رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

thranduil

باید ببینیم استقبال از فیلم در زمان اکران چطور خواهد بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

آقا چجوری باید تو imdb رای داد به هابیت من نمیدونم اگه کسی میدونه کمک کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

آقا چجوری باید تو imdb رای داد به هابیت من نمیدونم اگه کسی میدونه کمک کنه

در ای ام دی بی عضوهای تازه وارد می تونند امتیاز بدهند ، ولی امتیازشون هیچ دخلی به امتیازی که چندین کاربر قدیمی که به فیلم مورد نظر داده ایجاد نمی کنه و اون امتیاز فقط مال خودشونه و ای ام دی بی برای کل حسابش نمی کنه ، چونکه کاربر جدیده ، مثلا من الان دو ساله که عضو ای ام دی بی هستم و به دلیل اینکه به هر فیلمی که دیده ام امتیاز داده ام الان نمرات من هم حساب میشه و الان من هر نمره ای که به هابیت 3 بدم ، به روی همان نمره ی بزرگی که داره (یعنی 9) تاثیر می گذاره ، ولی مال کاربران جدید ، خیر ، تاثیری نمی گذاره ! برای اینکار باید به چندین فیلم نمره بدین تا نمره ی شما هم حساب بشه !

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
daemon master

سلام

یک جمله به مشدی بگوم بورم مو که قند ته دلم اوو مره شما ره نمدنم ولی مو نمتنم صبر کنم تا فیلمشه ببینم

یک سوال چجوری میتونیم رای بدیم به فیلم وامتیازشو بالا ببریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

یه عکس جدید از فیلم

post-3542-0-00861000-1418277314_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
L E G O L A S

9700 رای : 8.8 ;)

یه بار یه دوستی حرفه قشنگی زد گفت: به لیستی که جدایی نادر از سیمین و مرد ایپ و ... از هابیت و آواتار و تایتانیک و... سر ترن اعتباری نیس.

ویرایش شده در توسط L E G O L A S

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

سلام

یک جمله به مشدی بگوم بورم مو که قند ته دلم اوو مره شما ره نمدنم ولی مو نمتنم صبر کنم تا فیلمشه ببینم

یک سوال چجوری میتونیم رای بدیم به فیلم وامتیازشو بالا ببریم

البته ثبت نامش کمی سخته و من هم درست یادم نمیاد که چجوری باید ثبت نام کرد.

می رین به قسمت ریجستری و از اونجا کارها رو انجام می دین ، البته فکر کنم باید قسمت

Zip/Postal code خالی گذاشت . بعد با استفاده از اون شماره های 1 تا 10 یی که جلوی اسم فیلم ها نوشته امتیاز بدین !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

مرسی گرینلیف!

جدا ازین، با این نزول ناگهانی، من حس میکنم سرور imdb پشت سیستم نشسته، امتیازای مثبت و منفی میکنه! ;) الانم داره خودشو نفرین میکنه که چرا زودتر اینکارو نکرد که طبیعی تر جلوه کنه! :))

ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

ولی نکته ای که بسیار جالبه ، هر چقدر که امتیاز فیلم در ای ام دی بی کاهش پیدا می کنه ، از اون ور امتیازش از سایت گوجه های گندیده بالاتر می ره !

الان در ای ام دی بی 8.8 شده ولی در روتن 81 از 100 شده ، در حالی که چند روز پیش 7.5 بودش !

البته امتیازات در روتن کامل نشده و مطمئنا این نمرات هنوز بالا و پائین خواهد شد!

http://www.rottentomatoes.com/m/the_hobbit_the_battle_of_the_five_armies/reviews/

مرسی گرینلیف!

جدا ازین، با این نزول ناگهانی، من حس میکنم سرور imdb پشت سیستم نشسته، امتیازای مثبت و منفی میکنه! ;) الانم داره خودشو نفرین میکنه که چرا زودتر اینکارو نکرد که طبیعی تر جلوه کنه! :))

البته من فکر می کنم در سایت ای ام دی بی سیاست هایی مبنی بر اینکه مدیر سایت نمی خواد بعضی از نمرات فیلم ها بیش از حد غلو شده بنظر برسند وجود دارد و خودشون از عمد امتیاز فیلم رو کاهش می دهند. همه ی ما می دانیم که اعتبار ای ام دی بی هر روز رو به کاهشه و مطمئن مدیران سایت سعی می کنند امتیازات معقول تری به بعضی از فیلم. ها بدهند !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

امیدوارم چنین باشه! :پی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

NEVER UNDERESTIMATE DAWRVES:

http://videos-e-18.ak.instagram.com/hphotos-ak-xaf1/10852033_703613673085698_93155579_n.mp4

ویرایش شده در توسط الوه
افزودن لینک به تگ کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
L E G O L A S

دوستانی که میخوان به فیلم رای بدن : وقتی عضو شدین و خواستین امتیاز بدین ابتدا رو تعداد کاربران کلیک کنید برای مثال تا الآن 9917 نفر رای دادن که شما باید رو اون 9917 نفر کلیک کنید بعد صفحه ای باز میشه و در قسمت بالایی صفحه قسمتی هست که نوشته your vote در اون قسمت امتیازی که مد نظرتونه رو انتخاب میکنین مثلا 10 بعد رو کلمه vote که بارنگ زرد نوشته شده کلیک میکنید تا امتیازتون ثبت شه. اگرامتیاز شما ثبت شه یعنی به حساب بیاد عبارت Your vote of 10 was counted را در صفحه ای جدید میبینید. موفق باشید

البته این رو هم بگم که با پرکردن ستاره ها هیچ امتیازی ثبت نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

چند عکس از هابیت نبرد پنج سپاه

post-3575-0-68231200-1418322330_thumb.pn

post-3575-0-70109200-1418322333_thumb.jp

post-3575-0-08229600-1418322337_thumb.jp

post-3575-0-18245900-1418322533_thumb.jp

post-3575-0-52143100-1418322535_thumb.jp

ویرایش شده در توسط شاه تراندویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

سایرون + اشباح حلقه / گلادریل + سارومان و الروند

83521295507821213954_thumb.jpg

پ.ن : این صحنه توی تبلیغ تلویزیونی هشتم بود

اينطور كه پيداست عصاي سارومان شكشته واخرسر فقط لردالروند سايرونو شكست ميده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alex - Sauron

اينطور كه پيداست عصاي سارومان شكشته واخرسر فقط لردالروند سايرونو شكست ميده

ببخشید یه سوال !؟ اینجا باید بعد از درگیری الروند - سارومان - گالادریل با نازگول ها باشه درسته ؟

خوب بعدش فکر کنم سارومان با سائرون درگیر میشه و الروند و گالادریل به همراه گاندولف از دول گولدور خاج میشند .

اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنند ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

نقد هایی که برای هابیت منتشر شده واقعا عجیب و غریبه .

منتقد جویی والش هم از فیلمه تا می تونسته تعریف کرده ولی آخرسر بهش 6 از 10 داده !

بزودی نقدشو قرار می دم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
L E G O L A S

واقعا این منتقدا هم عجیبن اول وقتی نقدشونو میخونی طوری از فیلم تعریف کردن که نگو و نپرس هرکی نقد رو بخونه فکر میکنه فیلم بهترین فیلم دنیاست از نظر منتقد ولی آخرسر به فیلم امتیاز 5 یا 6 میدن یکی نیست بگه مرد حسابی اگه فیلم انقدر روت اثر گذاشته و اینطوری ازش تعریف میکنی چرا 5 و 6 میدی حداقل 8 یا 9 بده! واقعا نمیدونم میخوان با این امتیاز دادنشون چی رو ثابت کنن؟ البته برای من فقط نظرمنتقدا اهمیت داره و کاری به امتازشون ندارم! البته نقدشونم گاهی چنگی به دل نمیزنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

تو همین نقد اخری که خوندم نوشته بود منتقده بچش اوایل از فیلم خوشش نیومده و یه ساعت اول واسه بچه ی احمقش کسل کننده بوده بعد اینو به باباب منتقدش گفته بقیه داستانم هماحتمالااینه: منتقد احمقم به حرف بچش گوش میکنه و اخر که از سینما خارج میشن این طوریهمنتقد:بابایی از فیلم خوشت اومد بچش:نه بابا میدونی یکم هیجانش کم بود بعد منتقد هم بر اساس حرف بچش بهش 6 میده .

دوست عزیز تا حالا بالاترین نمره به هابیت 3 رو همین منتقد داده یعنی 83 از 100 ، نه 60 از 100

;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

WILL YOU FOLLOW BARD?WATCH THE VIDEO:

http://videos-a-9.ak.instagram.com/hphotos-ak-xaf1/10826617_357817107732489_684434329_n.mp4

ویرایش شده در توسط الوه
افزودن لینک به تگ کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

ووااای وااااای ;) خدای من، اسماگ تو این کیلیپ چرا اینقدر واقعی بود؟؟؟!! انگار یه ربات پیچیده ی بزرگ بود تو صحنه که ازش فیلمبرداری کردند، واقعا نسل آینده ی جلوه های ویژست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...