رفتن به مطلب
LObeLia

درباره ی امضای شما

Recommended Posts

الوه

من مثبت ندارم دیگه :دی

خب

در مورد امضام سخن رانی کنم؟

من 3 تا امضا داشتم

اولین امضام که سخن تین گول با دورف ها در لحظات پایانیش بود

یجورایی ابهت داشت واسه همین استفاده کرده بودمش

دومیش یه جمله انگلیسی از یک بازی بود

Technology offers us strength, strength enables dominance, and dominance paves the way for abuse

که به نظرم خیلی خوب میاد

و سومیش هم از سیل هست و معلومه چیه

یه صحنه ی جالب بود واسم

جای شکستن قدرت یک مایا، حلقه ای که خودِ ملکور نرفته بود طرفش اما به خاطر تقدیری که برای کارخاروت نوشته شده بود...

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

امضای من یه جمله از خودمه شرح نداره

اینو در فراق گل باجی گفتم:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

ببخشید گل باجی ؟؟؟؟

امضای منم اول یکی از درد دل های دکتر شریعتی بود. توی کتاب گفتگوهای تنهایی. خیلی بنظرم متنش گیرا بود.

آه که چقدر فاصله ی ما دور است. فکر میکنم که هیچوقت نرسی و من در کنار این دنیا تنها بمانم و تو همیشه منظره ی من باشی.

این دومی هم که دیگه فکر کنم همه دوس داشته باشن. هم اسم خودم توشه هم از ایهامش خیلی لذت میبرم. هر دفعه میخونم به اندازه ی بار اولی که خوندم برام جذابیت داره.

اول فکر کردم که امضام آردایی باشه اما بعد دیدم وقت زیاده. تا یه مدتی میخوام از این امضام کیف کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

امضا من مشخصه و چون به نظرم خیلی با نام کاربریم مچ هستش انتخاب کردم.

و چون هم اولین جمله و کلمه ای که از کتابهای تالکین خودم هستش و مهمترین دلیل(البته به همراه فیلم لوتر)برای قدم گذاشتنم به دنیای تالکینه بسیار دوستش دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

گاهی وقت ها آدم باید وقت بذاره.

من که دلم میخواد هر روز راجع به یه امضای تازه فکر کنم. اما از این یکی قشنگ تر هنوز پیدا نکردم.

اگه میتونستم نام کاربریم رو عوض کنم اینکارو هم میکردم. نه اینکه کلا عوضش کنم اما یکم تغییرش میدادم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

گاهی وقت ها آدم باید وقت بذاره.

من که دلم میخواد هر روز راجع به یه امضای تازه فکر کنم. اما از این یکی قشنگ تر هنوز پیدا نکردم.

اگه میتونستم نام کاربریم رو عوض کنم اینکارو هم میکردم. نه اینکه کلا عوضش کنم اما یکم تغییرش میدادم.

نظر شما محترمه ولی ما باید سعی کنیم که کمتر برای این ظواهر وقت بزاریم.ما بیشتر باید سعی کنیم کاربران مفیدی برای این سایت باشیم تا کاربران خوشگلتری برای سایت!البته باز اعلام میکنم من قصد توهین به نظر شما رو ندارم و نظر شما هم خیلی برای من محترمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

فرمایش شما صحیح.

اما من اینجا فقط دارم در مورد امضا صحبت میکنم. اینکه دوست دارم هی عوضش کنم نه اینکه از مفید بودن توی آردا غافل شم و فقط دنبال ظاهرسازی باشم.

وگرنه این یه امر مسلمه که باید از پایه قوی شیم و خودمونو نشون بدیم.

بالاخره حتا توی زندگیم انسان باید به ظاهرش اهمیت بده. توی آردا هم باید ظاهر و باطن رو زیبا کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
majid13

من ذهنیتمو از زندگی و با کمک دیالوگی که آراگورن توو جنگ به یارارانش گفته بود ترکیب کردم و یه همچین چیزی درآوردم. :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

من ذهنیتمو از زندگی و با کمک دیالوگی که آراگورن توو جنگ به یارارانش گفته بود ترکیب کردم و یه همچین چیزی درآوردم. :دی

البته اين ذهنيت شماست و محترمه. ولي فكر نمي كنم ذهنيت درستي باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
majid13

البته اين ذهنيت شماست و محترمه. ولي فكر نمي كنم ذهنيت درستي باشه.

بله شما درست میگین ولی متاسفانه این حقیقت تلخ برا من یکی ثابت شده و خیلیا بخاطر منافع شخصیشون حاظرن نزدیکترین کسشونو دور بزنن!

منم چند وقتیه که تصمیم دارم همینکارو کنم.

بقول هیچکس اینجا جنگله بخور تا خورده نشی! :-?

ویرایش شده در توسط majid13

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Eowyn

بله شما درست میگین ولی متاسفانه این حقیقت تلخ برا من یکی ثابت شده و خیلیا بخاطر منافع شخصیشون حاظرن نزدیکترین کسشونو دور بزنن!

منم چند وقتیه که تصمیم دارم همینکارو کنم.

بقول هیچکس اینجا جنگله بخور تا خورده نشی! :-?

هر چند که نظرتون محترمه دوست عزیز ولی خیلی ناراحت کننده است که به اینچنین نتیجه ای رسیدید. شاید راه حل بهتر این باشه که ادم اونقدر اقتدار و قدرت تو شخصیتش ایجاد کنه که نگذاره مورد اجحاف بقیه واقع بشه ولی خودش هیچوقت اون روشهای نادرست رو استفاده نکنه. قطعا" راه سختیه ولی عمل کردن مطابق قانون جنگل هم خیلی وحشتناکه. :D

البته بازم نظرتون محترمه.

ببخشید که از موضوع تاپیک منحرف شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

این جمله رو توی یه کتاب فانتزی خوندم و به نظرم یه حقیقت محض اومد؛ واقعیتی که در تمام دوران ازش استفاده میشه

نمیدونم چرا منو یاد 1984 اورول انداخت...

(البته اگه راستشو بگم میدونم چرا:-? )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Eowyn

نمیدونم چرا منو یاد 1984 اورول انداخت...

(البته اگه راستشو بگم میدونم چرا :-? )

منکه علاوه بر 1984 یاد خیلی چیزای دیگه هم میافتم. خیلی حرف پر کاربردیه. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.A.F_K.O.L

درود

راستش چیزی که تو امضا من هست زیاد نمیشه در قالب جملات بیانش کرد. بیشتر یه جور درک از زندگیه.

خط اول بیشتر برام به این مفهوم اشاره داره که به نظرم بیشتر عقاید بنیادی بشر که در حال حاضر عامه مردم به عنوان حقایق انکار ناپذیر قبولشون دارن مثل اختیار و جبر - مفهوم خدا - چرا بودنمون و... همگی دروغه(در برخی موارد اشتباهه)! برای پذیرش یا رد هر بینشی شرط اول اینه که باید مثل کودک خام بود. چیزی که عامه مردم ندارن.

خط دوم دلیل اینه که چرا زندم!!! :D

خط سوم هم نمیشه گفت خودتون حدس بزنید. البته سادست:-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

من مثبت ندارم دیگه :دی

إحساس هم دردي با الوه گرامي !

آخه ٢٥ تا شد سهميه ؟؟

و اما ( پايان ... )

خوب أمضاهأي متفاوتي داشتم كه الان يادم نيست اما مضمونشون با عقايدم همخوني مي كرد البته چند تا امضا هاي اخرم رو يادم كه چي بود !

١- بايد انديشيدن را آموخت ، نه انديشه ها 

فكر نكنم ديگه توضيحي بخواد براش !

٢- دومين امضام اگه اشتباه نكنم اين جمله از كوئليو بود !

ديوانه بمانيد اما مانند عاقلان رفتار كنيد

خطر متفاوت بودن را بياموزيد كه بدون جلب توجه متفاوت باشيد

٣- سومين امضام اين شعر بود !

Hey you

Listen to ME ! 

Time to play the game

It's all about the game, and how you play it

I am the game, you don't wanna play me

Hahahahahaha

Let s Go to Ring...

و اخرين امضام هم هست پايان !!

پايان شروعي هست براي بودن بايد پايان داد تا شروع كرد !!

ویرایش شده در توسط Aslan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

من در مورد امضا آخرم(دومین امضام!)کامنت دادم و میخواستم در همون کامنت در مورد امضا اولم توضیح بدم ولی یادم رفت.این شد که گفتم الان بیام بگم چون خیلی جمله متفکرانه ایه به نظرم.

امضا اول من یه جمله بسیار قصار از بازیگر محبومبم مارلون براندو بود که گفته:

" ترجیح می دهم روی موتور سیکلتم باشم و به خدا فکر کنم تا اینکه در کلیسا باشم و به موتور سیکلتم فکر کنم"

واقعا آدم رو وادار به فکر کردن میکنه.

به لیتل لرد:بله هردو مضمون یکیه و طلایی

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

من در مورد امضا آخرم(دومین امضام!)کامنت دادم و میخواستم در همون کامنت در مورد امضا اولم توضیح بدم ولی یادم رفت.این شد که گفتم الان بیام بگم چون خیلی جمله متفکرانه ایه به نظرم.

" ترجیح می دهم روی موتور سیکلتم باشم و به خدا فکر کنم تا اینکه در کلیسا باشم و به موتور سیکلتم فکر کنم"

لوتر عزیز دکتر شریعتی هم ی جمله با همین مضمون و معنی داره که میگه :"ترجیح میدهم با کفش هایم راه بروم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد باشم و به کفشهایم فکر کنم" ویرایش شده در توسط little lord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

این اولین امضایی بود که برای اکانتم توی یه فروم قرار دادم

بعدا توی همه فروم ها گذاشتمش تا بالاخره برای اکانت آردا هم گذاشتم

در واقع دو جمله از گندالفه که واقعا خیلی ازشون خوشم اومد

به طور شانسی دو صفحه از سایت اصلی باز کردم و دو جمله ای که اون گوشه میذاره رو به عنوان امضام گذاشتم !

بر حسب شانس جفتشون از گندالف !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...