رفتن به مطلب
Théoden

در مورد آواتار خود توضيح دهيد

Recommended Posts

the LORD of the RINGS...

فكر مي كنيد آواتارتون چقدر به شخصيت خودتون نزديكه؟از نظر شباهت ظاهری فک کنم یکم شبیه خودمـــــه :ymapplause:از نظر شخصیت که احساس میکنم خیلی خیلی بهم نردیکه.

آواتارتون از كارهاي هنري خودتون هست يا اينكه از جاي ديگه آورديد؟:دی

بيشتر دوست داريد آواتارتون رو هر چند وقت يك بار عوض كنيد يا اينكه دوست داريد يك آواتار ثابت داشته باشيد؟البته باید تنوع باشه ولی ترجیح میدم خیلی زود به زود نباشه.

آيا از Gravatar استفاده مي كنيد؟بلــــــــــه.

بيشتري چه نوع آواتاري رو مي پسنديد؟ نماد يا تصوير؟البته که نماد بهتره بنظرم.ولی از بعضی جهات تصویرم خوبه بد نیست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

از این تاپیک خیلی خوشم اومد. چون بعضی از آواتارها واقعا نا مفهومن.

عکس استاد-تالکین بزرگ- که دیگه توضیح نمیخواد. و من حالا حالاها قصد عوض کردنش رو ندارم. این صلابت و عظمتی که استاد داره آدمو بد جور غرق خودش میکنه.و گویای شخصیت بزرگ ایشون هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

فكر مي كنيد آواتارتون چقدر به شخصيت خودتون نزديكه؟ اگر منظورت شباهت قیافه ای ـه ، اصلا شباهت نداریم .

منظورم شباهت شخصيتي بود. كمتر كسي هست كه آواتارش به قيافه اش شبيه باشه.

آواتارتون از كارهاي هنري خودتون هست يا اينكه از جاي ديگه آورديد؟

اینکه دیگه سوال کردن نداره خخخخخخخخخخخخخخخ خخخ

ممكنه يه نفر آواتارش رو خودش درست كرده باشه ، اين كه خنده نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

نماد رو هم بیشتر از تصویر میپسندم ولی این تصویرهم بد نیست

آواتارتون بيشتر به نماد شبيه هستش تا تصوير

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

چه تاپیک خوبی :ymapplause:

اين كه چرا اين آواتار رو انتخاب كرديد.

چون جزو معدود کارای هنری هست که الوه (نام کاریریم) رو نمایش داده

فكر مي كنيد آواتارتون چقدر به شخصيت خودتون نزديكه؟

این که بشینه روی صندلی و فکر کنه؟

خیلی زیاد :ymapplause:

آواتارتون از كارهاي هنري خودتون هست يا اينكه از جاي ديگه آورديد؟

کار هنری مردم :دی

فقط بریدمش، سوزوندمش و همین :دی

بيشتر دوست داريد آواتارتون رو هر چند وقت يك بار عوض كنيد يا اينكه دوست داريد يك آواتار ثابت داشته باشيد؟

دوس دارم عوض کنم بعد از یه مدت

اما اگه آواتار متاسب و بهتر پیدا نکنم خیر

آيا از Gravatar استفاده مي كنيد؟

تو بیا واسه من بازش کن، حال ندارم Vi Pi eN بزنم واسه اون :دی

بيشتري چه نوع آواتاري رو مي پسنديد؟ نماد يا تصوير؟

تصویر

نماد از نظر من واسه امضا بیشتر مزه میده، چون بزرگتر و مشخص تره :پی

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

جون مي ده براي افزايش تعداد پست ها ( با اين جمله الان مهدي در تاپيك رو تخته مي كنه :دي { أسمايل بر انگيختن حس مسئوليت مهدي :دي )}

هنوز مهدی نیستش، میشه اسپم داد :دی

در مورد توضیح آواتار هم ممنونم :ymapplause:

حالا كي بوده اين شخص بي كار كه الوه رو نشون داده ؟؟

نمیدونم!

اما در مورد بیکار بودن موافقم

از الوه به زور بشه طرح پیدا کرد :ymapplause:

تنها طرح خوبش همینه

اگه تو فهمیدی واسم بگو کی بوده

انگلیسی ننوشته خو :دی

یه تیکشم به زبون الفیه به نظرم!

http://img-fan.theon...Elu_Thingol.jpg

جناب بزرگي نظير تورين تورامبار ، هورين تاليون ، تور و انسان هاي بزرگ فعلا هستند إنشاا... هر وقت پرتره انسان ها تموم شد نوبت به الف ها مي رسه :دي

دها :-?

اصلا جنس مذکر الف های سیل در حقشون اجهاف شده

من اعتراض دارم!

:دی

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

منظورم شباهت شخصيتي بود. كمتر كسي هست كه آواتارش به قيافه اش شبيه باشه..

از نظر شخصیتی !!!!! :ymapplause: اینو باید دیگران در مورد من نظر بدن ! اگه به من باشه میگم که باهم مو نمیزنیم (البته نه به دانایی اون )

ممكنه يه نفر آواتارش رو خودش درست كرده باشه ، اين كه خنده نداره.

فکر کنم اگه نیگا کنی معلوم باشه : دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

فکر کنم اگه نیگا کنی معلوم باشه : دی

از شما رو ميشه تشخيص داد كه كار خودتون نيست. ولي از بعضي ها رو نميشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

من این عکس رو خیلی دوست دارم

خیلی پر معناست (حداقل برای خودم ! بقیه رو نمیدونم :ymapplause:)

با اسم پروفایلم هم ارتباط معنایی داره (از این اسم همه جا استفاده میکنم)

اتفاقا خیلی تو فکر اینم که عوضش کنم ! یه تغییری به پروفایل بدم در اولین فرصت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

و این...

تمثال زیبای تور اثر استاد آلن لی.

من یک مدتی خیلی دنبال یک تصویر مناسب و درست و حسابی از چهره ی پسر هور بودم و پس از ماه ها جست و جو تونستم این رو از یک جا گیر بیارم و خودم هم یکم تصحیحش کردم و نتیجه شد این.

من در پروفایلم که آپلود کردم و برای کامنت ها هم از Gravatar استفاده میکنم. در فضای مجازی که از لوگوی خودم استفاده میکنم اما سعی میکنم اینجا و هر فضای دیگری که مربوط به آثار تالکین باشه از این آواتار و نام کاربری استفاده کنم.

یک جوری به آواتارم عادت کردم و فکر نکنم عوضش کنم. در مورد نام کاربری و امضا و ... هم مفصل اینجا صحبت کردم.

اما شباهت.

ظاهری اگه میگی که....ای......بدک نیست! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

خوب من آواتارم رو توضیح ندام چی هست :دی

خوب اوایل که عضو بودم عکس یه شیر که همون اصلان بود اواتارم بود بعدش یه عکس باز از اصلان بود که نریچ بهم پیشنهاد داد که بزارم

گذشت و گذشت تا رسید به این اواتارم که الان دارم این رو فکر کنم تابستون یا عید بود درستش کردم و از همون موقع بود که اواتارم هست البته برای یه مدت بدون آواتار بودم ک دوباره برگشتم به همین اواتار

خوب از این آوتار معلومه که یه تصویر بگی نگی از خودمه البته دوستانی که دیدن می گن این کجاش شبیه توه :دی چون عکس واقعی من رو دیدن :دی

خوب قضیه داره اون :دی و الان شبیه به همین آواتارم موهام بلند شده البته مدلش رو یه ذره تغییر دادم :دی

البته ته ریش رو م ندارم

سپاس از شما !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ARMIN THE DARK LORD

عکس خودمه که با فوتوملنیای فیسبوک روی پیراهن مسی اندختم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

آواتار حلقه

- حلقه ی قدرت ، شاه کار تالکین در آردا

- نماد نفس ، روح و ذات سایرون

- حلقه ی سرنوشت که باعث شد سرنوشت خیالی شخصیت های ارباب حلقه ها همچون اسطوره های پاک نشدنی ذهنمون در بیاد.

- حلقه ای که تالکین رو به ما فهموند و دنیا رو محصور خودش کرد.

- شاید همون چیزیه که باعث شده الان هممون اینجا دور هم باشیم .

ویرایش شده در توسط amir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

عجبا، چی شده كه من تا بحال اينجا پست نزدم؟ :دی

آواتار من گندالفه (اين كه معلوم بود) در صحنه ای از فيلم هابيت، كه به خاطر شكوه و عظمتی كه به بيننده منتقل ميكنه انتخابش كردم. (همينطور چون ست لباس هاش كامله :دی)

اما الان كه نگاه ميكنم، می بينم با شناسه ام هم در ارتباطه. اين عكس گندالفه؛ نه گندالف سفيد و نه خاكستری. و من هم دنبال چنين شناسه ای بودم. بنابراين شناسه ام رو به خوبی به تصوير ميكشه.

اين عكس رو هيچ جا توی اينترنت پيدا نميكنيد، جز اينجا! پس ميشه گفت يه جور كاری از خودمه؛ چون خودم ازش عكس گرفتم و سايزش رو كاهش دادم! :دی

اينكه چقدر به خودم شباهت داره رو نميدونم. (فكر نكنم شباهت ظاهری داشته باشيم :دی يكی دو قرن از من بزرگتره :دی)

از Gravatar هم استفاده نميكنم. ما بچه مثبتيم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

آواتارم ساخته خودمه، فکر کنم 7،8 سالی بشه که دارم ازش استفاده میکنم. این اولین تلاش من برای ساخت یک صورت سه بعدی با 3Ds Max بود و از همون 7،8 سال پیش نیمه کاره مونده! :دی

خب قرار بوده که شبیه خودم باشه اما شد این!

آواتارم هم همیشه ثابته و همه جا از همین آواتار استفاده میکنم. یه جورایی هویتم شده. مهدی ای که به صورت سه بعدی ساخته شده(3DMahdi)! :دی

از Gravatar هم استفاده میکنم چون حال ندارم این آواتار رو همه جا آپلود کنم. خدا خیرش دهاد که کار ما رو راحت کرد! :دی

آواتار خيلي قشنگي درست كردي . مهم اين نيست كه شبيه خودت شده يا نه ، مهم اينه كه خوب شده. :ymapplause: ولي به نظرم رنگ پس زمينه رو نبايد سياه انتخاب مي كردي ، چون اينجوري موهات مشخص نيست. به نظر مياد يه كلاه سياه سرت گذاشتي .

اگه فايل اصليش رو داري بده ببينيم 3DMahdi از زواياي ديگه چه شكليه :-?

از Gravatar هم استفاده نميكنم. ما بچه مثبتيم :دی

استفاده نكردن از Gravatar = بچه مثبت :ymapplause:

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

من اصلا از نماد گرایی خوشم نمیاد. حمیدآقا شما هم درباره ی آواتارتون توضیح بدین.

شاید بهتر باشه که توی آردا فقط از تصویرهای آردایی استفاده کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

من اصلا از نماد گرایی خوشم نمیاد.

شما چه خوشت بياد چه خوشت نياد تو دنياي نماد ها داري زندگي مي كني ( اميدوارم از اين جمله برداشت توهين آميز نداشته باشيد )

در واقع به نظرم نماد ها و در آدامه ي اون سيمبوليسم نقش مهمي رو تو دنيا إيفاد مي كنه !!

از اديان إبراهيمي و توحيدي گرفته تا اديان چند خدايي و ... نماد هميشه نقش مي شه گفت كليدي داشته و يا نقش نماد ها در اسطوره ها و فرهنگ ها كه نمي شه از كانون به سادگي عبور كرد و يا نقش نماد ها در تاريخ !

در واقع نماد جزء جدايي ناپذير از فرهنگ و زندگي انسان هاست . انگار زماني كه انسان أفريده مي شه نماد هم أفريده مي شه و يا شايد انسان نماد خودش يك نماد باشه ، از زماني كه حوا توسط اون شيطان گمراه مي شه تا زماني كه ادم و حوا زندگي شؤن رو تو زمين اغاز مي كنند تا به امروز نماد و نماد گرايي نقش مهمي داره !!

به نظر من نماد ها باز گو كننده ي تفكران عظيمي هستند كه پشت شؤن نهفته و بايد اين رو فهميد

من بر عكس شما از نماد ها خوشم مياد نه اين كه نماد گرا باشم دوست دارم در دنياي نماد ها غرق بشم زماني كه مي ري تو نخ نماد ها اون ها زبون باز مي كنند و با تو صحبت مي كنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

الان که دقیق میشم میبینم کاملا حق با شماست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

حمیدآقا شما هم درباره ی آواتارتون توضیح بدین.

ما خودمون نیستیم ولی اسممون هست چه می کنه این محبوبیت (اسمایل نارسیسیزم مفرط)

والا این آواتار ما همچین توضیح و پیشینه خاصی نداره یه سری تو گوگل نکرومانسر رو سرچ کرده بودم تو عکسا این عکس رو دیدم به نظرم باحال اومد گذاشتمش آواتار البته تا حالا چند بار قصد کردم عوضش کنم ولی حال خراب و آب توت فرنگی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

آواتارتون بگی نگی خشنه. و تصویرش چون کوچیکه درست نمیشه تشخیصش داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...