رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

ayub_s

نسخه اکستندد فیلم در تاریخ 21 اکتبر برابر با 29 مهر ماه به صورت دیجیتال اچ دی منتشر میشه و در تاریخ چهار نوامبر روی دیسک های بلوری در دسترس هست...

آخ جون چه شود لووووول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

تصویر متحرک قسمتی از نسخه اکستندد هابیت برهوت اسماگ:

گفتنی است نسخه اکستندد سه شنبه همین هفته منتشر خواهد شد.

ویرایش شده در توسط King Aragorn Elessar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

متن نسخه ی اکستند فیلم هابیت ویرانی اسماگ در سایت حلقه ی یگانه گذاشته شده ….

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

نسخه ی اکستندش هم اومده ولی web-dl هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the witch-king of angmar

نسخه اکستندد هابیت 2 bluray آمد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gity

ميشه فقط اون تيكه هايي كه حذف شده رو واسه دانلود بزارين؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

ميشه فقط اون تيكه هايي كه حذف شده رو واسه دانلود بزارين؟؟؟

در اینجا گذاشته شده دوست گرامی:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1429&view=findpost&p=61155

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

خدا میدونه چقد سکانس وجود داشته که میتونستن داخل اکستندد بذارن و نذاشتن و فک میکنم همشون باید مثل این یکی که لینکشو گذاشتم عالی بوده باشن!

http://www.youtube.com/watch?v=qln92dJKwDo

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

آره اون سکانسی که هم دورف ها را دست بسته پیش تراندویل میبرن حیف شد که حذفش کردن به نظرم خیلی جالب بود

مثل اینکه پیتر خیلی علاقه داره که همیشه سکانسهای حذف شده تو فیلمهاش داشته باشه ارباب حلقه ها هم همینگونه بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب من خوشحالم که این صحنه رو نذاشتن. اول اینکه یکی از سکانسهای خوب فیلم برای من خوندن این پیشگویی توسط بارد بود و اومدن این صحنه باعث خراب شدن و اسپویل شدن و یا حتی حذف شدنش میشد. دوم اینکه تراندویل از کجا در مورد روز دورین میدونه؟ حتی خود دورفها هم تا زمانی که الرونند حروف مهتابی رو نخوند ازش خبر نداشتن. مطمئنا ترور و تراین هم این راز رو به تراندویل نگفتن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

کسی این پشت صحنه 9 ساعت هابیت 2 را نداره برای دانلود بزاره ببینیم؟! ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

هیچ میدونستید پیتر جکسون قرار بوده در فیلم ویرانه اسماگ یه نقش دیگه هم داشته باشه . یه نقشی که خودش بهش میگه basketman که رییس جاسوسهای ارباب دریاچه بوده (نمیدونم تو کتاب چنین چیزی هست)البته بعد ترجیح دادن که این سکانس را حذف کنن (و همون بهتر که حذفش کردن چون فیلم را به حالت کمیک می برده و خیلی خنده داره. حالا جالب اینجاست که فیلیپا بوینز میگه : من و فران والش وقتی این سکانس را دیدیم فران به من گفت که این بدترین اجرایی هست که تا حالا تو زندگیم دیدم :) این کلیپ را من از پشت صحنه ها گرفتم (حجم 10 مگ)

جدا که ته مسخره بازی بود! :| شکر خدا دوتا آدم عاقل اونجا بودن که حذفش کنن این فاجعه رو وگرنه کل فیلم دود میشد میرفت هوا!! :|

ممنون :| لینک مستقیمش

چه صحنه بدی... چه بهتر که حذفش کردن. این بخش رو از زبون بارد خیلی خیلی بیشتر دوست داشتم تا از تراندویل...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

یک کلیپ 50 ثانیه ای از پشت صحنه

http://www.aparat.com/v/BqrHa

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...