رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 53: به نظر شما ماهرترین،بزرگترین و قدرتمندترین جنگجوی آردا چه کسی است ؟

170 رای

1. 1. نظر سنجی 53 به نظر شما ماهرترین، قدرتمندترین جنگجوی آردا چه کسی است ؟

• فین گولفین
    • هورین
    • لگولاس
    • گلورفیندل
    • آراگورن
    • به لگ کمانگیر
    • شاه جادوپیشه
    • تورین تورامبار
    • مایدروس
    • هلم پتک مشت
    • گیملی
    • برومیر
    • سایر

Recommended Posts

FILI

فین گولفین: ماهر "ترین"...قدرتمند"ترین"...نوچ!

هورین: خب ایشون که اصلا حرفی تو مهارت های جنگیدن و قدرتش نیست .در ضمن من قدرتو فقط تو جنگیدن نمیبینم همین که 28سال اسارت کشید در حالی که نابودی خانواده و سیه روزی فرزندان و ویرانی سرزمینشو میدید ولی با این حال تقاضای بخشش یا مرگ نکرد قدرت روحی فوق العاده شو میرسونه .جنگجو بودن که فقط به زور بازو نیست !

لگولاس: توانایی که همه ی الفا دارن رو داشت.چیز خاصی نیست :((

گلورفیندل: با بالروگ جنگیدن کار هر کسی نیست ! فئانوری که تازه از والینور اومده بود نتونست گوتموگو از پا دربیاره ...

آراگورن:خب اگه بخوایم در دوران سوم مهارت و قدرتشو در نظر بگیریم یکی از قدرتمند ترین هاست

به لگ: ماهرترین در تیر اندازی ...احترام زیادی براش قائلم ولی نوچ!:دی

شاه جادوپیشه: :| ائووین که تا اون زمان جنگ نرفته بود راحت زد کشتش. جای "فئانور" خالی !

تورین تورامبار: خب میرسیم به بلای جان گلائرونگ .اولین اژدها کش آردا اصلا همین لقب کافیه من به تورین رای بدم دربست!کسی که اسمش میومد اورکا می گرخیدن ولی ولی ولی امان از دست باباش ! این پدر و پسر سر این نظر سنجی منو دیوانه کردن ...

مایدروس:از جنگجویان برزگ آردا ولی اونم نه ...

هلم پتک مشت: نه !{حالا اجدادم نفرینم میکنن}

گیملی:آخی گیملی ...نع!

بورومیر:یکی از شجاع ترین ها بود ولی ماهر ترین و قدرتمند ترین نه

این نظر سنجی به شدت سخت و وحشتناک بود!آقا یه کم رحم کنید به ما :دی

من به شدت سر گزینه ی تورین تورامبار و هورین تالیون گیر کردم ...هر دوشون شایستگی لقب قدرتمند ترین و شجاع ترین جنگجوی آردا رو دارن

من اول بدون درنگ به تورین تورامبار رای دادم ولی حالا که نگاه میکنم وجدان درد میگیرم که فین گولفین از هورین بیشتر رای داشته باشه پس رای خودمو از پسر پس گرفته به هورین تالیون کبیر میدم

ولی هنوز گزینه ی اولم تورینه ...نه همون هورین... تورین/هورین/تورین/هورین ...اصلا بیخیال :))

خوب بفرما منم مشکلم همینه!

تورین یا هورین؟! هورین بله در نبرد کارش عالی بود و البته اسارت طولانی مدتش که هر کسی نمی تونه از عهده ش بر بیاد ولی تورین چی؟ اگه من جای تورین بودم تا کجا می تونستم پیش برم؟

اصلا آراگورن رو انتخاب کنم؟ الان وجدانم میگه پس تورین چی شد؟! :|

کاش تورین اکن شیلد هم کمی تو کتاب جنگجو تر نشون داده می شد تا لااقل اسمش اینجا آورده میشد!

من تصمیمم رو گرفتم، فکر کنم رای ندم بهتره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

انتخاب من فین گولفینه ... مبارزه با یکی از والار الکی نیس!حتی اگه از سر خشم باشه! بانو لوبلیا گفتن اگه مثلا خشمگین تر باشی دیوارو فرو میبری ولی در اونصورت دستت هم بد تر خرد میشه (عمل و عکس العمل نیوتون :| ).

شاید وقتی عصبی تر میشی مصمم تر بشی ولی هورین هم مسلما مصمم تر شده بوده 70 تا اورک کشته اون اورکا حاصل تغییر الفا به دست ملکور بودن و حالا اربابشونو بخوای 7 تا زخم بزنی که تا به آخر باهاش باقی بمونن یک چیز دیگس.

انتخابای بعدیمم هورینو گلورفیندل و تورینن .با این جال جنگجویان بزرگی بودن و تاثیر گذار.هورین باعث شد گوندولین پنهان بمونه و چندین سال تحت شکنجه ملکور بود.

گلورفیندل یکی از بالروگا رو کشت...

تورین هم البته بیشتر هی زجر میکشید به خاطر نفرین روش و بیشتر ترور شخصیتی میشد:))

خیلی فک زدم :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

شاه جادوپیشه: :)) ائووین که تا اون زمان جنگ نرفته بود راحت زد کشتش.

اين يكي رو نشنيده ميگيرم :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

با توجه به جنگ های موجود باید بگوییم فین گولفین به خاطر نبرد بزرگش با ملکور.

هورین هم پیش ملکور زجر زیادی کشید اما چندان قوی نبود.

لگولاس و گلورفیندل بیشتر دلیر بودند تا قدرتمند.

به لگ و تورامبار قوی بودند اما احساس می کنم کمتر از فین گولفین.

برومیر و آراگورن در حد هم بودند.

هلم هم جز آن مشت کار خاصی نکرد.

درباره ی دیگران نظری ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

خیر در دوران سوم witch king برترین بود مرگ او هم شرافت مندانه به حساب نمی یاد

حق با secret wizard است درست است دوست من

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

خیر در دوران سوم witch king برترین بود مرگ او هم شرافت مندانه به حساب نمی یاد

با عرض اجازت

اگر ناراحت نمی شید یک سوال: چرا مرگ او شرافتمندانه به حساب نمی آید؟ هر دوی آنها (ائووین و شاه جادوپیشه)شرافتمندانه جنگیدندو یکی از آنان مرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون مری در جنگ دخالت کرد و نبرد تک به تک نبود

خیلی بخث کردیم امروز نه راستی چرا - دادی ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

در شرایطی که از جادو و مرکب بالدار استفاده بشه و طرف مبارزه تقریبا نامیرا و آسیب ناپذیر باشه آیا نبرد تک به تک در حالی که یکی از طرفین هیچ قدرت خاصی نداره شرافتمندانه س؟ نبرد شرافتمندانه باید در شرایط کاملا برابر باشه که در نبرد ائووین و ویچ کینگ اینطور نبود{اگه ناظرین صلاح میدونن این پست هارو منتقل کنند }

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

اين يكي رو نشنيده ميگيرم :((

ویچ کینگ تو عمرش چنتا تن به تن جنگیده کلا که بشه ماهر ترین جنگجوی سرزمین میانه ؟

یکم فکر کن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

ویچ کینگ تو عمرش چنتا تن به تن جنگیده کلا که بشه ماهر ترین جنگجوی سرزمین میانه ؟

یکم فکر کن!

در اين مورد در ده ها تايپك هميشه بحث شده! من كه از بس مثال زدم ديگه حال ندارم:دي

ملاك كه فقط جنگ تن به تن نيست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید مرکب نزگول همون اول یک جورایی خودش رو تسلیم کرد شما کجای فیلم دیدید که مرکب سوار سیاه اون طوری حمله کنه تازه اگه اینطوری باشه هم نفر حساب نمی اید نکنه می خواهی گرز و شمشیر ویچ کینگ هم ناجوان مردانه حساب کنید شما به من بگویید وقتی دست من بر روی گردن ائوین باشد نمی توان با ذره ای فشار آن را خرد کرد ؟

ویرایش شده در توسط تور
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

شما کجای فیلم دیدید که مرکب سوار سیاه اون طوری حمله کنه

با عرض اجازت

دوست عزیز بهتر است کتاب را ملاک و معیار و شاخص قرار دهیم. در کتاب شاه جادوپیشه با گرز سپر ائووین را درهم می شکند و بعد با هم درگیر می شوند تازه یک زن که تابه حال جنگ نرفته با وی خوب در گیر می شود. و دخالت یک هافلینگ است که باعث کشته شدن شاه جادو پیشه می شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله درست است مری در جنگ دخالت کرد

اما عقل حکم میکند WITCH KING قدرت مند تر باهوش تر است زیرا آرایش ارتش حمله کننده به شهر سفید را چیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

اما عقل حکم میکند WITCH KING قدرت مند تر باهوش تر است زیرا آرایش ارتش حمله کننده به شهر سفید را چیده است

عنوان نظر سنجی وگفته با سیاستمدارترین با استراتژی ترین و باهوش ترین در جنگ!

اینجا خود جنگیدن مدنظره .. و ایوون (حمزه ندارم) ویچ کینگ رو شکست داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

ویچ کینگ تنها جایی که واقعا اوج استراتژی و فرماندهی ار خودش نشون میده در از بین بردن پادشاه شمالیه. وگرنه برای شهر سفید صرفا اون حجم نیرو رو به من هم میدادن با اون ادوات 3 تا شهر سفید میگرفتم به جای یکیش که حتی اون یکی رو هم نتونست بگیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Black_Art

امممم خب من الان بین هورین و به لگ و تورین و گلورفیندل موندم !!!!کاش میشد همه شونو باهم انتخاب کرد!!!

انتخاب اولم هورین ...با اینکه یک انسانه اما واقعا شجاعانه میجنگه....

انتخاب دومم تورین.... که فکر کنم شاخص ترین کارش کشتن گلارونگ باشه (کلا درگیر خاندان هورین ام :دی)

انتخاب سومم گلورفیندل کشتن بلاروگ کار بزرگیه دیگه و معلومه انتخاب آخرم کیه دیگه...به لگ کوتالیون بهترین کمان گیر الف ها (چقدر واسه مردنش ب دست تورین گریه کردم! :((( ) انتخابای بعدیم ب ترتیب آراگورن ،فین گولفین ،لگولاس ، برومیر، مایدروس ، گیملی و جادوگر آنگمار (متاسفانه من اطلاعاتی در باره هلم پتک مشت ندارم :))((

ویرایش شده در توسط Black_Art

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

(متاسفانه من اطلاعاتی در باره هلم پتک مشت ندارم :((((

با عرض اجازت

اطلاعات درباره ی هلم پتک مشت در :https://arda.ir/hammerhand/ و :https://arda.ir/helm-hammerhand/

البته اگر کمک روهان نبود گرفتن ان شهر کار چندانی نداشت اما آرایش شاه جادوپیشه نیز در این کار کمکی نکرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aragorn elessar

هیچ کدوم از اینها در قیاس با من عددی نیستن...آراگورن پرورش یافته ی الف ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

هیچ کدوم از اینها در قیاس با من عددی نیستن...آراگورن پرورش یافته ی الف ها.

با عرض اجازت

من برای روشن تر شدن شما یک مثال می زنم تا سطح کار فین گولفین را متوجه شوید : وقتی فین گولفین 7 زخم بر پیکر ملکور مورگوت می زند باید مساوی باشد با اینکه آراگورن چند زخم بر پیکر گائوروت (سائورون) بزند. آیا می تواند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aragorn elessar

با عرض اجازت

من برای روشن تر شدن شما یک مثال می زنم تا سطح کار فین گولفین را متوجه شوید : وقتی فین گولفین 7 زخم بر پیکر ملکور مورگوت می زند باید مساوی باشد با اینکه آراگورن چند زخم بر پیکر گائوروت (سائورون) بزند. آیا می تواند؟

پیش از این هم کاملا با سطح کار فینگولفین آشنا بودم...در مدت حیات آراگورن سائورون اساسا پیکری نداشت که بتوان بر آن زخم زد.....ضمن این که فینگولفین به نظر من در نسبت با توانایی که معمولا الف ها دارند هنری نکرده است...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

ضمن این که فینگولفین به نظر من در نسبت با توانایی که معمولا الف ها دارند هنری نکرده است...

با عرض اجازت

نباید فراموش کنیم که او از نجیب زادگان الف به شمار می رود و از کارهای معمول الف ها خیلی بیش تر بلد است. (از چه زمانی زخم زدن به غولی دهشتناک آن هم 7 مرتبه هنر نیست)

اگر سائورون در زمان آراگورن جسم داشت نیز او اصلا نمی توانست به او نزدیک شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aragorn elessar

با عرض اجازت

نباید فراموش کنیم که او از نجیب زادگان الف به شمار می رود و از کارهای معمول الف ها خیلی بیش تر بلد است. (از چه زمانی زخم زدن به غولی دهشتناک آن هم 7 مرتبه هنر نیست)

اگر سائورون در زمان آراگورن جسم داشت نیز او اصلا نمی توانست به او نزدیک شود.

این بحث کاملا سلیقه ایه دوست عزیز،شما تا قیامت هم که بر برتری فینگولفین تاکید بورزی من برتری ایشون رو قبول نمیکنم و همین طور شما هم از موضع خودت کوتاه نخواهی آمد،پس بهتره عمر به بیهودگی نسپریم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

1- فین گولفین: به نظر من فین گولفین را میتوان به جرات شجاعترین فرد تاریخ آردا دانست. اما کارش رو عاقلانه نمیدونم.

2-هورین: هورین اگه تبرش کند نمیشد بازم اورک ها رو سلاخی میکرد و اگه گوتموک هم نبود با دست خالی هم اورک ها رو میکشت. در مورد تبر را کند کردن ، میتونین تصور کنین که چقدر باید جنگیدد تا یه تبر کند بشه؟ پس هورین جایگاه دوم داره.

3-لگولاس: لگولاس رو توی فیلم ها بهتر و مبالغه آمیز و بیوزن(نیم کیلو) نشون میده. هفتم مشترک با گیملی. یادمون نره گیملی فیزیکش بد بود وگرنه کارآمد بود.

4-گلورفیندل: نظری درموردش ندارم. چی بگم آخه؟درسته با بالروگ درگیر شدن کار هرکسی نیست. اما افتاد تو حچل دیگه چاره ای نداشت گلاویز شد دیگه. اما همین کهه مرگ رو به ننگ فرار ترجیح داد خوبه. جنگ با بالروگ جایگاهش سومه.

5-آراگورن: مثل یک فرد عادی و معمولی تر از بورومیر حتی.

6-به لگ کمانگیر: شجاع و با مرام و دوست واقعی اما بد شانس. نمیتونم بگم بهترینه اما جایگاه چهارم خوبه واسش.

7-شاه جادو پیشه: ویچ کینگ که اگه میرا بود خیلی وقت پیش ها دخلش اومده بود. نامیرایی امتیاز شجاعت نداره پسص امتیازی نمیدم بهش.

8-تورین تورامبار: شجاع و بد شانس. واقعا بد شانس. یه کم دیگه زنده میموند از گولوم هم تیره بخت تر میشد. اما به پشتکارش امتیاز میدم ششم شد.

9- مایدروس: نماد مقاومت در برابر شکنجه و امید به پیروزی در جنگ. به نظرم امتیاز خاصی نمیگیره اما امتیاز ندیم نامردیه واسش. پس هشتم.

10-هلم پتک مشت نظری ندارم. چندم بذارم تا هشتم اومدم پس میذاریمش نهم. چطوره؟

11- گیملی: تبرشو میتونست حمل کنه هم خوبه. اما هفتم.

12- برومیر: پنجم. چون گویا تیرهای زیادی بهش زدن تا ازپا دربیاد.سخت جون بوده پس.

13- سایر: برای سایر فارامیر جاش خالیه اگه بود کمتر از ششم بهش نمیدادم. و همینطور هالدیر که نهم دهم واسش خوب بود. سپر همه شد بیچاره. تئودن شهامت رو داشت پس جاش خالیه اما فوقش هفتم میشد. ائومر هم همینطور.

اما خدای جنگ کریتوس دنیای تالکین مظهر شر و نابودی مسبب بدبختی و تاریکی سرمای سوزناک و آتش تیز و برّان والای بزرگ و یگانه ی خباثت و پلیدی و رهبر مرگ و وحشت ملکور کبیر بزرگترین سلاخ و ماهر ترین و مکار ترینه. اما قوی ترین که دیکه تولکاس خانه.

موفق باشین دوستان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...