رفتن به مطلب
Legolas

بازی سرزمین میانه: سایه ی موردور

Recommended Posts

تور

خب بالاخره لگولاس عزیز هم اولین تاپیکش رو زد که جای بسی تعجب، شعف و سپاس گذاری و یا ترکیبی از اینها رو باهم داره!! :|

نمیدونم چه اصراریه به خلق داستان های فن فیکشن و عجیب غریب برای بازی هاشون! یه اقتباس از این همه داستان کتاب ها واقعا سخت تره از پردازش داستان هایی من در آوردی در بستر دنیای تالکین؟! بهرحال امیدوارم پیشرفت و ارتقایی نسبت به نبرد در شمال داشته باشه کارشون! ما که منتظریم بهرحال چه کنیم دیگه برچسب آردا خورده روش...

درباره تریلر: اون چکش ثور نبود؟! :دی

با دیدن تریلر یه خورده نا امید شدم نسبت به گیم پلی اما امیدوارم اشتباه حدس زده باشم. یه تکاور میره موردور برای گرفتن انتقام از خانواده اش؟! :) بابا اینا با این قصه هاشون دارن به کلی سرزمین میانه تالکین و افکار و عقاید و جو حاکم بر داستان و همه رو تحریف میکنن! والا کریستوفر حق داره...منم بودم به این بی جنبه ها هیچ حق امتیازی نمی دادم!! (پیتر جکسسون استثناء بزرگیست!!)

رنکینگ 18 هم خورده روش...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

تریلر منتشر شده از این بازی رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید:

Download

منبع: گیم اسپات

ممنون. ولی این تریلری که الان لینکش رو دادی ماله Guardians of Middle-Earth بود یا Shadow of Mordor؟!

اگه ماله سایه ی موردور باشه که گرافیک خوبی داشت خوشم اومد! ظاهرا گندالف، لگولاس و آراگورن و البته گالوم هم توی بازی بودن...چه جالب!

خب بالاخره لگولاس عزیز هم اولین تاپیکش رو زد که جای بسی تعجب، شعف و سپاس گذاری و یا ترکیبی از اینها رو باهم داره!! :|

نمیدونم چه اصراریه به خلق داستان های فن فیکشن و عجیب غریب برای بازی هاشون! یه اقتباس از این همه داستان کتاب ها واقعا سخت تره از پردازش داستان هایی من در آوردی در بستر دنیای تالکین؟! بهرحال امیدوارم پیشرفت و ارتقایی نسبت به نبرد در شمال داشته باشه کارشون! ما که منتظریم بهرحال چه کنیم دیگه برچسب آردا خورده روش...

درباره تریلر: اون چکش ثور نبود؟! :دی

با دیدن تریلر یه خورده نا امید شدم نسبت به گیم پلی اما امیدوارم اشتباه حدس زده باشم. یه تکاور میره موردور برای گرفتن انتقام از خانواده اش؟! :) بابا اینا با این قصه هاشون دارن به کلی سرزمین میانه تالکین و افکار و عقاید و جو حاکم بر داستان و همه رو تحریف میکنن! والا کریستوفر حق داره...منم بودم به این بی جنبه ها هیچ حق امتیازی نمی دادم!! (پیتر جکسسون استثناء بزرگیست!!)

رنکینگ 18 هم خورده روش...

سپاس. مدت ها بود در فکر زدن یک تاپیک بودم و این خبر هم وسیله شد! ولی راضی نیستم از اولین تاپیکم...بعد از ۲ سال و خورده ای، باید یه چیزه بهتر و پر بار تری می بود!

نظر منم همینه! ولی با دیدن اون تریلر الان یه خورده متعجب شدم. میشه امید داشت بهش :دی

طبق خبره دیگه ای، باید منتظر یه بازی جدید از دنیای تالکین تحت عنوان AAA هم باشیم که با همکاری پیتر جکسون و استودیوی Weta خواهد بود.

به نظرم این یکی حرف بیشتری برای زدن باید داشته باشه!

ویرایش شده در توسط Le‌golas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

وای پسر! عجب بازی بشه! هنوز معلوم نیست کی بیاد؟

لگولاس: آقا مبارک باشه، شیرینیشو کی میدی؟ :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Necromancer

ممنون. ولی این تریلری که الان لینکش رو دادی ماله Guardians of Middle-Earth بود یا Shadow of Mordor؟!

اگه ماله سایه ی موردور باشه که گرافیک خوبی داشت خوشم اومد! ظاهرا گندالف، لگولاس و آراگورن و البته گالوم هم توی بازی بودن...چه جالب!

اسم سایه موردور رو توی ویدیو ذکر میکنه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas
وای پسر! عجب بازی بشه! هنوز معلوم نیست کی بیاد؟ لگولاس: آقا مبارک باشه، شیرینیشو کی میدی؟ :|

هنوز دقیق معلوم نیست. البته GameSpot زده ۳۱ دسامبر ۲۰۱۴ میاد ولی شک دارم درست باشه ;)

تو هم که هر اتفاقی می افته فقط دنباله شیرینی ای. :| اگه گشنته بگو از صندوق فروم بهت وام بدیم خب :دی

اسم سایه موردور رو توی ویدیو ذکر میکنه :)

آره ولی چون بالای تصویر زده بود Guardians of Middle-earth و تالیونش (همون که پتک ثور داشت) با تالیون توی تصاویر Shadow of Mordor فرق داره، احساس کردم تریلر هم ماله این بازی نیست.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یه عکس دیگه به پست اول اضافه شد.

ویرایش شده در توسط Le‌golas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

تریلر منتشر شده از این بازی رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید:

Download

منبع: گیم اسپات

نع! .. این تریلر نیست! فقط خبرایی در باره این بازی می ده .. فیلمش فیلم

Guardians of Middle-Earth بود .. مطمعنم!! من خودم

Guardians of Middle-Earth رو بازی کردم .. این فیلم اولشه .. ینی قبل ورود به بازی نشون می ده و اون شخص هم میگه که همچین بازی به اسم shadow of mordor در حال کار کردنه!

این فیلم تریلرش نیست و فیلمی که نشون میده مال

Guardians of Middle-Earth هستش

کمی دقت کنید لطفا

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

هر بازی از سرزمین میانه با هر کیفیتی منتشر بشه ما استقبال میکنیم

conquest و نبرد در شمال که تاحدودی خوب بودند ببینیم این یکی چطوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

ببینید دوستان قصد توهین ندارم اما....

بازی های باحال و واقعی آردا(قیام ویچ کینگ و نبرد برای middle earth و چند تا دیگه بودن.)

بیشتر از این بی مزه نمیشه؟!!

در ضمن هیچ یک از ما آردایی ها راضی به تغییر داستان بازی توسط شرکت های بازی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

ببینید دوستان قصد توهین ندارم اما....

بازی های باحال و واقعی آردا(قیام ویچ کینگ و نبرد برای middle earth و چند تا دیگه بودن.)

بیشتر از این بی مزه نمیشه؟!!

در ضمن هیچ یک از ما آردایی ها راضی به تغییر داستان بازی توسط شرکت های بازی نیست.

هوم!! بعله! موافقم ینی!!! قعلا که من هیچ بازی بهتر از نبرد برا سرزمین میانه و ویچ کینگ ندیدم!! . تنها بازی هست که سالهاست رو سیستمم نصبه!!! .... ولی .. به نظرم .. اینا اصلا هم بی مزه نیستن!! منظورم

Guardians of Middle-Earth هست .. من که خیلی باهاش حال کردم!! ... درته شخصیت های بسی زیادی رو بهش اضافه کردن و به سرزمین میانه نمی خوره! اما بازی جالبیه!! ..

در باره این بازی جدید (سایه موردور) هم چیزی نمی دونم .. اما فککنم زیاد جالب نباشه .. شاید گیم پلی و گر

افیک خوبی داشته باشه .. اما به سرزمین میانه و موردور توهین شده1!!!!

مگه میشه یکی که خوندوادشو از دست میده بیاد تنهایی با موردور مبارزه کنه؟!؟!؟ .. می زنن داغونش می کنن!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

این یه چیزه سلیقه ای هست که از تغییراتِ اضافه توی بازی خوشت بیاد یا نه! یکی مثل من براش جذاب تره که داستان، کاملا طبق داستان های کتاب های تالکین باشه و برام تداعی همون چیزی که خوندم رو بکنه، ولی یکی دیگه دوست داره چیزهای جدید هم تجربه بکنه...

مگه میشه یکی که خوندوادشو از دست میده بیاد تنهایی با موردور مبارزه کنه؟!؟!؟ .. می زنن داغونش می کنن!!!

البته من فکر نمی کنم تالیون یک نفره بخواد با کل ارتش سائورون و موردور مبارزه کنه! و در این راه دوستان و همراهانی خواهد داشت. ولی خب محور داستان همون چیزیه که در پست اول گفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

بازی جالبی باید باشه... ولی راستش بعد از اکران هابیت، بیشتر انتظار یک بازی کاملا هابیتی و شخصیت های دورفی رو میکشیدم، نه یک بازگشت به ارباب حلقه ها و شخصیت رنجر و سائرون و...

دوستان خبری از بازی در رابطه با هابیت نیست؟ خودم که تاحالا چیزی ندیدم خیال میکردم شرکت هایی مثل EA Games زود تر از اینا بجنبن..! یا نکنه منتظرن تا هر 3 قسمت ساحته و پخش بشه بعد بازیشو بسازن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

بازی جالبی باید باشه... ولی راستش بعد از اکران هابیت، بیشتر انتظار یک بازی کاملا هابیتی و شخصیت های دورفی رو میکشیدم، نه یک بازگشت به ارباب حلقه ها و شخصیت رنجر و سائرون و...

دوستان خبری از بازی در رابطه با هابیت نیست؟ خودم که تاحالا چیزی ندیدم خیال میکردم شرکت هایی مثل EA Games زود تر از اینا بجنبن..! یا نکنه منتظرن تا هر 3 قسمت ساحته و پخش بشه بعد بازیشو بسازن؟

EA که دیگه فک نکنم کاری بکنه چون امتیاز ساخت بازی بر اساس داستان های تالکین رو فککنم نداره (البته منبعم موثق نیست!)

تنها چیزی که دی ده ام ... یکی

Guardians of Middle-Earth هست که شخصیتای گروه تورین رو داره .. یکی هم Edain mod واسه قیام ویچ کینگ بود که دورف هاش واقعا خوب بودن و تقریبا تموم شخصیتای هابیت رو داشت .. به نظرم یه بار تو moddb سرچ کن دانلود کن! ... خوبه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

EA که دیگه فک نکنم کاری بکنه چون امتیاز ساخت بازی بر اساس داستان های تالکین رو فککنم نداره (البته منبعم موثق نیست!)

تنها چیزی که دی ده ام ... یکی

Guardians of Middle-Earth هست که شخصیتای گروه تورین رو داره .. یکی هم Edain mod واسه قیام ویچ کینگ بود که دورف هاش واقعا خوب بودن و تقریبا تموم شخصیتای هابیت رو داشت .. به نظرم یه بار تو moddb سرچ کن دانلود کن! ... خوبه!!!

میشه یکم بیشتر توضیح بدین این Edain mod چی هستش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

میشه یکم بیشتر توضیح بدین این Edain mod چی هستش؟

یه مود ه واسه قیام شاه جادو پیشه .. که روش نصب میشه .. نیرو ها و کلا سیستم جدیدی داره! ... یکی از تغییراتش مال دورف هاست .. و می تونی هیرو های هابیت (البته ما سفر غیر منتظره ... بارد و تائوریل و اینا نیست!)

رو باهاش بسازی ..

به نظرم بیش از این تاپیکو منحرف نکنیم .. اگه بخواین لینکشو تو تاپیک شاه جادو پیشه میگم و دربارش حرف می زنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

ویکیای بازی : http://shadowofmordo...of_Mordor_Wikia به گسترش این ویکیا کمک کنید . این هم صفحه اختصاصی خود بازی در ویکیا :http://shadowofmordor.wikia.com/wiki/Middle-earth:_Shadow_of_Mordor

ویرایش شده در توسط سیه تیغ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

بی شک موفقیتش از نبرد در شمال بیشتره گرافیکش که واقعا تکامل یافتس اورک هاش هم که خیلی خوشگل ترن فقط این مونده که شمشیر زنیش مثل نبرد در شمال نباشه که تا شمشیر و ببره بالا تا بیاره پایین یه دو روزی شده باشه!!

هر چی باشه چیز خوفیه به نظرم وقتی بیاد فروش خوبی میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

post-1579-0-29194400-1385076510_thumb.jp

post-1579-0-28786700-1385076957_thumb.jp

post-1579-0-41796900-1385077017_thumb.jp

post-1579-0-38997900-1385077039_thumb.jp

post-1579-0-94959900-1385077058_thumb.jp

post-1579-0-37179400-1385077080_thumb.jp

اول که این بازی رو دیدم فکر کردم یه بازی تو مایه های نبرد شمال و این صحبتا باشه... ولی حالا با دیدن این عکس ها بیشتر از همه به یاد بازی Assassin's Creed میوفتم! بخصوص اون عکسی که روی طناب نشسته یا اونجا که تصویر حالت نگاتیو مانند پیدا کرده ، خیلی شبیه به وقتیه که در بازی اسسین از دید عقابی استفاده می کنی... گمونم تا حدودی از بازی اسسین توی این بازی تقلیداتی شده باشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

اگه از AC تقلید کرده باشن که محشر میشه ! مخصوصا در fighting system بازی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

بازي خيلي خوبيه ولي حيف که سال آينده مياد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

درود بر همه. با ۲ تا چیز جدید برگشتم.

اولی ۲ تا عکس جدید از بازی هست که احتمالا تا حالا ندیدید:

post-1579-0-99254100-1390499346_thumb.jp

post-1579-0-27547100-1390499431_thumb.jp

دومی هم یه ویدیو هست که در اون ۲ نفر از تیم موسیقی بازی در مورد نحوه ی ساخت آهنگ ها و موارد مربوطه صحبت می کنند:

کلیک کنید!

با سپاس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

دوستان این هم سه تا عکس جدید از بازی:

http://games.yahoo.c...rdor-slideshow/

ممنون،باحال بود.

راستی نمیشه این بازی ها رو به صورت آنلاین انجام بدیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...