رفتن به مطلب

Recommended Posts

nazgul king of anegmar

بازی زیباییه خصوصا اینی که میتونی با ارتش سارون هم بازی کنی چند بار تا اخر بازیش کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

حتما باید به اینترنت وصل باشیم؟؟یعنی نمیشه با خود هوش مصنوعی بازی بازی کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

حتما باید به اینترنت وصل باشیم؟؟یعنی نمیشه با خود هوش مصنوعی بازی بازی کرد؟

نه اصلا نیازی به وصل شدن به اینترنت نیست. توی بازی کشورهای غیر از کشور خودتون هوش مصنوعی هستن و شما اصلا نیاز ندارید آنلاین بشید.

البته قابلیت آنلاین بازی کردن هم در این بازی وجود داره که اون بحثش جداست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

نه اصلا نیازی به وصل شدن به اینترنت نیست. توی بازی کشورهای غیر از کشور خودتون هوش مصنوعی هستن و شما اصلا نیاز ندارید آنلاین بشید.

البته قابلیت آنلاین بازی کردن هم در این بازی وجود داره که اون بحثش جداست.

میشه حجمش رو هم بگید و به چه چیزایی نیاز داره این بازی؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

میشه حجمش رو هم بگید و به چه چیزایی نیاز داره این بازی؟؟

حجم فشرده شدش حدودا 590 MB هست.

به چیزهای خاصی هم نیاز نداره. دانلودش میکنی و بعدش نصب و بعدش هم میری توی بازی (البته اون نسخه ای که لینکش رو دادم پرتابل هست و نیاز به نصب نداره).

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

حجم فشرده شدش حدودا 590 MB هست.

به چیزهای خاصی هم نیاز نداره. دانلودش میکنی و بعدش نصب و بعدش هم میری توی بازی (البته اون نسخه ای که لینکش رو دادم پرتابل هست و نیاز به نصب نداره).

فشرده شده یعنی این که فیلم هایی که داخل بازی نشون میده و یا چیزای دیگه غیر از بازی رو حذف میکنه؟؟؟؟

اگه اینه لینک دانلود بازی رو که فشرده نشده رو میذارین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

فشرده شده یعنی این که فیلم هایی که داخل بازی نشون میده و یا چیزای دیگه غیر از بازی رو حذف میکنه؟؟؟؟

اگه اینه لینک دانلود بازی رو که فشرده نشده رو میذارین؟

نه منظورم حجم فایل Zip بود.

این لینکی که گذاشتم نسخه کامل بازی به اضافه جدیدترین آپدیتش و تمام Dlc هایی که تا حالا برای بازی اومده هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

نه منظورم حجم فایل Zip بود.

این لینکی که گذاشتم نسخه کامل بازی به اضافه جدیدترین آپدیتش و تمام Dlc هایی که تا حالا برای بازی اومده هستش.

لینک دانلود دیگه ای نداره؟؟ نمیدونم چرا وقتی میزنم دانلود یه صفحه سیاه کوچیک میادو بالاشم یه نوشته هایی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

لینک دانلود دیگه ای نداره؟؟ نمیدونم چرا وقتی میزنم دانلود یه صفحه سیاه کوچیک میادو بالاشم یه نوشته هایی.

توی همون نوشته های بالا یه قسمت نوشته download MiddleEarthProject_0.1.5b_FULL.rar اونو بزن دانلود میشه.

اصلا همین لینکی که الان همین بالا گذاشتم رو بزن دانلود میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

سلام اینکه حجمش 150 مگ هستش نه 590

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

سلام اینکه حجمش 150 مگ هستش نه 590

حجم خود بازی 590 مگابایت هست و حجم مود Middle-Earth جداگانه 150 مگابایت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مادروس

خود بازی رو از کجا دانلود کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

خود بازی رو از کجا دانلود کنیم

آقا خواهشا قبل از اینکه توی هر تاپیکی سوال کنید پست های قبلی رو بخونید.

توی پست اول آدرس دادم که از کجا دانلودش کنید,یه بار دیگه اینجا هم میذارم.

http://tehparadox.com/forum/f43/crusader-kings-2-patch-1-a-4047373/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

سلام دوست عزیز. من این بازی رو دانلود و نصب کردم (البته نه از آدرسی که شما دادین، از سایت ir-dl.com ) و مود رو از آدرسی که شما دادین دانلود کردم و توی پوشه Mod ریختم. بازی مشکلی نداره، اما وقتی از لانچر مود

Middle-Earth Project

رو انتخاب میکنی مود لاود نمیشه و همون بازی اصلی بالا میاد. این مشکل رو چجوری باید حل کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

سلام دوست عزیز. من این بازی رو دانلود و نصب کردم (البته نه از آدرسی که شما دادین، از سایت ir-dl.com ) و مود رو از آدرسی که شما دادین دانلود کردم و توی پوشه Mod ریختم. بازی مشکلی نداره، اما وقتی از لانچر مود

Middle-Earth Project

رو انتخاب میکنی مود لاود نمیشه و همون بازی اصلی بالا میاد. این مشکل رو چجوری باید حل کنم؟

اولا برای اجرای مود باید بازیتون آخرین آپدیت رو داشته باشه که اون آدرسی که من دادم آخرین ورژن بازی (2.0.4) هست.

دوما توی کدوم پوشه Mod ریختید؟ اونی که توی Document/Paradox Interactive/Crusader Kings II هست یا اونی که توی پوشه خود بازی هست؟

اگه مشکل دیگه ای بود در خدمتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behnam

سلام من این بازی از steam دانلود کردم mod که گفتید روی این اجرا می شه ؟ یه راهنمایی برای انجام بازی بگید خیلی پیچ در پیچه !!! :) :|

v2.3.3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

سلام من این بازی از steam دانلود کردم mod که گفتید روی این اجرا می شه ؟ یه راهنمایی برای انجام بازی بگید خیلی پیچ در پیچه !!! :) :|

v2.3.3

باید ببینی آخرین ورژن مود به ورژن بازیتون میخوره یا نه. اگه نه باید وایستی ورژن جدید تر مود بیاد.

والا راهنمایی برای انجام بازی هم من زیاد این بازی رو بازی نکردم. من فقط به خاطر مودش یکم بازی کردم برا همین زیاد وارد نیستم :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behnam

سلام لینک بازی پاک شده لطفا لینک دیگه بدید که با mod بشه اجرا کرد :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

سلام لینک بازی پاک شده لطفا لینک دیگه بدید که با mod بشه اجرا کرد :)

مطمئن نیستم اما فکر می کنم این ورژن 2.3.0 بازی باشه. ببینید آخرین ورژن مود به این میخوره یا نه. اگه نه باید صبر کنید مود آپدیت بشه.

http://www.yasdl.com/76961/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-crusader-kings-ii.html

ویرایش شده در توسط The Witch-King

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behnam

سلام من دانلود کردم اجرا نه شد v 2.3.0 بود اون ورژنی که لینکش پاک شد چند بود ؟

حالا ارزش این همه دردسر داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

سلام من دانلود کردم اجرا نه شد v 2.3.0 بود اون ورژنی که لینکش پاک شد چند بود ؟

حالا ارزش این همه دردسر داره ؟

ارور خاصی میده؟

صفحه قبل رو میخوندید گفتم اون ورژنش 2.0.4 بود.

اینکه ارزش داره یا نداره رو من نمیتونم بگم. این بازی با اینکه نمرات خوبی از Ign و... گرفت سالی که عرضه شد ولی من زیاد از این سبک خوشم نیومد.

شما رو نمیدونم. یجورایی شبیه قسمت War Of The Ring نبرد برای سرزمین میانه هست. اگه از اون خوشت اومد شاید از این بازی هم خوشت بیاد.

ویرایش شده در توسط The Witch-King

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...