رفتن به مطلب
مهمان

شکلک های آردایی

Recommended Posts

مهمان

سلام. خیلی وقت بود با خودم فکر میکردم چه خوب میشد توی شکلک هامون (smiley) شکلک های کاراکترهای ارباب حلقه ها رو هم داشتیم. ولی چندوقت پیش توی چندتا از سایت ها همچین چیزهایی پیدا کردم. این یه نمونه از این شکلک ها:

lord_of_the_rings_emoticons_18121424.zip (منبع: http://adiumxtras.com)

و یا این سایت که شکلک امضای منم از همینه: http://yoursmiles.or...ings.php?page=1

اینجا اگه نمونه های دیگه ای از این شکلک ها رو پیدا کردید بذارید.

ارادتمند...

گندالف سپید

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

منم شدیدا با همچین چیزی موافقم , حال و هوای سایتو آردایی تر میکنه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اول تشکر میکنم از اله سار عزیز بابت اینکه این شکلک ها رو به فروم اضافه کردن. با خوندن این پست تقریبا تا یه ربع تو شوک بودم :) :دی ؛ چون قبل از این (خیلی خیلی قبل) این پیشنهاد رو داده بودم ولی مهدی عزیز گفت که امکانش نیست. دوم اینکه شکلک های اون سایت دیگه رو نمیشه بهش اضافه کرد؟ البته چندتایی شکلک با تم سبز داره که به نظرم چندان جذابیتی ندارن، ولی بعضی هاشون هم قشنگ هستن.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

اول تشکر میکنم از اله سار عزیز بابت اینکه این شکلک ها رو به فروم اضافه کردن. با خوندن این پست تقریبا تا یه ربع تو شوک بودم :) :دی ؛ چون قبل از این (خیلی خیلی قبل) این پیشنهاد رو داده بودم ولی مهدی عزیز گفت که امکانش نیست. دوم اینکه شکلک های اون سایت دیگه رو نمیشه بهش اضافه کرد؟ البته چندتایی شکلک با تم سبز داره که به نظرم چندان جذابیتی ندارن، ولی بعضی هاشون هم قشنگ هستن.

اون موقع که مهدی عزیز گفته بود امکانش نیست، نبود، و الان امکانش فراهم شد. در مورد بقیه ی اسمایلها، از نظر فنی میشه اونها رو هم اضافه کنم اما موافق اینکار نیستم.

در هر صورت به عنوان یک راه حل جایگزین شما می تونید از نرم افزارهای مدیریت شکلک مثل GetSmile استفاده کنید و شکلکهای مورد نظرتون رو بهش اضافه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

خوب خیلی عالیه واقعا

امیدوارم زود تر به شکلک های سایت اضافه بشن

فقط بچه های انگمار فراموش نشه

فقط خیلی کم هستند بعد ببخشید چگونه میشه به پست های خودمون اضافه شون کنیم

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خوب خیلی عالیه واقعا

امیدوارم زود تر به شکلک های سایت اضافه بشن

فقط بچه های انگمار فراموش نشه

فقط خیلی کم هستند بعد ببخشید چگونه میشه به پست های خودمون اضافه شون کنیم

ممنون

نحوه ی استفادشون مث بقیه شکلک ها هست دیگه. تو صفحه ی شکلک ها رو باز کنی آخر صفحه اضافه شدن. امتحان کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

همشون بامزه ان واقعا احتیاج به این نوع شکلک ها در این سایت بود . :) :| :P :| :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

ولی خب شکلکا کمن ، الان که هابیتم درومده شکلکای دورفا رو بذاریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...