رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

تولکاس آستالدو

اینم یه عکس جدید که گویا مربوط به صحنه ای هستش که زره میتریل به بیلبو داده میشه البته این رو از برخی دوستان شنیدم

post-3542-0-98935400-1418427465_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

صحنه مبارزه تائوریل با اورک های وحشی!

15 ثانیه است ولی جذابه.چون فی***ه نتونستم دانلود کنم دوستان لینک دانلودش رو بذارن تا بقیه هم استفاده کنند.

لینک تماشا:

https://www.facebook.com/video.php?v=812668118791869

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

از الوه ممنونم واسه ويرايش

من خودم يه صحنه هايى از فيلم رو تو سينما فيلم بردارى كردم

اگه خواستين آپلودشون كنم و لينك شون رو بزارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

از الوه ممنونم واسه ويرايش

من خودم يه صحنه هايى از فيلم رو تو سينما فيلم بردارى كردم

اگه خواستين آپلودشون كنم و لينك شون رو بزارم������������

خب بذار دیگه

ویرایش شده در توسط شاه تراندویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

ببخشید یه سوال !؟ اینجا باید بعد از درگیری الروند - سارومان - گالادریل با نازگول ها باشه درسته ؟

خوب بعدش فکر کنم سارومان با سائرون درگیر میشه و الروند و گالادریل به همراه گاندولف از دول گولدور خاج میشند .

اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنند ...

بعيد ميدونم سارومان بتونه ازپس سايرون بياد وقتي الروند وگالادريل از پس سايرون برنمياداگه پيتر همچين كاري كنه يه تحريف خيلي شديده تازه اگه دقت كني سارومان تواين صحنه عصانداره پس معلومه شكست خورده واون جمله كه سايرونو به من پسباريد گنده اومدن بوده وبراي جذابيت فيلم بوده ویرایش شده در توسط 1212moin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

چقدر طول میکشه تا نسخه با کیفیتش بیاد واسه دانلود؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

15 ثانیه است ولی جذابه.چون فی***ه نتونستم دانلود کنم دوستان لینک دانلودش رو بذارن تا بقیه هم استفاده کنند.

لینک تماشا:

لینک دانلود:

http://uploadboy.com/y8fg8fcp87je.html

https://fbcdn-video-l-a.akamaihd.net/hvideo-ak-xap1/v/t43.1792-2/10855222_812668605458487_847123651_n.mp4?rl=1500&vabr=730&oh=a73b96854ad7b0d6ac8d70448cce2be9&oe=548C2385&__gda__=1418474073_9c0ebd67db171c51d89e6992c9444489

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Heaven

اينطور كه معلومه پيتر توي اين فيلم بيشتر از قسمت هاي ديگه به نظرات طرفدار ها اهميت داده. اين خيلي خوبه كه واكنش طرفدار ها رو به قسمت هاي مختلفي از فيلم كه منتشر شده( چه در تريلر چه در كليپ هاي منتشر شده) ارزيابي كرده تا اين آخرين فيلم رو هرچه كامل تر و عالي تر ارائه بده.

پيشاپيش تشكر از عمو پيتر بابت زحماتش;)

و ممنون از بچه هاي آردا كه تا جايي كه ميتونن بقيه رو در جريان اتفاقات قرار ميدن:))

ویرایش شده در توسط Heaven

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد محمد

سلام دوستان کسی لینک دانلود کامل فیلم داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

سلام دوستان کسی لینک دانلود کامل فیلم داره؟

یه سه چهار ماهی زود شما درخواست دادی دادا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد محمد

یه سه چهار ماهی زود شما درخواست دادی دادا

نه کیفیت پرده ایش میخوام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

نه کیفیت پرده ایش میخوام

وقتی فیلم اکران بشه تقریبا به فاصله ی یک هفته یا شایدم کمتر لینک کیفیت پرده ای هم رو سایت ها قرار میگیره ولی اینتوصیه منه که عجله نکنین بذارین تا کیفیت HD بیاد بعد نگاه کنین به هرحال هرچی نباشه این فیلم آخره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

کیفیت HD کی میاد؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the witch-king of angmar

کیفیت HD کی میاد؟؟

ایشالا فروردین برهوت اسماگه دقیقا چهارشنبه سوری اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sal

همين الان از سينما برگشتم عجيبه فيلم هفدهم اكران عمومى مى شه ولى اين جا تو كويت دهم اومد يعنى چهار شنبه تا الان هم سينما ها پر بودن به همين خاطر نتونستم تا الان برم

فيلم عالى بود من بهش ٩ مى دم

از اين به بعد خطر سپويل (كسانى كه مى خوان فيلم رو ندونن نخونن) :دى

1. اون جا كه گاندولف حرف مى زنه و صداى جنگ پشتش رو نمى شنيديم كه واقعا يه مشكل بود رو رفع كرده بودن
  2. من كه hfr 3d رفتم به غير از داين همه ى صحنه ها واقعى به نظر مى يومدن
  3. تو دو صحنه ى مرگ كيلي و ثورين گريم اومد
  4. نقش بئورن خيلى كمه و من ناراحت شدم،آخه چراااا
  5. ربع ساعت اول فيلم مثل ميخ به صندليم چسبيده بودم خشم و مرگ اسماوگ عالى بود
  6. چند جا كل سينما از خنده منفجر شد اونم به خاطر ترول ها بود بايد خودتون ببينيد:دى
  7. يه انتقاد دارم كه اونم جنگشه ، نمى خوام با لوتر مقايسه كنم ولى نظم و ترتيب نبرد پلنور رو نداشت ولى كلا خوب بود
  8. يه جايى لگولاس از پاى يكى از اون خفاش ها مى گيره تا يه جايى بره كه نمى گم ، از اين جاش خوشم نيومد
  9. نظم الف ها عالى بودن(واو)
  10. يه جايى يه مكالمه اى بين لگولاس و ثراندويل انجام ميشه در مورد يكى توى لوتر كه نمى گم تو اين صحنه هنر هاوارد شور نمايان ميشه و سوند ترك لوتر رو مى زنه كه ديوونم كرد
  11. فيلم بردارى اندرو لزنى هم خوب بود حال كردم گاهى اوقات بدون قطع كردن ، يه صحنه اى رو به صحنه ى ديگه مي چسبوند مثل وصل شدن دو صحنه ى مرگ لرد دنتور و نبرد پلنور تو لوتر كه عالى بودن
  12. بازم مى گم صحنه ى زيادى كه انيميشنى باشه نديدم و از اين بابت خيلى خوشحالم
  13. در آخر خيلى قشنگ پيتر جكسون با هنرش هابيت رو به لوتر وصل مى كنه كه بايد ببينيد به طورى كه الان مى خوام برم لوتر رو كامل از اول ببينم
  14. تازه يادم رفت خيلى ها از اين كه لشكر دوورف ها سوار قوچ هستند ناراضى بودن ، ولى از الان بهتون اطمينان ميدم كه تو نسخه ى سينماييش چنين چيزى وجود نداره ، البته فقط چند نفر از قوچ ها استفاده مى كنن كه نمى گم كيا هستن ، تازه خوب از آب در اومدن
  15. بعضى هام از صحنه ى گارى سوارى خوششون نيومده بود (بعد از ديدن تريلر) كه باز هم اينم تو نسخه ى سينماييش نبود
  16. اما اينو بگم خيلى فيلم كوتاه بود ، هى مى خواستم ادامه داشته باشه
  17. راستى گاندولف لگولاس رو با اسم كاملش< لگولاس گرينليف> صدا مى زنه كه خيلى برام جالب بود

در آخر هم از مهدى جان مى خوام با ويرايش اين متن، اينو تو show spoiler (ببخشيد من بلد نيستم:دى) از اون چيزا كه وقتى روش كليك مى كنيم متن باز مى شه تا چشم كسى كه مى خواد فيلم براش لو نره به اين متن ها نخوره

مدت فیلم 2ساعت بود یا کمتر؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

لینک تماشا:

اگه اینجا داخل اره بور باشه ، پس خداوندا ، همون چیزی بود که انتظارش رو داشتم . یعنی نبرد تا داخل تالارهای اره بور هم کشیده بشه ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

مدت فیلم 2ساعت بود یا کمتر؟

144 دقيقه بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

اينم لينك يكى از اون ويديو هايى كه خودم از سينما گرفتم

گالادريل در مقابل سائرون

كسايى كه نمى خوان فيلم براشون لو بره نبينن:پى

http://youtu.be/_mIw1FpUNDQ
لینک بدون فی***شکن
http://www.mediafire.com/watch/9ktcvjjkcqwccu4/THE_HOBBIT_the_battle_of_the_five_armies_sauron_vs_galadriel_(cinema_clip1)_-_YouTube.MP4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
simple hobbit

اگه اینجا داخل اره بور باشه ، پس خداوندا ، همون چیزی بود که انتظارش رو داشتم . یعنی نبرد تا داخل تالارهای اره بور هم کشیده بشه ;)

نه به احتمال زیاد توی تپه های زاغ هست چون اونجاست که بولگ رو میبینه و تازه مثل تالار های اره بور دوارهاش خیلی بلند و تراشیده شده نیست.

ویرایش شده در توسط simple hobbit

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...