رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

Capitan

The hobbit the battle of five ..... Rate im imdb=7.9الان

امیدوارم بیشتر بشه واقعا افتضاحه اینطوری!من فیلمو ندیدم ولی واضحه که از دو فیلم قبلی بهتر بوده!هابیت 1هشت گرفته هابیت 2هشت و یک دهم و هابیت 3هفت و نه دهم؟؟؟!!!

واقعا دیگه دارن شورش رو درمیارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

امیدوارم بیشتر بشه واقعا افتضاحه اینطوری!من فیلمو ندیدم ولی واضحه که از دو فیلم قبلی بهتر بوده!هابیت 1هشت گرفته هابیت 2هشت و یک دهم و هابیت 3هفت و نه دهم؟؟؟!!!

واقعا دیگه دارن شورش رو درمیارن!

اگه من به فیلم رای بدم 8.3 یا 8.4 میدم.اونطوری هم نیست که شورش رو در بیارن فک کنم عادلانه هست چون واقعا یه فیلم معمولیه و در حد عالی نیست.

امیدوارم نسخه اکستندد قشنگ ترش کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

The hobbit the battle of five ..... Rate im imdb=7.9الان

تازه ازین بدتر و غم انگیز تر، نقد هایه که کاربرای این سایت گذاشتن. :)) فقط به چندتا از عناوین نقد ها اشاره می کنم:

- یک یاس بزرگ : 3 ستاره از 10

- سینمای پاپکورنی سرگرم کننده: نه کمتر و نه بیشتر: 5 ستاره از 10

- نمیدونم چی شد! : 1 ستاره از 10

- پروژه ای جاهطلبانه، با پایانی غم انگیز: 4 ستاره از 10

- شکست وحشتناک: 1 ستاره از 10

- هابیت : نبرد دورف ها، الف ها، ارک ها، انسان ها، ترول ها، کرم های غول پیکر، خوک ها، بز ها، عقاب ها و هرچیز دیگه ای که پیتر جکسون خیال میکرد ازش پول در میاد! 1 ستاره از 10

- این همون اتفاقیه که اگه از یه کتاب سه تا فیلم بسازن می افته: 5 ستاره از 10

-ارزش دیدن نداره : 2 ستاره از 10

کمتر کسی بالای 5 ستاره به فیلم داده... ;)

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

تازه ازین بدتر و غم انگیز تر، نقد هایه که کاربرای این سایت گذاشتن. :)) فقط به چندتا از عناوین نقد ها اشاره می کنم:

- یک یاس بزرگ : 3 ستاره از 10

- سینمای پاپکورنی سرگرم کننده: نه کمتر و نه بیشتر: 5 ستاره از 10

- نمیدونم چی شد! : 1 ستاره از 10

- پروژه ای جاهطلبانه، با پایانی غم انگیز: 4 ستاره از 10

- شکست وحشتناک: 1 ستاره از 10

- هابیت : نبرد دورف ها، الف ها، ارک ها، انسان ها، ترول ها، کرم های غول پیکر، خوک ها، بز ها، عقاب ها و هرچیز دیگه ای که پیتر جکسون خیال میکرد ازش پول در میاد! 1 ستاره از 10

- این همون اتفاقیه که اگه از یه کتاب سه تا فیلم بسازن می افته: 5 ستاره از 10

-ارزش دیدن نداره : 2 ستاره از 10

کمتر کسی بالای 5 ستاره به فیلم داده... ;)

من تاقبل ازاين كه فيلمو ديده باشم فكر ميكردم منتقدين الكي نمره منفي ميدن ولي حالا فهميدم خيلي هم بيراه نيس من اگه خودم بخوام نمره بدم بين5-6هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

به نظر من که هابیت 3 حقش هست بالای دو تای قبلی نمره بگیره... مثلا هشت و نیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

منم همین فکر رو میکردم که شاید چون این قسمت از دو قسمت قبلی ضعیف تر بوده که اینقدر منتقدا نمره ی پایین میدادن ولی اگه خودم بخوام نمره بدم البته با اینکه فیلم رو دیدم نمره 8.5 یا شاید 9 بتونم به فیلم بدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gity

البته نبايد كاملا به امتياز imdb هم توجه كرد!!!براي فبلمي مثل مصاحبه امتيازي كه imdb بهش داده 9/6 !!! حلا به فيلمي مثل ملفيسنت 7/1 يا به Amélie امتياز 8/5 دادن!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alex - Sauron

البته نبايد كاملا به امتياز imdb هم توجه كرد!!!براي فبلمي مثل مصاحبه امتيازي كه imdb بهش داده 9/6 !!! حلا به فيلمي مثل ملفيسنت 7/1 يا به Amélie امتياز 8/5 دادن!!!

درسته IMDB معیار مناسبی برای قضاوت در مورد کیفیت فیلم نیست اما مسئله ی فیلم The Interview کاملا جدا است ، نقد rottentomatoes هم واسه این فیلم 50% بوده که امتیاز معقولی به نظر میرسه .... IMDB اش هم بزودی میاد تو سراشیبی ... همه ی منتقدین و مردم نظرشون اینه که فیلم سوم هابیت از دو فیلم قبلی ضعیف تره ، ( در کل ) ، حالا شاید من یا شما خوشمون بیاد و بگیم بهتره اما چیزی که معلومه اون شاهکار پایانی که انتظارش رو داشتیم نخواهد بود !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

نه imdb ملاک هست و نه نمره منتقدين . وقتي يکي فقط واسه ترول کردن ميره تو imdb نمره 0 ميده به فيلم شما اينجا دنبال صداقت هستيد ؟! الان يه فيلمي مثل Titanic نمره منتقدين 7.1 هست و نمره کاربرهاش 7.7 به نظرتون منطقي هست ؟! هم نمره منتقدين و هم نمره کاربرها براي يه فيلمي که 11 تا جايزه اسکار داره و براي فيلمي که قبل اواتار پرفروش فيلم تاريخ بوده به نظرتون امنتيازش کم نيست ؟! حقيقتش هم به نظر خودم تايتانيک يکي از ماندگارترين فيلمهاي تاريخ سينماست که همه ديدنش و کيفش را بردن !

کلا خدا را شکر جوايز اسکار زياد به اين امتيازات وابسته نيست که اينش حداقل خوبه هرچند جديدا خود جوايز اسکار يکم کارهاي سياسی زياد توش دخيل هست ! ولي خب باز ملاک بهتري براي انتخاب فيلمه .

ویرایش شده در توسط ovis

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

یه پشت صحنه ی بسیار کوتاه از هابیت: نبرد پنج ارتش!

https://www.youtube.com/watch?v=J2Ei_9Vb1F8&feature=youtu.be

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح تگ کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

جالبه کیفیت و دیتیلز صورت آزوگ و بولگ قسمت به قسمت بهتر شدن. آزوگ تو قسمت اول (این تصویر مثلا) واقعا چهره اش خیلی صاف و یک جوری بود کلا...اما قسمت دوم خیلی بهتر شد و حالا قسمت سوم میبینم رسما ترکونده اصلا مشخص نیست که سی جی هست خیلی به گریم دستی نزدیک شده. بولگ هم همینطور...

اسماگ رو هم که دیدم یاد پوستر سایت هابیت افتادم چندین و چند سال پیش که تازه چنین سایتی در دسترس قرار گرفته بود، هنوز خبری از کارگردانش حتی نبود:

post-1262-0-86177800-1419685375_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alex - Sauron

:| اینطوری پیش بره فکر کنم تا 7.5 جا داشته باشه :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

:| اینطوری پیش بره فکر کنم تا 7.5 جا داشته باشه :|

این طور که بوش میاد انگار یه عده توی imdb و منتقدا جدی جدی کمر به قتل این فیلم بستن! آخه روی حساب منطق خود این سایت و کاربرانش هم در نظر بگیریم، نمره ی قسمت آخر نباید از دو قسمت قبلی پایین تر میومد چون من ندید میدونم از اون دوتای قبلی که دیگه نمیتونه ضعیف تر باشه!!! :|

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
AragornRP

باکس آفیس ۷ دی : آخرین «هابیت» فاتح اکران کریسمس شد.

آخرین فیلم سه‌ گانه «هابیت» به کارگردانی پیتر جکسون برای دومین هفته پیاپی صدرنشین گیشه‌ های فروش در آمریکای شمالی شد.

بنابر گزارش سینما باکس به نقل از هنرآنلاین، «هابیت: نبرد پنج ارتش» (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) در حالی پرفروش‌ترین فیلم ایالات متحده و کانادا شد که چند فیلم جدید در هفته تعطیلات کریسمس روی پرده رفتند.

در میان فیلم‌های تازه اکران‌ شده درام «شکست ناپذیر» (Unbroken) ساخته آنجلینا جولی تولید یونیورسال و موزیکال «در جنگل» (Into the Woods) به کارگردانی راب مارشال تولید شرکت دیزنی موفق ظاهر شدند. به لطف فروش خوب این سه فیلم در آمریکای شمالی همین‌طور فروش موفق فیلم کمدی «شب در موزه: راز مقبره» در هفته دوم اکران، مجموع فروش فیلم‌ها در هفته تعطیلات کریسمس امسال در مقایسه با سال قبل ۷ درصد بیشتر شد و در مجموع ۲۱۱ میلیون دلار بلیت به فروش رسید.

«هابیت: نبرد پنج ارتش» تولید شرکت‌های نیو لاین و مترو گلدوین مه‌یر در دومین هفته اکران ۴۱.۴ میلیون دلار به دست آورد و مجموع فروش داخلی خود را به ۱۶۸.۵ میلیون دلار رساند. مجموعه فیلم‌های «هابیت» پیش‌درآمدی بر «ارباب حلقه‌ها» هستند که جکسون حدود یک دهه پیش از روی آن‌ها سه فیلم برنده اسکار ساخت.

جدول فروش فیلم‌ ها در ایالات متحده و کانادا (۲۶ تا ۲۸ دسامبر ۲۰۱۴)

post-2213-0-44430700-1420031384_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

فروش جهانی هابیت نبرد پنج سپاه تا امروز 29 دسامبر 573.6میلیون دلار برآورد شده...

اما تو imdbهنوز نمره اش 7.8/10هست...امیدوارم بهتر بشه!

همین که فیلم از روزی که اکران شده در صدر جدول باکس آفیس بوده ثابت میکنه که IMDB پشم هم حساب نمیشه :!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alex - Sauron

همین که فیلم از روزی که اکران شده در صدر جدول باکس آفیس بوده ثابت میکنه که IMDB پشم هم حساب نمیشه :!!

همونطور که IMDB ملاک خوبی نیست فروش فیلم هم هیچ موقع دلیل بر خوب بودن فیلم نیست

آخرین فیلم از سه گانه ی جکسون که این حجم تبلیغات واسش انجام شد اگه فروش نمیکرد جای تعجب داشت

IMDB نظر مردمه ! اگه واسه این فیلم بعضی ها رفتند 0 و 1 دادند ، مطمئنا واسه خیلی فیلم ها این اتفاق افتاده از جمله فیلم اول و دوم پس حتما این فیلم نتونسته مخاطبان رو راضی کنه ... Rotten Tomatoes هم 60% ... metacritic.com هم 59% .... نمی تونه همه ی این ها "پشم" باشه ...

ویرایش شده در توسط Alex - Sauron

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

با توجه به دوتا باکس افیس که وجود داره جمع و تفریق که کردم تا به امروز فروش جهانی هابیت 3 شده 679 میلیون دلار! فروشش تو امریکا شده 221 میلیون دلار ! خیلی عالی فروخته احتمالش زیاده فروشش تو امریکا شمالی به شماره اول فیلم برسه یا شاید هم بیشتر هم بفروشه ! اینجوی که پیش میره .

این فورش و تداوم فروش نشون میده بیننده ها ازش راضی هستند . امتیازات کیلو چند ؟!

ویرایش شده در توسط ovis

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

به هیچ عنوان فروش یک فیلم دلیل بر راضی بودن تماشاگر از یک فیلم نیست! فیلم های ترانسفرمرز هم فروش های بسیار نجومی داشتند ، ولی ته تهش یک بنجل سینمایی هستند ، و یا همین سری توالایت!

تماشاگران اول پول می دند ، بعد فیلمه رو می بینند، نه اینکه اول فیلمه رو ببیند بعد اگه از فیلمه خوششون اومده پول بهشون بدهند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Blaster

به نظرمن هابیت 3 قطعا از دوقسمت قبلی بهتره...واقعا عجیبه که توimdb نمره ی صفر درصد بالایی رو به خودش اختصاص داده..کمی هم مشکوک به نظر میاد..

من با دیدن هابیت واقعا غافلگیرشدم...با اینکه داستانش رو میدونستم اما روند فیلم یه جورایی غیرقابل پیش بینی بود

البته نقص اصلیش گنگ بودن بعضی قسمتای داستان بود که اونم بخاطر کوتاه بودن بیش از حد زمان فیلم بود..تو نسخه ی اکستند مطمئنا هم راضی خواهند شد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

فروش جهانی هابیت نبرد پنج سپاه تا امروز چهارم ژانویه 665میلیون دلار برآورد شده ولیهنوز تو IMDBنمره اش 7.8 هست :|

ویرایش شده در توسط Capitan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...