رفتن به مطلب
hamid stormcrow

آیا میدانستید؟

Recommended Posts

msa_dino

آیا میدانستید اسماگ:

بسیار باهوش است؛درست مانند خوسشاوندانش.براش همین بیلبو بگینز و دورف ها کار بسیار سختی در مقابل او دارند.بسیار دقیق و ریزبین است.او تعداد دقیق جواهراتی را که به دستش رسیده است میداند وحتی اگر یکی از آنها گم شود خیلی زود باخبر شده و در پی اش میگردد!

اسماگ همه ی بدب هارا با هم دارد.او مانند دورف ها زود از کوره در میرود و خشمگین میشود،مانند انسان ها حریص و جاه طلاب است و هیچ چیز باارزشی نمیگذرد.مانند سائرون معتقد است بقیه موجودات سرزمین میانه باید مطیع او باشند و مانند سارومان تصور میکند دشمنان کوچک نمیتوانند باعث سقوطش شوند.

سارومان+سائرون+دورف=اسماگ

اسماگ نه تنها بزرگترین گونه خود است بلکه میتواند لقب بزرگترین موجود سرزمین میانه را نیز از آن خود کند و بی جهت نیست که لقب غولی در میان غول ها به او داده اند.بزرگی او برابر است با 17 هابیت یا 10 تورین یا 5 بالروگ!

17هابیت=10تورین=5بالروگ=اسماگ

اسماگ جزء آخرین اژدهاهایی است که در سرزمین میانه زندگی میکند.به گفته گندالف او از نژاد اژدهایانی است که پشت کوهستان خاکستری می زیستند،اژدهایانی که همیشه با دورف ها در ستیز بودند،طبق داستان ها اسماگ موفق میشود به راحتی به کوه تنهایی حمله ور شود و آنجا را به آتش بکشد و تمام قلمرو دورف ها و ترور را از آن خود کند.

اسماگ علاوه بر اینکه"عظیم ترین"از لحاظ جثه است از لحاظ دارایی و ثروت هم در بین شخصیت های فیکشن در رتبه اول قرار میگیرد.او با داشتن بیش از 61 میلیارد دلار سرمایه اسکروچ را با 54 میلیارد دلار جا گذاشته و به مقام اول نائل میشود.در دنیای واقعی هم او درست پشت سر بیل گیتس قرار میگیرد.در گنجینه های او میتوان طلا،نقره،الماس،جواهرات گرانبهای الفی،مروارید و نوعی نقره مخصوص به دورف ها را پیدا کرد.آرکن استون پر ارزشترین جواهر سرزمین میانه هم در اختیار او قرار دارد.

بزرگی اسماگ تنها برگ برنده ی او نیست. او میتواند با آتشش حلقه یگانه را از بین ببرد.همچنین یک نفس آتشین او میتواند هر 13 دورف را به خاکستر تبدیل کند.دندان های او از هر شمشیری تیزتر هستند و پنجه های او مانند نیزه در هر جسم سختی فرو میرود. دم او میتواند مانند شلاق هر چیزی را خورد کند و بال هایش میتواند آرامش هر شهری را در چشم به هم زدن از بین ببرد.به خاطر خوابیدن روی طلا و دیگر فلزات برای قرن ها،زرهی از جنس فلزات گرانبها سراسر بدن او را پوشانده؛زرهی غیر قابل نفوذ و بسیار عمیق.

منبع:مجله دانستنیها،شماره 96

... و در عین حال:.... یک سوراخ ریز روی شکمش قرار دارد که با یک تیر ناقابل به آن ناحیه کله پا میشود...!! @};- @};- ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

این اسپمه اما باید بهش جواب داد:

بزرگی اسماگ تنها برگ برنده ی او نیست. او میتواند با آتشش حلقه یگانه را از بین ببرد.

واقعا حقیقت داره؟ فکر نمی کنم درست باشه. حالا شاید حلقه های دورفی یا انسان ها با دم اژدها نابود می شدن اما حلقۀ یگانه بس قدرتمندتر از اوناست.

... و در عین حال:.... یک سوراخ ریز روی شکمش قرار دارد که با یک تیر ناقابل به آن ناحیه کله پا میشود...!! @};- @};-

:دی

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

درکل اون چیزایی که ذکر شده اصولا اشتباه هستن، چه اون دو معادله که به راحتی اشتباه هستن، چه خیلی از نکات مثل آتش اژدها. آتش اژدها میتونه حلقه های قدرت رو نابود کنه، درسته، اما نه حلقه ی حکمران و متعلق به سائورون رو

این پست به زودی حذف میشه

من از بحث خبر ندارم! اگه بی مورد حرف می زنم معذرت میخوام از الان!

ولی الوه خان مگه تو خود یاران حلقه نگفته که میشه با آتش اژدها نابودش کرد، اما هیچ اژدهایی باقی نمونده :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

نه جناب الوه خان بیشتر این مطالبی که من دیدم از شماره ی 96 مجله ی دانستنیها کپی زده شده که من خودمم که این مطالبو تو اون شماره خوندم یکم گیج شدم <_<

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Greenleaf

جناب الوه راست میفرمایند...خب بالاخره الوه چهارتا اورک بیشتر از ما کشته دیگه!!!

ممنون از اینکه توجیه کردین منم دیگه سراغ روزنامه و مجلات و از این چرت و پرت ها نمیرم ...فقط یه کار ناتمام مونده که باید یه جوری از خجالت این مجلهه در بیام(پاره پورت میکنم!!میکشمت!!!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

تاحالا این نکترو گرفته بودین؟تو ارباب حلقه ها ارک ها زبان مخصوص خود رو نداشتند ولی در هابیت چرا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

تاحالا این نکترو گرفته بودین؟تو ارباب حلقه ها ارک ها زبان مخصوص خود رو نداشتند ولی در هابیت چرا

والا تو ارباب حلقه ها هم داشتن

مثلا یادمه وقتی که با قایق طرف اوسگیلیات میرن فرماند‌شون گوتموگ فرمان میده به زبان خودشون که بلک اسپیچه "فککنم"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه غک نکنم من اینگلیسیشو تو آپارات دیدم میگه اهههههمن

quit

shoothim!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

نه غک نکنم من اینگلیسیشو تو آپارات دیدم میگه اهههههمن

quit

shoothim!!

خوب پیتر یادش رفته :D

ویچ کینگ که دیگه به موردور حرف میزنه!؟گه نه ... مهمه نیس!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره اینو راست می گی اما نزگول هم مثل ارک ها بودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

نزگول که کلا حرفی نمیزدن :وی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

ما که تو ارباب حلقه ها جایی یادمون نیست که ارک ها یا نزگول ها و ویچ کینگ به زبان موردوری صحبت کنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشیدا ولی بگینز شایر رو من به یه هابیت تو شایر گفتم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خوب الان چیکار کنیم ینی!؟

پیتر جکسون توجه نکرده برای آسونی کار انگلیسی گفته

مشکلتون الان همینه فقط!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saruman the many colors

آیا می دانسستید پیتر جکسون از عنکبوت ها می ترسه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

می دانستید که قرار بوده نقش گندولف رو sean connery بازی کنه ولی بعدا انصراف داده و این نقش به Sir Ian McKllen رسید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست

خیلی هم خوب شد:وی

یه مقایسه ای بکنیم.درسته که جناب sean connery گریم ندارن ولی این کجا و آن کجا.

post-3408-0-22353900-1421412526_thumb.jp post-3408-0-09052700-1421412530_thumb.jp

post-3408-0-29088600-1421412536_thumb.jp post-3408-0-61035500-1421412531_thumb.jp

post-3408-0-75855800-1421412534_thumb.jp post-3408-0-23174100-1421412533_thumb.jp

بخاطر اینکه ما به چهره یان مک کلن عادت کردیم ولی اگر از همان ابتدا سین کنری نقش گندالف رو بازی میکرد شاید این تفاوت چشمگیر نبود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...