رفتن به مطلب
Rhossolasson

همه چيز در مورد الف ها

Recommended Posts

Lord Thranduil
در 10 ساعت قبل، lord of the moon گفته است :

باید اینم قبول کنی که تراندویل یک کم خود خواه و نژاد پرست بود (که از جهاتی اینو براش امتیاز مثبت در نظر می گیرم)

برای الف های جنگل، جنگل مهم بودند ولی جنگل و طبیعت در لیست مواردی که باید در اسرع وقت بهش رسیدگی می شد جایی نداشت (که درستش هم همین بود)

الف ها اونقدر مشغول جنگ و تامین امنیت جهان بودند که وقتی برای جنگل نداشتند

موافقم عاقلانش هم همینه...

انتظار ندارید وقتی که امنیتشون در خطره و ممکنه که جنگی چیزی پیشبیاد به جای رسیدگی به امور کشور و امنیت و جنگ بچسبند به جنگل داری؟؟ در زمان جنگ حلقه قسمت زیادی از جنگل نابود شد و درخت های خیلی زیادی از بین رفتند و آتش گرفتند ولی چون الف ها بیشتر به جنگ و امنیتشون اهمیت میدادند تونستند توی اون جنگ ها پیروز بشن و دوباره کشورشون رو از نو بسازند...

درباره نژاد پرستی و خودخواهیش:

خب حق داره:|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Isildur's heir
در در 8/29/2013 at 0:59 AM، Aslan گفته است :

الف هاي روشن همون light Elves هستند كه من تو ليست شما نمي بينم البته گويا شما انها را با اسم الف ها پيش رو معرفي كرديد اما فكر نكنم اين قسم الف هاي مورد نظر من باشه چون الف هاي روشن تو الفهايم زندگي مي كنند نه در زمين ؟؟

سلام.ببخشید اگر ممکنه اسم کتابهایی که مثلا همین الفهایم توش اومده رو بگید ما هم بخونیمشون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mohammad123

باسلام میشه بگین که در چه کتابی اطلاعات کاملی درمورد الف ها آورده شده باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil
در 12 ساعت قبل، Mohammad123 گفته است :

باسلام میشه بگین که در چه کتابی اطلاعات کاملی درمورد الف ها آورده شده باتشکر

سلام

فکر نمیکنم کتاب جدایی وجود داشته باشه ولی کامل ترین کتاب تالکین سیلماریلیون هست که از به وجود اومدن الف ها گفته و در بین داستان ویژگی های مختلفشون رو هم شرح داده...برای آشنایی بیشتر بهتره سیلماریلیون رو بخونین...

البته در خصوص الف های دنیای تالکین;)

ویرایش شده در توسط Lord Thranduil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
22abolfazl

دوستان اصلا الفی دیه وجود داره یا خیر .

سرزمین میانی کجاس .

لطف کنید جواب سوال بدین  .

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Meneldor

با سلام :Gandalf:/ درجواب پرسش های 22abolfazl باید عرض کنم که :

در در 9/12/2017 at 1:15 AM، 22abolfazl گفته است :

سرزمین میانی کجاس

سرزمین میانی نام یکی از سرزمین های تخیلی در دنیای تالکین یعنی آردا هست .

در در 9/12/2017 at 1:15 AM، 22abolfazl گفته است :

دوستان اصلا الفی دیه وجود داره یا خیر .

در تاریخ سرزمین میانی در پایان دوران سوم که دوران پایان سلطه الف ها و آغاز  زمانه برتری انسان ها هست بسیاری از الف های سرزمین میانه به سفر بی بازگشتی به والینور( سرزمین جاودانی که  پس از سقوط نومهنور از نقشه آردا برداشته شد و فقط الف ها( و برخی استثنا )میتوانستند به آنجا بروند ) والف هایی که باقی ماندند دیگر دیده نشدند 

میتونید از فرهنگنامه بزرگ آردا برای پاسخ به پرسشهاتون استفاده کنید :Gandalf:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mohammad123

سلام دوستان یه سوال داشتم می خواستم یه سایت برام معرفی کنید که مطالبش واقعی باشه در موردالف 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در در ۱۳۹۶/۸/۸ at 9:19 PM، Mohammad123 گفته است :

سلام دوستان یه سوال داشتم می خواستم یه سایت برام معرفی کنید که مطالبش واقعی باشه در موردالف 

یعنی چی حقیقت داشته باشه؟ 

مگه ما تو دنیا الفی می‌بینیم :/ تمام سایتا و انجمن ها مثل وارکرافت و... بر طبق داستان نویسنده نظر میدن اینجا هم همین بحثه. 

سایتی نمیشناسم که در مورد الفا (که مثلا بگه الف ها واقعا هستن) چیزی بگه ولی یه مواد مخدر میشناسم وقتی بکشی الف میبینی! دی متیل تریپتامین!! حالا به هر شکلی باشه قرص یا مخدر! کسایی که کشیدن میگن با موجوداتی مثل الف دیدار داشتن. میتونی تو اینترنت و ویکپدیا اسمشو سرچ کنی. 

اگه هم خواستی سایتایی رو سراغ دارم که نظریات توطئه رو بررسی میکنن یا مثلا تمدن های کهن مثل آتلانتیس و لموریا رو با واقعیت تطابق میدن. البته من قبول ندارم این بحثا رو تا حدودی ولی ازین جمله سایتا زیاد میشناسم. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل ۶۶۶
در در ۱۳۹۲/۶/۱۳ at 2:12 AM، Rhossolasson گفته است :

جدبدا توي يك سايتي خوندم كه الف ها خدمتگزاران آتش هستند.ميخواستم بدونم نظرتون در اين مورد چيه و اين كه به نظر شما اين درسته يا نه؟

به نظر من اشتباه چون الف ها بخاطر پایداری نظم در جهان و جنگل ها و طبیعت بوجود آمدن و عنصر وجودی اونا خاک . آب و باد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...