رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی شماره 42:کدام یک از آبهای آردا را برای قایق سواری، بیشتر می پسندید ؟

107 رای

1. 1. کدام یک از آبهای آردا را برای قایق سواری، بیشتر می پسندید ؟

• رود آندوین(عبور از کنار لورین، امین مویل و گوندور)
    • رود آیزن(عبور از کنار آیزنگارد و عبور از شکاف روهان)
    • رود برندی واین(عبور از کنار جنگل قدیمی )
    • رود لون (منتهی به بندر گاه های خاکستری )
    • رود کلدوین(عبور از سیاه بیشه و مغاره های تراندویل و شهر دریاچه)
    • رود انت واش (عبور از جنگل فنگورن)
    • دریاچه نورن (واقع در موردور)
    • رود سیریون(متشکل از رودهای دوریات)
    • رود گلیون (عبور از کنار سرزمین اوسیراند)

Recommended Posts

baradil soldier of dale

من رود آندوين رو انتخاب مي كنم چون از همه طولاني تره و مي تونم سرزمين هاي بيشتري رو در طرفين رودخانه ببينم و آخر سر هم به شهر پلارگير مي رسم كه آرزومه اونجارو ببينم.

چرا درياي بله گائر تو گزينه ها نيست؟ چون من ترجيح ميدم بر امواج خروشان سفر كنم و با موجودات ناشناخته روبرو بشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

به خاطر علاقه ای که به افای بیشه دارم (سیاه بیشه) مطمئنا رودخانه جنگلی رو انتخاب می کنم!

آندوین:انتخاب خوبیه!حال میده فقط آبشارو چی کار کنیم؟

آیزن :نه فک نکنم!

بندی واین حوصله ی هابیتارو ندارم!

لون:نه آخرش یه گروه از الفا رو می بینم که دارن می رم کفرم می گیره!

انت واش :اگه چوب ریش نگیره منو چون اصلا صبور نیستم!

نورن:اول یه مجوز از سائرون بگیرم بهتره!

سیریون :اگه جناب الوه راهمون بده!فک نکنم!

آخریش نه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

٢- يوروك هي گند ميزدن به قايق سواري من!

٣- خوبه وسط راه شاير يه شكمي از عزا درمياورديم.

٤- به احتمال زياد خيلي كسل كننده ميشه.

٥-خوبه وسط راه شراب ازگاروت رو مي خوريم حال ميكنيم(البته به سن قانوني نرسيدم)

٦- انت واش هم كسل كنندست به نظرم

٧- اين عاليه يه كمكي هم به بردگان موردور مي كنيم.ببينم تازه ميشه با سائورون مسابقه شنا بذارم؟

٨ و ٩- راستش دلم نمي خواد توي بلرياند قايق سواري كنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

گذشتن از رودی که در دل جنگل کیفش خیلی بیشتر مخصوصا اگه اون جنگل قدیمی باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
shadow

به نظرم رود کلدوین که از سیاه بیشه عبور میکنه میتونه هیجان بیشتری داشته باشه و اسرار بیشتری درش باشه و جاهای بکر درضمن ارادت مند تراندویل هم هستم :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Dwarf

به نظر من گذشتن از رود آیزن هر چی باشه سارومان با اورتانک و یوروک هی هاشو می دیدیم و یه دستم برا سارومان تکون می دادیم و بالاخرهههه یه نگاهی هم به روهان مینداختیم.رود لون روهم دوست دارم ولی میترسم آخر بین کشتی های بزرگ گیردان گم بشم :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

انتخاب سختی بین سیریون و گلیون داشتم... اما در نهایت با این شرط که رود ناروگ هم جزو سیریون حساب بشه سیریون رو انتخاب کردم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نظرسنجی جالبی بود و باعث شد مدتی روش فکر کنم. میدونید در تمام گزینه ها مخاطرات فراوانی وجود داره که مهم ترینشون مواجهه با اورک های سر راهه! و از اونجا که من مخاطره در سفر رو دوست ندارم (شاید چون جدی تجربه اش نکردم) در ابتدا هیچ کدوم از گزینه ها به جز گلیون مناسب نیومدند. اما بعد از مدتی تفکر فهمیدم که گلیون که جز سرزمین های پست و فراخ اوسیریاند چیزی نداره! دور از تمدن الفی...خلاصه که نظرات زیر بر اساس کمرنگ تر شدن نقش اورک هاست! یعنی یا اورک نداشته باشیم و دوران صلح و صفا باشه یا مسلح باشم!

1. رود آندوین: همشو تو فیلم دیدم و البته دیدن دوبارشون از نزدیک لذت بخشه اما غیرمنتظره نخواهد بود! درضمن آبشارش هم هست که باید قایق رو بزنم زیر بغل! :دی
  2. رود آیزن: عبور از آیزنگارد رو نمی پسندم. اما تنگه روهان و سرزمین اربابان اسب ها میتونه دیدنش دل نشین باشه. کلا با آیزنگارد حال نمیکنم!
  3. رود برندی واین: گرچه جنگل قدیمی یکم منو میترسونه اما دیدن شایر هم میتونه جالب باشه البته دیدیمش تو فیلم دیگه...ولی سرسبزی زمین هاش باعث میشه از گزینه 1 پیشی بگیره نزد من...یعنی ترجیح میدم از برندی واین عبور کنم تا آندوین بزرگ!
  4. رود لون: خیلی کوتاهه و فاقد جاذبه گردشگری! :دی
  5. رود کلدوین: نه سیاه بیشه نه! مگه از جونم سیر شدم! خوشم نمیاد...نه از شهر دریاچه و نه از میرک وود...
  6. رود انت واش: جنگل فنگورن و انت های داخلش همواره برای من جالب و کمی دلهره آور بوده. میدونید جنگل ها جای خاص و اسرار آمیزی هستند که من تا حد امکان از چرخیدن توشون اجتناب میکنم!
  7. دریاچه نورن: اه اه! میخوای حالم بهم بخوره؟!! :دی
  8. رود سیریون: اما انتخاب من...همیشه آرزو داشتم سرزمین های بلریاند دوران اول رو ببینم. دوریات! بره تیل! گزینه من اینه چون واقعا مشتاق دیدن مکان هایی هستم که مدت ها وصفشونو در کتاب خوندم. مخاطرات راهشم به جان میخرم...و منتظر میمونم تا اورک ها ظاهر بشن...یا خود سائورون اگر جراتشو داشت با من روبرو بشه! {اسمایل جوگیر شدن! :دی} اگر هم چشمم به تورین یا پدرش افتاد یه جوری سوارشون میکنم بلکه هدایت بشن...:دی
  9. رود گلیون: بعد از سیریون نظرم روی اینه...سرزمین های اوسیریاند و الف های سبز دوست داشتنی ساکن اونجا...از اون گذشته سرزمین فراخ و با صفا و آرامشی است و نهایتش هم از کنار تائور-ایم-دوینات رد میشه...سکونت گاه چوب ریش و انت بانو هاش! :دی

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

آندوین با قاطعیت اوله !!!

طولانی تره و مناظر جالبی داره

خودمم بیش تر ترجیح میدم توش باقایق تا دریا های جنوب برم

البته برای تنوع هم عاشق اینم که یه سری به رود سیریون بزنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سخت بود :ymapplause:(

اول انتخابم رود آندوین (عبور از کنار لورین، امین مویل و گوندور) بود، چون مناظری که از کنارش عبور میکنی خیلی عالی هستن، چیزیه که دوس دارم و نمیخوام از دستشون بدم، هم اینکه عاشق اسمشم!

اما وقتیرود سیریون(متشکل از رودهای دوریات) رو دیدم مجبور شدم اینو انتخاب کنم (چیزی هم که الان میگوشم کمی از تمش میخوره به چیزای سلتیک و اونطرفا، واسه همین حسش میخوره :پی)، چون اون حس قدمت و آرامشی رو که میخوام رو داره و واقعا دوس دارم در سرزمین میانه هنگام جوان تر بودنش بگردم...

یه حس مثل وقتی یاران حلقه داشتن توی آندوین میرفتن به سمت آرگونات... :x

حتی دیدن شکاف های روهان و حلقه ی ایزنگاردم آرزوست...

اما سخت بود :) دستت درد نکنه ائارندیل اما اگه دستم بهت نرسه :دیــ کلی احساس بهم دست داد

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

صد در صد اندوین مگه میشه دیدن گوندور و لورین رو از دست بدم همین طور دیدن مجسمه های غول پیکر سردارای دونه داین و همینطور منظره های ساحل اب کلا اندوین رو بیبشتر به بقیه ترجیح میدم(البته قایق رانی بلد نیستم)

رود لون هم انتخاب دوممه معلومه دیدن لنگرگاه های خاکستری رو از دست نمیدم.

رود برندی واین هم انتخاب سوممه ولی نمیدونم چرا!

رود ایزن هم انتخاب چهارممه حتما دیدن یورک های باید جالب باشه.

اخرین انتخابمم که پنجمیشه دریاچه ی نورن هستش چون از موردور اصلا خوشم نمیاد باحاله ها فقط باید مواظب باشی که نزگولا نیان سراغت!

در مورد بقیه هم نظری ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

دریاچه ی نورن

جایی که بهش تعلق دارم

ویرایش شده در توسط MORGOMIR

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نورن منظورته...

البته تا اونجاییکه یادم میاد مورگومیر اهل شمال بود... :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
َAragorn

من آندوین رو انتخاب کردم چون هم به فامیلمون یه سری میزنم:دی ، بعد یه نگاهیم به مجسمه های سردار ها میکنم و از شون بالا میرم:دی( یه ورزش هم میشه) بعد به سرزمینم یه سر میزنم ببینم اوضاع در چه حاله!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

نورن منظورته...

البته تا اونجاییکه یادم میاد مورگومیر اهل شمال بود... :ymapplause:

درسته منظورم همون نورن بود. دقیق بخوای بدونی در کوهستان آهنین در شمال انگمار بزرگ شدم و زندگی کردم

ولی زادگاهم موردور بود:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lady galadriel

انتخاب سختی بود.بین آندوین و سیریون مونده بودم و بالاخره آندوین رو انتخاب کردم بعدش یه دفعه یاد آبشارش افتادم ولی خوب دیگه نمیشه کاری کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

پستم رو زياد طولاني نميکنم.

انتخاب من رود اندوين بود. اطرافش خيلي سر سبز و بهاريه. لوتلورين هم که دم دسته. ديگه بهتر از اين؟؟؟؟؟

رود لون که ازش خاطره ي بسيار غم انگيزي دارم. روز وداع ياران نزديک ميشه... نه اصلا!!!!

درياچه ي نورن هم مگر که خود آزاري داشته باشم بخوام ازش رد شم!!!

رود کلدوين هم ديگه تکليفش معلومه. اصلا از تجربه ي قدم گذاشتن يا حتا ديدن سياه بيشه خوشم نمياد. با اون عنکبوتاي لعنتيش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

دوست دارم تو آندوین پارو بزنم،مخصوصا موقع عبور از لوتلورین و موسیقی خاص الف ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

من برندی واین رو انتخاب میکنم هم به خاطر جنگل قدیمی و هم شایر و هابیت ها ( البته بیشتر به خاطر دومی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

من چون خیلی دوست دارم گیردان رو ببینم از لون شروع میکردم . هرچی باشه الف ریشدار نوبره :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Uinen

من در تمامی آب های این جهان حضور دارم . 

اما از اونجایی که عاشق الف های تلری هستم و با اون ها دوستی نزدیکی دارم ، و خوشم میاد برام آواز میخونن و من رو مورد احترام قرار میدهند ، به آب های لون رأی دادم اما سایر گزینه ها رو هم دوست داشتم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

رود آندوین

یعنی یه تور خوب میشه ازش ساخت با مناظر عالی :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...