رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

Raistlin Majere

عالی بود از هر لحاظی ...

جایی که بیش از همه منو شگفت زده کرد، اونجایی بود که سارومان گفت سائرون رو بسپردیش به من ... خیلی عالی بود!

واقعا تراندویل، تائوریل رو زد کشت، یا زخمیش کرد؟؟؟

نبردهای تن به تنش هم جالب به نظر میاد، بین بولگ و لگولاس، و تورین و آزوگ ...

اونجایی که گالادریل، گاندولف رو می بوسه، اونا اشباح حلقه هستن دوره شون کردن یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

وااااای چی دیدم؟؟؟!! چرا تراندویل تاوریل را میکشه ؟؟؟!!! البته به صورت اتفاقی!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
والار

راستی خبری از داین نبود!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

واسه دانلود کلیپ از یوتیوب تو نوار ادرس قبل از youtube دوتا sوارد کنید تو صفحه ای که وا میشه با کیفیت های مختلف دانش کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

نمی کشتش بابا جان :دی دقت کنین میبینین که تائوریل هم رو تراندویل شمشیر کشیده که تراندویل قاطی میکنه شمشیرشو میکشه ولی فقط میزنه به شمشیر تائوریل!

یکی نیس به این دختره بگه همه مثل لگولاس نیستن!بازی بازی با دم شیر هم بازی؟؟؟ من فکر کنم یه جوری میشه که مرگ کیلی تقصیر تراندویل میشه بعد تائوریل قاطی میکنه شمشیر میکشه و این اوضاع پیش میاد ولی تائوریلو نمیکشه Kinslayer که نیس بیچاره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

به نظر من این به خاطر زاویه دوربینه اگرنه بین تائوریل و تراندویل برخوردی صورت نمیگیره.دی

البته با نظر لیگولاس گرین لیف هم موافقم.پی

دست آزوگ هم که شده مثل جیمز هلر در بازی پروتوتایپ 2 و همچنین الکس مرسر در نسخه 1. :)

ویرایش شده در توسط mgh47

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas*

wow :|

به معنای واقعی عالی بود.کاملا معلومه که سر این اخری قراره کلی گریه کنیم. :)

من درست نفهمیدم اون کیلی بود در اغوش تاوریل؟ :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

اون سوراخ هایی که سپاه ارک ها میره داخل کجاست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

سلام دوستان

تریلر رو دیدم. {اسپویل تریلر}:

مثل همیشه واقعا عالی بود و حقیقتش رو بخواین میشه بعد از اون تریلر دوم برهوت اسماگ و تیزر قبلی از ۵ سپاه، جزو بهترین تریلر هایی که دیدم از سه گانه هابیت قرارش داد. شات های بیلبو و تورین و باردی که در تلاشه تا تیر رو در چله کمان بذاره واقعا دیدنی هستند. صحنه ترول هاش خیلی خوبن و ارتش تراندویل هم عالی بود. تعاملات احساسی فیلی و کیلی و تورین در فیلم جگر سوز خواهد بود...:|

اما نمیدونم چرا اون هیجان لازم رو در دیدنش کسب نکردم. چند تا دلیل داره بنظر خودم:

۱- موسیقی. انتظار چنین موسیقی رو نداشتم. موسیقی اونطوری که میخواستم نبود و چینش کات ها خوب نبود. افکت صوتی خیلی کم داشتیم. اگر این تریلر قرار بود بار غمش بیشتر باشه این موسیقی اشتباه بود. اگر قرار بود بار حماسیش بیشتر باشه که کلا موسیقی و انتخاب شات ها نامناسب بودند. ولی فکر میکنم همون مورد اول باشه که در اون صورت همونطور که گفتم موسیقی خوبی استفاده نشده بود.

۲- تائوریل! خدایا کی شر این دختر کم میشه از دنیای تالکین؟! هم اون صحنه تراندویلش اگر میزنش یا میکشش یا هر چی بد بود هم صحنه کیلیش که اگر اون چیزایی که فکر میکنم باشه که وامصیبتا! :|

۳- اصل نبرد. مثل این که نبرد رو خیلی کش دار و چند مرحله ایش کردن و خب این خیلی با تصورات من مغایرت داشت و شاید زیاد انتظارشو نداشتم. من همیشه یه میدان نبرد باز با ۵ سپاه رو توش تصور میکردم. امیدوارم اشتباه کرده باشم و همینطوری باشه.

۴- این که کلا خود تریلر مایل نیست شما رو زیاد با فیلم آشنا و جذب اون بکنه. نمیدونم هدف از تریلر چی بود پس؟! صرفا نمایش چند تا کات از یه فیلم نیست که...امید که فیلم پر بیننده ترین فیلم تاریخ بشه ما که بخیل نیستیم! =:)

۵- کل فیلم! بعنوان قسمت آخر ماجراجویی بیلبو، کشته شدن کیلی و فیلی و به جنون کشیده شدن تورین و تمام شدن سفر بیلبو و تمام شدن ماجراجویی های سینمایی دنیای تالکین حس بدی به آدم دست میده. :|

در کل بعنوان آخرین تریلر از آخرین اقتباس که قراره بهترینشون هم باشه خیلی با شکوه و زیبا البته حزن انگیر بود. همچنان به قسمت سوم امیدوارم و دوست دارم که لذت کافی رو از دیدنش ببرم و فاصله من رو با دنیای تالکین کمتر بکنه. امیدوارم بتونه رویای ما از هابیت تالکین رو خوب روایت بکنه.

ممنون از دوستانی که زحمت کشیدند و لینک های تریلر رو به موقع گذاشتند. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

اون سوراخ هایی که سپاه ارک ها میره داخل کجاست ؟

اره بوره دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

عالی بود از هر لحاظی ...

جایی که بیش از همه منو شگفت زده کرد، اونجایی بود که سارومان گفت سائرون رو بسپردیش به من ... خیلی عالی بود!

واقعا تراندویل، تائوریل رو زد کشت، یا زخمیش کرد؟؟؟

نبردهای تن به تنش هم جالب به نظر میاد، بین بولگ و لگولاس، و تورین و آزوگ ...

اونجایی که گالادریل، گاندولف رو می بوسه، اونا اشباح حلقه هستن دوره شون کردن یا نه؟

آره این تیکه خیلی خیلی جالب بود Leave sauron to me

گالادریل هم که اون پشت روی زمین افتاده و الرند هم بالای سرشه به نظر میاد نتونسته از پس سائرون بر بیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTORLyNCH

تریلر واقعاً فوق العاده بود. انتظار واقعاً سخته... خصوصن اینکه باید منتظر نسخه ی اکستندد تا سال دیگه باشیم :)

یکی از نکات جالبه تریلر هم عدم حضور اسماگ بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

:) :| :| :| من چه جوری تا عید صبر کنم =:) :D :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

تریلر رو دیدیم و حرفی هم برای گفتن باقی نگذاشت! مطمئنا خیلی از صحنه های حماسی رو گذاشتند برای خود فیلم! فقط یه مشکل کوچولو هست! باید خیلی صبر کنیم تا فیلم دست ما ها برسه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

خب بلاخره تریلر اومد و دیدیمش همه.

اول از همه میخوام بگم که فقط منم که برای دیدن اتفاقات دولگولدور بیشتر هیجان دارم تا خود نبرد پنج سپاه یا بقیه هم همینجورین؟! منظورم اینه که اون صحنه ی ورود لرد ارلاند مو به تنم سیخ کرد. عالی بود.

تورین بلاخره به اون جنونی که اسماوگ وعدشو داده بود رسید و این رو خیلی قشنگ درآوردن. ولی اینکه کلا اسماوگ رو خذف کردن از تریلرها کاملا معلوم شد که چی میشه، شاید یکی کتاب رو نخونده باشه این تریلر رو ببینه میفهمه که دیگه از اژدها خبری نیست یاحداقل اینکه اژدها نقش مهمی نداره تو این قسمت. این به نظرم خوب نیست، میتونستن روی گرونترین شخصیت cgi سینما مانور بیشتری بدن که فقط آتیشش رو نشون دادن.

اون بچه آزوگ چی میگفت اون وسط؟! :)

از تراندویل خوشم میاد خیلی امیدوارم تو این قسمت نقش مهمی داشته باشه، از لگولاس بیشتر نباشه کمتر هم نباید باشه.

یه انتقادی هم وارده اونم قسمت خفاش ها بود، واقعا بد طراحی شده بود و خیلی خیلی خیلی کارتونی شده بود فیلم، در حد کارتون های دیزنی هم نبود حتی. واقعا امیدوارم برای اکران درستش کنن اینو. یجورایی این انتقاد به سپاه اورکها هم وارده مثلا ارباب حلقه ها: دوبرج نبرد هلمزدیپ توی شب بود و زیاد جزئیات دیده نمیشد ولی ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه هم نبرد پله نور فیلد هم دروازه ی سیاه تو روشنایی روز بودن و کامپیوتری بودن سپاه هردوطرف به چشم نمیومد، من خودم تا پشت صحنه ها رو ندیدم باورم نمیشد سپاه روهیریم همش 20 نفرن مثلا! انقدر حرفه ای کار شده بود. اینجا بیشتر به انیمیشن میزنه لشگرها. این رو که بعید میدونم درست کنن ولی خدا کنه یه دستی به سر و روی اون خفاشها بکشن.

در آخر هم باید بگم که خیلی تلخه وداع با سینمای تالکین...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

بچه ها خواهشاً اگه مى شه يكى كيفيت 1080p بذاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

خوب کامنت قبلیم که فقط جهت فوران احساسات اولیه بود! :دی حالا راجع به خود تریلر: (پر از اسپویلر تریلر و کتاب!)

قبل از هرچیز اینکه دوستان این قطعا کیفیت نهایی نیست... شاهدشم اون صحنه ایه که جلو لشکر الف ها رو نشون میده در حالی که بارد و تراندویل سواره نزدیک می شن. اگه به صورت های سربازای الف دقت کنید صورتشون هیچ جزئیاتی نداره و تقریبا صاف و محوه... پس خیلی هنوز تا کیفیت نهایی فاصله هست...

post-2089-0-55302600-1415303188_thumb.jp

1- خوب اینطور که از صحنه ها پیدا بود، توی این قسمت فقط یه مجنون نداریم! بلکه به جز تورین، انگار تراندویل هم تا حدودی عقلشو از دست داده تا جایی که با تائوریل هم دعوا داره.. ( فکر کنم کمانشو شکست توی اون صحنه)

2- ارتش ارک ها خیلی عالی بود... هنوز برام سواله اون غارهایی که ارک ها واردش میشن کجاست؟ ... بنظرم یه شخصیت منفی جدید هم دیدم که انگار یه ترول بود... یه بار هم کامل صورتشو نشون داد که خدا میدونه کیه؟!نکنه از فک و فامیلای همون ترول های سنگ شده است !؟؟ اینم عکسش:

post-2089-0-62339100-1415303054_thumb.jp

3- تائوریل انگار بلاخره میخواد این قسمت خودشو توی دل بیننده ها جا کنه... یه جا هم بولگ حسابی از خجالتش در میاد ( میزندش توی صخره ها) که بعید نیست این صحنه پایان کارش باشه...

4- اینطور که پیداست جکسون آخر کار خودشو کرد و کشتن بولگ رو به لگولاس سپرد! البته هنوز خیلی زوده برا نظر دادن ولی اینطوری پیدا بود... ( از کجا معلوم شاید چند لحظه بعد بئورن برسه و ... )

5- صحنه های دولگولدور: نبرد جادوگر های خطه ی میانی! چه شود!! راستی اینم یه عکس باحال از این قسمت و نه نزگول:

post-2089-0-58192100-1415302508_thumb.jp

6- دیالوگ ها از نظرم خوب بودن بخصوص دیالوگ گاندولف: "فقط باید به یک سوال پاسخ بدید: این روز قراره چطور به پایان برسه...؟"

دیالوگ کیلی و بیانش عالی بود....

7- موسیقیش مهیج بود ولی خیلی بعیده که از موسیقی های اصلی فیلم باشه و واسه همین خوب و بدیش زیاد برام مهم نیست...

خلاصه دوباره انتظارات رفت بالــــــــــــــا!!!! :)

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rosebud

کاش از همون اول تائوریلی به این سه گانه اضافه نمیشد. صحنه هایی که توش ترول ها رو نشون میده به شدت مصنوعی در اومده و همین طور صورت آزورگ از الباقی قسمت ها فانتزی تر شده، کاش اینا رو بفهمن و درست کنن. اه که چقدر این تائوریل روی مخه، شخصیتی که خیلی از ابعاد دنیای تالکین بیرون میزنه، کاش اگرم میخواستن چنین فاجعه ای رو اضافه کنن میزاشتنش برای نسخه اکستندد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

بچه ها خواهشاً اگه مى شه يكى كيفيت 1080p بذاره

زیاد تفاوتی نداره با کیفیت های دیگه چون بیت ریتش پایینه و 1080pاصلی نیست. اما به هرحال این کیفیت 1080p با حجم 67 مگ هست که میتونید از اینجا دانلود کنید

http://uploadboy.com/8z32lpgy79j2.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

تشکر از لینک های دوستان. :)

تریلر قشنگی بود.به نظر میاد سارومان و سائرون با هم درگیر بشن.من که از همه بیشتر منتظر سکانس های سائرون هستم.

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

همه چیز خوب بود. الا گوزن تراندویل :)

من با دیدن اون صحنه، احساس کردم باز وقتشه برچسب "انیمیشن" روی سه گانه ی هابیت بزارم. :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

یه چیزی دقت کردین سه تا شخصیت توی این تریلر حضور نداشتند: اسماگ، راداگاست و دین...

این در حالیه که توی صحنه های دولگولدور ، رادگاست هم باید حضور میداشت... یعنی چی به سر راداگاست اومده؟؟؟ فرار کرده؟ همراه گالادریل و الراند نیمده و کنار کشیده؟ یا کشته شده؟؟؟ :)

این که توی بعضی تصاویر ، عصاش توی دستای گاندولف دیده میشه هم، به این حدسیات بیشتر دامن میزنه...

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...