رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

بیلبو

دوستان الآن فیلمبرداری پنج سپاه انجام شده یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

یعنی ممکنه چهار قسمتی بشه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

خبرهایی تو فیسبوک منتشر شده که ویگو مورتنسن و سین آستین تو نقش آراگورن و سم وایزگمجی قراره مجددا ظاهر بشن.البته سین آستین اینو رد کرده ولی شایعات نسبتا زیاده و گفته شده در صورت حضور این دو در قسمت سوم"هابیت: به آنجا رفتم و بازگشتم"داستان تا حدودی تغییر پیدا میکنه و پیوندهایی هم ممکنه به ارباب داده بشه.

خبر جالبی هم که دیروز به گوش میرسید در مورد تریلر فیلم بود!موسسه NATO یه لیستایی در مورد تریلرها منتشر کرده که تو 150 روز آینده هرتریلرکه منتشر میشه زیر 2 دیقه مدت زمانشه.البته گفته میشه این لیسن دو تا استثناهم قائل شده.گفته میشه یکی از اون استثناها تریلر قست سوم هست.در مورد زمان تریلر هم شایعات میگن حدود 4 ماه قبل از اکران عمومی فیلم آغاز تریلر و تبلیغ بیرون دادنهاست!تریلر اول برهوت اسماگ شش ماه زودتر از اکران فیلم ریلیز شد.همین موضوع زمان ریلیز تریلر سوم باعث شده گمانه زنی ها در مورد حضور آراگورن و تغییر سیر داستانی و اضافه و کم کردن صحنه ها به فیلمی که جکسون قصد داشت داشته ابتدا اونو رو پرده ببره شده.فعلا منتظرین رو هوا هستند 4.gif

تصور میکنم جکسون بعد از اینکه از لحاظ مالی جیب برادران وارنر را اشباع کرده حالا به فکر اینه که به داستان قسمت سوم غنای بیشتری ببخشه و با افزودن آراگورن و سم وایزگمجی حس نوستالوژیک ارباب رو تو دل طرفدارا برافروخته کنه و تجربه نه چندان دلنشینی که از دوقسمتی قبلی در اذهان عموم بوجود اومده رو به دست فراموشی بسپره.باشد که در آینده ای نزدیک باز هم اورا اینبار قدرتمندتر از هابیت در سرزمین میانه ببینیم!

همچنان گمانه زنی ها بر سر سیلیماریلیون پابرجاست.جالبه تو شبکه های مجازی کاربرای خارجکی هم از سیلماریلیون یک سریال شکوهمند به کارگردانی جکسون رو انتظار دارن!باید دید بازی های زمانه چی رقم میزنه.شخصا یه سریال خفن در حدو اندازه های بازی تاج و تخت رو بیشتر ترجیح میدم!

منبع : نقد فارسی

خبر خوبیه. فقط امیدوارم که این تغییرات نظر مثبت طرفداران رو جلب کنن.

یه اسپم:

بحث سیلماریلیون شد، امیدوارم زودتر به نتیجه برسه و ما رو از این سرگردانی دربیارن! خدا کنه پیتر زودتر شفاف سازی:دی کنه در این مورد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

وای خدای من :)) سم و آراگورن از شخصیت های بسیار محبوب من هستن ، اگر تو فیلم سوم باشن من ذوق مرگ میشم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

البته من خودم شخصا مخالف اینم که آراگورن و سم رو بیارن تو هابیت . آراگورن که تو اون دوران یه نوجوان بوده و اصلا به سن و سال ویگو مورتنسن نمیخوره . شاید اگه یه کودک که نقش آراگورن رو بازی کنه رو بتونم قبول کنم . جکسون باید بزاره هابیت با پای خودش سرپا بایسته و نباید همش از ارباب حلقه ها کمک بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
AragornRP

همچین نوجوان هم نبوده...تو ارباب حلقه ها آراگورن 87 سالش بوده که به 60 سال قبل و به دوران هابیت برگرده میشه 27 سالش...میشه با یه گریم سنگین جوونش کرد...

ویرایش شده در توسط AragornRP

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

بابا وقتی میگه سم رو هم میخواد بیاره یعنی زمانی هستش که فرودو هم هست دیگه ! پس آراگورن هم همون سن خودشه دیگه :))

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

... و تجربه نه چندان دلنشینی که از دوقسمتی قبلی در اذهان عموم بوجود اومده رو به دست فراموشی بسپره.

منبع : نقد فارسی

:)) چه طرف واسه خودش دوخته و بافته و رفته! هابیت 1 و 2 رو دیده اصن؟؟ تجربه ی نه چندان دل نشین؟؟ خودش، چند نفره ماشالله! همه ی مردم با هم هست! یه نفر نیستا، همه ی اوناییه که رفتن سینما اومدن، همشون با همه :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

آیا این درسته که تو بعضی از سایت های نقد فیلم گفته شده ما در نسخه سوم فیلم هابیت یعنی هابیت : آنجا و بازگشت دوباره؛ شاهد بزرگترین جنگ در تاریخ سینمای جهان خواهیم بود؟

اگه واقعا این طور باشه و فیلم هابیت انتظار ها رو برآورده نکنه چی میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
والار

یکی از سرپرستان جلوه های ویژه ی فیلم تو مصاحبه ی مختصری گفته که: اصلا نمیدونید که پیتر چی داره براتون آماده میکنه... عقابها با سیل عظیمی از خفاشها در آسمان میجنگند و از طرفی تورین سپربلوط فرمانده ی دورفها روی یکی از یالهای تنها کوه شجاعانه شمشیر میزند! ...

همچنین به این نکته اشاره کرده بود که بیش از اندازه بزرگ خواهد بود این نبرد و در طی جنگ، تک تک دورفها یک "هیرو مومنت" یا همون لحظه ی قهرمانی مخصوص به خودشونو خواهند داشت.

این طور که سرپرست جلوه های ویژه گفته ، برای دیدنش دارم لحظه شماری میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

یکی از سرپرستان جلوه های ویژه ی فیلم تو مصاحبه ی مختصری گفته که: اصلا نمیدونید که پیتر چی داره براتون آماده میکنه... عقابها با سیل عظیمی از خفاشها در آسمان میجنگند و از طرفی تورین سپربلوط فرمانده ی دورفها روی یکی از یالهای تنها کوه شجاعانه شمشیر میزند! ...

همچنین به این نکته اشاره کرده بود که بیش از اندازه بزرگ خواهد بود این نبرد و در طی جنگ، تک تک دورفها یک "هیرو مومنت" یا همون لحظه ی قهرمانی مخصوص به خودشونو خواهند داشت.

ممنون از اطلاع رسانی.

یک لحظه فکر کنید هیرو مومنت بامبور چجوری باشه؟! خخخخخ.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Radagast the brown

باتوجه به نحوه اختصاص داستان به هرقسمت(عجب ترکیبی ساختم!)،قسمت سوم باید پر از صحنه های اکشن باشه.

نبرد پنج سپاه و درگیری های دول گولدور و قبل از اینها،گرداومدن ارتش های الف و اورک ها و اومدن سپاه داین و...

قسمت سوم فیلمی هست که پر از نیروی جنگی و شمشیر و نیزه و تیر و تبر ودشنه و آهن و فولاد و گردوخاک خواهد بود

تازه دوستان که میگن "هیرومومنت" هم داره!!!

چه شود!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

یه سوال دیگه.

اگه واقعا جنگش بزرگترین جنگ باشه پس باید اسکار های زیادی هم بگیره...همینطوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

یه سوال دیگه.

اگه واقعا جنگش بزرگترین جنگ باشه پس باید اسکار های زیادی هم بگیره...همینطوره؟

بنظرم نه... ملاک اسکار که بزرگترین جنگ نیست واسه جایزه دادن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

اون ک بله.ولی خب همین زمینه میشه تا در رشته های مختلفی نامزد شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

اون ک بله.ولی خب همین زمینه میشه تا در رشته های مختلفی نامزد شه

والا لوکیشنهایی که واسه فیلم دوم به اون عظمت و جزییات ساخته بودن (لیک تان، میرکوود، خونه ی بیورن، تالارهای تراندوییل) در زمینه ی آرت دیرکشن اند ست دکوریشن، نامزد نشد... گریم جک اس و لون رنجر که کل گریم فیلمشون اندازه ی اون اورکیه که تراندوییل سرشو یهو قطع کرد، گریم هم نامزد نشد، موسیقیشم نامزد نشد :-bd

هیچ انتظاری نیست که برای سومین فیلم عدالت رعایت شه...

ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

والا لوکیشنهایی که واسه فیلم دوم به اون عظمت و جزییات ساخته بودن (لیک تان، میرکوود، خونه ی بیورن، تالارهای تراندوییل) در زمینه ی آرت دیرکشن اند ست دکوریشن، نامزد نشد... گریم جک اس و لون رنجر که کل گریم فیلمشون اندازه ی اون اورکیه که تراندوییل سرشو یهو قطع کرد، نامزد نشد، موسیقیشم نامزد نشد :-bd

هیچ انتظاری نیست که برای سومین فیلم عدالت رعایت شه...

البته به نظر منکه قسمت سوم حتی پتانسیل اینکه نامزد اسکار بهترین فیلم یا کارگردانی بشه رو هم داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

البته به نظر منکه قسمت سوم حتی پتانسیل اینکه نامزد اسکار بهترین فیلم یا کارگردانی بشه رو هم داره.

بنظرم در نهایت خود فیلم مهمه، جایزه ام بگیره ولی فیلم خوبی نباشه چه فایده ای داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...