رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

elf_

اونی که تائوریل رو زد فکر کنم بولگ بود

یعنی تائوریل بدست بولگ کشته میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the witch-king of angmar

فقط در مورد تراندویل و تاوریل بگم که حدس زده شده ک جلوی تاوریل کسی وایستاده (دورفی یا اورکی) و اون طرف مقابل کشته نه تاوریل رو ...

احتمالا حق با شماست چون بعد از این که تراندویل ضربه رو می زنه صورتش خونی می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

کسی به مجسمه ی بالا سر گالادریل و گندالف توجه کرده؟!؟ با خطوط قرمز واضحش کردم... یک مجسمس که سر نداره، دستشو دراز کرده و یک گوی در دستانشه!!! آیا این پلانتیری خواهد بود که سارومان پنهان از دید بقیه ی شورا از سائرون هدیه میگیره!؟ تا شرایط فرار سائرون رو محیا کنه؟!

سائرون هیچ پلانتیری به سارومان نمیده، سارومان از طریق پلانتیر آیزنگارد با موردور ارتباط برقرار میکنه که این پلانتیر خیلی قبل تر از این که سارومان بر تخت آیزنگارد بنشینه اونجا بوده . در واقع تو حمله به دولگولدور شورا اصلا با سائرون برخورد نمیکنن و سائرون قبل رسیدن اونها به موردور کوچ میکنه .

البته همه اینها میتونه تو هابیت سه تحریف بشه و همونی بشه که شما میگی :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s
بنظرم اون غارها تونل هایی هستن زیرزمینی (با توجه به دیالوگ گندالف که میگه این نقشه از مدتها پیش کشیده شده) که از گونداباد تا پشت اره بور سال هاست در حال حفاری هستند! اورکهای شمال برای راه میانبر این تونل ها رو به پشت تنها کوه حفر کردند... محل قرمز رنگ و شیطانی (که ردپای کانسپتِ "جان ها"ی شگفت انگیز روشه) مطمئن شدم که خود گونداباد هست!

به به پس یه بهانه ی دیگه هم واسه ما*** بازها پیدا شده پس :دی

تریلر هم تریلر بدی نبود ولی بعضی جاها خیلی تو ذوق بنده زد یکیش همون چهره ی گابلینه که خیلی تصنعی بودش ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

دوران طلایی بازگشت پادشاه تموم شد حالا اینبار نبرد پنج سپاه فیلمی خواهد بود که بازگشت پادشاه هرگز یارای رقابت با اون را نخواهد داشت تنها همینو میتونم بگم چون بعد از تماشای تریلر هنوز تو شوکم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

سائرون هیچ پلانتیری به سارومان نمیده، سارومان از طریق پلانتیر آیزنگارد با موردور ارتباط برقرار میکنه که این پلانتیر خیلی قبل تر از این که سارومان بر تخت آیزنگارد بنشینه اونجا بوده . در واقع تو حمله به دولگولدور شورا اصلا با سائرون برخورد نمیکنن و سائرون قبل رسیدن اونها به موردور کوچ میکنه .

البته همه اینها میتونه تو هابیت سه تحریف بشه و همونی بشه که شما میگی :)

امیدوارم فکر نکرده باشی که اینارو نمیدونستم! :|

بله اگر چنین بشه، اقتباس هیجان انگیزی خواهد بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torin

اقا میشه زیرنویس 720 رو هم بذارید.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اقا میشه زیرنویس 720 رو هم بذارید.....

زیرنویس تفاوتی نداره. میتونید با همون زیرنویسی که گذاشته شده ببینید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

زیرنویس تفاوتی نداره. میتونید با همون زیرنویسی که گذاشته شده ببینید.

زیرنویس که آقا مهدی و آقای طهماسبی زحمتش را کشیدند با نسخه اصلی تریلر ( منظورم همون نسخه ای هست که در کانال وارنر گذاشته شده) دو سه ثانیه ای اختلاف داره و هماهنگ نیست و زیرنویس دیرتر پخش میشه فکر کنم این دوستمون هم همین نسخه را دارند من این زیرنویس را با نسخه ای که خودم دارم هماهنگ کردم (البته با یه سری تغییرات کوچولو! :) ) شاید به درد دوستان هم بخوره

THBOFA Main Trailer FAA.srt

اینم زیرنویس انگلیسی هماهنگ با همین نسخه :

THBOFA Main Trailer.srt

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

چندتا عکس

post-1521-0-98975700-1415519026_thumb.jp post-1521-0-85817900-1415519054_thumb.jp post-1521-0-87144000-1415519068_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

...

کسی میدونه ارباب شهر دریاچه و آلفرید چی رو حمل میکنن؟

...

دقیق یادم نیست اما فکر کنم یه مقدار از طلاها ی شهر دریاچه باشه که در آخر این دو با اون طلاها فرار میکنن.! درست دقیقشو یادم نیست دوستانی که اطلاع دارن اگه اشتباهی هست رفع کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

کدوم صحنه؟

من که چنین صحنه ای ندیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

کدوم صحنه؟

من که چنین صحنه ای ندیدم.

همون صحنه تریلر که آلفرد با اربابش دارن شهر رو ترک میکنن. به نظرم دارن یه چیزی رو میکشن.دی

post-3294-0-61800500-1415535403_thumb.jp.JPG]

من هم با نظر الروس موافقم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

همون صحنه تریلر که آلفرد با اربابش دارن شهر رو ترک میکنن. به نظرم دارن یه چیزی رو میکشن.دی

بله همینطور بود که گفتم.!

تو دانشنامه ی سایت هم هست اگر کمی جست و جو (:) ) میکردین متوجه میشدین این موضوع رو.

ولی یه مشکل اساسی که پیش میاد تضاد بین وقایعه .

در تصویر مشاهده میکنید که آتش در حال زبانه کشیدنه و این دور ( آلفرید و ارباب شهر دریاچه) در حال کشیدن جسمی هستن. آتش چرا زبانه کشیده؟ چون به احتمال زیاد اسماگ به شهر حمله ور شده و شهر رو به آتش کشیده ( ادامه ی پایان قسمت دوم) در حالی که توزیع گنجینه بعد از کشته شدن اسماگ بوده و اثار از شدت سوختن و آتش گرفتن تا حدودی کاسته شده.

حالا نمیه پیشبینی کرد ولی شاید این هم یه تضاد در روایت پیتر باشه

در این میان، تورین از تنها کوه بیرون آمد و به همراه دورف ها، انسان ها و الف ها به سمت دشمنانشان حمله برد، اما او به حد مرگ زخمی شد. زمانی که تورین را زیر کوه دفن می کردند، بارد، گوهر آرکن را روی سینه ی او گذاشت و داین موافقت کرد که یک چهاردهم از گنج را به آنها بدهد. به بارد زمردهای گیریون و به تراندویل و بیلبو یک صندوق کوچک از طلا و یکی از نقره داده شد. بارد طلا را برای کمک به شهر دریاچه هدیه کرد در عین حال ارباب شهر دریاچه با بیشتر آن طلاها فرار کرد، شهر دریاچه دوباره ساخته شد و مردمانش کامیاب شدند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

من هم با نظر الروس موافقم.

چیزیو نمیکشن سوار قایق هستن توی عکس پشت سر آلفرد انتهای قایق مشخص هستش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

چیزیو نمیکشن سوار قایق هستن توی عکس پشت سر آلفرد انتهای قایق مشخص هستش!

من دوباره تریلر رو با دقت نگاه کردم ولی اصلا چیزی مشخص نیست.

تو این صحنه نه کشیدن چیزی و نه سوارقایق شدن مشخصه.فقط دارن با احتیاطه از مسیری عبور میکنن.

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

من دوباره تریلر رو با دقت نگاه کردم ولی اصلا چیزی مشخص نیست.

تو این صحنه نه کشیدن چیزی و نه سوارقایق شدن مشخصه.فقط دارن با احتیاطه از مسیری عبور میکنن.

تو اون گیر و دار با احتباط دارن حرکت می کنند ؟! :) که خب غیرمنطقیه .

به نظر من هم اونا سوار یک قایق هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

تو اون گیر و دار با احتباط دارن حرکت می کنند ؟! :) که خب غیرمنطقیه .

چرا غیر منطقیه؟!

دارن با احتیاط میرن چون هر لحظه ممکنه یه اتفاقی بیوفته.

حالا شاید سوار قایق باشن ولی دیگه کامل مشخص نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

کاملا سوار قایق هستن اگه دقت کنید انتهای قایق هم داره حرکت میکنه و آلفرد و ارباب داخلش هستن.

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نقص بعدی توی موسیقیش بود؛ اون قسمتی که گندالف دیالوگ آخرش رو میگه خیلی خوب شد موسیقی کم و ملایم شد، اما اومد نبرد بولگ و لگولاس رو نشون داد موسیقی به جای اینکه از همونجای قبلی شروع بشه و حس تعلیق رو از بین ببره، اومد خراب کرد همه چیز رو :)

با این قسمت کاملا موافقم. اصلا تریلر باید همونجا تموم میشد و اون تیکه آخر با اون آهنگ اصلا خوب نبود.

یه مشکل دیگه هم کماندارهای الف هستن. دوتا صحنه ازشون هست که تیر در کمان گذاشتن. تو اولی کل سپاه راست دست هستن و تو دومی کل سپاه چپ دستن! :|

در مورد ارباب شهر دریاچه و آلفرید هم نظر من اینه که سوار قایق هستن و اون تکه چوب تزئین شده هم انتهای قایقه که زیر نور آتیش رنگ طلایی گرفته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

با این قسمت کاملا موافقم. اصلا تریلر باید همونجا تموم میشد و اون تیکه آخر با اون آهنگ اصلا خوب نبود.

یه مشکل دیگه هم کماندارهای الف هستن. دوتا صحنه ازشون هست که تیر در کمان گذاشتن. تو اولی کل سپاه راست دست هستن و تو دومی کل سپاه چپ دستن! :)

در مورد ارباب شهر دریاچه و آلفرید هم نظر من اینه که سوار قایق هستن و اون تکه چوب تزئین شده هم انتهای قایقه که زیر نور آتیش رنگ طلایی گرفته.

نه مهدی . اگه کمی دقت کنی الف ها یک حرکتی می زنن و کمان رو به دست چپشون می گیرند. :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...