رفتن به مطلب

Recommended Posts

LORD LOSS

با سلام خدمت دوستان.سوالی داشتم کسب جایگاه ومقام در بین الف ها چگونه است آیا به صورت ارثی است وهر الف وارث جایگاه پدرانش میشود یا به شکل دیگری است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

برای هر سوالی نیاز به زدن تاپیک نیست. سوالاتونو می تونید تو تاپیک های مختلف شورای خردمندان مثل "سوالات سیلماریلیون" بپرسین :ymapplause:

ویرایش شده در توسط narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

ماشاءالله حمید با جوابش جا برای هیچ گونه سوالی نذاشت! :دی

حالا برای من یک سوال پیش اومد که چون شاید کم دقت کردم متوجه ـش نشدم...

تعیین فرمانده جنگ ها از طرف پادشاهان بود یا اون هم موروثی بود؟؟

اگر به نبرد ها مخصوصا در میان دورف ها دقت کنیم میبینیم که اغلب فرماندهان موروثی انتخاب می شدند. یعنی پس از کشته شدن پدر در جنگ پسر فرماندهی رو بر عهده می گرفت. در مورد الف ها و انسان ها چطوره...البته انسان ها رو میشه گفت تا حدودی مطمئنیم که تعیین از طرف شاه بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

به تور: می تونی یکی دو تا مثال بزنی؟ چون تا اونجا که من یادمه حداقل در مورد الف ها و دورف ها معمولا خود پادشاه فرماندهی جنگ رو مستقیما به عهده داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

به ناریچ: این موضوعی که تیم مدریت باید تشخیص بده واگر به نظر تور یا دیگر دوستان این تاپیک خوبی نیست میتون همین الان اونو بردارن و داخل یه تاپیک دیگه بزارن! :ymapplause:

ویرایش شده در توسط lordlass

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

برای هر سوالی نیاز به زدن تاپیک نیست. سوالاتونو می تونید تو تاپیک های مختلف شورای خردمندان مثل "سوالات سیلماریلیون" بپرسین :x

به ناریچ: این موضوعی که تیم مدریت باید تشخیص بده واگر به نظر تور یا دیگر دوستان این تاپیک خوبی نیست میتون همین الان اونو بردارن و داخل یه تاپیک دیگه بزارن! :ymapplause:

تاپیک های بسیاری بودند که به دلیل مشابهت بحث ها یا این که محدود به یک سوال و جواب ساده بودند ادغام شدند.

اگر پس از مدتی تاپیک به همین شکل باقی موند، اسپم ها حذف و به تاپیک سوالات انتقال می یابد.

به تور: می تونی یکی دو تا مثال بزنی؟ چون تا اونجا که من یادمه حداقل در مورد الف ها و دورف ها معمولا خود پادشاه فرماندهی جنگ رو مستقیما به عهده داشت.

هوم.....هوووم.....خب...مثالی پیدا نکردم! :دی

از لحنت مشخصه شما هم به موردی برخورد نکردی...

سواله دیگه...پیش میاد :)

(در واقع این روزا ها که به شدت مشغول نغمه خوانی هستم یه خورده تداخل داستانی برام پیش میاد...)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

پس کلا یه سیستم بسته ای بوده و مقام و جایگاه ارثی بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

خوب داستان به دوران کهن بر می گرده دیگه. نکنه انتظار داشتی مثلا تو گوندولین انتخابات برگزار کنن!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...