رفتن به مطلب
Théoden

در مورد آواتار خود توضيح دهيد

Recommended Posts

MORGOMIR

سلام

من خيلي وقته اوتارم رو عوض كردم ولي يادم رفت كه در مورده اين يكي اوتارم توضيحي بدم.

تاج آهنين ستوانه كارن دووم , فرمانده ي نيرومند ترين سپاه انگمار "مشت آهنين" .اين تاج اشاره به دورانه پادشاهيه مورگومير , زماني كه به او اولين پادشاه انسان ها مي گفتند , دارد.

شباهت خيلي جالبين به (ميناس مورگول ) داره اين تاج:))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

سلام من ثور هستم خدای طوفان اسکاندیناوی در باره ی اواتارم دیگه توضیح نمیخواد

اسمم هم اسم همین اواتارمه :)) :| :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

مال منم یه طرح از گلورفیندل الف هستش که فکر میکنم معرف حضور همه هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

به جادوگر ها علاقه ی زیادی دارم.خصوصا جادوگر های مرموز و پر رمز و راز.

هر چند اواتارم اونطور که میخواستم نشد اما یه جورایی شبیه یک جادوگر طلاییه :|

اما دیروز بهم گفتن اواتارت شبیه هر چی هست به غیر از ویزارد... :)

آخه چرا...؟مگه چشه...؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Yavanna Kementári

آواتار منم که بر همگان واضح و مبرهن است..بانو آرون...من یه ترکیب شیکی و از زنان سرزمین میانه تشکیل دادم. هویت نیمه الف..آواتار آرون و اسم ائووین..دیگه بهرحال کاری بود که از دستم بر میومد :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Necromancer

با سلام :)

آواتار بنده تصویر کارت ملی جناب سائرون ارباب تاریکی رو نشون میده (قبل از اینکه به دست ملکور تسخیر بشه)

که با هزارجور خواهش و تمنا از بایگانی ثبت احوال میناس مورگول گرفتمش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

چهره ی خودمه! :| شاه زیر کوه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rosebud

عکسی از اورسن ولز، کارگردان مورد علاقه‌ام در سالهای پایانی عمرش هست و هیچ شباهت ظاهری موجود نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

تراندویل پادشاه الف های سیاه بیشه و پدر لگولاس سبز برگ با موهای بلند سفیدش و تاجی از شاخه های درختان بر روی سرش قدرت و عظمتش را به همه نشان می دهد.

این که مو هاش زرد بود...!!!

البته در طرح های گرافیکی که من دیدم زرد بود.

عاشق طرح های گرافیکی ام. :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

صورت آواتار من مثل صورت خودم آرومه ، عکس گیلدور اینگلوریونه ( ریخت من آروم به نظر میاد ولی خب درونم مخصوصا در اندرون مخم عینهو یه ترافیک سنگینه ! به خاطر همین ریخت آرومم یه کم خنگ به نظر میام :-) )

از توی نت دانلودش کردم ، خیلیم دوسش دارم

دوست دارم آواتارم ثابت باشه چون یه جور حس تعلق بهش می کنم .

درباه پسند نماد یا عکسم خب بستگی به جو روحیم در اون زمان بخصوص داره ! مثلا وقتی کتاب سینوهه رو خونده بودذم ، جو گرفته بودم اسمموتو یه سایته گذاشتم آخناتون !

از Gravatar هم استفاده نميكنم. ما بچه مثبتيم :دی

گندالف جان مگه Gravatar چیه ؟

ویرایش شده در توسط gildor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

شما هم چه پستایی رو از زیر خرابه ها بیرون میکشید ها. خودمم یادم نبود چنین حرفی زدم :-) احتمالا چون فی*** بود اون حرفو زدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farhad

من عاشق آواتار خودم هستم . قصد دارم همیشه از این آواتار استفاده کنم . چرا از عکس حلقه استفاده کردم ؟ چون حلقه کلیدی بود که منو وارد دنیای تالکین کرد . وباید بگم این آواتار همیشه تصویر زمینه گوشیمه !

ویرایش شده در توسط Farhad

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

به قول گندالف چه تاپیک هایی رو از زیر خاک میکشین بیرون :دی

خب حالا که اومده بیرون ما هم کمی از پیشینه ی آواتارمون بگیم:دی

چرا اين آواتار رو انتخاب كرديد؟

خب دلیلش اینه پس از جست و جوی فراوان تنها تصویر مناسب برای الروسم همین بود که از قبل داشتمش

خودم علاقه ی زیادی به الروس دارم

فكر مي كنيد آواتارتون چقدر به شخصيت خودتون نزديكه؟

صد در صد خیل :دی

شباهت زیادی دارم بهش

اگه گوش های الفی و گوش های تیز الروس رو قلم بگیریم شباهت زیادی به این تصویر دارم:دی

آواتارتون از كارهاي هنري خودتون هست يا اينكه از جاي ديگه آورديد؟

نخیر از جایی دیگه کش رفتم:دی

بيشتر دوست داريد آواتارتون رو هر چند وقت يك بار عوض كنيد يا اينكه دوست داريد يك آواتار ثابت داشته باشيد؟

اگه تصویر بهتری از الروس گیر بیارم که از این آواتار کنونی من بهتر باشه بله عوضش میکنم چرا که نه در غیر این صورت نه!

آيا از Gravatar استفاده مي كنيد؟

نه راستش :دی از این کارا خوشم نمیاد ^ـ^ مثل مرد آپلود میکنیم توی سایت ها :دی

بيشتري چه نوع آواتاري رو مي پسنديد؟ نماد يا تصوير؟

بیشتر از تصویر استفاده میکنم در تمامی سایت ها

نماد بیشتر به عناون مهر استفاده میشه :دی مثل نماد خاندان الروس و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Yavanna Kementári

اهم اهم (به قول نوبل :دیــ)

ازون جایی که من دوباره آواتارم و عوض کردم(و شاید برای آخرین بار) لازم می دونم که یه توضیحکی درباره اش بدم...:-)

ایشون در حقیقت تصویری از بانو آرون هستن که تو سایت فانتزی فلایت گیمز پیداش کردم..تو بخش مربوط به سرزمین میانه...اما چون با دوستان به توافق رسیدم شما به یه چشم دیگه ببینینش...

سندرا نارمولانیا...همون نیمه الفی که خودم خلقش کردم و داستانش تو سرم می چرخه...که یه جایی ....یه روزی...ازش استفاده کنم :-) بـــعــــله :دیــ

بانو سندرا در حقیقت ترجمه الفی اسم خودمه و اینکه موهاش و درشتی چشاش به خودم رفته :دیــ

همین دیگه :-)

به گذاشتن عکس علاقه مندم و به نماد ترجیح می دم...

به آواتارم بسیـــــ علاقه مندم و بعید می دونم عوضش کنم :دیـ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

نظر من !!

این آواتاری که مشاهده می کنید مربوط به یک صحنه از فیلم هستش که من تعلق خاصی به اون صحنه دارم .

صحنه مال اون زمانیه که فارامیر و تعدادی از همراهانش به جنگ ناامیدانه ای با ارک هایی که تو ازگیلیات بودن می رن و گندالف بعد از اینکه نمی تونه قانعش کنه که به جنگ نره میره یه گوشه می شینه و متفکر میشینه از آهنگ اون یه تیکه هم بسی حال کردم. کلا به اون صحنه علاقه ی خاصی دارم.

گندالف به شخصیت من خیلی ربطی نداره فقط چون بهش علاقه دارم انتخابش کردم

دوست ندارم عوضش کنم.

از نماد هم خوشم نمی یاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

آواتار من بهترین عکس از فین رود فلاگوند است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس سبزبرگ

نقاشی از لگولاس توسط ویلد هانترس.

همانند خود شخصیت کشیده شده مخصوصا موهایش و چشم هایش و گوش هایش و ابروانش و یقه ی لباسش و ..........

کلا قشنگه همین و بس

ویرایش شده در توسط لگولاس سبزبرگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord las

اواتار من شخصیت مورد علاقه ام ملکوره.کلا به این دلیل هم این اواتارو انتخاب کردم چون اولا احساس میکنم قدرت در اون به وضوح به چشم میخوره و وقتی بهش نگاه میکنم بهم این احساس قدرتو منتقل میکنه دوما یه تصویر کامله از ملکور

چند نکته مورد توجه خودم تو این اوتار 1.صورت ملکوره با اون هیبت وغمی که تو چهرشه 2.اون لباسها شمشیرو کلاهش با سلماریلها که نماد قدرتشه 3.استایل نشستنش که نماد اندیشمند بودنش و در کل قدرت تفکر ملکوره.در آخر هم بگم که مثل همه هم اواتارم رو دوست دارم هم به خاطر شبیه بودنش خودمه(البته صرفا از نظر خودم)که انتخابش کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اواتار من شخصیت مورد علاقه ام ملکوره.کلا به این دلیل هم این اواتارو انتخاب کردم چون اولا احساس میکنم قدرت در اون به وضوح به چشم میخوره و وقتی بهش نگاه میکنم بهم این احساس قدرتو منتقل میکنه دوما یه تصویر کامله از ملکور

چند نکته مورد توجه خودم تو این اوتار 1.صورت ملکوره با اون هیبت وغمی که تو چهرشه 2.اون لباسها شمشیرو کلاهش با سلماریلها که نماد قدرتشه 3.استایل نشستنش که نماد اندیشمند بودنش و در کل قدرت تفکر ملکوره.در آخر هم بگم که مثل همه هم اواتارم رو دوست دارم هم به خاطر شبیه بودنش خودمه(البته صرفا از نظر خودم)که انتخابش کردم.

آقا با لینچ کینگ و شمشیرش فراست مورن چیکار داری :( ملکور بیچاره :)) :پی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord las

متاسفانه من به خاطر بی اطلاع بودن تا الان فکر کردم این تصویره ملکوره شاید چون به خاطر اینکه وقتی دنبال یه تصویر از ملکور میگشتم به این تصویر برخورد کردم و وقتی نور چشماشو با اون الماس روی کلاهش دیدم فکر کردم اینا همون سه تا سیلماریلهای روی کلاه ملکوره دیگه شکم برطرف شد(دریغ از اینکه هر گردی که گردو نمیشه).خیلی ممنون از اینکه گفتی سعی میکنم یه جوری تصحیحش کنم.اگه بدونید من با این تصویرو تخیلاتم از ملکور چه خیال پردازیها که نکردم :( (وای واقعا از اینکه تن اون ملکور بیچاره رو تو قبر لرزوندم معذرت میخوام :)) )بازم مرسی که گفتی حالا هم که اینجوری شد ازت میخوام اگه حوصله داری یه خورده درمورد اواتار من توضیح بدی؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Greenleaf

حلقه روی نقشه ی سرزمین میانه...

بنظرم بهترین چیز برای مورفی همه چی در باره ی دنیای تالکینه مخصوصا اون حلقه ی طلاییه خوشگل و وسوسه کننده که منو خیلی مجزوم خودش کرده،واااااااااااااای اگه مال من بود چی میشد!!!!

بلاخره یه روز به چنگش میارم...!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

اواتار جديدم يكي از شخصيت هاي افسانه هاي ژاپنه

اصلا شبيه جادوگر هست...؟! :-bd

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

من اواتارمو خیلی دوست دارم آخه هدیه خاله پسرمه.

خیلی برام عزیزه هیچوقت عوضش نمیکنم مگر.

میدونم شما هم خیلی دوسش دارید وعاشقشید درکتون میکنم:دی

اصلا هم نمیدونم این اواتار مربوط به کیه یا مال چیه:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...