رفتن به مطلب
barclona

آنلاین بازی کردن ارباب حلقه ها

Recommended Posts

Peredhil

خب توی این بازی اگه بخوای فقط با یکی هم میتونی بازی کنی، بری گوشه نقشه و باهم دوئل کنید ;) یا هاست شی و دوتا تنهایی با هم بازی کنید.

تا حالا سه نفر شدیم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

سلام

میگم میشه یه نفر بگه بالاخره با چی بازی میکنن بیشتریا؟ گیمرنجرو دانلود کنم؟

بعد یه سوال.. من بازی زیاد کردم ولی آنلاین نه... همون گیمرنجر، اصلا نیاز به نصب خود بازی توی کامپیوتر نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

سلام

میگم میشه یه نفر بگه بالاخره با چی بازی میکنن بیشتریا؟ گیمرنجرو دانلود کنم؟

بعد یه سوال.. من بازی زیاد کردم ولی آنلاین نه... همون گیمرنجر، اصلا نیاز به نصب خود بازی توی کامپیوتر نداره؟

چه بازى اى، اگه بازى هاى استراتژيک ارباب حلقه ها رو میخوای بازی کنی، گیم رنجر رو بگیر، اگه LOTR:CNQ (بازى بالايى) رو بخواى تانگل. گيم رنجر بيشتر بازى هاى قديمى رو داره ولى تانگل نه. تانگل مجموعه بازى هايى كه پشتيبانى ميكنه بيشتر از گيم رنجر هست.

كلا بازى رو بخواى آنلاين بازى كنى بايد بازى رو داشته باشى

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سلام

اهالی bfme چنانچه وقتتون آزاد هست، میتونیم روزانه یکی دو ساعت دور هم باشیم ;)

با آنلاین شدن در گیم رنجر اعلام حضور کنید !

بنده فعلا فقط روز ها هستم، چون شب ها میخوام درس بخونم :D

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لردسالار

سلام دوستان من خیلی وقته دارم دنبال انلاین بازی کردن ارباب حلقه ها میگردم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم

گیم رنجر دارم ولی نمیدونم پج بازیو از کجا دانلود کنم و چجوری نصب کنم

اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

سلام دوستان من خیلی وقته دارم دنبال انلاین بازی کردن ارباب حلقه ها میگردم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم

گیم رنجر دارم ولی نمیدونم پج بازیو از کجا دانلود کنم و چجوری نصب کنم

اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم

توضیحات این پست رو بخونید:

https://arda.ir/forum/index.php?/topic/1834-سری-مسابقات-بازی-های-استراتژیک-ارباب-حلقه-ها/#comment-53098

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

دوستانی که دارای بازی bfme 2 هستند چنانچه وقت دارند بیان تو گیم رنجر بازی کنیم

همین الان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohammad9026

سلام دوستان کسی مایل هست که به صورت مولتی پلیر از تانگل انلانی بازی کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
M.saruman

سلام بر همگی من یک سال بازی ارباب حلقه ها یک رو بازی میکنم خیلی دوس دارم انلاین بازی کنم لطفا تو هاماچی   بیاین  نام شبکه The BFME-1  رمز 123456

دوستان چطوری با هاماچی  با دوستمان بازی  ارباب حلقه ها 1 بازی کنیم؟ لطفا جواب بدین ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alitsu
در در 2/28/2016 at 11:31 AM، M.saruman گفته است :

دوستان چطوری با هاماچی  با دوستمان بازی  ارباب حلقه ها 1 بازی کنیم؟ لطفا جواب بدین ممنون

تو هاماچی سخته !

بهتره تو گیم رنجر باشه .چون هم  دردسر کم تری داره و هم به جز با دوستات با بقیه افراد هم میتونی بازی کنی

اول گیم رنجر رو دانلود کن بعد نصب و ریجستر کن حتما مشخصات دقیق و بده چون حساب دیگری نمیشه ساخت D:    

در در 8/19/2013 at 6:47 PM، Théoden گفته است :

واسه bfme 1‌ بايد پچ هاي 1.03 و 1.05 رو دانلود كنيد. اول پچ 1.03 رو از لينك زير دانلود كنيد و نصبش كنيد.

ftp://ftp.ea.com/pub/eapacific/lotr/lotrbfme/LotrBfMe-65539-english.exe

بعدش پچ 1.05 رو از لينك زير دانلود كنيد ، اكستركت كنيد و محتوياتش رو در پوشه بازي كپي كنيد.

https://docs.google.com/uc?id=0B4-nzuFX9ak-NnRHdWNHWGUwaTg&export=download

به گفته های تئودن عمل کن البته پچ 1.06 هم اومده میتونی از https://arda.ir/forum/index.php?/topic/2085-لینک-دانلود-بازی-های-ارباب-حلقه-ها/  دانلودش کنی 

بعد تو گیم رنجر یکی هاست میسازه و دیگری جوین میشه و کسی که هاست هست استارت میکنه 

و اگه میخوای با رفیقت بازی کنی ای دی اونو تو اد فرند بزن و بیاار جز فرند هات و از این به بعد اسم اون ابی میشه و راحت تر پیداش میکنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sajadab

سلام خیلی وقته میخوام آنلاین بازی کنم ولی نمی دونم چه جوری همه چیز رو طبق آموزش رفتم ولی وقتی میرم تو قسمت آنلاین گیم ازم   name ea account پسورد میخواد نمی دونم کجا ثبت نام کنم و چه طوری با کسی که تو گیم رنجره بازی کنم آقا مخلص  کسی که راهنمایی کنه هستم به خدا..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
m.argani

سلام دوستان من واسه انلاین بازی کردن رفتم تو قسمت انلاین خود بازی و یه فایل رو دانلود کرد الان نمیره تو بازی و پیام میدهplease insert the correct cd_rom....لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 3 ساعت قبل، m.argani گفته است :

سلام دوستان من واسه انلاین بازی کردن رفتم تو قسمت انلاین خود بازی و یه فایل رو دانلود کرد الان نمیره تو بازی و پیام میدهplease insert the correct cd_rom....لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم

خب خب این مشکل لعنتی دهن خود بنده رو هم سرویسیده ! شما اصلا به هیچ عنوان از تو خود بازی هیچ کاری نکنین . برنامه game ranger رو نصب کنین و اونجا ثبت نام کنین و بعد هم دردسرای خودشو داره . آخه نمیدونم چرا همه مشکل دارن با این آنلاین بازی کردن .

در در ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ at 4:27 AM، sajadab گفته است :

سلام خیلی وقته میخوام آنلاین بازی کنم ولی نمی دونم چه جوری همه چیز رو طبق آموزش رفتم ولی وقتی میرم تو قسمت آنلاین گیم ازم   name ea account پسورد میخواد نمی دونم کجا ثبت نام کنم و چه طوری با کسی که تو گیم رنجره بازی کنم آقا مخلص  کسی که راهنمایی کنه هستم به خدا..

همون که بالا گفتم .

خب دوستان ثبت نام گیم رنجر رو که همتون باید بلد باشین ! فقط آنلاین بازی کردنش یکم باید سخت باشه که اونم اگه بدونین چیکار میکنین کار ساده ایه .

اول اینکه هر دوتاتون بازیو از اول پاک و نصب کنین و اینبار دست کاریش نکنین ( چون تو بازی آنلاین مشکلات خودشو داره که جاش نیست بگم )

دوم اینکه برید تو بازی و قسمت skirmish ( اگه تلفظشو درست گفته باشم ) اونجا پروفایل بسازین و مپ های باکلند و روهان و رون ( buckland - rohan - rhun ) رو امتحان کنین و همینطور همه ی نژادای بازی رو یکی یبار باش بازی کنین که یه وقت ایرادی نداشته باشه ( معمولا وقتی دستکاری میکنین نژاد men قلعش غیب میشه )

سوم اینکه برید تو قسمت setting بازی پایین صفحه ببینین ورژن بازیتون چنده . قاعدتا باید 1.00 باشه . به نظر من پچ های ورژنای دیگه رو نصب نکنین یکی به این دلیل که : بعضی سایتا بازیشون خرابه و با نصب ورژنای دیگه بازی واسه آنلاین خراب میشه . دقیقا من همین مشکل رو دارم مثل شما . و دوم اینکه به نظرم ورژن 1.00 بهترین ورژنه و بقیه ورژنا زیاد حال نمیده .

چهارمین کاری که باید بکنین اینه که وقتی از بازی خارج شدین و وارد گیم رنجر شدین ، فقط و فقط وارد room هایی که روشون نوشته 1.00 وارد شین چون نمیتونین با ورژنای دیگه بازی کنین . من خودم یه هفته دستکاری کردم تا تونستم آنلاین بازی کنم چون بلد نبودم همین ورژنو . ( دوستان باور کنین کلمه ای بهتر از room پیدا نکردم :D )

فک نکنم نیاز باشه ثبت نام تو گیم رنجر رو آموزش بدم چون تو سایتا با یه سرچ پره . حواستون باشه وارد پرو رووم ها نشید چون بلد نیستین و همه بلاکتون میکنن . ترجیها وارد روم ها نوب شین .

همینجا اعلام میکنم به دوتاتون که تو مسابقاتی که قراره تو این سایت برگذار شه شرکت کنین :D . تعداد کمه ایها الناس نمیخواین اعلام حضور کنین D:;:;

مشکلی داشتین بیاین بگین شاید کمکی از دستمان براید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alimb

اقا من یه نسخه دارم چند سال پیش بازی میکردم با پسر داییم و... البته با کابل lan حالا میخوام انلاین پلی بدم میگه اپدیت میخواد لطفا بگید از کجا دان کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alimb

]مون نسخه 1.00 هست خب ولی نمیدونم چطور انلاین بازی کنم:/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alimb

من با tunngle ام ولی هم نسخه هاشون فرق داره:/ گیم رنجز هم بلد نیستم ثبت نام کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...