رفتن به مطلب
fallkon

چه گونه اژدها رام کنیم؟

Recommended Posts

Capitan

آیا ملکور اژدهایان رو مثل اورک ها با شکنجه کردن عقاب ها درست کرد یا همینطوری از هیچ ولی با تقلید از عقاب ها به وجود اورد؟

خودم فکر میکنم اولی درست باشه چون ملکور توانایی آفرینش نداشت ولی اگه اینطوره چرا اولین اژدهایان بدون بال بودن؟

ببینید اژدهایان از نژاد مایا هستند مثل بالروگ ها، پس نمیتونه مثل اورک ها از تقلید از الف ها بوجود آمده باشن. مایار یه جورایی از جنس انرژی هستن یعنی در واقع روح هستن و جسم مشخصی ندارن اما میتونن به شکل های مختلفی در بیان. پس احتمالا اژدهایان و بالروگ ها یه جورایی به این شکل مجسم شدن نه اینکه با شکنجه ی چیزی بوجود آمده باشن!

در مورد بال دار نبودن گلائرونگ و بالدار بودن اژدهایان بعدی هم میتونیم دو تا احتمال بدیم (البته این فقط نظر منه)یا بعد از مجسم شدن تکامل باعث شد نژاد بالداری از اژدهایان بوجود بیان(چون نسل wyrmها منقرض نشد و مثل dragonها باقی موندن)چون به هر حال بعد از مجسم شدن تبدیل به یه موجود میشن و واضحه که تکامل و انتخاب طبیعی روشون تاثیر داشته (نمونه ی بارز تکامل و انتخواب طبیعی توی آردا اندازه ی موجوداته که طی دوران ها کوچک تر و کوچک تر میشه)

احتمال دوم هم اینه که ملکور با یه جادو نژاد بالدار رو از بدون بال ساخته باشه!

که البته اولی به نظرم درست تر و خیلی منطقی تره .البته بازم میگم اینا برداشت های خودمه

ویرایش شده در توسط Capitan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

ببینید اژدهایان از نژاد مایا هستند مثل بالروگ ها

قضیه منشا رازآلود اژدهایان سری دراز داره و ربطی هم به این تاپیک نداره و لطفا این بحث رو در تاپیک خودش انجام بدید! به هرحال هیچ منبع موثقی وجود نداره که بگه اژدهایان از نژاد آینور هستن و با اطمینان هیچ چیزی رو نمیشه گفت.

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THORIN OKENSHIELD

در مورد چگونگی بالدار بودن یا بی بال انها اطلاعی ندارم ولی نیروهای پلیدی در موقع فراخون بزرگ که به وسیله نیروهای تاریک داده بشه به هم ملحق میشن به طوری که اسماگ از طریق یه برنامه وارد اربور شده بوده تا از موقعیت و گنج ان برای بازسازی قلمرو باستانی انگمار استفاده کنه . پس به طور کامل نمیشه گفت اژدهایان موجوداته خود مختاری باشن فقط مثل بالروگ حضور نیروهای ضعیف تر خودی رو بر نمیتابن و گرنه در زمان فراخون همه در یک جبه میجنگن

اگر اشتباه نکنم اژدهایان نگهبانان سرزمین های شمالی بودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

خب من بعضی از نظرات رو خوندم و باید بگم برای رام کردن اول باید نوع اژدها رو معلوم کرد. مثلا تا به حال شنیدید که یکی بگه: من پسر همسایه رو رام کردم. یا من فلان شخصیت رو رام کردم.

رام کردن برای موجوداتی که شعور ندارن به کار می ره، موجوداتی که فقط غریضه ی خالی هستند.

ولی موجوداتی مثل اسماگ شعور داشتن و حرف می زدن.شما نمی تونید یک انسان، یک الف، یک دورف و یا هر موجودی که شعور داره رو رام کنید. بلکه باید یا اونو تحت سلطه بگیرید و یا متقاعدش کنید.

اسماگ اصلا موجود بیشعوری مثل اسب یا وارگ یا همون موجودات بالدار نازگول ها نبود. برای همین نمیشه از کلمه ی رام شدن براش استفاده کرد.

ولی اگه بخوایین اژدهایانی رو رام کنید که شعور ندارن، باید بگم پروسه ی سختی داره { به انیمیشن مربی اژدها رجوع شود :)) }. اولا باید غذای کافی داشته باشی، دوما باید میدان و زنجیرها و امکانات امنیتی گسترده ای داشته باشی. سوما باید روش تنبیه مناسبی رو انتخاب کنی که اژدها همه جا رو نابود نکنه.

بعد از همه ی اینها تازه می تونی تشویق برای انجام کار مورد نظر و تنبیه برای انجام ندادنش رو شروع کنی.

اگر هم تازه کار هستی و هیچ مربی حرفه ای نداری، باید بگم چندین کشته و زخمی رو شاخشه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur
در در 5/30/2013 at 9:22 AM، fallkon گفته است :

مخصوصا اژدهاهای شهر مردگان

خب باید بگم اونا اژدها نبودن بلکه موجودات سیاه بودن که توی خود کتاب گفت که سارون تخم اونا رو پیدا کرد و اونا رو از همون کوچیکی تا بزرگی رشد داد برای خادمانش.

:animatedfellbeast::animatedfellbeast::animatedfellbeast::animatedfellbeast::animatedfellbeast::animatedfellbeast::animatedfellbeast::animatedfellbeast::animatedfellbeast:

ویرایش شده در توسط Aran Dur

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...