رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

strayder

یه چیزی دقت کردین سه تا شخصیت توی این تریلر حضور نداشتند: اسماگ، راداگاست و دین...

این در حالیه که توی صحنه های دولگولدور ، رادگاست هم باید حضور میداشت... یعنی چی به سر راداگاست اومده؟؟؟ فرار کرده؟ همراه گالادریل و الراند نیمده و کنار کشیده؟ یا کشته شده؟؟؟ :)

این که توی بعضی تصاویر ، عصاش توی دستای گاندولف دیده میشه هم، به این حدسیات بیشتر دامن میزنه...

+ Beorn

دوستان این زیرنویس چی شد؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

+ Beorn

دوستان این زیرنویس چی شد؟!

انشالله فردا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

آقا من نمی خوام اسپم بزنم، اما عجب چیزی ساخته جکسون!

این تا اشک ما رو ته فیلم در نیاره ول کن نی واقعا!

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح شکل نگارش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

موارد مثبت :

شروع تریلر واقعا خوب بود و موسیقی سنگین و غمگین اولش بسیار متناسب .

شکوه و عظمت سپاه الف ها ستودنی بود ! من که اشک تو چشمام جمع شد .

به نظر میرسه جناب بارد قراره با کمان اسماگ رو بزنه نه اون بالیستای روی برج :) احتمالا به خاطر مانوری که رو بالیستا دادن تو قسمت های قبل همه انتظار دارن با اون اسماگ کشته بشه اما احتمالا اسماگ اون رو خراب میکنه و بیننده نا امید میشه اما بارد با کمان دستی اسماگ رو میندازه .

موارد نسبتا منفی :

یه ایراد اساسی که داشت این بود که اسماگ که نقطه اوج فیلم و پایان فیلم قبل بود اصلا مورد توجه قرار نگرفته بود، و قاعدتا برای کسایی که داستان رو نمیدونن این اطمینان خاطر رو میاره که اسماگ خیلی زود حذف میشه داستان حول محور چیز دیگه ای میچرخه. که خب اسپویله !

از طرف دیگه نبود اسماگ باز اشتباه بود چرا که اسماگ تو فیلم قبل لو رفته و الان باید از وجناتش برای جذاب کردن مخاطب استفاده کننن.

مورد دیگه دولگولدور بود، اینجا ما به شکل بدی نتیجه نبرد رو میبینیم، این که گالادریل سقوط کرده ( ااین دیگه حماقت نابه که وقتی قراره گالادریل شکست بخوره، شکست خوردنش رو تو تریلر نشون بدیم ) و سارومان پا به پیش میذاره. چه بهتر بود که نتیجه تا همینجاش هم مشخص نمیشد و ما فقط ورود شورای سفید به دولگولدور رو می دیدیم یا شروع نبرد با سائرون یا اشباح رو ، نه نتیجه اولیه اش رو . اینجوری حس تعلیقی که ایجاد میکرد خیلی بیشتر بود.

ویرایش : چرا انقدر خفاش ها گوشتی و چاق و درشت بودن ؟! رنگشون هم به نظر روشن تر از چیزی که باید میرسیدن :/ خفاش جیگری داریم ؟ :|

به نظر میرسه قسمت سوم قراره ضعف و نقصان قسمت اول و دوم رو به نوعی جبران کنه و حداقل در بین عوام و همچنین در مورد جوایز اسکار آبرو داری کنه!

کلا هنوز گرافیک ضعبفه و نیاز به اصلاح داره! اگر پیتر این نواقص رو تا روز اکران برطرف کنه، شک نکنید که جوایز اسکار رو درو خواهد کرد!

نمیخوام مایوس کننده باشم اما اونطوری که از شواهد برمیاد احتما هابیت سه، حداقل در جوایز اسکار خیلی موفقتر از دو قسمت قبلی ظاهر نمیشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

این هم زیر نویس تریلر هماهنگ با نسخه 1080p که دوست خوبم حسین در سایت نقد فارسی زحمتش را کشید

تشکر.

هماهنگ با 720p رو هم اگه پیدا کردید بذارید خیلی ممنون.

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

تو این صحنه اون کسی که پشت سر گندالف و گالادریل داره با شتاب می دوه سارومانه دیگه نه؟؟ حتما داره میره دمار از روزگار سائرون در بیاره.معلومه که خیلی عصبانیه!

post-1964-0-71185000-1415347114_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

بوفور چه شانس بدی داره.تو کل تریلر هر وقت که دورف ها رو نشون میده بوفور این شکلی محو شده!

post-3408-0-39268900-1415347608_thumb.jp

تو سایت حلقه یگانه به این موضوع اشاره شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

اون صحنه ای که تراندویل به گندالف میگه:شماها این جنگ رو آغاز کرده اید،شما میبخشید اگر من جنگ را تمام کنم . منظورش گوهر آرکن بوده احتمالا

http://www-images.theonering.org/torwp/wp-content/uploads/2014/11/vlcsnap-2014-11-07-05h48m50s135.png

ویرایش شده در توسط شاه تراندویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو

کیفیت 1080 درست حسابی کی میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

تریلر عالی بود :) یجا اول تریلر شهر دریاچه رو از دید اسماگ نشون میدن ! اینم اسماگ حساب میشه :|

این تریلر بالاخره منو یاد لوتر انداخت .. تاریک بود .. باحال بود. اون حرف سارومان هم خیلی باحال بود که گفت منو با سائرون تنها بذارید.. فکر کنم میخواد باهاش نقشه بچینه برای لوتر :دی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کیفیت 1080 درست حسابی کی میاد

فعلا خبری از کیفیت 1080 نیست.

//

نسخه 60 فریم غیر رسمی هم اینجاست اگر کسی دوست داشت ببینه. اینو طرفدارها از روی همون تریلر اصلی درست کردن و کیفیتش با نسخه 48 فریم اصلی متفاوت خواهد بود.

https://www.youtube.com/watch?v=1s6A709gFUQ
[/CODE]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder
Raistlin Majere

اون حرف سارومان هم خیلی باحال بود که گفت منو با سائرون تنها بذارید.. فکر کنم میخواد باهاش نقشه بچینه برای لوتر :دی !

نه دوست عزیز نمی گه منو با سائرون تنها بگذارین، می گه که سائرون رو بسپریدش به من.

طبق چیزایی که یادمه توی حمله ی شورای سپید به دول گولدور هیچ گونه مراوده ای بین سارومان و سائرون صورت نمی گیره، بلکه این حمله باعث فرار سائرون به موردور می شه. ده سال پس از فرار سائرون به موردور بوده که سائرون با استفاده از پالانتیری که از میناس ایتیل به غنیمت برده بود با سارومان ارتباط برقرار می کنه.

اینجا می تونیم از این حرف سارومان اینطوری برداشت کنیم که خودش می خواد وارد نبردی با سائرون بشه. البته نبردی ظاهری. چون هدف سارومان این بود که بزاره سائرون قدرتمندتر بشه تا جای حلقه ی یگانه رو پیدا کنه. بعد از فرار سائرون به موردور هم که حضورش رو کاملاً علنی می کنه و سه تا از نزگول ها رو به رهبری خاموئل برای بازپس گیری دول گولدور می فرسته.

هرچند چون توی سه گانه ی ارباب حلقه ها، جکسون اصلا اشاره ای به دول گولدور نکرده و نشونش نداده، فکر می کنم یه تحریفی صورت بگیره و این دژ رو توی همین فیلم سوم بزنه نابود کنه به دست شورای سپید!

با این حال، با اون کاری که با ویچ کینگ کرد توی هابیت، شاید هم نابود نشه. معلوم نیست چی توی ذهن نویسنده ها هست :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

تریلر عالی بود :) یجا اول تریلر شهر دریاچه رو از دید اسماگ نشون میدن ! اینم اسماگ حساب میشه :|

این تریلر بالاخره منو یاد لوتر انداخت .. تاریک بود .. باحال بود. اون حرف سارومان هم خیلی باحال بود که گفت منو با سائرون تنها بذارید.. فکر کنم میخواد باهاش نقشه بچینه برای لوتر :دی !

منم تو چند تا سایت از جمله سایت حلقه یگانه دیدم که چیزایی در مورد توافق سارومان و سائرون و در واقع از یه جور ساخت و پاخت با سائرون نوشته بودند خدا کنه که اینجور نباشه و پیتر نخواد اینجور القا کنه که سارومان از مدتها پیش از لوتر دلش با سائرون بوده و پروژه سقوط سارومان به درون تاریکی را از الان کلید بزنه اصلا دوست ندارم پیتر این سناریو را برای این قسمت چیده باشه . من انتظار یه نبرد درست و حسابی برای این سکانس دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

چرا زیر نویسها واسه من نامفهومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من با کی ام پلیر اجرا می کنم ولی حروف نامفهوم میاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
meisam_t72

با سلام

سلام.

منظورت شما خرچنگ قورباغه ایه . اول زیرنویس را نات پد باز کن، از سربرگ File گزینه Save as را انتخاب کنید، یک صفحه باز می شود، در پائین صفحه کلمه Encoding را خواهید دید، بعد UTF-8 را به ANSI تغییر بدید . اگر درست نشد بهم پیغام بده .

یا علی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با سلام

اگر میخواید همه زیرنویسها براتون درست نشون داده بشه از کنترل پنل ویندوز به Region and language برید و تو تب administrative در بخش language for non-unicode program فارسی رو انتخاب کنید و یه بار ریست کنید. اینجوری همیشه و در همه برنامه ها براتون درست نشون داده میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Raistlin Majere

یه چیزی عجیبه. گاندولف توی جلسه ی شورای سپید که درباره ی دول گولدور و سائرون بحث می کنن و با مخالفت سارومان رو به رو می شه، به انگیزه های سارومان برای تصاحب حلقه شک می کنه.

ولی چرا گاندولف موقعی که می فهمه حلقه پیش بیلبو هست در لوتر 1 دقیقا می ره به کسی که شک داشته اینو می گه؟

با عقل جور در نمیاد!

مگر اینکه با نشون دادن نبرد بین سارومان و سائرون، بخوان اینو اینجوری توجیه کنن که شک گاندولف با این کار سارومان برطرف می شه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

اونجا نشون ندادن که گاندولف به سارومان مشکوک شده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

خوب کامنت قبلیم که فقط جهت فوران احساسات اولیه بود! :دی حالا راجع به خود تریلر: (پر از اسپویلر تریلر و کتاب!)

قبل از هرچیز اینکه دوستان این قطعا کیفیت نهایی نیست... شاهدشم اون صحنه ایه که جلو لشکر الف ها رو نشون میده در حالی که بارد و تراندویل سواره نزدیک می شن. اگه به صورت های سربازای الف دقت کنید صورتشون هیچ جزئیاتی نداره و تقریبا صاف و محوه... پس خیلی هنوز تا کیفیت نهایی فاصله هست...

post-2089-0-55302600-1415303188_thumb.jp

1- خوب اینطور که از صحنه ها پیدا بود، توی این قسمت فقط یه مجنون نداریم! بلکه به جز تورین، انگار تراندویل هم تا حدودی عقلشو از دست داده تا جایی که با تائوریل هم دعوا داره.. ( فکر کنم کمانشو شکست توی اون صحنه)

2- ارتش ارک ها خیلی عالی بود... هنوز برام سواله اون غارهایی که ارک ها واردش میشن کجاست؟ ... بنظرم یه شخصیت منفی جدید هم دیدم که انگار یه ترول بود... یه بار هم کامل صورتشو نشون داد که خدا میدونه کیه؟!نکنه از فک و فامیلای همون ترول های سنگ شده است !؟؟ اینم عکسش:

post-2089-0-62339100-1415303054_thumb.jp

3- تائوریل انگار بلاخره میخواد این قسمت خودشو توی دل بیننده ها جا کنه... یه جا هم بولگ حسابی از خجالتش در میاد ( میزندش توی صخره ها) که بعید نیست این صحنه پایان کارش باشه...

4- اینطور که پیداست جکسون آخر کار خودشو کرد و کشتن بولگ رو به لگولاس سپرد! البته هنوز خیلی زوده برا نظر دادن ولی اینطوری پیدا بود... ( از کجا معلوم شاید چند لحظه بعد بئورن برسه و ... )

5- صحنه های دولگولدور: نبرد جادوگر های خطه ی میانی! چه شود!! راستی اینم یه عکس باحال از این قسمت و نه نزگول:

post-2089-0-58192100-1415302508_thumb.jp

6- دیالوگ ها از نظرم خوب بودن بخصوص دیالوگ گاندولف: "فقط باید به یک سوال پاسخ بدید: این روز قراره چطور به پایان برسه...؟"

دیالوگ کیلی و بیانش عالی بود....

7- موسیقیش مهیج بود ولی خیلی بعیده که از موسیقی های اصلی فیلم باشه و واسه همین خوب و بدیش زیاد برام مهم نیست...

خلاصه دوباره انتظارات رفت بالــــــــــــــا!!!! :)

من فکر میکنم اون غارها تونل های زیر زمینی هستن که خروجی هر کدام از اون غار ها از یک قسمت اطراف ( تنها کوه ) هستش که برای همین هم هستش که در جنگ پنج سپاه گابلین ها از همه طرف حمله میکنن!

post-1897-0-50575400-1415371313_thumb.jp

در مورد عکس پایین هم فکر میکنم منظور بارد مردم شهر دریاچه هستش که میگه برای

انها مرگ و ویرانی آوردی!

post-1897-0-53270600-1415371384_thumb.pn

در مورد سارومان هم من فکر میکنم اینطوری توی فیلم نشان خواهند داد که حتی سارومان در شورای سفید هم میدانسته که سایرون برگشته و در شورای سفید سارومان به پلیدی کشیده شده بوده و در دالگولدور هم وقتی میگه سایرون را به من بسپارید میخواد با این کارش یک جوری سایرون را نجات بده و فراریش بده از دالگولدور!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

فقط در مورد تراندویل و تاوریل بگم که حدس زده شده ک جلوی تاوریل کسی وایستاده (دورفی یا اورکی) و اون طرف مقابل کشته نه تاوریل رو ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...