیگه ای هست ؟ یا شاید من دو ماه بازی آنلاین نکردم اینا اضافه شده ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan
در در 7/18/2017 at 5:33 PM، به لگ گفته است :

شما چیکار مپ دارین !! مپ های روهان و باکلند و .. برا یک به یک و دو به دو مناسبه !! در مورد پچ هم اگه تعداد به هشت رسید صحبت میکنیم .

مپ fords of isen 2 محبوب ترین مپ برای 1vs1 هستش... هر چند مهم نیست! :دی انگار قرار هست 2به2 بزنیم! البته بنظرم این بحث 2به2 یکمی unfair هستش!

در 6 ساعت قبل، به لگ گفته است :

راستی @Undefeatable این کلنی که توشی رو من تالا ندیدم :-\ مال بازی دیگه ای هست ؟ یا شاید من دو ماه بازی آنلاین نکردم اینا اضافه شده ؟!

هَی وای من! ACE از کلن های خوب و قوی هستشا ! از خیلی وقت پیش هم بوده! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098
در 18 ساعت قبل، به لگ گفته است :

سلام 

بچه ها پنج نفر شدیم . سه نفر دیگه میخوایم . بعدش تا مسابقات شروع شه خودش یکم زمان میبره .

اسامی کسایی که فعلا اعلام آمادکی کردن :

خودم - شاه تراندویل - Einar Dunadan - soldier of gondor - Undefeatable

خب دو سه نفر دیگه هم هستن که هنوز اعلام حضور نکردن . بیایید که دیر میشه .

کلنمون از سال 93 تا الان بود، اما من 1 سال قایب بدم. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098

سلام،

یکی از بازی های خوبی که بعد سال ها دیشب انجام دادم. Freedoom تو سال 93 و 94،  دو بار متوالی نفر دوم مسابقات شده بود. کلا یک بار تو 1v1 تونستم شکستش بدم، بقیه بار ها بهش باخته بودم

این بار برای اولین بار شکستش دادم تو بازیه تیمی. دوست خوبمون Lionheart هم از جمله بازیکنان تاپ هستن که در پچ 1.00 بار ها اول شدند. برای اطلاع، بازی در پچ 1.09 (جدیدترین پچ) انجام شده.

امیدوارم لذت ببرید.

بازی کمی طولانی بود، اگر مایلید با دکمه " / +ctrl" می تونید بزنید جلو.

2v2 Ace Clan vs Freedoom & Lionheart.BfME2Replay

ویرایش شده در توسط Silence0098

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098

با سلام،

دوستان مسابقات چی شد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

والا دوستان اعلام حضور نمیدارند . فعلا فک کنم پنج شیش نفریم . جدی جدی کسی نمیخواد بیاد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در در ۱۳۹۶/۵/۱۱ at 3:43 AM، Silence0098 گفته است :

سلام،

یکی از بازی های خوبی که بعد سال ها دیشب انجام دادم. Freedoom تو سال 93 و 94،  دو بار متوالی نفر دوم مسابقات شده بود. کلا یک بار تو 1v1 تونستم شکستش بدم، بقیه بار ها بهش باخته بودم

این بار برای اولین بار شکستش دادم تو بازیه تیمی. دوست خوبمون Lionheart هم از جمله بازیکنان تاپ هستن که در پچ 1.00 بار ها اول شدند. برای اطلاع، بازی در پچ 1.09 (جدیدترین پچ) انجام شده.

امیدوارم لذت ببرید.

بازی کمی طولانی بود، اگر مایلید با دکمه " / +ctrl" می تونید بزنید جلو.

2v2 Ace Clan vs Freedoom & Lionheart.BfME2Replay

ماشالا هممه پرو پلیرین فقط منم که خیلی وقته بازی نکردم و بقول خودمونی گرم نیستم:| 

در 18 ساعت قبل، به لگ گفته است :

والا دوستان اعلام حضور نمیدارند . فعلا فک کنم پنج شیش نفریم . جدی جدی کسی نمیخواد بیاد ؟

من هم هستم اما سیستمم نیومده هنوز اگه بیام ضعیف تریت خواهم بود:( :دی

حالا کی میخواد مسابقرو استارت بزنه؟?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

ماشالا هممه پرو پلیرین فقط منم که خیلی وقته بازی نکردم و بقول خودمونی گرم نیستم:| 

من هم هستم اما سیستمم نیومده هنوز اگه بیام ضعیف تریت خواهم بود:( :دی

حالا کی میخواد مسابقرو استارت بزنه؟?

والا منم سه چهار ماهه بازی نکردم !

الیته انصافا میشه گفت یذره pro ام :)) ولی مشکلش اینه من همیشه تو 2v2 و 3v3 خوب بازی میکنم ! تو یک به یک به noob ترین آدم گیم رنجرم میبازم !

فک کنم با شما هفت نفر شدیم بی من شیش نفر :/ آقا بیخیال شین باید فک کنم  ( عجب جمله ای گفتم هر کسی نمیتونه بخونش :) ) اگه میخواین با همین تعداد عشقی یه لیگ بزنیم با امتیاز !! در کل من که فکر کنم تا آخر این ماه هم نتونم بازی کنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در 16 ساعت قبل، به لگ گفته است :

والا منم سه چهار ماهه بازی نکردم !

الیته انصافا میشه گفت یذره pro ام :)) ولی مشکلش اینه من همیشه تو 2v2 و 3v3 خوب بازی میکنم ! تو یک به یک به noob ترین آدم گیم رنجرم میبازم !

فک کنم با شما هفت نفر شدیم بی من شیش نفر :/ آقا بیخیال شین باید فک کنم  ( عجب جمله ای گفتم هر کسی نمیتونه بخونش :) ) اگه میخواین با همین تعداد عشقی یه لیگ بزنیم با امتیاز !! در کل من که فکر کنم تا آخر این ماه هم نتونم بازی کنم .

خب یک به یک واقعا سخته سرعت میخواد ۱ ماه روزی چندساعت بازی فقط سرعتتو بالا میبره من که اینجوریم تا عادت کنم و سرعت دستم بیاد

سیستمم امروز حل میشه تو چرا نباشی؟

در 15 ساعت قبل، Silence0098 گفته است :

دوستان همینطوریشم پلی نمی دن چه برسه به مسابقات...

خب شما نگفتین هنوز کی میخواد استارتشوبزنه؟(مسعولش کیه؟؟) 

همین نفرات رو بیارین هماهنگ کنیم یک روزیو تعیین کنیم برای شروع

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098

من که همیشه انلاینم...

کسی خواست بازی کنه شماره پروفایلم اینه:

8666833

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در در ۱۳۹۶/۵/۱۴ at 3:24 PM، soldier of gondor گفته است :

خب یک به یک واقعا سخته سرعت میخواد ۱ ماه روزی چندساعت بازی فقط سرعتتو بالا میبره من که اینجوریم تا عادت کنم و سرعت دستم بیاد

سیستمم امروز حل میشه تو چرا نباشی؟

خب شما نگفتین هنوز کی میخواد استارتشوبزنه؟(مسعولش کیه؟؟) 

همین نفرات رو بیارین هماهنگ کنیم یک روزیو تعیین کنیم برای شروع

شما میخوای خودت مسئول باش . من که فعلا نمیتونم . دقیقا درست میگی یک به یک سرعت عمل بالا میخواد و هوش که اگه فورتتو زدن بقیه جاهای مپ سریع ساختمون بسازی که من یکی اصلا ندارم ! عوضش من تو کار تیمی خوب بازی میکنم . به قول اون خرسه چون حس میکنم پشتم گرمه :D 

الانم فک کنم همون پنج شیش نفر باشیم یه آمار بگیر ببین . با همین تعداد میشه لیگ زد مثلا مثل فوتبال !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در 5 ساعت قبل، به لگ گفته است :

شما میخوای خودت مسئول باش . من که فعلا نمیتونم . دقیقا درست میگی یک به یک سرعت عمل بالا میخواد و هوش که اگه فورتتو زدن بقیه جاهای مپ سریع ساختمون بسازی که من یکی اصلا ندارم ! عوضش من تو کار تیمی خوب بازی میکنم . به قول اون خرسه چون حس میکنم پشتم گرمه :D 

الانم فک کنم همون پنج شیش نفر باشیم یه آمار بگیر ببین . با همین تعداد میشه لیگ زد مثلا مثل فوتبال !

@Einar Dunadan @Silence0098 و  @ranger of north هم هست اگه اشتباه نکنم (اگه هستی اعلام کن رینجر) به همراه به لگ و   @شاه تراندویل

خب من که مسابقات قبل نبودم و نمیدونم روال کار چطوره!

میتونیم 2 به 2 یا 3 به 3 برگذار کنیم 

که البته من با 2 به 2 موافقم 3 تا تیم 2  نفره میشیم الیته دو نفر کم داریم 

ولی ۱ به ۱ انگار تو این شرایط بهتره ولی اینجا باید بالانس رعایت شه! بازیکن های قوی باهم بازی میکنن و بازیکن های ضعیف باهم!

نظر بقیه دوستان که با تجربه ترن چیه؟؟لطفا بگین زودتر کلکشو بکنیم:دی

ویرایش شده در توسط soldier of gondor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

با سلامی دوباره

خب دوستان اگه امکان برگذاری به صورت تیمی نیست ;(در کل بعید میدونم با این تعداد بشه تیمی بازی کرد) بهتر نیست 1به1 بازی کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در 13 ساعت قبل، Einar Dunadan گفته است :

با سلامی دوباره

خب دوستان اگه امکان برگذاری به صورت تیمی نیست ;(در کل بعید میدونم با این تعداد بشه تیمی بازی کرد) بهتر نیست 1به1 بازی کنیم؟

موافقم 

باید ۱ به ۱ باشه فقط یکجوری بشه که نابرابری نشه و ناعادلانه نشه مثلا قوی ترین بیوفته برای ضعیف ترین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در در 8/7/2017 at 0:00 PM، soldier of gondor گفته است :

@Einar Dunadan @Silence0098 و  @ranger of north هم هست اگه اشتباه نکنم (اگه هستی اعلام کن رینجر)

خیربنا به دلایلی متاسفانه امکان شرکت رو ندارم.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

موافقم 

باید ۱ به ۱ باشه فقط یکجوری بشه که نابرابری نشه و ناعادلانه نشه مثلا قوی ترین بیوفته برای ضعیف ترین

اگه هر کس حقیقت رو در مورد بازیش بگه به مشکل نمیخوریم ! اکثرا آدمای ضعیف واسه اینکه ریا شه میگن قوین :D

منم از خدامه به خدا بیام ولی وقت ندارم به خدا

اگه خونمون بودم همین الان همتونو جمع میکردم برگذار میکردیم ولی الان نیستم نه اینکه نخوام شرکت کنم

دو به دو هم کیفش بیشتره چون آدم میتونه بهتر بازی کنه مخصوضا هممون ایرانی هستیم و هستیم و کار تیمی با هماهنگی قویتره . 

راستی شما میتونین از آدمای دیگه تو گیم رنجر برا شرکت کمک بگیرین ! اگه من بودم دو سه نفر رو میوردم چون تعداد کمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...