رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

Capitan

فروش جهانی هابیت نبرد پنج سپاه تا امروز هفتم ژانویه 725میلیون دلار برآورد شده ولی هنوز تو IMDBنمره اش 7.8 هست :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

فروش جهانی هابیت نبرد پنج سپاه تا امروز نهم ژانویه 744میلیون دلار برآورد شده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

خیلی جالبه یدفعه فروش هابیت 3 ته کشید ! تو امریکا اشتباه نکنم تا مرز 27 میلیون دلار بهتر از نسخه 2 فروخته بود ولی امروز برابر شدند !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

فروش جهانی هابیت نبرد پنج سپاه تا امروز یازدهم ژانویه 747میلیون دلار برآورد شده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

آقا زیرنویس پس چی شد ؟؟؟؟ آقا مهدی ؟؟؟ امیر آقا ؟؟؟؟ منتظریم ها؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

آقا زیرنویس پس چی شد ؟؟؟؟ آقا مهدی ؟؟؟ امیر آقا ؟؟؟؟ منتظریم ها؟؟؟؟؟؟

گویا هفته قبل مهدی سرش خیلی شلوغ بوده نرسیده ولی ایشالا این هفته کارشونو شروع میکنن طبق گفته خودشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

با این وضعیتی که پیش میره حتی فکر نکنم فروش جهانیه هابیت 3 به هابیت 2 برسه . کاهش فروش خیلی زیادی داره هم تو جهانی و هم امریکای شمالی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

فروش جهانی هابیت نبرد پنج سپاه تا سیزدهم ژانویه 784میلیون دلار برآورد شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

فروش جهانی هابیت نبرد پنج سپاه تا بیست و یکم ژانویه 807میلیون دلار برآورد شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

فروش جهاني هابيت نبرد پنج سپاه تا امروز بيست و هفتم ژانويه 867ميليون دلار برآورد شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rosebud

دوستان فقط به نظر من فروش قسمت سوم با توجه به اینکه وداع با سرزمین میانه هم بود، فاجعه بوده تا الان یا نظرات شما هم همینه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

والا فاجعه كه نبوده به نظر من!ممكنه اونقدر كه بايد باشه خوب نباشه اما به نظر من فاجعه نيست

ویرایش شده در توسط Capitan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
عیار

من که فکر می کردم به 1میلیارد می رسه.خودمم به یک میلیارد در فروش جهانی رای دادم. ولی نه اینکه خیلی خیلی بد باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

من که فکر می کردم به 1میلیارد می رسه.خودمم به یک میلیارد در فروش جهانی رای دادم. ولی نه اینکه خیلی خیلی بد باشه

حالا هنوز مونده!هنوز ميتونه ميلياردي بشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rosebud

شماها سقف انتظارتون از آخرین قسمت از هابیت و وداع با سرزمین میانه همه اش یک میلیارد بود؟ خب پس گویا انتظارات من زیاد بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

شماها سقف انتظارتون از آخرین قسمت از هابیت و وداع با سرزمین میانه همه اش یک میلیارد بود؟ خب پس گویا انتظارات من زیاد بوده.

من كه نگفتم سقف انتظاراتم يك ميليارد بود!من خودم انتظارم بالاتر از لوتر سه رو داشتم...(البته اوايل انتظار بالاتر از اونجرز رو!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

سلام دوستان... خبری از پشت صحنه های جدید بخصوص از قسمت سوم هابیت نشده؟ قبلا یکسری بلاگ توسط خود پیتر منتشر میشد ولی انگار دیگه خبری ازشون نیست...؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...