رفتن به مطلب
barclona

آنلاین بازی کردن ارباب حلقه ها

Recommended Posts

ThE BeNa UnDeRtArTaKeR

سلام

هر کس تو گیم رنجرز هست بیاد بازی کنیم اسم من NeDa است بیاین تا گروهی مسابقه بدیم هر کس میاد در همین قسمت پیام بگذاره

ممنون همه - ThE BeNa UnDeRtAkEr

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سلام

هر کس تو گیم رنجرز هست بیاد بازی کنیم اسم من NeDa است بیاین تا گروهی مسابقه بدیم هر کس میاد در همین قسمت پیام بگذاره

ممنون همه - ThE BeNa UnDeRtAkEr

من فكر كنم همين امروز با شما بازي كردم . ازتون پرسيدم عضو اينجا يعني فروم آردا هستيد كه گفتيد نه <_<

در مورد مسابقه هم فعلا همه درگير مدرسه و دانشگاه اند. حالا تابستون يه فراخوان ميزنيم ببينيم چي ميشه

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

اوهوم!

وعده ما تابستون تو گیمرنجر...

بدحور هوس کردم! ... ولی واقعا وقت نمی کنم!

میتونیم بچه های آردا یه کلن بسازیم و مسابقه بدیم...

خوب میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

سلام

میشه این بازی رو به صورت شبکه تو گیم نت بازی کرد منظورم اربابذ حلقه های 2 هستش

اگر میشه لطفا راهنمایی کنید چطوری؟

آره دوست عزیز فقط کافیه موقع نصب بازی روی هر سیستم یه پسوورد جداگانه که تکراری نباشه برای بازی بزنی. اگر ان کارو کنی میشه شبکه بازی کرد کلی هم حال میده. سبک نصبش مثل بازی های جنرالز هست

اوهوم!

وعده ما تابستون تو گیمرنجر...

بدحور هوس کردم! ... ولی واقعا وقت نمی کنم!

میتونیم بچه های آردا یه کلن بسازیم و مسابقه بدیم...

خوب میشه!

آره آره خیلی خوب میشه میتونین مسابقات مختلف شرکت کنیمو افتخار آفرینی های جدیدی برای آردا داشته باشیم. کلی هم رقابت سالم ایجاد میشه بین بچه ها برای عضویت در کلن :دییییی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ThE BeNa UnDeRtArTaKeR

من فكر كنم همين امروز با شما بازي كردم . ازتون پرسيدم عضو اينجا يعني فروم آردا هستيد كه گفتيد نه <_<

در مورد مسابقه هم فعلا همه درگير مدرسه و دانشگاه اند. حالا تابستون يه فراخوان ميزنيم ببينيم چي ميشه

ببخشید شما گفتید هستید من گفتم نه بعدش تو گوگل سرچ کردم دیدم تالار خوب و جالبی است عضو شدم لطفا هر وقت اومدید بهم بگید تا با هم بازی کنیم شما حرفه ای هستید میخوام از شما یاد بگیرم

آره دوست عزیز فقط کافیه موقع نصب بازی روی هر سیستم یه پسوورد جداگانه که تکراری نباشه برای بازی بزنی. اگر ان کارو کنی میشه شبکه بازی کرد کلی هم حال میده. سبک نصبش مثل بازی های جنرالز هست

آره آره خیلی خوب میشه میتونین مسابقات مختلف شرکت کنیمو افتخار آفرینی های جدیدی برای آردا داشته باشیم. کلی هم رقابت سالم ایجاد میشه بین بچه ها برای عضویت در کلن :دییییی

پس لطفا از الان برای مسابقات مدیر تالار اقدام کند تا موقع تعطیلی گرو ها آماده برای مسابقه باشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sepehr2013

سلام خدمت تمامی دوستان من تازه بازی bfme 2 رو دانلود کردم برای دانلود تمامی پتچ هایی که برای آنلاین بازی کردن نیاز هست لینک بدید چون خیلی لازمه ممنون میشم خیلی سریعتر بدید [-( :) :| :) @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
reza9058

سلام دوستان

کسی هست جوابمو بده.

من روشهایی که نوشته بودید رو هر دوشو امتحان کردم به بن بست خوردم

تاپیک تاریخش ماله یکسال قبله.

اگه کسی هست جواب بده من مشتاق بازی گروهی ارباب حلقه هام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behnam

درود بر همه

کسی پایه هست یه تیم برای بازی the battle for middle earth 2 درست کنیم ؟ با مسابقه راه بندازیم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

درود بر همه

کسی پایه هست یه تیم برای بازی the battle for middle earth 2 درست کنیم ؟ با مسابقه راه بندازیم ؟

دوست عزیز قبلا اینکار انجام شده و مسابقات Bfme 2 و Bfme Rotwk یک دوره به همت Theoden عزیز برگزار شده. برای اطلاعات بیشتر به این تاپیک برید:

سری مسابقات بازی های استراتژیک ارباب حلقه ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behnam

سلام با برنامه گیم رنجر بازی می کنید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behnam

سلام من Replay کپی کردم ولی چیزی در قسمت Replay نیست خالیه !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سلام من Replay کپی کردم ولی چیزی در قسمت Replay نیست خالیه !!!

سلام

ریپلی رو داخل چه پوشه ای کپی کردید ؟

رپلی رو باید در این مسیر کپی کنید : (Win 7)

C:UsersAppDataRoamingMy Battle for Middle-earth™ II FilesReplays

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behnam

سلام امکانش هست به خاطر یکی نبودن ورژن ها ریپلی نیاد ؟ ورژن کسایی که بازی کردن چنده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سلام امکانش هست به خاطر یکی نبودن ورژن ها ریپلی نیاد ؟ ورژن کسایی که بازی کردن چنده ؟

سلام

برای این که بتونید ریپلی رو اجرا کنید، باید ورژن بازیتون با ورژن ریپلی یکی باشه.

ورژن این بازی ها 1.06 هست. (BFME 2)

ورژن بازی ROTWK هم 2.01 هست.

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

BFME Online Servers

همونطور که میدونید شرکت EA چند سالی هست که دیگه این بازی رو ساپورت نمیکنه و در نتیجه سرور های این بازی بسته شده !

حالا بعد از چند سال، تیم T3A دور هم جمع شدند و دوباره این سرور ها رو سر پا کردند. یعنی بدون نیاز به هیچ نرم افزار دیگه ای مثل گیم رنجر میتونید وارد سرور خود بازی شده و آنلاین بازی کنید.

روش کار برای بازی در سرور به اینصورت هستش :

1. اول به آدرس forums.revora.net مراجعه کرده و در قسمت sign up یک اکانت بسازید.

post-1961-0-23032600-1424286838_thumb.pn

2. بعد از اینکه اکانت رو ساختید به پروفایلتون مراجعه کنید. بالا و سمت راست صفحه روی دکمه ی Edit my profile کلیک کنید.

3. پایین صفحه گزینه ای هست به نام C&C:Online and T3A:Online Password که یک کادر مقابلش قرار داره. در اونجا پسورد مورد نظرتون رو وارد کرده و save changes رو بزنید. (برای وارد شدن به سرور از این پسورد استفاده میکنید)

post-1961-0-51385500-1424286956_thumb.jp

4. اپلیکشین مورد نیاز رو از لینک زیر دانلود کنید.

http://online.the3rdage.net/downloads/T3AOnlineBFME2_1.5.0.msi
6. اپلیکیشن رو نصب کنید. post-1961-0-79411100-1424287013_thumb.pn 7. بازی رو باز کنید. از قسمت Multiplayer روی گزینه ی Online کلیک کنید. 8. Username, Password و Nick Name رو وارد کرده و روی Login کلیک کنید. post-1961-0-36326100-1424287058_thumb.pn برای توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :
http://t3aonline.net/bfme2/
برای توضیحات بیشتر در رابطه با BFME 1 به لینک زیر مراجعه کنید :
http://t3aonline.net/bfme1/

پ.ن :

در این رابطه از من نه در تاپیک و نه از طریق پیغام خصوصی سؤالی نپرسید :)

اگر به مشکلی برخورد کردید مستقیما به فروم T3A مراجعه کنید.

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

دعوت نامه و اسم رمز میدین؟ من الان آنلاینمم تازه با چند نفر دیگه هم بازی کردم اما آردایی نبودن. کی منتظرتون باشم تئودن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

دعوت نامه و اسم رمز میدین؟ من الان آنلاینمم تازه با چند نفر دیگه هم بازی کردم اما آردایی نبودن. کی منتظرتون باشم تئودن؟

به نظرم گیمرنجر رو نصب کن . بیشتر بچه های اینجا اونجا هستند. اگه بودید به من پخ کنین آی دی بدم اد کن بازی کنیم :)

ویرایش شده در توسط نولوفینوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

سلام نصبه. اما از امروز بازیه یه مشکلی پیدا کرد. راستی آردایی کسی نبود. چندنفر روسی بودن ریختیم سرشون :)

آی دی بده برادر

منم هستم king lbj

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اینکانوس

سلام

برای آنلاین بازی کردن و مسابقه دادن چه برنامه ای لازم است و چه کاری باید انجام داد لطفا راهنمایی کنید چرا که سر در نمیارم :) و تازه میخوام بازی رو دان کنم اگه میشه لینک دانلود ورژن جدید بازی ها را هم بذارید ممنون میشم از لطفتون :) با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سلام

برای آنلاین بازی کردن و مسابقه دادن چه برنامه ای لازم است و چه کاری باید انجام داد لطفا راهنمایی کنید چرا که سر در نمیارم :) و تازه میخوام بازی رو دان کنم اگه میشه لینک دانلود ورژن جدید بازی ها را هم بذارید ممنون میشم از لطفتون :) با تشکر.

سلام

پستتون رو به این تاپیک منتقل کردم که اگه صفحه ی اول و چند پست بالاتر رو نگاه بندازید چندین راه برای آنلاین بازی کردن وجود داره به همراه لینک به دیگر تاپیک ها برای توضیحات کامل. یکسری توضیح هم اینجا قرار داره که برای مسابقات بوده و میتونید ازشون استفاده کنید.

برای دانلود بازی (به همراه دانلود موارد بسیار دیگه) هم اگه اولین تاپیک تالار رو که مهم هم شده نگاه میکردید به جوابتون میرسیدید :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

سلام،

توی این پست به آموزش آنلاین بازی کردن بازی The Lord of the Rings: Conquest میپردازیم و درصورتی که تعداد مناسب بود، میشه مسابقاتی هم برگزار کرد براش.

برای آنلاین بازی کردن این بازی ورژن 1.0.0.1 لازم هست. تا اونجایی که من دیدم هیچ کس نیازی پچ و کرک خاصی پیدا نکرده اما اگر مشکلی بود کمک میکنیم ;)

تنها چیز، نرم افزار تانگل برای آنلاین بازی کردنش هست که باید اون رو از لینک زیر دانلود کرد:

http://www.tunngle.net/en/download

بعد از ریختن تانگل و ثبت نام در اون، میتونید برنامه رو باز کرده و بازی The Lord of the Rings: Conquest رو سرچ و Bookmark کنید. بعد از وارد شدن به روم بازی، بازی رو اجرا کرده و به قسمت Multiplayer رفته، Local Game و بعد Join Game رو انتخاب کنید. در اون جا تعدادی سرور هست که میشه توی هر کدوم که خواستید بازی کنید.

post-3027-0-07917400-1434378001_thumb.jp

ویرایش شده در توسط الوه
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

برای بازی The Lord of the Rings: Conquest اگر تعداد به بیش از 6 - 7 نفر برسه میشه مسابقه هم برای این بازی برگزار کرد. البته 4 نفر به بالا هم میشه ولی مسابقه ای که توی فروم باشه مناسب باشه و مثل بازی های BFME بشه، باید بیش از 6-7 نفر بازیکن داشته باشه. کسایی هم که این بازی رو دارن، اسمشون رو بدن بازی کنیم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

برای بازی The Lord of the Rings: Conquest اگر تعداد به بیش از 6 - 7 نفر برسه میشه مسابقه هم برای این بازی برگزار کرد. البته 4 نفر به بالا هم میشه ولی مسابقه ای که توی فروم باشه مناسب باشه و مثل بازی های BFME بشه، باید بیش از 6-7 نفر بازیکن داشته باشه. کسایی هم که این بازی رو دارن، اسمشون رو بدن بازی کنیم ;)

پیشنهاد خوبیه.تابستان و تعطیلات هم هست.شاید اگر دوستان زیادی بیان بشه مسابقات رو برگزار کرد.من اعلام آمادگی میکنم.

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

پس دوستان یا توی پخ یا اینجا اعلام کنید، اگه بیش از 6-7 نفر شد، شاید بشه تاپیک مخصوصش رو درست کرد که راحت توی اونجا هماهنگ شه. منتظرم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

درود

خب اگه باشه مسابقه ای چیزی منم هستم

فقط lotr conquest یه مشکلی داره:اینه که مرحله های انلاینش تیمی هست،یعنی باید تو تیم خیر یا شر باشی.

بعد مرحله هاش رو باید با همکاری بازی کنی یعنی نمیشه فقط یکیو به چالش بکشی،نمیگم فقط دو نفر انلاین شن بازی کنن که من امتحان نکردم.

چند تا مرحلش یادمه چطوری بود:

-یکی بود باید حلقه رو میگرفتی میبردی منطقه دشمن تا امتیاز کسب کنی،ینی هرکی حلقه رو بیشتر میبرد طرف حریف اون برنده بود.

-یکی بود باید یه ایالت هایی رو میگرفتی ،هر چه قدر که ایالت بیشتری میگرفتی، بهت امتیاز میداد.

-یکی بود کلا باید نفرات ادمو میکشتی،به ازای نفرات امتیاز میداد.

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...