رفتن به مطلب
fallkon

اگه شما رهبری یه ارتش پلید رو بر عهده داشتین؟

Recommended Posts

شاهزاده آرون

من از اون ارتش پلید برای اهداف درست استفاده میکردم و سعی میکردم کم کم کاری کنم که ارک ها ها و سایر موجوداتی که در سرزمین میانه بدون هیچ سرزمینی و به صورت آواره زندگی میکنن اعتماد به نفس پیدا کنن و بتونن روی پای خودشون وایسن و برن مثلا کشاورزی کنن، صنعتی چیزی رو یاد بگیرن و.... اینجوری دیگه لازم نبود ارک ها به خاطر زندگیشون و اهداف دیگران مدام با سایر موجودات ( دورف ها، الفها، و آدم ها) درگیر باشن . ولی برای این کار اول باید یه سرزمین براشون پیدا میکردم. احتمالا با شاه اله سار بزرگ مذاکره میکردم تا اجازه بده ارک ها توی موردور برای خودشون زندگی کنن و کاری به کار کسی نداشته باشن. اما اگه کسی میخواست پا توی کفش ما کنه و به خاطر کینه های قدیمی به سرزمین ما حمله کنه، اون وقت خشم شاهزاده رو میدیدن.

ویرایش شده در توسط شاهزاده آرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali.ghorbani

من از اون ارتش پلید برای اهداف درست استفاده میکردم و سعی میکردم کم کم کاری کنم که ارک ها ها و سایر موجوداتی که در سرزمین میانه بدون هیچ سرزمینی و به صورت آواره زندگی میکنن اعتماد به نفس پیدا کنن و بتونن روی پای خودشون وایسن و برن مثلا کشاورزی کنن، صنعتی چیزی رو یاد بگیرن و.... اینجوری دیگه لازم نبود ارک ها به خاطر زندگیشون و اهداف دیگران مدام با سایر موجودات ( دورف ها، الفها، و آدم ها) درگیر باشن . ولی برای این کار اول باید یه سرزمین براشون پیدا میکردم. احتمالا با شاه اله سار بزرگ مذاکره میکردم تا اجازه بده ارک ها توی مورودرو برای خودشون زندگی کنن و کاری به کار کسی نداشته باشن. اما اگه کسی میخواست پا توی کفش ما کنه و به خاطر کینه های قدیمی به سرزمین ما حمله کنه، اون وقت خشم شاهزاده رو میدیدن.

یعنی برای زندگی توی سرزمینی که ازان خودتونه باید از آراگورن اجازه بگیرید؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاهزاده آرون

یعنی برای زندگی توی سرزمینی که ازان خودتونه باید از آراگورن اجازه بگیرید؟؟؟

ببخشید، کدوم سرزمین مال ارکاست توی سرزمین میانه؟

توی دوران چهارم همه سرزمین ها شاه خودشون رو دارن و بیشترش هم در اختیار آراگورنه، که خیلیاش هم تقریبا خالی از سکنه هستن، منظور من اینه که اول سعی میکنم با مذاکره برا مردمم یه سرزمین گیر بیارم و قضیه رو بدون جنگ فیصله بدم، اگه نشد اون وقته که دیگه باید از ارتشم استفاده کنم و برا مردمم سرزمین به دست بیارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali.ghorbani

ببخشید، کدوم سرزمین مال ارکاست توی سرزمین میانه؟

توی دوران چهارم همه سرزمین ها شاه خودشون رو دارن و بیشترش هم در اختیار آراگورنه، که خیلیاش هم تقریبا خالی از سکنه هستن، منظور من اینه که اول سعی میکنم با مذاکره برا مردمم یه سرزمین گیر بیارم و قضیه رو بدون جنگ فیصله بدم، اگه نشد اون وقته که دیگه باید از ارتشم استفاده کنم و برا مردمم سرزمین به دست بیارم.

موردور!

توسط ارک ها تصرف شده!

مال ارک هاست!

خیلی هم برای ارک ها مناسبه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاهزاده آرون

موردور!

توسط ارک ها تصرف شده!

مال ارک هاست!

خیلی هم برای ارک ها مناسبه!

در دوران چهارم موردور هم جز سرزمین های شاه اله سار محسوب میشه. البته به نظر منم حق ارک ها بود. من هم به عنوان فرمانده ارک ها ( البته فرماندشون، خودم که ارک نبودم! ) برای اینکه بتونم اونجا مردم خودم رو سکونت بدم یا باید با اله سار به توافق برسم یا باید بجنگم. طبیعیه با توجه به سابقه ی بدی که سائورون در مورد موردور درست کرده بود شاهان اطراف همینجوری و به راحتی اجازه نمیدادن که یه دسته ارک برا خودش تو موردور لانه کنن. من ترجیح میدم که اول مذاکره کنم و شاهان اطراف ( روهان و گوندور) رو از حسن نیت خودم مطمئن کنم ، اگه نشد دیگه باید حق رو با شمشیر پس گرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

بستگی به ارتش داشت ولی ترجیحا! اول هابیتون رو با خاک یکسان می کردم و بعد به ریوندل که خالی شده حمله میکردم و بعد از قلمروهای کوهستان ارتش جمع می کردم و به بقایای کتوله ها حمله می کردم و بعد به جنوب حمله می کردم و بعد هم به روهان و در نهایت به گاندور می رفتم و اونجا رو به خاک و خون می کشیدم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
M.A.R

بستگی داره موقعیت اولیه سپاه کجا باشه ولی با فرض اینکه تو موردو باشیم اول به شمال میرم و با نابود کردن شهر دریاچه و تصرف تنها کوه جای پام رو اونجا محکم میکنم. بعد از جمع کردن قوای کوهستان به حساب باقیمونده مردم بیور میرسم.بعدشم اگه حوصله داشتم به سمت جنوب حرکت میکنمو روهان و گوندورو با خاک یکسان میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

احتمالا مثل ازوگ میشدم از اولین جایی که دستم میرسید رو خاکستر میکردم تا اخرین جایی که میتونستم احتمالا 100تا از اون غول ها میبردم و لشکر 100000000000 نفری اورک ها

از وارگ ها و گابلین ها و عنکبوت ها غول های سنگی هم کمک می گرفتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

خب من خودم که خیلی خوشم میاد که یه عده ارک احمق رو دور خودم جمع کنم. اول از همه برای خودم مثل سارومان یه ارتش میساختم. ولی خیلی یواشکی. طوریکه فقط ارو بفهمه! بعدش که ارتش رو ساختم موردور رو احیا میکردم. پس چی؟ فکر کردی میرم یه جا دیگه واسه خودم دست و پا میکنم؟ بعدشم نمیدونم یه عالمه وارگ پیدا میکردم و همه افرادمو سواره میکردم.هرکی هم سر پیچی کنه غذای شب دوستاش میشه! بعد از اون منجنیق درست میکردم که گلوله های اتشین پرتاب کنه . ولی فقط یه دونه و خیلی بلندش که بتونه بالای مایناس تیریث رو بزنه. وقتی همه چی اماده شد تو توده مردم (خودمم ادمم دیگه) ترس و وحشت راه مینداختم که سائورون دوباره برگشته! بی خبر از اینکه سائورون دومی خودمم! و تمام این کارها در گاندور انجام میگرفت. اون چراغه هم باید نابود بشه که خودم ترتیبشو میدم. حوصله سوارای روحان رو ندارم. و درست زمانیکه پادشاه میاد به خودش بجنبه یعنی اله سار من با ارتشم حمله میکنم و درخته رو میسوزونم. کلا قصر رو نابود میکردم و با اورک های وارگ سوارم تمام مرد ها رو میکشتم. زنا . بچه ها گناه دارن زنده میمونن. بعد از اون به روحان حمله میکنیم و اونجارو دیگه با خاک یکسان میکنم( خونه خودمو نگه میدارم) حالا دیگه قبایل مختلف ادما موندن و یه عده که شاید الف باشن و دردسر درست کنن. اول لوتلورین بعدم ریوندل. ولی از فضاشون خوشم میاد اورک ها حق ورود ندارن. خلاصه وقتی همه شر ها از سرم کنده شدن تنها جائیکه میذارم امن بمونه شایره. من حتی اگه وحشتناک ترین خادم شیطان هم بشم هیچ وقت نمیذارم ارامش و صلح و صفایی که تو شایر وجود داره از بین بره. شده همه ارتشمو از دست بدم. تمام قدرتی که بدست اورده بودم تمام سرزمین میانه رو از دست بدم هیچ وقت کاری به هابیت های شایر نخواهم داشت. پس آی آدما اگه زندگیتون رو دوس دارین همگی جمع کنین برین شایر! :ar!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

راستش ترجیح میدم اول دورف هارو نابود کنم اخه استحکامات قوی دارن و از اونجایی که ضعیفن کارشون یکسرست.پس اره بور و تپه های آهن اولویت دارن بعد از طرف موردور هاراد رو میگرفتم.بعد به دولگولدور میرفتم دوباره بناش میکردم همینطور دروازه سیاه رو بنا میکردم.و حالا که اره بور رو دارم به سمت آنگمار از غرب و بعد ایتلین سرزمین شمالی گوندور رو میگیرم بنابراین میناس تریت عملا نابوده هر چند وقت یک حمله به شهر وزمیناشون میکنم درواقع جنگ فرسایشی راه میندازم سپس الف های جنگلی که ضعیفن رو نابود میکنم چون عملا چیزی نیستن بعد بسمت ایزنگارد و هلمپ دیپ میرم از شمال آنگمار و رویندل.از طرف جنوب به غرب سرزمین میانه ارتشم رو میرسونم بهش(البته نیروی دریاییم قبلا اونجاست)و به شایر میرم تا نابودشون کنم چون سم که پیرپاتاله بگینز ها هم که رفتن والینور پس راحته و همینجور پیش میرم.شاید با این استراتژی پونزده هزار نیرو کافی باشه و تازه کتاب های سارومان تو آیزنگارده پس عروسیمههه.برمیگردیم میناس تریت که تو محاصره و جنگ فرسایشی عملا هیچی نیست بازم احتیاط واجبه و حملاتو شدید و رود هاشونو مسموم میکنم و غذاهاشونم که تموم پس به راحت سربازا شورش و خود شهر تسلیمم میشه.

ممنونم ممنونم ممنونم

درضمن اول به میناس تریت برم نابود میشم. آراگون خیلی موذیه.تازه زنش هم جادوگره.

البته کوهستان آبی دردسر سازه اونجارو به گوبلینا میسپارم اخه جنگ منظم استحکامات قوی دورف اونم دورف های آبی که هیچ کی بهش حمله نکرده رو نابود نمیکنه.پس گابلین ها که خیلی پراکنده ان راحت دورف هارو میترکونننننننننننننن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوتین.

چه موضوع جالبی ...
یکم سخته ادم خودشو به جای شخصیت های پلید بزاره اصولا همه دوست دارن قهرمان و ادم خوبه داستان باشن ...
ولی اگر من رهبریه ارتش تاریکیو بر عهده داشتم اول با ایجاد نفاق بین ادم ها و الف ها یه جنگ بین اونا راه مینداختم که با هم متحد نشن بعد از اون خیلی زیرکانه و یواشکی الروند و گلادریل و تراندویل و میکشتم سراشونو اطراف سرزمین میانه میزدم رو نیزه که ایجاد ترس کنه :/ 
بیشتر انسانهارم اغوا میکردم که به ارتشم ملحق شن بیفتن به جون بقیه ادما بکشنشون ( اصولا راحت طلبم حال جنگ رو در رو ندارم ) :))))
اراگورنم اسیر میکردم به عنوان درس عبرت برای سایرین خانواشو جلو چشاش میکشتم که حساب کار دست بقیه بیاد شورش نکنن
هابیتها و دورفهارم به بنردگی میگرفتم پوستشونو میکندم :))))
خدارو شکر من رهبر ارتش پلید نشدم سرزمین میانرو میترکوندم :h14022:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord mehdi   faramir

از اونجایی که از انت ها متنفر بود می رفتم جنگل فنگورن رو اتیش میزدم بعد اروک استخراج می کردم بعد با روهان و گوندور متحد میشدم بع با حیله شاهاشون رو میکشدم و به یرزمین نامیرایان حمله میکردم تا گالادریل رو نابود کنم بعدش خودکشی می کردم;)

:h14023:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا
در 2 ساعت قبل، lord mehdi faramir گفته است :

از اونجایی که از انت ها متنفر بود می رفتم جنگل فنگورن رو اتیش میزدم بعد اروک استخراج می کردم بعد با روهان و گوندور متحد میشدم بع با حیله شاهاشون رو میکشدم و به یرزمین نامیرایان حمله میکردم تا گالادریل رو نابود کنم بعدش خودکشی می کردم;)

اهم ...اهم از مدیریت خواهش دارم به عنوان اسپم با این پست برخورد نکنه و حذفشم نکنه اخه نمیشد نگم

بابا یکی این جناب رو کنترل کنه کل سرزمین میانه و غرب وهرچی تالکین ساخته بود رو به فنا داد

به مانوه خبر بدید به اون دست رسی ندارید به آراگورنی تراندویلی الروندی کسی خبر بدین جون تالکین خودشون بیان هوای سرزمینشون را داشته باشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord mehdi   faramir
در 15 ساعت قبل، ایوانا گفته است :

اهم ...اهم از مدیریت خواهش دارم به عنوان اسپم با این پست برخورد نکنه و حذفشم نکنه اخه نمیشد نگم

بابا یکی این جناب رو کنترل کنه کل سرزمین میانه و غرب وهرچی تالکین ساخته بود رو به فنا داد

به مانوه خبر بدید به اون دست رسی ندارید به آراگورنی تراندویلی الروندی کسی خبر بدین جون تالکین خودشون بیان هوای سرزمینشون را داشته باشن

خیر بنده هیچ قصد خرابکاری ندارم فقط می خام لشکر ارک و اروک هارو به بلاترین قدرت برسونم البته اگر این لشکر در اختیار من قرار بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

ارتشم رو اول به سمت رویندل می بردم چون دیگه الف زیادی باقی نمونده و از مواضعش برای قوی ت کردن خودم استفاده می کردم و بعد از ساختن پیاده نظام خوب شروع به جنگ های تعقیب و گریزی با روحان می کردم تا اونا رو از سوراخشون بیرون بکشه و بعد با استفاده از مواضع جنگل به خاک و خون می کشیدم ولی نه قبل از این که با منجنیق های آتشین نژاد انت ها رو منقرض کنم و از ایزن گارد برای افزایش قدرت استفاده کنم

بعد از پایان این نبرد ها به سمت سرزمین کوتوله و گوبیلن ها می رفتم

کوتوله ها رو نمی کشتم و مجبورشون می کردم که برای ارتشم انواع سلاح ها و به خصوص منجنیق و دژ کوب بسازند و نیمه ی دوم ارتشم که به سرزمین گوبلین ها رفتند و خودم فرماندهیشون خواهم کرد رو یا مطیق خودم می کردم یا این نژاد پست رو منقرض می کرم.

گوبلین ها ترسو تر از اونی هستند که مطیع ارتشم نشود و بعد از این که کوتوله ها اسلحه های مورد نیاز رو برام ساختند اونا رو هم تا نفر آخر می کشم

و در نهایت حمله ی نهاییم رو به گاندور انجام می دهم و به هر قیمتی که شده اون شهر رو تسخیر می کردم ولی ترجیحا از بینش نمی بردم چون لذت آتش زدن درخت سفید و تاج گذاری در اون جا رو از خودم نمی گرفتم

(چیه؟! شیطانی دارم فکر می کنم دیگه)

در در 6/27/2015 at 0:39 PM، شاهزاده آرون گفته است :

من از اون ارتش پلید برای اهداف درست استفاده میکردم و سعی میکردم کم کم کاری کنم که ارک ها ها و سایر موجوداتی که در سرزمین میانه بدون هیچ سرزمینی و به صورت آواره زندگی میکنن اعتماد به نفس پیدا کنن و بتونن روی پای خودشون وایسن و برن مثلا کشاورزی کنن، صنعتی چیزی رو یاد بگیرن و.... اینجوری دیگه لازم نبود ارک ها به خاطر زندگیشون و اهداف دیگران مدام با سایر موجودات ( دورف ها، الفها، و آدم ها) درگیر باشن . ولی برای این کار اول باید یه سرزمین براشون پیدا میکردم. احتمالا با شاه اله سار بزرگ مذاکره میکردم تا اجازه بده ارک ها توی موردور برای خودشون زندگی کنن و کاری به کار کسی نداشته باشن. اما اگه کسی میخواست پا توی کفش ما کنه و به خاطر کینه های قدیمی به سرزمین ما حمله کنه، اون وقت خشم شاهزاده رو میدیدن.

واقعا؟! 

از طرز فکرت تقدیر می کنم ولی مطئن باش ارتش شیطانی یعنی ارتشی که اگه فرماندهش شیطانی فکر نکنه اولین طعمه ی ارتش خواهد بود

باید در نظر داشت که فرماندهای ارتش های خوب هر کاری هم که بکنند سربازا زیاد بهش گیر نمیدند ولی اگه فرمانده ی یک ارتش شیطانی با مذاکره و به کشاورزی کشیدن افرادش اسم خودش رو خراب کنه سربازاش در یک چشم به هم زدن اونو می کشند و یا اگه فرماندشون یک ابر قدرت با نیروهای جادویی باشه نهایتا ترکش می کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
King-Aragorn
در در ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ at 8:45 PM، lord mehdi faramir گفته است :

حالا چرا بعدش خودکشی میکنی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil
در در 8/13/2016 at 7:52 AM، King-Aragorn گفته است :

حالا چرا بعدش خودکشی میکنی؟

احتمالا با الهام گرفتن از هیتلر!:))

گفتین ارتش پلید..خب..نزگولم پلیده دیگه..من اگه یه ارتش نزگول داشتم با الفای خودم متحد میشدیم میرفتیم اول از همه گالادریل رو میکشتیم!!:D هر کی هم سر راهمون قرار گرفت مهم نیست کیه الروند کلبورن هرکی! (حالا شاید واسه الروند یه تخفیفی دادم!) میزدیم میکشتیمش! این گالادریل اگه بخواد زندگینامشو بنویسه دو فصل اولش زمینشناسیه!!! از همون اول بوده خیلی هم تو کارا دست برده..مرده زنده کرده(گندالف) نژاد تغییر داده(الروند) از همه مهم تر پسر مردمو جادو کرده عقایدشو عوض کرده!!(لگولاس.خب عقیده هر کسی مال خودشه به گالادریل چه مربوط؟) البته نه که خودش این کارارو کرده باشه..نه...پارتیش کلفته!!! البته از نزگولا برای سپر نزگولی(!) ارتش الف خودم استفاده میکردم!! بعدشم این دورفا که عددی نیستن اگه سر راهم حال داشتم این داینو میکشم..خیلی بی فرهنگه!! جنگه که جنگه! آدم باید ادب داشته باشه! بعدشم دیگه یه کم کشور گشایی میکردم...البته اگه حسش بود(!)اونم یه خورده نه زیاد من بیشتر به مستعمره گرفتن اعتقاد دارم...این سیاست پایدار تره!البته حیف نمیشه وگرنه خیلی دوست داشتم مانوه رو بکشم! خیلی موجود بی خودیه! هرچی خبره که اولمو میدونه جنگی هم باشه که کار تولکاس بیچارس...تا ولش میکنی پارتی راه میندازه!! اگه میشد ارتشم اونقدر پلید باشه و نفوذش بالا باشه با ماندوس و اولمو هماهنگ میکردم یه جوری از شر مانوه راحت میشدیم اولمو میومد جاش!

دیگه ..همین دیگه...تو سرزمین میانه این گالادریل رو نرومه که اگه نباشه یه نفس راحت میکشم...

خیلی هم قدرت طلب نیستم..همینقدر کافیمه!:))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil
در 18 ساعت قبل، لیدی گالادریل گفته است :

اگر کل پلیدیهای دنیا را هم گرد بیاروی نمیتوانی مرا از میان برداری. گالادریل قدرتمندترین، زیباترین و باهوش ترین زن در آرداست. هیچکس را یارای مقابله با آن نخواهد بود. مواظب باشید به خشم گالادریل گرفتار نیایید چه آنکه مرگتان نزدیک خواهد بود.

الان داری تهدید میکنی؟؟؟بابا من ماندوسو دارم!!! اصلا چرا خودمونو خسته کنیم؟همین ماندوسو داشته باشم کافیه دیگه...

اصلا من نظرم عوض شد! ارتش پلید نزگولی نمیخوام..فقط یه حس قدرت طلبی خبیث میخوام که بتونم  با ماندوسو اولمو و شایدم تولکاس(!) متحد بشم!! این از ارتش بهتره!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
goshtapo

من اول از همه کل شایر رو شخم میزدم تا این هابیت ها رو بیارم بیرونو  گردن این هابیت های ملعون رو بشکنم خخخخ چون کل دنیای تالکین رو شاخ این وروجک های بد جنس میچرخه شایدم الان ؟؟.بعدش با منجنیق های اتیشن ریوندل رو به اتش میکشدیم  خخخخ اصولا دوست دارم پلیدی همه جا رو بگیره ولی انصافا وجدانا ارباب اصلی حلقه کسی جز گالوم نیست طفلک 100 سال عاشقانه اون داشته تازه 80 سال غم دوری و هجر کشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
darakhshanamirardavan

تیکه تیکه کردن هابیت ها نابود کردن دورف ها و تصرف اره بور وبه بردگی گرفتن اداین و سوزوندن میرک وود و لورین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alkar

من میرفتم ملکور رو میاوردم و بعد باهم میرفتیم سائرون رو برمیگردوندیم و همه جا رو پر از تاریکی میکردیم و بر جهان پر از تاریک حکم میراندیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*Manwë*

درووود

خب،من اول جا نقشه چینی سربازام و قوی میکردم و به دنبال یه متحد میگشتم ،احتمالا هارادریم بعد من از شمال اونا از جنوب ارنور و گوندور و نابود میکردیم ،بعد تموم الفارو دستگیر میکردم ،دست و پاهاشون و میبستم مینداختم تو کشتی راهی والینور می کردم دلم نمیاد بکشمشون،فنگورن و به اتش میکشیدم،با دورفام کاری نداشتم ولی صد در صد یه سپاه اژدها درست میکردم به عقاب های مانوه حمله می کردم بعدم جا جنگ دنبال علم میرفتم چیزای جدید اختراع میکردم مثل تفنگ یا توپ ،وقتم پیشرفت کردم میرفتم نزدیک امان بدون پا گذاشتن توش به توپ میبستمش بعدم از درگاه ارو ایلوواتار بخشش میخواستم و توبه میکردم میزدم ملکور و میکشتم با شمشیر تورامبار دور هم اهنگ دوم و خواندن میگرفتیم???

ویرایش شده در توسط A.M.S
ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور پسر هور

من اگه رهبری ارتش اورک ها رو داشتم،در طول 3 سال مثلا 100000 تا اورک به وجود میاوردم.اول از همه 30000 اورک برای فتح گوندور میفرستادم.بعد از فتح گوندور ندا میدادم که 10000 تا اورک برام بفرستن.بعد 10000 اورک برای حمله به روهان.و 10000 دیگه هم برای فتح کامل و سکونت میفرستادم.بعد 10000 تا اورک برای فتح ریوندل،10000 تا برای لورین،و 20000 تا برای سیاه بیشه میفرستادم.بعد از فتح این 3 تا 15000 تا ازشون میگرفتم و با 35000 نفر به اره بور و دیل میتاختم.پس از فتح اینها از هر کدام از جاهای فتح شده 5000 نفر میگرفتم و به سوی مناطق دیگر مثل شایر و بقیه جاها میتاختم و امراطوری سرزمین میانه رو از آن خود میساختم و آنرا امپراطوری سیاه مینامیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor

اگه من رهبر ارتش بلید رو برعهده داشتم؟ خب تنها یک کار میکردم و همین کارم باعث بیروزی من در جنگ و تصرف کل سرزمین میانه میشد! جلوی درب های ورودی کوه نابودی نگهبان میزاشتم!:دی 

با همین حرکت میدل ارث به دوران تاریکی فرو میره :))

سایرون مغرور و عجول بود

مغرور از این که نگهبانی نزاشت

عجول از اینکه تایم بندی درستی نداشت میتونست حمله ش رو با هاراد و دزدای دریای یکی کنه یعنی حمله همه جانبه و همزمان . البته من هم اگه همچین ارتشی داشتم مغرور میشدم:-\با وجود ارواح کوهستان واقعا نمیشد کاری کرد درسته اما خب نبرد بلک گیت رو بیروز میشدم اله سار کشته میشد سریعا لشکر کشی هامو به سمت روهان و جنوب گاندورمخصوصا بندرگاهاش ادامه میدادم ...دولگلدور رو دوباره به یکی از محکم ترین قلعه های تاریکی تبدیل میکردم شاه تراندویل رو اسیر میگرفتم!خب تراندویل رو میبرم به میناس تریت و اونجا روی دیوار ورودی شهر میناس تریت به میخ میکشیدمش:دی خیلی خشانت بالاست...چرا میناس؟چون کلی بدبختی کشیدم براش بخاطر میناس تریت هزاران اورک از دست دادم توی نبرد بلنور ..خب حالا میرسیم به اره بور من زیاد اهل جاهای تنگ نیستم سعی میکردم اونقدر با وسایل نابود کننده ای که دار و قدرت ام اونقدر بکوبمش تا کوه از درون ریزش کنه و همه  یدورف ها بمیرن و تالار های زرینشون هم دفن میشدن:. ادوراس هم کارش معاومه جنگل فنگورن رو به کل اتش میزدم !برای انتقام از نبرد هلمز دیب و ایزن گارد! جنگل قدیمی...اه این جنگل باید نابود شه:دی تام عزیز فکرنمیکنم باهام بجنگه :دی

ریوندل! بسر ازونجاهاست که دلت میخواد تابستونو ونجا بگذرونی!:دی خب دیگه ازین خبرها نیست چون به خاکستر تبدیل شده...مردم شایر و تمامی انسان های که در سرزمین میانه بودن رو اسیر میگیرم:دی خب برای اینکه انتقام سالها بیش رو بگیرم یعنی اتفاقی که در جزیره ی نومه نور برام افتاد!

تمامی اسیران رو تمامی باقی مانده ی نزاد های مختلف رو توی بندرگاه خاکستری اعدام میکردم و خون شون رو توی دریا میریختم تا اولمو! بفهمه که با کی طرفه! بقیش دیگه والار میدونه و من:)))))) تا روز ظهور ملکور منتظر میمونم و الف ها رو تو سرزمین ناچیزشون تنها رها میکنم..شایدم حمله کردم کی میدونه؟

بیشتر شد اگه شما سایرون بودید چه میکردید :دی

ویرایش شده در توسط soldier of gondor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...