رفتن به مطلب
fallkon

اگه شما رهبری یه ارتش پلید رو بر عهده داشتین؟

Recommended Posts

LObeLia
ارسال شده در (ویرایش شده)

شما از آواتارت معلومه که خیلی اهل تاریکی و نابودی هستی. تاپیکتم اینو تایید میکنه.

از اونجایی که من دوستدار خیر و اهل روشنایی ام, سخته که خودم رو یه شخصیت پلید تصور کنم. یه کسی مث گوتموگ!!!!

اما خب وقتی ام که به جبهه ی خیر نگاه میکنی بعضیاشون یه جاهایی حرص آدمو درمیارن.

من اول از همه به گوندور حمله میکردم. صرفا واسه اینکه قدرت آراگورن رو به چالش بکشم و ببینم حالا که شاه شده,چند مرده حلاجه؟؟؟؟ و قطعا شکست میخوردم. برای بار اول 5هزار تا نیرو کافیه.

تلاش میکردم تا اول از همه فارامیر مظلوم رو از پا درش بیارم. چون زیاد از ائووین خوشم نمیاد.

.

.

. این تاپیک میتونست نظر سنجی بشه.

ویرایش شده در توسط LObeLia

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

من اهل کوبیدن و نابود کردن نیستم ولی راستش از ویوی میناس مورگول خوشم اومده و با ارتشم اونجا میرم و اسمشو میناس ایتیل میزارم به یاد روزگاران گذشته .همین و کاری به کسی ندارم

ولی اگه کسی خیال اینکه اونجا رو از دستم در بیاره بیاد تو کلش کاری می کنم که خاطره نبرد اشک های بی شمار زنده شه!!

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

من اگه یه ارتش از ارک ها داشتم به لورین وریوندل حمله میکردم چون اگه اون دو تا شهر رو نابود کنی دیگه امید انسان ها از بین میره بعد به کارن دام میرفتم واونجا رو باز سازی میکردم بعد اگرقدرت بیشتری داشتم یک حلقه قدرت میساختم تا بقیه سرزمین میانه رو به راحتی تصرف کنم!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

اين تاپيك منو ياد بازي ميدل ارت ميندازه. :)

من اگه ارتشي مثل موردور رو داشتم ، بيشتر با خودم منجنيق مي بردم. اول هم به انت ها حمله مي كردم.

كلا به نظرم همه‌ي شخصيت هاي نيروهاي شر بي خاصيت اند. ولي اگه ميشد از بالرگ استفاده كرد ، ازش برا كشتن گندالف استفاده ميكردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

جیگر آدم با خوندن این پستای ظالمانه ریش ریش میشه.

کشتن گندالف!!!!!!!!!!!!

ویرانی ریوندل!!!!!!!

نابودی لورین!!!!!!!!!

حمله به انت های مظلوم و نازنین!!!!!

بازم این پست اخر سیه تیغ , یکمی امیدوار کننده بود که حداقل هنوز کسی هست که یه قطره مروت ته وجودش باقی مونده.

اما کلا تاپیک جالبیه. تا حالا اینجوری به خودم فکر نکرده بودم. انگار که هممون قابلیت بدجنس بودن رو داریم. حیف که آب نیست...

انگار که واقعا تاپیک "اندوه فراوان سیلماریلیون" لازم بوده چون بحق که این اندوه ها بی پایانن...

ویرایش شده در توسط LObeLia

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من اگه توی جبهه شر بودم دوست داشتم ملکور باشم. اول که والار رو قبل از اینکه برن غرب راحت میکشتم. بعد که الف ها بیدار میشدن، اورومه نبود که ببرشون غرب، برای همین خیلی راحت میتونستم اسیرشون کنم و می بردمشون اوتومنو یا آنگباند و میگفتم برام ساز بزنن یا دستشویی ها رو تمیز کنن. از وقتی هم که آدم ها بیدار شدن، بلافاصله میرفتم سراغشون و اورکشون میکردم. اگه هم چیزی از آردا می موند رو فتح میکردم. بعد میشدم شاه کل آردا، بعد برای ایلوواتار نماز میخوندم و توبه میکردم تا منو ببخشه. و عملاً در آخر میشدم مانوه سولیمو. {الان دارید بهم می خندید، نه؟؟}

اگر هم ملکور نبودم سعی میکردم نسل آدم ها و هابیت ها رو پاک کنم و اول از همه از بری و اوسگیلیات شروع میکردم.

ولي اگه ميشد از بالرگ استفاده كرد ، ازش برا كشتن گندالف استفاده ميكردم.

یه بار دیگه اگه میتونی حرفت رو تکرار کن! زود باش منتظرم! :)

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

دستت درد نکنه LObeLia یعنی بقیه خوب نیستن!!!!

من زیاد دوست ندارم جای شخصیت بده داستان باشم که خیلی ها هم دوست ندارند، اما باید در این تایپیک پستی مربوط بهش باشد خوب اگر من رهبر موجودات پلید میشدم اگر بخواییم که همه اونها را خوب کنیم پس جنگی نمیمونه و اون امیدی که اگر موجودات پلید قسمتی از سرزمین میانه رو گرفته باشن و بخواهیم همه رو دور هم جمع کنیم از گندالف و الفها، انسانها و همه موجودات خوب مثل هابیتها و غیره اون امید دیگه از بین میره چون دیگه موجود بدی نمیمونه پس باید یکی یا عده ای از موجودات پلید باقی بمانند البته آنهایی که قدرت کافی مثل بالروگ رو باید نگه داشت و بقیه را میتوان به قدر کافی نگه داشت و بقیه دیگر که خواستیم خوب کنیم مانند همین اورگ ها میتوانیم خوب کنیم اما اون دزدان دریایی پس چی بودن انسان بود چرا ضد بقیه شدن خوب پس همیشه همه جا خوب و بد باید باشد همین ساروان هم خوب بود!! و اما چطور افراد خوبی مانند فرودو و برومیر میتوانستند پلید باشند برای مدت کوتاهی اما نمیشود که افراد پلید گاهی هم خوب باشند، چند روز پیش یک فکری در ذهنم اومد که خیلی عالی میشد اگر تالکین یک کتاب دنباله داری مینوشت که میخواست که قبل از هابیت باشد که قدرت سائورون رو با اوج بکشه که بتوانه به وسیله جادو سیاه بیشتر افراد خوب را به سمت خود بکشه که حلقه یک نمونه از همین قدرت بود و اینطوری میتوانست داستانی جالب از آب دربیاد ولی دشمنهایی هم داشته باشد، بیشتر افراد خوب سرزمین میانه به جون یکدیگر بفتند و اینطوری میتونستیم که رهبری داستان به دست ما بیفته که بتوانیم تصمیم بگیریم که جای کدام شخصیت باشیم یا جای شخصیت خوب که بد شده یا بدی که خوب شده!!!!

ممنون از تایپیکی که fallkon ایجاد کرده همه خوش و سلامت باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

سلام

من دوست داشتم یک دسته از ارک ها ی گندابد شمالی رو که به بیست هزارتا میرسن رو هدایت کنم و اولین کاری هم که انجام میدادم نابودی روندل بود.بعد سر الروند رو میزدم سر یک نیزه.

بعد با موردور متحد میشدم و به میناس تریت حمله می کردم وآراگورن رو اسیر میکردم.

بعدشم میشدم فرمانروای کل سرزمین میانه......ها ها ها ها ها ها ها :)

ویرایش شده در توسط MORGOMIR

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

جیگر آدم با خوندن این پستای ظالمانه ریش ریش میشه.

کشتن گندالف!!!!!!!!!!!!

ویرانی ریوندل!!!!!!!

نابودی لورین!!!!!!!!!

حمله به انت های مظلوم و نازنین!!!!!

یه بار دیگه اگه میتونی حرفت رو تکرار کن! زود باش منتظرم! :)

خب بالاخره بايد گندالف رو كشت تا بشه به يه جايي رسيد. :|

تازه من از ديد بازي به موضوع تاپيك نگاه كردم ، چون از ديد ديگه اي نتونستم به موضوع نگاه كنم :D به خاطر همين از انت ها دل خوشي ندارم. :) كلا روي اعصاب آدم راه ميرند. وقتي همه چيز داره خوب پيش ميره ، يه دفعه از راه ميرسن و همه چي رو خراب مي كنن. به اين راحتي ها هم كشته نميشند . فقط ميشه آتيششون زد :P به خاطر همين استفاده از منجنيق و گلوله هاي آتيشي ميتونه راه خوبي برا از بين بردنشون باشه :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

من به سرزمین قدسی میرفتم و بعدش به کمک انسان ها والار رو شکست میدادم و اونجا رو تسخیر میکردم و والار رو میکشتم و بیلبو رو هم همینطور و سرش رو هم به نشانه ی پیروزی 10 تکه میکردم و به 10 منطقه ی مختلف سرزمین میانه میفرستادم و الف ها رو هم مجبور میکردم تا توی موردور زندگی کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK

تمام الف ها رو نابود میکردم.اول میرفتم ریوندل همه رو میکشتم بعد لورین اونجا رو هم همه رو میکشتم بعد سر آروین رو تو نبرد جلوی آراگون میاوردم

اون وقت دیگه آراگون تمام روحیه خودشو میباخت

و راستی نابودی اون بالروگ هم خیلی منو ناراحت کرد.گاندولف نباید تو نبرد با اون پیروز میشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آراگورن 91

همون اول میرفتم شایر رو با خاک یکسان می کردم ...

آخه هرچی آتیشه ، از گور همین بگینزها بلند میشه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

بگینززای مظلوم!!!

چه هیزم تری بهتون فروختن؟؟؟؟ نابودی حلقه رو میگین؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

اول میرم شایر و هابیت ها رو تیکه تیکه میکنم بعدش میرم طرف کوه های مه آلود و معدن های دورف ها همه رو زنده زنده چال مکنم بعد ملکور میارم آردا باهم میریم به جنگ انسان ها و میناس تریت رو گورستان انسان ها میکنم و الف ها اگه با من همراه بشن که هیچ ، اگه نشدن اونا رو اورک میکنم و هیچ مایاری رو تو آردا زنده نمی زارم بعد بقیه نیروهایم و ملکور و دوستاشو میزارم تو آردا خوش باشن و بعد خودم میرم که یه جهان دیگه پیدا کنم که بعد دوباره اونجا روهم به نابودی بکشم و اکنون اگر گفتید من که هستم ؟ ویرانگر جهان . .

.

.

.

.

.

.

و این نابودی زمانی اتفاق می افتد که موجودات آ ردا قلب هایشان فاسد و ایمانشان سست شده باشد و جهان آردا پر از زشتی پلیدی باشد و آنگاه است که من خواهم آمد ، ویرانگر جهان . . .

ویرایش شده در توسط حلقه یگانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی

اول از همه که باید به میتاس تریت حمله کرد چون وقتی پادشاهی گاندور نباشه نابود کردن بقیه خیلی راحته.

بعد چند سالی صبر میکنم تا خبر قتل عام من به گوش همه برسه و خوب وحشت کنند و دراین مدت مثل سارومان نژاد های جدید و پیشرفته ای از اورک ها و ترول ها میساختم که این قدر کودن نباشن.حالا یه لقب با ابهتی هم برای خودم انتخاب میکردم!

بعد از اون همه سرزمین میانه راحت به تصرف من درمیومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آراگورن 91

بگینززای مظلوم!!!

چه هیزم تری بهتون فروختن؟؟؟؟ نابودی حلقه رو میگین؟؟؟؟

آره ؛ + خیلی زورشونم کمه ، راحت میشه حسابشونو رسید... هه هه هه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Morgoth - Melkor

اگه شما رهبری یکی از ارتش های orc یا goblin رو در دوران چهارم به عهده داشتین اول کجا رونابود میکردین ؟ایا شکست هم میخوردید؟ چه نیرو هایی باد خود میبردید ؟چه کسی رو میکشتید؟

درود

اول باید ببینیم که اورک ها یا گوبلین ها بدون یک نژاد برتر می تونن متحد بشن یا نه - در مورد شکست خوردن اوصلا کسی نمی دونه که قبل از نبرد شکست خواهد خورد یا نه

و در آخر اگر بنده می تونستم در مرحله اول اورک ها رو متحد کنم 100% اقدام نابودی کل انسان ها از سرزمین میانه می کردم طبیعتا از نزدیکترین جای ممکن شروع میشه

هیچ وقت فراموش نکنیم اورک ها موجوداتی هستند که در خلا, وجود رهبری متحد میدان نبرد رو ترک کرده یا انگیزه خود رو برای ادامه نبرد از دست میدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK

گندالف سپید مگه من چه هیزم تری به تو فروختم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

دوست عزیز اولا که این تاپیک جای این بحث ها نیست. درمورد امتیازات مفصل در تاپیک گفتگوی عمومی اعضا بحث شده. اگه شما درمورد منفی که بهتون دادم توضیح می خواستید، می تونستید توی پیغام خصوصی ازم سوال کنید.

شما هیچ کار بدی نکردید که من بهتون منفی دادم! امتیازات جهت نشون دادن موافقت یا مخالفت با مطالب اون پست یا تشکر از ارسال کننده پست هستن؛ نه برای استفاده هایی که شما فکر می کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

اگه من یه ارتش داشتم،

اول به ریوندل

بعد به لورین

اره بور

روهان

و گاندور

چون مطمئنم که آراگورن رو شکست میدادم چون اون نمی تونست در جنگ گاندور بدون کمک سرگشتگان اونجا رو نجات بده؛ پس حتما با کمترین قوا ازش میبردم.

(کمترین قوا نسبت به اون ارتشی که به شهر سفید حمله کردند)

تازه اونجا یه تخریب حسابی شده بود و نفوذ بهش کاری نخواهد داشت

...و دوره ی تاریکی رو به زمین میاوردم

وای زیادی خیالاتی شدم... :دی

ویرایش شده در توسط Elendil322

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK

دوست عزیز اولا که این تاپیک جای این بحث ها نیست. درمورد امتیازات مفصل در تاپیک گفتگوی عمومی اعضا بحث شده. اگه شما درمورد منفی که بهتون دادم توضیح می خواستید، می تونستید توی پیغام خصوصی ازم سوال کنید.

شما هیچ کار بدی نکردید که من بهتون منفی دادم! امتیازات جهت نشون دادن موافقت یا مخالفت با مطالب اون پست یا تشکر از ارسال کننده پست هستن؛ نه برای استفاده هایی که شما فکر می کنید!

خودم میدونم رفیق!

اگه توجه کنی من هم به شوخی گفتم که در مورد حمله ای که گفتم بحث کنیم

ولی تو به جد گرفتی

ویرایش شده در توسط Nazgul_MK

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

اول از همه که باید به میتاس تریت حمله کرد چون وقتی پادشاهی گاندور نباشه نابود کردن بقیه خیلی راحته.

بعد چند سالی صبر میکنم تا خبر قتل عام من به گوش همه برسه و خوب وحشت کنند

نه !نه! اشتباه نکن !!! :| گاندولف با آراگورنـه ! به همین راحتیا هم که نمیشه گاندور رو نابود کرد ! اول بذار نیرو هات خوب قوی بشن بعد برو گاندور رو نابود کن . اگه کمکم خواستی منم میام کمکت !!!

پ . ن : بله ماهم کلاس تابستونه مشاوره جنگ گذاشتیم اگه کسی خواست بیاد ، دیگه نمیتونه بیاد ! خخخخخخخ :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...