رفتن به مطلب
راداگاست قهوه ای

مقایسه بازی های سرزمین میانه

Recommended Posts

راداگاست قهوه ای

بهترین بازی که شما از سرزمین میانه انجام دادید چه بود؟

کدومشون بیشتر شما رو به خودش جذب کرد؟

وچرا اون بازی رو انجام دادید و چرا خوشتون اومد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

با اینکه تا حالا بازی پرقدرتی از آردا منتشر نشده اما بهترین بازی که تا حالا از آردا بازی کردم War In The North بود. جدا از گرافیک و گیم پلی ضعیف و خسته کنندش بنظرم خوب سرزمین میانه رو به تصویر کشیده بود شخصا وقتی کارن دوم رو با اون عظمت دیدم خیلی لذت بردم. یکی از نقاط قوتش این بود که چاشنی Open-World و RPG داشت و اینکه داستان و شخصیت هایی تازه و جدا از فیلم و کتاب داشت بنظرم ایده ای جالب بود.بعد از اون بنظرم سری بازی های BFME بسیار جالب بودن مخصوصا نسخه 1 این سری بازی که در اون زمان واقعا خیلی برام جالب بود حتی الان هم گاهی بازیش میکنم و بنظرم برای یک بازی استراتژی که در سال 2006 ساخته شده گرافیک خیلی خوب و گیم پلی جذابی داشت. سرزمین میانه شاید بهترین سوژه توی دنیا باشه برای ساخت یه بازی Open-World,RPG از روی اون یه بازی در حد Skyrim یا حداقل Witcher 2 و اون روزی که همچین بازی پرقدرتی از روی سرزمین میانه ساخته بشه مطمئن باشید که بهترین بازی دنیا خواهد شد.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

خب نوبت خودمه بهترین بازی که از سرزمین میانه بازی کردم نبرد برای میدل ارث بود و با دوستمون اساسینز هم موافقم گرافیکش در اون موقع خیلی خوب بود ولی من این بازی رو به نبرد در شمال ترجیح میدم نبرد در شمال اصلا به هم نچسبید طوری که وقتی سال پیش اون رو گرفتم بعد از چند ساعت بازی کردن ازش خسته شدم ولی همین چند ماه پیش بود هوسم گرفت برم تمومش کنم اما بازم ازش خوشم نیومد سیستم گیم پلیش مخصوصا شمشیر زنیش خیلی کند بود حساب کردم تا اون یارو همون شمشیر زنه بخواد شمشیرشو ببره بالا بعد بکنه تو بدن ارکا یه دو ثانیه میگذره ولی میتونستن خیلی بازی بهتر کنن بازی خیلی جا داشت میدونی بازی سازا برای بازی هایی که در باره سرزمین میانه هستش وقتشونو زیاد نمیذارن رو بازی ولی میتونستن این بازی نبرد در شمال رو باز ترش کنن باور کنید اگر اینطوری میشد طرفدارای سرزمین میانه و اردا هم بیشتر میشدن دومین بازی که من خیلی ازش خوشم اومد کانکوست بود نمیدونم چرا بعضی ها ازش بد میگن نمیگم خیلی خوب بود ولی تو زمان خودش باز خوب بود گیم پلیش عالی بود گرافیکشم میتونست بهتر باشه ولی از نظر داستان به نظرم گند بالا اورد برای مثال:

گاندور به میناس مورگول حمله میکنه!

وقتی که انتا به ایزنگارد حمله میکنن سربازای روهان هم کمکشون میکنن!

ولی از رایز اف سایرونش خوشم اومد.

پس بهترین بازی من شد نبرد برای میدل ارث یا همون سرزمین میانه(مخصوصا یکش)

راستی رایز اف د ویچ کینگ هم خیلی خفن بود و توی رده ی اول من همراه با نبردی برای میدل ارث 1و2 قرار داره کلا با بازی های استراتژیکی خوب تا میکنم.

ویرایش شده در توسط راداگاست قهوه ای

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

بهترین بازی از نظر مولتی پلیر rise of the witch-king بود که خیلی عالی بود سربازهای بیشتر و هیروهای جدید یکی ازاین خوبی ها هستش

و فکر کنم یکی ازبازی های خوبی هم که از دیدگاه داستانی بگی نگی خوب بود جنگ سرزمین میانه قسمت اولش بد نبود

ولی کلا هنوز بازی ای نیومده که عالی باشه ea game بازی های زیادی ساخته از لوتر ولی هنوز هیچ کدومشون منو راضی نکردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

منم از همین بازی the rise of the witch-king خیلی خوشم اومد و فک میکنم که این بازی جذاب تری باشه

ویرایش شده در توسط Elendil322

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Morgoth - Melkor

درود

بازی War in The North به دلیل داشتن مراحل متفاوت با قابلیت Open Word به نظر من جذاب تر از بقیه است - در مرحله دوم Rise of Witch-King بود که در سبک استراتژیک عالی بود

بعد از این 2 تا به conquest میرسیم که داستان فیلم رو دنبال می کنه اما خوب از جذابیت لازم برخوردار نیست

به نظر من این 3 تا بازی بهترین های سرزمین میانه هستند - اما اگه مود ها رو هم حساب کنیم Battle for third age از سری Total war عالی بود

ویرایش شده در توسط Morgoth - Melkor
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

آخ آخ

اتفاقا دیروز هم هوس کردم برم Third Age بازی کنم

تو سبک خودش به نظرم بی نظیر ترینه

ولی تو سبک سوم شخص نبرد برای میدل ارث و رایز آف ویچ کینگ رو بازی نکردم و نمیتونم نظر قطعی بدم ولی تا جایی که دیدم و بازی کردم War In The North از بقیه هم از نظر گیم پلی و هم از نظر گرافیک سر تر بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

واسه این تاپیک یه نظر سنجی بذارید. اینطوری بهتره :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

واسه این تاپیک یه نظر سنجی بذارید. اینطوری بهتره :|

وب خیلی معذرت دستم خورد بهت منفی دادم :Ring: تور بهم پیشنهاد کرد میخواستم نظرسنجی بذارم ولی پشیمون شدم.

هر کس دوست داشت اینو نظرسنجی کنم یه پیام خصوصی بهم بده و هرکس هم دوست نداشت تو پیام خصوصی اونم بگه.

به وب یه یه امتیاز برات یه جا میذارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

خوب من فکرمی کنم جنگ در شمالو خیلی بیشتر از همه ترجیح می دم گرافیکش از بقیه خیلی بهتره.بنرد برای سرزمین میانه و رایز آو د ویچ کینگ به نظرم کیفیت خوبی نداشت برای این زمان کانکوست داستانش زیاد جالب نبود همه چی قاطی پاتی شده بود!

جنگ در شمال آووردن افرادی که توی داستان بود ولی توی فیلم نبود جالبش کرده بود همینطور شخصیت های جدید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ARMIN THE DARK LORD

من یکی از بازی های ارباب حلقه ها رو برای ps2 بازی کردم.بد نبود. ولی گرافیک و گیم پلی خیلی پایین بود. برای همین دیگه سراغ بازی های آردا نرفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

واسه این تاپیک یه نظر سنجی بذارید. اینطوری بهتره :|

وب خیلی معذرت دستم خورد بهت منفی دادم :Ring: تور بهم پیشنهاد کرد میخواستم نظرسنجی بذارم ولی پشیمون شدم.

هر کس دوست داشت اینو نظرسنجی کنم یه پیام خصوصی بهم بده و هرکس هم دوست نداشت تو پیام خصوصی اونم بگه.

به وب یه یه امتیاز برات یه جا میذارم.

من این تاپیک رو خیلی وقت پیش به آرون پیشنهاد داده بودم ولی آرون گفت به خاطر اینکه نظرسنجی های بهتری وجود دارن فعلا اونو نمیذاریم. که الان هم دوست عزیزمون این سوال رو به عنوان یه تاپیک قرار دادن. پس اگه قرار باشه این تاپیک به نظرسنجی تبدیل بشه باید صبر کنیم تا ابتدا نظرسنجی های سَرتر قرار داده بشن و بعد این سوال رو آرون به صورت نظرسنجی طرح کنه که البته اون موقع باید به اسم من ثبت بشه. اگر هم نخوایید که همینطوری می مونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

من این تاپیک رو خیلی وقت پیش به آرون پیشنهاد داده بودم ولی آرون گفت به خاطر اینکه نظرسنجی های بهتری وجود دارن فعلا اونو نمیذاریم. که الان هم دوست عزیزمون این سوال رو به عنوان یه تاپیک قرار دادن. پس اگه قرار باشه این تاپیک به نظرسنجی تبدیل بشه باید صبر کنیم تا ابتدا نظرسنجی های سَرتر قرار داده بشن و بعد این سوال رو آرون به صورت نظرسنجی طرح کنه که البته اون موقع باید به اسم من ثبت بشه. اگر هم نخوایید که همینطوری می مونه.

تور اول به من پسشنهاد کرد که نظرسنجی بشه ولی خودم نخواستم.

میل خودته داش گندالف اگر دوست داشتی نظرسنجی شه به ارون بفرست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

من به شخصه LOTR:Conquest رو بیشتر می پسندم ولی به LOTR:THird Age هم علاقه داشتم.با اینکه اصلا از سبکش خوشم نیومد و مبارزه هاش خیلی خسته کننده بود چون تنوع سلاح ها و زره های نژاد های سرزمین میانه توش زیاد بود و بعضی از مکان های بازی رو خیلی خوب ساخته بودن طوری که احسای می کردم واقعا اونجام. مکان هایی مثل موریای غربی و شرقی یا ازوگیلیات و میناس تریت و هلمز دیپ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارباب حلقه ها

سلام

به نظر من سری lord of the rings conquest از بقیه جالب تر بود :Ring: .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بخ نظر من BFME2 بهترین بازی مجموعه بود. بعد از اون هم Return of the king خیلی خوب بود. یادمه اونو چند نفره بازی میکردیم. هرکی یکی از شخصیتها رو برمیداشت و با هم میرفتیم جلو. 100 نفر میریختن سرمون اما حریفمون نمیشدن. لگولاسش خیلی قوی بود. اون دوتا شمشیرش رو در میاورد و با حرکتهای هلکوپتری همه رو قلع و قمع میکرد! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

با آقا مهدی موافقم. من هم بعد از conquest از

Return of the king و Two Towers هم خوشم اومد. توی two towers حرکات saruman bane و goblin bane لگولاس و saruman bane و orc bane آراگورن رو خیلی دوست داشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

با bfme 2 و ویچ کینگ که کلی خاطره دارم از بازی های نصفه شب آنلاین با بچه ها.

Return of the king هم خیلی خوب بود ولی ما دونفره بیشتر نمیتونستیم بازی کنیم.

به نظرم اکشنش از conquest خیلی روونتر و بهتر بودش.

الانم که زدم تو خط Lord of the Rings Online

خیلی اعتیاد آوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

به نظرم BFME2 (مرحله هاشو نمی گم اونایی که از بازی فقط مرحله ای میدونین... تو این بازی اصلش فقط بازی انتخابی و البته اگه سواد بعضی دوستان قد بده آنلاین) از تمام اونایی که شما گفتین بهتره البته اگه بتونین درکش کنین و بازی بلد باشین :ymapplause: :)

البته اگه یکم تند حرفیدم دوستان ناراحت نشن..... من نمی تونم تحمل کنم بعضی هرفای بیربطو ههه خخخخخ

war in north که خیلی خیلی افتضاحه...انصاف به خرج بدین... خداییش نیس؟؟!!!!!

اگه فقط یه بار سرزمین میانه رو به درستی بازی کنین عاشقش میشین

من 6 ساله دارم بازی میکنم... گیم پلی و گرافیکش که حرف نداره (اگه خوب تنظیم شه ) و من قبل اینکه بدونم اصلا ارباب حلقه ها چیه بازیش میکردم

الانم با وجود بازی های جدید (کامپیوترم خیلی شاخه.. کرایسیس3 رو رو اولتراهای بازی کردم) هنو عاشق bfme2 ام

به دوستا پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنن... حف نداره ... خیلی خاصه.. روش بازی استراتژی وجود نداره چه برسه به آردایی !!!!

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

تور اول به من پسشنهاد کرد که نظرسنجی بشه ولی خودم نخواستم.

میل خودته داش گندالف اگر دوست داشتی نظرسنجی شه به ارون بفرست.

پس اين نظر سنجي چي شد؟ خودت بالاي همين تاپيك يه نظر سنجي ساده اضافه كن. هم تاپيك ميشه هم نظر سنجي .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

.

الانم که زدم تو خط Lord of the Rings Online

خیلی اعتیاد آوره

آقا آدرس بدین مام میایم!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

آقا آدرس بدین مام میایم!!!!!

www.lotro.com

حدود 12 گیگ پلتفرم بازیو نسخه های رزولیشن باید دانلود بکنی بعدش هم حدود 1.5 موقع راه اندازیش باید آپدیت بکنی و بعدش به نسخه open world و آنلاین سرزمین میانه خوش اومدی

هرکسی اومد سرور Eldar رو انتخاب بکنه بیاد که گهگاه بتونیم همدیگه رو ببینیم و کمک مالی هم بتونیم بهش بکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

پس اين نظر سنجي چي شد؟ خودت بالاي همين تاپيك يه نظر سنجي ساده اضافه كن. هم تاپيك ميشه هم نظر سنجي .

خب من به گندالف پیشنهاد دادم دیگه میل خود اونه دیگه یعنی اون باید نظرسنجی رو بذاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

بخ نظر من BFME2 بهترین بازی مجموعه بود. بعد از اون هم Return of the king خیلی خوب بود. یادمه اونو چند نفره بازی میکردیم. هرکی یکی از شخصیتها رو برمیداشت و با هم میرفتیم جلو. 100 نفر میریختن سرمون اما حریفمون نمیشدن. لگولاسش خیلی قوی بود. اون دوتا شمشیرش رو در میاورد و با حرکتهای هلکوپتری همه رو قلع و قمع میکرد! :دی

دقیقا Return of the king همینجوری بود ،قابلیت چندنفره بازی کردن رو داشت همه با هم بازی میکردیم من معمولا آراگورن رو برمیداشتم ولی لگولاس خدایی خیلی قوی بود حالا شمشیراش هیچی برای تیرکمونش اون تیر بنفشه رو آزاد میکردی به صغیر و کبیر رحم نمیکرد همه رو میکشت :ی ولی دکمه ترکیبی های آراگورن + کومبوی 4تاییش هم خیلی قوی بود.

یادش بخیر اونجایی که باید از گذرگاه مردگان فرار میکردی در و دیوارها هم داشت میریخت چقدر میمردیم lol چندنفره هم بود یکی میمرد دعوا میشد :ی

بیشترین خاطره رو از همین بازی دارم ،دوبرج هم همین گیم پلی رو داشت ولی خیلی سخت بود دونفره هم نمیشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

خب من به گندالف پیشنهاد دادم دیگه میل خود اونه دیگه یعنی اون باید نظرسنجی رو بذاره.

شما مدیر تاپیک هستی . گندالف چطوری میتونه نظر سنجی اضافه کنه؟ مگر این که یه تاپیک جداگونه بزنه که به نظر من این کار لازم نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...