رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

simple hobbit

ای بابا این کلیپ دول گولدور خیلی خفنه وی یه مشکل خیلی بزرگ تو داستان ایجاد کرده:

چرا تو فیلم سائرون وقتی گندالف رو زندانی کرد حلقه ناریا رو از دستش نکند مگه غیره این که سائرون دنبال حلقه ها قدرت و حلقه یگانه بود؟ تو این کلیپ به صراحت شاهد اینکه گندالف حلقه قرمز ناریا رو تو دستش داره هستیم! ولی سائرون حلقه رو از دستش نکنده!!!با اینکه به اندازه کافی وقتم داشته.

هر چند تو ضمیمه ی بازگشت پادشاه سائرون که کلا از دست گندالف فرار کرده بود.

در مورد مراسم دیشب هم خوب موفق نشدم چیز زیادی رو ببینم ولی همین تصاویر دیدار با طرفداران دلم رو عجیب سوزوند و اینکه ارادتم به مارتین فریمن صد چندان شد ، در کل این بشر چقدر آقاست.

خوش باشید.

;)

مطمئنی که خیلی اقاست ؟ متاسفانه یکی از بی ادبترین ها هم هست!

فقط کافیه یه نگاه به لینک زیر بندازید که چقدر تو پشت صحنه ها از حرکت زشت انگشتش استفاده کرده! یادمه تو پشت صحنه های فیلم اول هم تمام این حرکاتشو که رو به دوربین بود نشون دادن و بعدش گراهام مک تاویش(بازیگر دوالین)گفت : تو بخش اکسترا دی وی دی باید بیلبو رو بذاریم که همش داره حرکت انگشت نشون میده! ... حتی تو تریلر هابیت نبرد پنج سپاه هم حلقه رو تو صحنه ی اخرش انداخت تو انگشت وسطش که طرفدارا به این موضوع هم اشاره کرده بودن واقعا که خیلی زشته از یه بازیگر انقدر حرکت این طوری نشون بده و بدتر از اون که تو نبرد پنج سپاه رو به دوربین حلقه رو بندازه تو انگشت وسطش که به نظرم یه جور توهین به بیننده هست ...

لینک:

https://www.google.com/search?q=martin+freeman+middle+finger&client=firefox-a&hs=vzX&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&biw=1360&bih=634&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=IyZ_VMeLGoa27gaq_YHoAg&ved=0CAYQ_AUoAQ

https://www.youtube.com/watch?v=05fvbkwzEJo&noredirect=1

ویرایش شده در توسط الوه
افزودن لینک به تگ کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

کاربر j r r tolkien پس اگه داین رو ببینی چی میگی چون داین رو کلا سی جی کردن! هیچ کسم نمیدونه چرا؟ من میگم شاید به خاطر حرف هایی باشه که بازیگرش بیل کانلی علیه تالکین زده بود و گفته بود تالکین و دنیاش یه چیز من دراوردی تخلیه الکیه .. . (خب یکی نیست بهش بگه اگه بدت میاد غلط میکنی میای یازی میکنی تو این جور فیلما )

شما مطمئنا از فیلم راضی نخواهید بود خب نظر شخصیتونه و محترمه و بدونید که وقتی داین رو ببینید تو ذوقتون شاید بخوره.

اینم دیگه از اون بدتر ، والا دیگه ، اگر جکسون اینقدر علاقه به سی جی کردن کل شخصیت ها داره چرا همون اول انیمیشنش نکرد ؟!

تو یکی از مصاحبه ها هم جیمز نزبیت در حضور تو فیلم ابراز ناراضیتی کرده و گفته که من نقش زیادی تو فیلم ندارم ، و من فکر می کنم به همین دلیل باشه که جیمز نزبیت یا همون بوفور در تریلر ها حضور نداره ! نکنه اینم سی جی اش کردند ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

خوش به حالت ما که باید تا دم عید صبر کنیم تا با کیفیت خوبش رو ببینیم. ;) :)) :D :| :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

بازم يه كليپ ديگه با عنوان the dwarves are out of time

http://youtu.be/BDUm2OOaVTw

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-PB-oGHHfx0

یک کلیپ جدید 40 ثانیه ای تراندویل و میتراندیر در خیمه تراندویل

post-3575-0-25525800-1417712742_thumb.jp

ویرایش شده در توسط الوه
افزودن لینک به تگ کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

درسته که هابیت احتمالا پایان کار پیتر جکسون توی سرزمیانه باشه ( که خود من شک دارم ) ولی مثل این که قرار بعد هابیت شاهد فیلم های دیگه ای باشیم که اتفاقاتش توی سرزمین میانه میوفته پس امیدوار باشیم که این فیلم ها فیلمای قوی از آب دربیان تا بتونیم به وسیله ی پرده ی نقره ای به سرزمین میانه دوباره سفر کنیم. چون که چند روز پیش خبری رو توی گوگل دیدم که نوشته بود که بعد هابیت قرار فیلمای جدیدی از سرزمین میانه ساخته بشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

امیدوارم بعد از اکران قسمت سوم بنیاد تالکین به خودش بیاد و حق ساخت سیل رو به جکسون بدن و دست از این کله شقی بردارن.به جرأت میشه گفت جرقه اشنایی حداقل ۸۰% دوستداران تالکین با این دنیای زیبا از تماشای فیلم های جکسون زده شده.

اصلا دیگه محاله که بنیاد تالکین قبول کنن که جکسون یه فیلم دیگه در رابطه با سرزمین میانه بسازه . و هر چند هم خودم هم بر این نظر دارم که دیگه جکسون باید بر ساخت فیلم های بیشتر در مورد کتاب های تالکین رو تموم کنه ، دیگه بسشه ، تا همین الانش هم 6 تا فیلم ساخته و دیگه باید بره یه فیلم از خودش در بیاره و بسازه !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Blaster

دوستان یک مطلبی در سایت IMDB دیدم که واقعا خورد تو ذوقم... اونم اینکه مدت زمان هابیت نبرد پنج سپاه همش 144 دقیقه س ;) :))

آخه یعنی چی؟؟در حد فیلمای معمولی هم نیست..معلوم هست پیتر داره چیکار میکنه؟؟25 دقیقه از دو قسمت قبلی کمتره و این واسه من از شکست عشقی هم بدتره!!

امیدوارم که دروغ باشه این مطلب که با کمال نامیدی راسته!!!

همه ی مطالب اصلی فیلم تو قسمت آخر جمع شده بود امیداین بود که مدت زمان بیشتری داشته باشه...من خودمو واسه یه فیلم 200 دقیقه ای آماده کردم..اما 144 دقیقه رو کجای دلم بزارم؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

دوستان یک مطلبی در سایت IMDB دیدم که واقعا خورد تو ذوقم... اونم اینکه مدت زمان هابیت نبرد پنج سپاه همش 144 دقیقه س ;) :D

آخه یعنی چی؟؟در حد فیلمای معمولی هم نیست..معلوم هست پیتر داره چیکار میکنه؟؟25 دقیقه از دو قسمت قبلی کمتره و این واسه من از شکست عشقی هم بدتره!!

همه ی مطالب اصلی فیلم تو قسمت آخر جمع شده بود امیداین بود که مدت زمان بیشتری داشته باشه...من خودمو واسه یه فیلم 200 دقیقه ای آماده کردم..اما 144 دقیقه رو کجای دلم بزارم؟؟؟

نگران نباشین با اینکه کوتاهه اما اتفاقات زیاد و مهمش کاری کرده که از دو تا فیلم قبلی بیشتر رو هم محتوا داره و پرباره.

باید اعتراف کنم پست بانو آرون حسابی حس و حال منو عوض کرد که کلا از صرافت هر کاری افتادم و ماتم گرفتم که هنوز چند روز مونده اونم تا چی؟! تا پایان ماجراجویی؟! دلم گرفته...

حتی فکر کردن به پایان هابیت بغض به گلوم میاره.

یه حس ترس در آدم مانع میشه تا هابیت رو تا آخرش ببینه. میدونید که چی میگم چون اگر تا آخرش ببینید اونوقت تموم میشه دیگه...

آن چنان عطشی برای دیدن فیلم امروز در من پدیدار شد که فکر نکنم بتونم برای اومدن کیفیت خوبش صبر کنم اونم قسمت اخر از اقتباسی که انصافا کم نذاشت. قسمت آخری که بگذریم از کیفیت داستان و اون بار سنگین غمی که اصلا من وقتی به پایان کتاب هابیت رسیدم خیلی سال ها پیش باورم نمیشد که اینطوری تموم شد، که پیتر خودش گفته طرفداران این فیلم رو بیشتر دوست خواهند داشت، که شورای سفید در دولگولدور از ضمایم و فصل شورای الروند یاران حلقه رو توش آورده، که بهترین شخصیت پردازی رو بین اقتباس های ساخته شده از دنیای تالکین داشته، با اون صمیمیت و حس و حال فوق العاده موسیقی های هاوارد شور عزیز. نمیشه ازینا گذشت...

من فقط کلیپ اول و دومی که منتشر شد رو دیدم به قدری به دلم نشست که تصمیم گرفتم بقیه رو نبینم. سه سال پیش که اخبار هابیت موثق میشد خیلی دوست داشتم قسمت آخر رو تو سینما ببینم چون همین فضایی که بانو آرون از سینما در 20 دقیقه آخر برای ما بیان کردن من اون زمان متصور بودم چیزی شبیه این جلسات روضه وقتی چراغ رو خاموش میکنن!! اما خب قسمت سوم اومد و من هنوز اینجام...امیدوارم بتونم قسمت سوم هابیت رو ببینم...منتظر میمونم تا اومدن نسخه قابل دیدن فیلم. به امید درخشش هابیت... :))

نمیشه کاری کرد تو یه سینمای خصوصی یا حتا خونه یکیتون که تلویزیون بزرگ و بند و بساط داره برگزارش کنین و همتون باهم ببینین ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

ای کاش ترتیبی داده بشه که هابیت سه در ایوان شمس اکران بشه چون سابقه پخش فیلمای روز جهان رو داره و خودم قسمت اخر هری پاتر رو به صورت سه بعدی تونستم اونجا ببینم ولی خب هممون میدونیم چنین کاری انجامش چه موانعی سر راه داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

دوستان یک مطلبی در سایت IMDB دیدم که واقعا خورد تو ذوقم... اونم اینکه مدت زمان هابیت نبرد پنج سپاه همش 144 دقیقه س ;) :))

گفته شده که نسخه ی اکستندد فیلم 30 دقیقه بیشتر از نسخه ی سینمائیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Blaster

گفته شده که نسخه ی اکستندد فیلم 30 دقیقه بیشتر از نسخه ی سینمائیشه

بله اما میشه تازه 174 دقیقه...سفرغیرمنتظره نسخه سینماییش 169 دقیقه بود..نسخه اکستند برهوت اسماگ هم حدود 186 دقیقه...با اینکه صحنه های جنگ به طور مفصل نشون داده شده و ماجرای زیادی هس که قراره اتفاق بیفته نمیدونم چرا باید نبرد پنج سپاه 144 دقیقه باشه...برام قابل توجیه نیست...همه منتظر فیلم سه ساعتی بودیم..لازمه یادآوری کنم نسخه ی نهایی بازگشت پادشاه بدون تیتراژ 240 دقیقه بود..هرچند قیاس درستی نیس اما بالاخره انتظاری که از آخرین فیلم سرزمین میانه میره چه از لحاظ کیفیت چه از لحاظ کمیت خیلی بیشتر از اینهاست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-PB-oGHHfx0

یک کلیپ جدید 40 ثانیه ای تراندویل و میتراندیر در خیمه تراندویل

لطفا یه لینک پدر مادر دار بزارین ما هم بدانلودونیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

پدر و مادر دارتر از یوتیوب؟ نداریم :وی

به هرحال لینک 30 روزه:

http://uploadboy.com/kyvyzek0ck4g.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

پیتر جکسون و دخترش

post-1805-0-17807400-1417775158_thumb.jp

اد شیران

post-1805-0-99460100-1417775191_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

صحبت های بانو آرون رو خوندم دلم گرفت ، پیتر با تمام کاستی هایی که تو فیلم هاش داشت ، کاری کرد بزرگ و اون هم تصویر سازی ماندگار سرزمین میانه بود ، چیزی که هیچ وقت از ذهن همه ما پاک نمیشه.

مطمئنا فیلم بیاد اولین کیفیتی که بفهمم چه خبر هست داخلش ، رو خواهم دید و اصلا حوصله صبر کردن ندارم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...