رفتن به مطلب

Recommended Posts

THOR

من از این سکانس ها در فیلم هابیت خوشم اومد :

سکانسی که بیبلو و گلوم برای همدیگر معما طرح میکنند

و سکانسی که غول ها میخواهند تورین و افرادشو بخورن

و سکانسی که همه دور هم در خانه ی بیبلو جمعن242319_975.jpg242317_499.jpg

242314_822.jpg

ویرایش شده در توسط الوه
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خب من صبر ندارم تا دوقسمت دیگه بیاد بعد نظرمو بگم. همین الان فعلا از قسمت اول میگم:

بهترین و طلایی ترین سکانس قسمت اول معما در تاریکی بود. موسیقی خوب و بازی طلایی اندی سرکیس و مارتین فریمن علتش بود.

البته مهمانی غیر منتظره هم خیلی جالب و خوب از آب دراومده بود.

ولی این که در این تاپیک در باره دو قسمت بعدی چه خواهم نوشت ذهنمو درگیر کرده...

تا دوقسمت بعد... :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

آواز کوه های مه آلود توی خونه بیلبو اشتیاق دورف ها رو برای پس گرفتن خونه شون نشون میداد

اون جایی که بیلبو به کمک تورین میره توی حمله وارگ ها

سکانس پایانی فیلم اون جایی که تورین بیلبو رو بغل میکنه

همینا فعلا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

سمفونی اربور در خانه ی بیلبو

اون جایی که من میرم دول گول دور بعد سائورون ظاهر میشه

کلا اون جاهایی که تو مغاره گابلین ها بودن

و نبرد اخر که تورین میپره از درخت پایین بعدش بیلبو میره کمکش

بببعله خب اینم سکانسایی که خودم دوست داشتم!

اوه راستی شورای سفید رو هم دوست داشتم!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

سکانسی که بالین داره در مورد تورین و جنگ آزانول بیزار حرف میزنه بسیار عالیه.موسیقیه عالی داره و بازی بسیار زیبای بازیگران اون قسمت رو خیلی قشنگ نشون داده.

ویرایش شده در توسط Edhelharen

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

من از اون تیکهه که تو خونه بیلبو ظرفارو شستنو تند تند مریختن روهم اونم با آواز خیلی خوشم اومد بامزه بود

از مدل اجق وق موهای دورفاام خیلی خوشم اودم

از اون تیکهه که ترولا ( ترول بودن یا گابلین ! ) میخواستن بخورنشونم همینطور . مخصوصا اون تیکه ه که هرکدوم میگفتن من یه انگل بزرگ دارم .....خخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

سکانس نهایی

(آخ یکی دستمال کاغذی بده اشکم در اومد)

250px-Darrell_Sweet_-_The_Death_of_Thorin_Oakenshield.jpg

ویرایش شده در توسط تور
قرارگرفتن در کد اسپویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

به نظر من اولش واقعا خوب روایت کردن که چطور اسماگ حمله میکنه.

موقع حمله الف ها به وارگ ها و اورک ها به خاطر آهنگش خیلی خاطره انگیز بود یاد هالدیر و دوبرج افتادم صدای شیپورشون...

رفتن راداگاست به دول گولدور و همینطور دیدن نکرومانسر

آخرش هم که همه روی قله واستادن و تنها کوه دیده میشه (ولی میرکوودو خیلی کوچیک نشون دادن خیلی کوچیک خوب آخه چه جوری تنها کوه دیده میشه از اون جا؟ مگه تنها کوه چقده؟)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

بهترین سکانس به نظر من برخورد بیلبو. و گولوم ـه با بازیه زیبای فریمن و سرکیس که هیجان و زیبایی این سکانس رو دوچندان کرده+سکانسی که بانو گالدریل و گندالف با هم گپ میزنن هم بسیار دوست داشتنیه+چکار کنم دیگه نمیشه جایی حرف خوبها بیاد وسط و من یادی از بانوی لورین نکنم :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

کلا سکانس های هابیت ،قدرت لوتر رو نداشت و نمیتونم از یه سکانس اسم ببرم که کاملا پسندیده باشم و خالی از ضعف باشه(برخلاف لوتر که پربود از سکانس های ماندگار!!)

ولی از دو لحظه خوشم اومد یکی لحظه وارد شدن راداگاست قهوه ای به دول گولدور و تقابل اون با یکی از اون 9 پادشاه!.طراحی دول گولدور و جلوه های ویژه در اون لحظات به نظر خوب بود و حس صحنه رو خوب منتقل میکرد

و دیگه پرواز عقاب ها به همراه دورف ها و بیلیبو و گندالف که با همراه شدن با یه موسیقی دلنشین پایان خوبی برای سکانس از چاله به چاه بود

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

همون طور که بقیه دوستان گفتن زیبا ترین سکانسش معما در تاریکی بود.ولی یه چند تا سکانس دیگه داشت که واقعا زیبا بودن.یکیش تعقیب شدن دورف ها وگندالف و بیلبو در غار گابلین ها .فرار کردن راداگاست از دست ارکها اینم قشنگ بود. یکی دیگه هم وقتی بود که راداگاست در دول گلدور بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

به نظر من بهترین سکانسهای هابیت سفری غیر منتظره

1-مهمانی دورفها وسرود خونیشون

2-تصمیم بیلبو برای همسفر شدن با دورفها (اون قسمتهایی که نقشه به دست میدویه )

3-قسمتهای مربوط به رادگاست

4- معما در تاریکی

5-حمله ی وارگها وشجاعت بیلبو برای نجات تورین

6-پرواز بر فراز اسمان ابی همراه عقابها

7- وپروانه ی در حال پرواز که واقعا زیبا بود و ادمو یاد این جمله می انداخت امید هرگز نمیمیرد

ودر اخرین بهترین شون گزینه ی یک مهمانی دورفی

ویرایش شده در توسط rings

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

بهترین سکانس نبرد حماسیه آزانول بیزار بود طراحیه شخصیت آزوگ عالی بود موسیقیه متن (دشمن کهن){An_Ancient_Enemy}حرف نداشت

ولی بعد از اون مهمانیه بیلبو خیلی عالی بود فراره دورف ها از وارگ ها هم زیبا در اومده بود.سکانس دولگولدور با اینکه کم بود واقعا شاهکار بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

اقا با اجازه من یه دوتا دیگه میگم اینا جا موند:یکیش وقتی که ارک ها به گروهشون در تزدیکی راه مخفی ایملادریس حمله میکنن جالب بود فیلم برداریش هم خوب بود.دراخر فیلم هم که روی اون تپه از عقابا پیاده میشن اونجا هم خیلی جالب بود هم فیلم برداریش هم موزیکش و اونجایم که تورین میگه که درمورد بیلبو شتباه کرده به نظرم زیبا بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

خب من سکانس ها را به این صورت دسته بندی کردم:

1-بهترین سکانس جنگی:در واقع بهترین سکانس های فیلم همیشه جنگ ها هستند.اونجا که تورین اورک رنگ پریده رو میبینه و با نهایت خشم و نفرت به طرفش میره...واقعا که اون لحظه پر ابهت شده بود.دست کمی از آراگورن نداشت :D

2-بهترین سکانس طنز:دورف ها واقعا موجودات باروحی هستند و گاهی حرفای جالبی میزنند.اونجا که ترول ها میخواستند کبابشون کنند یکی از دورف ها به بیلبو گفت:بی خیال...اونا احمقن.

و یک دورف دیگه فکر کنم کیلی گفت:ما از اونا احمق تریم.-جمع کردن ظرف های بیلبو،بعد از شام هم یکی از سکانس های جالبی بود که با آواز خواندن دورف ها انجام شد.

3-بهترین سکانس عاطفی-احساسی:لحظه ای که تورین، بیلبو رو در آغوش گرفت.

4-بهترین سکانس خیالی:پرواز عقاب ها بر فراز آسمان و جالب تر از اون هر وقت که عقاب میاد قبلش گندالف با یک پروانه صحبت میکنه...

پر هیجان ترین سکانس:فرار از دست گابلین ها.پادشاه گابلین ها رو واقعا با خلاقیت درست کرده بودند. :|

اما در تریلر برهوت اسماگ:از دیدن لگولاس،بی نهایت خوشحال شدم. :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

من یه بار دیگه هابیت رو دیدم.

این ها هم به نظرم خیلی قشنگن!یکی موقعی که دورف ها تو غار ترول ها هستن بعد شمشیر هارو پیدا میکنن و وقتی که دارن بر میگردن گندالف استینگ رو پیدا میکنه!

یکی دیگه هم وقتی عنکبوت ها به کلبه راداگاست حمله میکنن!و وقتی که راداگاست وارد دول گولدور میشه خیلی جالب بود.وقتی که جنازه گابلین بزرگ میفته رو دورف ها هم زیبا بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بدون شک مهمانی غیرمنتظره - معما در تاریکی - از چاله به چاه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

من سکانس های ابتدایی فیلم که شکوه اربور رو نشون میداد خیلی دوست داشتم.

آواز دورف ها تو خونه بیلبو رو هم همینطور...

اون صحنه ای که تورین به کیلی یه چیزی میپرونه و بعد صحنه ی نبرد موریا نشون داده میشه هم خیلی دوست میدارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

تو نسخه ی اکستند عاشق اون صحنه ای شدم که بیلبو عکس سایرون و حلقه ای که تو دستش هست رو میبینه شدم یکجورایی حس حماسی بودن به من دست داد D: ... همچنین اونجایی که بیلبو داره حرف های بین گندالف و لرد الروند رو که در مورد خانواده ی تورین صحبت میکنن و بعدش تورین از پشت بیلبو ظاهر میشه ... این صحنه هم واقعا خیلی خوب بودش .

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو

آقا یکی بیاد اون صحنه هایی که اکستند اضافه داره رو بذاره تا ما هم ببینیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

سکانس های مورد علاقه من از قسمت اول:

1- آواز تنها کوه

2- تعریف بالین از صحنه جنگ و تورین

3- فرا رسیدن عقاب ها و بعد پروازشون تو آسمون با اون آهنگ متن دلنشین

به نظرم پایان فیلم یک عالی بود، امیدوارم پایان قسمت دوم هم خوب باشه چون من برام پایان ها و شروع های فیلم ها خیلی مهمه! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nazgul king of anegmar

در کل سکانساش به لوتر نمیشدند اما سکانسی که بالین داره تورین رو تو جنگ ازانول بیزار معرفی میکنه و میگه در اون لحظه با خودم فکر کردم که یه نفر هست که میشه ازش پیرویی کنیم اون قسمتش که جنگ تمام شده و دوربین اطراف تورین میچرخه و تورین نگاهش به افقه اون سکانس خیلی باشکوهه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

1- رفتن بیلبو به درون تنها کوه و رویاروییش با اسماگ.

2-موقعی که توی جنگل گیر عنکبوت ها میوفتن.

3- سکانسی که تورین با تراندویل بحث می کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
koroshfe

به شخصه خلق و خویی هابیتی دارم ، سکانسایی که از شایر و بگ اند هستش برام خیلی رویای به نظر می رسه ...

سکانس نهایی

(آخ یکی دستمال کاغذی بده اشکم در اومد)

250px-Darrell_Sweet_-_The_Death_of_Thorin_Oakenshield.jpg

خیلی دنبال چنین عکسایی گشتم ...

کجا می تونم بیشترش رو پیدا کنم ؟

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...